Dermofuture Precision, Hialuronowy wypełniacz ust

Dermofuture Precision, Hialuronowy wypełniacz ust

Alternatywą dla trwałego powiększenia ust stał się DermoFuture Precision Hialuronowy wypełniacz ust, który powiększa i wypełnia wargi.
Składniki aktywne DermoFuture Precision Hialuronowy wypełniacz ust:
- Kwas hialuronowy – zwiększa nawodnienie w okolicy zmarszczki, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna i odporna na zaginanie
- Kolagen - odpowiedzialny za elastyczność skóry, usta ujędrniają się i wypełniają, a także regenerują komórki.
Super Size Complexs - usta nabierają koloru, ujędrniają się, pobudzone zostaje krążenie oraz wzmacnia działanie kolagenu i kwasu hialuronowego
Efekty działania DermoFuture Precision Hialuronowy wypełniacz ust:
- Po 28 dniach stosowania usta stają się wypełnione i powiększone, a zmarszczki znikają.
- Po kilku minutach od pierwszego użycia usta są wypełnione i ujędrnione, nabierają kolorytu, a zmarszczki wokół nich zmniejszają się
Sposób użycia: Kilkukrotnie w ciągu dnia nakładaj preparat na skórę ust, po wchłonięciu możesz użyć ulubionej pomadki lub błyszczyka. Dla pogłębienia efektu używać wieczorem, przed snem.

Cena: ok.20zł / 12ml.
/w/

z aplikatorem
10 – 50ml
balsam do ust
powiększające usta
hipoalergiczna

a idź pan z tym

Kupiłam to "cudećko" w kauflandzie na promocji za 1 zł... i tyle jest to warte. Błyszczyk ma okropną gęstą lepką konsystencję a co się z tym wiąże na ustach powoduje duży dyskomfort. Pomalowane nim wargi wyglądają tandetnie. O jakimkolwiek efekcie powiększenia oczywiście nie ma mowy. Bubel i tyle.

Średni efekt

Nie ma się co łudzić, na pewno kosmetykiem nie uzyskamy efektu takiego jak po zabiegu powiększania. Nie mogę powiedzieć jednak, że nie zrobił z moimi ustami absolutnie nic. Preparat ma konsystencję kremu, ma kolor biały. Nakładam go codziennie rano i wieczorem. Po kilku minutach się wchłania i biały kolor znika. Usta stały się bardziej nawilżone i wygładzone, mam wrażenie, że zniknęły pomarszczenia na wargach, bezpośrednio po nałożeniu preparatu usta są podpuchnięte i ładnie napięte. Nie daje efektu wow i widocznego powiększenia, ale z uwagi na powyższe zalety na pewno będę go regularnie stosować. Polecam dla osób, które zadowoli to, że pielęgnuje skórę ust.

Fajnie odżywia i nawilża usta;)

Nawilża usta,a czy powiększa , zobaczymy za miesiąc.Na pewno produkt pielęgnacyjny, fajnie odżywia i nawilża usta.Zmarszczek może nie usuwa, ale ujędrnia usta, więc efekt jest.

Nie powiększa, nawilża.

Przy pierwszym użyciu czułam dość mocne mrowienie i pieczenie. Jak spojrzałam po kilku minutach w lusto to zobaczyłam, że moje usta są zdecydowanie bardziej czerwone (wyszłam trochę poza kontur i zaczerwieniło mi skórę dookoła ust). W dotyku były tak jakby gładsze i nawilżone. Powiększenia niestety nie zauważyłam.
Przy każdym kolejnym użyciu usta czerwieniały coraz mniej. Czułam coraz mniejsze mrowienie. Teraz już nie zmieniają koloru. Ten produkt daje mi już tylko gładkość i nawilżenie.
[Jak dla mnie to ta igła na opakowaniu jest zbędna, ponieważ zanim go kupiłam to widziałam go w drogeriach ze 2 razy i myślałam, że produkt wstrzykuje się za pomocą igły. Dopiero po głębszym zastanowieniu do mnie dotarło, że w Polsce takich rzeczy by nie sprzedawali...]

Lubię go!

Dużo hejtu kiedyś o nim czytałam. Dla mnie sprawdza się o wiele lepiej niż ten z Eveline. Przede wszystkim, jest w formie kremu, a nie błyszczyku. Szybko się wchłania, nie przeszkadza mi to, że mam "białą kołderkę na ustach", bo gdy smaruję je Niveą też taką mam. Najlepiej sprawdza się nadkładany na noc.
Po nałożeniu delikatnie mrowi, bardzo to lubię.
Wydaje mi się, że pomógł trochę moim ustom. I pewnie to nie jest prawda, że je powiększył. Usta zrobił się aksamitnie gładkie, a zmarszczki zostały wygładzone...

Lepiej nie oblizywać ust za szybko, bo jest niesmaczny - sprawdzone ;) !

Pisząc tą recenzję aż żałuję, że tak szybko mi się skończył. Chyba lecę do drogerii po niego! ;)

Moja opinia: NIE WARTO

Szkoda pieniędzy - lepiej wydać na fajna pomadkę, kremik, apaszkę, rękawiczki - cokolwiek... będzie więcej pożytku i radości.
Jak dla mnie jest to olejek rycynowy, który został pozbawiony ohydnego smaku, więc można położyć na usta.

taki sobie

Gdy zobaczyłam go po raz pierwszy w drogerii na półce, to trochę mnie do siebie zniechęcił, a to za sprawą tej narysowanej na opakowaniu strzykawki. Wróciłam zatem do domu i zaczęłam czytać opinie w Internecie, dowiedziałam się, że jednak nie ma nic wspólnego ze strzykawką, a raczej bliżej mu do zwykłego kremu. zatem postanowiłam go nabyć. Po pierwszej aplikacji czuć różnicę, usta są wyraźniej miękkie. Produkt trzeba stosować kilka razy dziennie oraz na noc przez minimum 28 dni. Szybko się wchłania i można na niego nałożyć ulubiony błyszczyk lub pomadkę, zapach praktycznie niewyczuwalny. Po pierwszej aplikacji czułam lekkie mrowienie, po następnych już nie. Zdziwiło mnie strasznie to, że produkt w tubce mi się rozwarstwił i przez kilka użyć wylatywała z niego sama woda! Wstrząsnęłam tubką i powrócił do jednolitej konsystencji. Nie zauważyłam różnicy w wielkości moich ust, ale z pewnością po tej kuracji są bardziej miękkie i nawilżone.

Bubel

Jak dla mnie produkt nie robi nic. Jest w formie kremu, który lekko mrowi usta. Nie zauważyłam efektu nawilżenia,a tym bardziej powiększenia ust. Produkt mało wydajny. Pokładałam w nim wielkie nadzieje.

Trochę powiększa

Przy stosowaniu wypełniacza co najmniej 3 razy dziennie zauważyłam lekkie powiększenie ust, jednak efekt jest bardzo krótkotrwały i wystarczy jeden dzień przerwy, aby kształt ust powrócił do "starej formy". Poza tym przez pobudzenie krążenia usta stają się bardziej czerwone i podkreślone, co może być dla niektórych plusem, zaś dla innych minusem.
Produkt nie jest zbyt wydajny, tubka starcza na max. 3 tygodnie, do tego bardzo źle aplikuje się na usta - na początku bardzo łatwo wycisnąć zbyt dużą ilość wypełniacza, by za jakiś czas było trudno cokolwiek wydusić z tubki, w której to pozostało już mało produktu.

Nie polecam

Kolejny produkt, który nie spełnił moich oczekiwań, niestety:(
stosuję go od dwóch tygodni, kilka razy dziennie, jednak nie widzę powiększenia ust, nawet delikatnego. Nie nawilża, nie wygładza. Wg mnie, szkoda pieniędzy. Mam nadzieję, że w końcu nastąpi przełom i ktoś opracuje formułę błyszczyku/serum czy czegokolwiek innego bezinwazyjnie powiększającego usteczka;)

Fajny nawilżacz, minimalny poiększacz

Produkt,to mała tubka,która zawiera krem, o konsystencji błyszczyka, może troszkę rzadsza, barwa biała. Sam wygląd tubki nie jest dla mnie nowością, typowy jak większości błyszczyków jakie posiadam. Używam go, bardziej jako balsam do ust,mega wielkie, nabrzmiałe usta,o tym nawet nie myślę, ponieważ, po 2 tygodniach, regularnego używania, bo podczas dnia kilka razy i zawsze na noc, nie zauważyłam efektów spektakularnych, choć mam wrażenie, że minimalnie, faktycznie stają się pełniejsze, mój mężczyzna również dostrzegł różnicę,zwłaszcza jak pomaluję usta, skoro on, to widzi, coś musi w tym być.

Wersja różowa.

Posiadam wersję różową. Jest to już moje drugie opakowanie, wróciłam do niego po przerwie.
Muszę przyznać, że nie ma takiego środka, który po kilku minutach powiększy nam usta tak jak jest to przedstawione na obrazku :)
Jednak ja jestem zadowolona z działania tego kosmetyku.
Po pierwsze fajnie nawilża usta i faktycznie przy regularnym stosowaniu widać powiększenie. No ale ważna jest systematyczność i można spodziewać się fajnych efektów - krzywdy nie robi, więc polecam wypróbować na własnej skórze :)