Donna Karan, DKNY Men

Donna Karan, DKNY Men

DKNY Men - seksowny, orzeźwiający, krystalicznie czysty zapach dla mężczyzn.
Kombinacja extreme nut zapachowych: manadrynkowo-imbirowego, drzewo sandałowe, jałowiec, bawełna.
Całość zamknięta w kryształowym, strzelistym flakonie i odblaskowym pudełeczku....

Cena: 270 zł / 100 ml

50 - 100ml
Nuty
drzewne

zapach miasta po deszczu

Na początku zwróciłem uwagę na flakon, całkiem fajny, ale bardzo niepraktyczny. Co do samego zapachu, jest przyjemny. Otwarcie ma bardzo świeże i słodkawe. Jakby połączenie jagód i cytrusów. Potem staje się bardzo leśny i suchy. Uważam tę kompozycję za lekko zieloną.
Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

zapach miasta

Tak jak w tytule- dla mnie to zapach miasta po deszczu, czysty, nowoczesny, a jednocześnie bardzo aromatyczny i wyczuwalny. Ma w sobie coś owocowego, jakieś przyprawy. Całość jest raczej "zimna", ciężko wyczuć poszczególne nuty. Kwintesencja stylu DKNY- miejska elegancja, ruch, zabawa. Przyjemny zapach na każdą porę dnia, roku i na każdą okazję.

Plus za ładny flakon, który niezwykle oddaje charakter zapachu.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: 50ml

interesujacy

od dawna sie przymierzalam, zeby kupic ukochanemu i w koncu sie zdecydowalam. uwielbiam wtulac sie w niego i czuc ten zapach. jest ciekawy, wielowymiarowy. slodki, a rownoczesnie bardzo swiezy. po prostu bomba. kojarzy mi sie z mlodoscia i niewymuszona elegnacja. piekna buteleczka:)