W7, Chunky Bronzer (Bronzer w sztyfcie)

W7, Chunky Bronzer (Bronzer w sztyfcie)

W7 Chunky Bronzer Sztyft Bronzujący Hawaiian Bronze to produkt, który możesz stosować na twarz, dekolt i ramiona. Kremowa konsysytencja łatwo się rozprowadza, rozciera i wtapia w skórę. W7 Chunky Bronzer Sztyft Bronzujący Hawaiian Bronzeposiada drobinki rozświetlające.

Nie sprawdza się !

Bronzer ma świetny kolor i opakowanie, lecz niestety ma specyficzną konsystencje która bardzo ciężko się rozprowadza. Aplikowanie produktu na twarz bezpośrednio z opakowania też stanowi wiele do życzenia , ponieważ ma okrągły kształt i w moim przypadku produktu jest za dużo i tworzą się plamy.
Kiedy nałożę korektor pod brązerem wygląda to bardzo dobrze lecz nie po to kupuje brązer i nakładam go z ogromną precyzją żeby potem dokładać jeszcze korektor. Miałam większe oczekiwania wobec tego produktu, ze względu na przeczytane recenzje. Cena nie jest wysoka dlatego uważam że nikomu nie zaszkodzi go przetestować. Może u Was się sprawdzi !

Super szybki makijaż

Produkt ten spodoba się zwolenniczkami szybkiego i naturalnego makijażu. Ja nakładam go pod kości policzkowe i rozcieram palcami, miękko wtapia się w skórę, dając super naturalny efekt. Brązer ten jest też świetnym produktem do kontrowania twarzy i ogólnie można się nim bawić na wiele sposobów, gdyż nie zastyga na skórze jak maska. Brązer ten nie zawiera drobinek rozświetlających (jak jest w opisie) kolor jest raczej neutralny. Nie pozostawia smug, trwały, bezzapachowy i super lekki kosmetyk. Opakowanie jest bardzo estetyczne i trwałe, jest to bardzo przyjemny produkt.

Używam tego produktu od: Od roku
Ilość zużytych opakoewań: 2 sztuki