Planeta Organica, Brazylijskie różane masło do ciała

Planeta Organica, Brazylijskie różane masło do ciała

Planeta Organica Brazylijskie różane masło do ciała tonizuje skórę, przywraca jej jędrność oraz elastyczność.
Składniki aktywne Planeta Organica Brazylijskie różane masło do ciała:
- Zawartość czerwonych grejpfrutów przyspiesza metabolizm w komórkach skóry, tonizuje, walczy z cellulitem.
- Amazoński orzech wodny wzmaga podział komórek tłuszczowych i porawia kontury ciała.
- Olej z babassu zawiera antyoksydanty spowalaniające procesy starzenia się skóry.
- Kurkuma nawilża, zmiękcza i sprawia, że skóra jest bardziej napięta i gładka.

masło
balsamy
zapachowa
w słoiku
>250ml
Skóra
z defektami

Zmienia skórę

Bardzo dobry kosmetyk, choć nie jest to miłość od pierwszego wejrzenia. Faktycznie, wydawało mi się tępe po pierwszym użyciu, ale kiedy dotknęłam skóry po godzinie wydała mi się aksamitna, doskonale nawilżona.
Po wieczornej aplikacji rano skóra nadal jest nawilżona i wyraźnie gładsza.
Kolana i łokcie nie są suche.
Typowo maślana konsystencja zachęca do powtórnego nałożenia, ale to nie był najlepszy pomysł, bo masło się może rolować. Jedna warstwa jest wystarczająca. Kosmetyk bardzo dobrze wygładza skórę, miałam suche przedramiona, szorstkie i ten krem wszystko ładnie wygładził, nie do uwierzenia, bo wcześniej nawet apteczne maści z witaminami niewiele pomagały.
Trudno powiedzieć czy wyszczupla, na pewno skóra staje się sprężysta, ale to chyba efekt nawilżenia.
Wydajne, duże opakowanie. Zazwyczaj masła mają 200 ml a tutaj jest o 100 więcej.
Nie ma nic wspólnego z różami oprócz różowego koloru.
Zapach kadzidłowy, ładny.
Pomimo specyficznej aplikacji i twardości kupię ponownie, bo jest to dobry kosmetyk pielęgnacyjny. Nie podrażnia po depilacji, nie jest tłuste.
Dobre, jak się umiejętnie z nich obchodzi bo poprawa stanu skóry jest duża i widoczna.

Koszmarek

Bardzo lubię testować naturalne kosmetyki, a że lato zbliża się wielkimi krokami postanowiłam wypróbować coś co poprawi wygląd mojej skóry. Masło jest bardzo trudno dostępne, spotkać je można dosłownie w kilku sklepach internetowych. Cena też stosunkowo wysoka ale pomyślałam, że masło może okazać się fajną bazą do masażu ud i pośladków i zamówiłam. Niestety produkt okazał się jednym z moich największych rozczarowań kosmetycznych. Ale od początku. Masło znajduje się w sporym, zakręcanym słoiku, ma przyjemny zapach i dziwną konsystencję. I to właśnie ta konsystencja okazała się problemem. Masła w zasadzie nie da się wsmarować w skórę. Zanim zdążę je dobrze rozsmarować, zastyga na skórze i każdy kolejny ruch ręką powoduje mazanie się i rolowanie kosmetyku. I nie ma tu znaczenia czy nałożę mniejszą czy większą ilość produktu. Dodatkowo pozostawia na skórze taką tępą warstwę, która znacznie utrudnia nałożenie ubrania. Żałuję bo masło ma całkiem fajny skład i wróżyłam nam dłuższą współpracę, a tak nie wiem czy dam radę w ogóle jakoś je zmordować.

Orientalne mazidło

Masło ma zbitą konsystencję, jest wydajne, fajnie nawilża ale ma też minus :)
Na plus:
-skład
-cena (można dorwać za 24 zł)
-brak parafiny (jak ja jej nie lubię)
-zapach orientalny z nutką grapefruita
-nawilża
-fajne opakowanie

Na minus:
-ciężko dostępne
-pozostawia na skórze taki film, powłokę, nie przepadam za tym

Ogólnie dobry kosmetyk w fajnej cenie! :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy