Tołpa, Dermo Men 30+, Energizujący krem - żel przeciw zmęczeniu

Tołpa, Dermo Men 30+, Energizujący krem - żel przeciw zmęczeniu

Tołpa, Dermo Men 30+, Energizujący krem - żel przeciw zmęczeniu przeznaczony jest dla ludzi którzy żyją na wsyokich obrotach, a ich skóra wymaga silnej regenereacji. Tołpa, Dermo Men 30+ Energizujący krem-żel przeciw zmęczeniu nawilża skórę, działa energizująco i redukuje oznaki zmęczenia. Przywraca witalność i świeży wygląd. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Ma lekką formułę i szybko się wchłania. Przywraca komfort i wzmacnia skórę. Zapewnia wypoczęty wygląd nawet po nieprzespanej nocy.

Skład: Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Squalane, Glycerin, Propylene Glycol, Peat Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Biosaccharide Gum – 1, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Olivate, Sodium Hyaluronate, Sorbitan Olivate, Ceteareth-20, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Panax Ginseng roqt Extract, Hesperidin Methyl Chalcon, Steareth-20, Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Sodium Polyacrylate, Carbomer, Isohexadecane, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Potassium Phosphate, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol, Salicylic Acid, Sorbic Acid.

Cena: 29,90zł / 40ml.
/w/

krem
50 - 100ml, 100 – 250ml
Skóra
podrażniona
energizujące

strata kasy

Przetestowałem kilka kremów tołpy do twarzy dla mężczyzn i stwierdzam, że wszystkie są na jedno kopyto. W każdym ich kremie ta sama konsystencja to samo działanie, a raczej jego brak niezależnie od tego, czy krem jest dedykowany dla 30, czy dla 50 latka. Wersja "energizująca" nie jest wyjątkiem, jedyny plus ze wszystkich męskich kremów tołpy ten najlepiej pachnie tzn najmniej kwiatowo i jakoś tak bardziej męsko.
Krem średnio nawilża i poza tym nic więcej nie robi... poza powodowaniem podskórnych krost, których się przez niego nabawiłem podobnie jak po każdym innym kremie tej marki.

Wart zainteresowania

Produkt został kupiony z ciekawości, w momencie kiedy zaczeły nadchodzić ciepłe dni.
Skusiła mnie formuła kremu-żelu która może nie zapychać mojego i tak już zmasakrowanego czoła.
Zaskoczyło mnie to, iż produkt który przedstawiany jako żel-krem zamienia sie sie w na twarzy w bardzo bogate mazidło (ze względu na brak silikonów), które o dziwo nie zapycha, ale naprawde mega i intensywnie długo nawilża, a jednocześnie nie swieci się po aplikacji ze względu na błyskawicznie wchłanianie (Moja twarz to Strefa mieszana - czoło nos broda, świeca się jak... natomiast policzki są ekstremalnie suche).

Produkt jest przedstawiany jako żel redukujący oznaki zmęczenia, nie zauważyłem tego natomiast w sposób w jaki nawilża faktycznie sprawia, że skóra po kilku dniach wygląda lepiej.
Ze spokojem radzi sobie z uczuciem ściągnięcia, przetestowałem go również jako balsam po goleniu, intensywnie nawilżył skórę, natomiast nie do końca radził sobie z uczuciem pieczenia.

Na co trzeba zwrócić uwagę: jak już wspominałem jest to krem bez silikonów, trochę ciężko rozprowadza się na skórze - ale jest to kwestia wprawy.

Z chęcią do niego wrócę w jesienią

Dodatkowe informacje:
Produkt zamknięty w aluminiowej tubie ( ze spokojem może stać na nakrętce) przez co w miarę łatwo zmęczyć produkt do końca. Zastanawia mnie decyzja Tołpy aby kremy wypuszczać w tubkach o pojemności 40ml, a nie jak większość producentów 50ml.. ale to już trzeba by zapytać się specjalistów od marketingu.

BONUS: było dla mnie miłym zaskoczeniem kiedy po otwarciu pudełka z kremem do twarzy w opakowaniu znalazłem próbki innych kremów i balsamu po goleniu. Mega plus za taką politykę bowiem pozwala to na zapoznanie się z innymi produktami producenta bez konieczności kupowania pełnych produktów. (Próbki są chyba tylko w opakowaniach kremów do twarzy, ponieważ zakupiłem krem pod oczy z tej samej serii i próbek już tam nie było)

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 po 40ml