Be Organic, Masło do ciała `Szałwia muszkatołowa i miłorząb japoński`

Be Organic, Masło do ciała `Szałwia muszkatołowa i miłorząb japoński`

Be Organic Masło do ciała Szałwia muszkatołowa i miłorząb japoński jest przeznaczone do wszystkich rodzajów skóry, w szczególności do skóry suchej, wystawionej na działanie zimna, wiatru i promieni słonecznych. W składzie tego kosmetyku naturalnego znajdują się organiczne składniki, w tym wyciągi roślinne i olejki posiadające certyfikat Ecocert. Be Organic Masło do ciała Szałwia muszkatołowa i miłorząb japoński wspiera naturalną regenerację tkanek i chroni je przed działaniem wolnych rodników, pozwalając zachować energię i witalność.

Może być

Kolejny eko smierdziuszek. Na plus zaliczam skład produktu i jego wydajność. Na minus i to duży zapach - dla mnie zdecydowanie zbyt intensywny i ziołowy. "Pachniała" mi nim pościel, ubrania... Nie cierpię takich produktów. Jeśli chodzi o nawilżenie to jest dobre ale bez szału. Niestety przez zapach nie użytkowałam długo. Za tą cenę uważam że jest to przeplacenie. Oddałam w inne ręce.

może dla kogoś kto lubi tłuste masła?

pierwszy raz w życiu używam masła i niestety nie do końca mi ono odpowiada. Jest gęste, tępe, trudno je rozsmarować a gdy to już nastąpi to nawet po kilku godzinach gdy dotkne skóry czuję, że jest tłusta. Zapach mi nie odpowiada ale to kosmetyk naturalny wiec nie powinnam oczekiwać za wiele. Doceniam naturalne składniki, jednak dla mnie masło w cenie 56zł/200ml powinno działać lepiej.

Po kilku dniach już zakochana

Markę znam już długo, co prawda na razie przetestowałam tylko olej kokosowy (coś pięknego!), ale teraz do zakupu paru produktów tej marki zachęciła mnie reklama i promocja na stronie. Przyznam szczerze, że masło mam dopiero od kilku dni ale już jestem w nim zakochana.

ZALETY:
- świetne nawilżenie
- miękka skóra po zastosowaniu
- nie zostawia tłustej warstwy po nałożeniu
- zapach taki sama nie wiem jaki, bardzo łagodny, przyjemny taki no naturalny :D
- 98,5% naturalnych składników
- w składzie żadnej chemii czyli zero PEG-ów, silikonów, parabenów
- bardzo ładne, biodegradowalne opakowanie
- super pomysł z dorzuceniem nasion, które można samodzielnie zasadzić
- nietestowane na zwierzętach oraz brak składników pochodzenia zwierzęcego
- POLSKA marka :)

Mam nadzieję, że serum pod oczy tej samej marki które właśnie testuje również okaże się tak super :)

2/5 - kiepsko nawilża i źle się wchłania

Plusy:

+ polska firma! :)
+ skóra jest NAWET miękka, da się odczuć różnicę po paru godzinach wklepania w ciało

MINUSY:
- nawilżenie 2/5
- miękkość skóry 3/5
- wchłanianie się 1/5 - mogę smarować i smarować, niewielką ilość a i tak trudno wetrzeć w skórę, więc ciężko się ubrać zaraz po tym ;/
- drogi, kupiłam w Ziko Aptece za jakieś 55 zł.

NIE kupię więcej.
Oczekuję lepszego nawilżenia.

Dobrze nawilża

Nieraz używam ten balsam do ciała. Obecnie mam chyba 3 opakowanie i chyba więcej nie kupię. Szkoda, że tak słabo pachnie. Lubię je za to, że nie klei się po nałożeniu na ciało, przyjemnie nawilża, ma delikatny zapach i szybko wysycha. Konsystencja? Taka jaka lubię czyli lekka a nie jakieś gęste mazidło. Bardzo mi się podoba to, że balsam jest zapakowany w tekturowe ekologiczne opakowanie oraz to, że do balsamu dodaje nasionko do zasadzenia. Ciekawy prezent.
Ps. Balsam także dobrze nawilża skóry odwodnione, bardzo suche. Mama właśnie taką ma i tylko ten używa balsam.
Zaznaczyłam, że nie wiem czy go kupię bowiem wolę bardziej pachnące balsamy.

UWIELBIAM!

To jest jeden z tych produktów, po które sięga się z ogromną przyjemnością.
Jako osoba, która ma bardzo często podrażnioną skórę, a golenie nóg, to prawdziwa udręka, bo aż czuję jak moja skóra woła o pomoc, to masło do ciała, to prawdziwe wybawienie.
Pachnie wspaniale! przyjemnie, nie nachalnie i trochę kwaskowato, czyli tak jak lubię najbardziej.
Ma fajną, dość gęstą konsystencję, która bardzo przyjemnie się rozsmarowuje i szybko wchłania w skórę. Pozostawia wyczuwalny film, a skóra jest delikatnie rozświetlona, ale nie wygląda na tłustą! (jak na przykład po użyciu jakiegoś olejka).

Po goleniu nóg przynosi mi prawdziwą ulgę, nie czuję już pieczenia (wiele produktów wzmaga to uczucie), ani nieprzyjemnie ściągniętej skóry.
Masło jest też bardzo wydaje i chociaż cena do najniższych nie należy, to uważam, że warto się skusić, zwłaszcza że dzięki temu wspiera się naszą rodzimą markę;)

Używam tego produktu od: maja

Rewelacyjne naturalne masło do ciała

est to jedno z najlepszych maseł jakie miałam do tej pory. Po pierwsze ma świetny naturalny skład. Idealna konsystencja która nie spływa jest gęsta treściwa ale szybko się wchłania wręcz błyskawicznie jak na masło do tego daje takie uczucie jedwabistości na skórze. Po prostu czuć że skóra jest odżywiona , ujędrniona wręcz napięta i nawilżona.Na skórze pozostaje delikatny zapach.Nie bieli nie wałkuję się.Nie pozostawiam tłustej czy nieprzyjemnej warstwy na ciele.
Masło jest wydajne wystarczy odrobina ponieważ bardzo dobrze się rozsmarowuje. Mam skórę normalną nie sprawiającą większych problemów. Zero przesuszu czy podrażnień. Masło trzyma ją nadal w tak dobrej kondycji do tego poprawiło zdecydowanie jędrność i gładkość. Myślę że to zasługa wysoko w składzie masła shea. Zauważyłam też że na stan mojej skóry szczególnie jej miękkość i delikatność wpływa Isopropyl Myristate.
Plusem jest tez estetyczne i przyjemne graficznie opakowanie. Uwielbiam takie szerokie słoiki z aluminiowa zakrętką. Zapach jest bardzo delikatny ale świeży. Maśło jest bardzo wydajen wystarczy naprawdę odrobina jak na masło to małospotykana cecha zawszcze byłam przyzwyczajona do dawania go troszkę wiecej a tu taka niespodzianka. Duży plus ze nie jest na samych masłach i olejach ja osobiście nie lubie takich tłustych maseł. To jest idelane na lato.
Kosmetyk wart swojej ceny do tego naturalny i nasz Polski:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc