Joanna, Sensual, Kremowy żel pod prysznic `Kozie mleko`

Joanna, Sensual, Kremowy żel pod prysznic `Kozie mleko`

Kremowy żel pod prysznic Joanna Sensual z kozim mlekiem jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Zawarte w kremowym żelu pod prysznic Joanna Sensual kozie mleko zapewni optymalne nawilżenie skóry i trwałą poprawę jej elastyczności. Żel doskonale oczyszcza i nawilża skórę, pozostawiając ją miękką i przyjemną w dotyku.

zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
sucha, normalna

Dobry żel

Kupiłam na szybko, a jako, że kiedyś bardzo lubiłam żele owocowe Joanny skusiłam się na inny wariant, tym razem z innej linii. Zachęciło mnie zgrabne i eleganckie opakowanie oraz korzystna cena - 6,49 za 500 ml.

OPAKOWANIE

Prezentuje się całkiem ładnie, a szata graficzna daje nadzieję na relaks i odrpężenie w wannie z jednoczesną pielęgnacją skóry. Kolorystyka jest deliaktna i stonowana, bardzo prosta, ale miła dla oka. Biel i srebro świetnie ze sobą współgrają. Opakowanie jest profilowane, dzięki czemu łatwiej trzymać je w dłoni podczas kąpieli. Zamykane na tradycyjne zamknięcie na klik, z odpowiednio dużym otworem sprawia, że korzystanie z niego jest przyjemne i proste nawet gdy mamy mokre ręce.

ŻEL

Jak pisze producent nadaje się zarówno do kąpieli w wannie jak i pod prysznic i tak też go stosowałam - w obu przypadkach sprawdza się wspaniale. Zel jest dosyć gęsty, kremowy o białej barwie i bardzo przyjemnym, lekko słodkim mlecznym zapachu. Bardzo dobrze się pieni nałożony nawet w małej ilości.Dokładnie oczyszcza skórę i nie wysusza jej, wręcz przeciwnie pozostawia uczucie miękkie, gładkiej i nawilżonej skóry. Nie wywołuje podrażnień. Jest bardzo wydajny, a cenowo również przyjazny dla kieszeni.

PLUSY
+ zapach
+ delikatne i dokładne oczyszczenie
+ brak podrażnień i przesuszeń
+ wydajność
+ ładne i funkcjonalne opakowanie

Może być

Żel pod prysznic ma dla mnie przede wszystkim myć, nie podrażniać skóry, ładnie pachnieć i dobrze się pienić. Nie oczekuję od takiego produktu mega nawilżenia i regeneracji, gdyż to zostawiam balsamom/masłom/olejkom do ciała.
Ten produkt był całkiem spoko, poza zapachem, który był taki sobie i w ogóle mało wyczuwalny.
Pojemność duża, cena niska, ok. 6 zł.
Tak naprawdę w tej cenie są fajniejsze, jak chociażby Ziaja.

Porządny żel

Kupuję po kolei wszystkie żele Joanna Sensual, przyszedł więc czas i na ten.

Plusy/neutralne:

- ładny zapach

- kremowa konsystencja, dzięi której jest wydajny

- biały kolor

- dobrze się pieni, dobrze myje

- jest tani

- łatwodostępny

- zgrabna butelka, wygodna w użytkowaniu, wieczko dobrze się otwiera-zamyka

- butelkę można postawić na zatyczce, żeby wszystko spłynęło i wykorzystać żel w 100%

- żel nie podrażnia, nie uczula, nie czyni krzywdy skórze

- troszkę wysusza, ale nie jest to bardzo dotkliwe i nie przeszkadza mi

- nie bardzo dowierzam, że poprawi elastycznośc mojej skóry, ale każdy producent pisze coś w tym stylu.

Ogólnie: polecam, bardzo przyjemny kosmetyk do codziennej higieny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe 500 ml