Isana, Deo Spray Sport (Dezodorant w sprayu)

Isana, Deo Spray Sport (Dezodorant w sprayu)

Rossmann Isana Sport to dezodorant o świeżej, wyrazistej, ziołowej nucie. Rossmann Isana Sport dezodorant w sprayu o 24-godzinnymdziałaniu chroni przed nieprzyjemnym zapachem i zapewnia odżywczą świeżość i pewność na cały dzień. Produkt przebadany dermatologicznie.

Nie polubiłam go

Lubię szukać nowych produktów i jednocześnie je testować. Postanowiłam, że tym razem skuszę się na coś tańszego i wybór padł na Isane. Wybrałam ten wariant zapachowy, gdyż wyobrażałam sobie iście świeży zapach przez cały dzień.
Każdy ma inny gust i w przypadku tego produktu również to widać. Mi zapach totalnie nie przypadł do gustu. Czułam, że pachne jak facet. Nawet kilka razy sprawdzałam czy aby na pewno to damski dezodorant. Jest to produkt, który nie zahamuje pocenia, jednak zniweluje brzydki zapach, który jest trwały. Ja niestety nie polecam.

Najgorszy produkt z dezodorantów

Tę recenzję piszę już nie pamiętam który raz z kolei. Non stop jest kasowana. Dezodorant to naprawdę nietrafiony zakup. W momencie pryskania się nim wydobywa się tak intensywny zapach, od którego dostaję kaszlu. To dzieje się za każdym razem, gdy próbuję go użyć. musi mieć coś niewłaściwego w składzie. Naprawdę odradzam zakup!

specyficzny

Ten dezodorant zdecydowanie nie jest odpowiedni dla każdej kobiety. W zupełności zgadzam się z opinią, że w zasadzie jego zapach w ogóle kobicy nie jest.
Ja kupiłam go jednak ze względu na słowo sport w nazwie i faktycznie, po siłowni nadaj się idealnie.
Regularna cena to dosłownie grosze, a często jest jeszcze w promocji, a za taką kwotę spodziewałam się zupełnie innej jakości. Naprawde pozytywnie mnie zaskoczył, również ze względu na trwałośśc zapachu.

Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Wyraźny, świeży, "trawiasty" zapach

Dezodorant "Isana Sport" można kupić, jak wszystkie dezodoranty tej marki, w każdym "Rossmannie", za niewielkie pieniądze.
Nowy zapach tej serii jest świeży-co bardzo mi przypadło do gustu, ponieważ lubię wyraźne, świeże, aczkolwiek konkretne nuty zapachowe, zaraz po rozpyleniu na skórę czuć ziołową nutę, kojarzącą się z "Amolem", żeby później przejść w takie bardziej "trawiaste" tony.
Na mojej skórze i ubraniu długo się utrzymuje, aczkolwiek niektórym może sprawiać wrażenie nieco męskiego, bo moim zdaniem nie jest to taki stricte kobiecy, "kwiatuszkowy" zapach.
Można kupić.
PS. Mam prośbę do moderatorów, aby edytując mój opis i w ogóle czyjkolwiek opis, pod zgłaszanym produktem, starali się przestrzegać zasad składni, fleksji oraz interpunkcji języka polskiego, bo to co wyprawiają to żenada.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 średnie