Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

YSL, Vernis a Levres Plump Up Glossy Stain (Błyszczyk powiększający usta)

YSL, Vernis a Levres Plump Up Glossy Stain (Błyszczyk powiększający usta)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 6 ml
Cena 150,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Błyszczyk powiększający usta YSL może być stosowany jako balsam dla podkreślenia naturalnego wyglądu ust lub pod inne błyszczyki. Wyczarowuje efekt push-up na ustach w ciągu kilku sekund. Nadaje blask i nawilżenie. Pielęgnuje usta. Odżywcza formuła błyszczyku powiększającego usta YSL z kwasem hialuronowym sprawia, że usta są pełniejsze, miękkie, gładkie i napięte.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

4 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Dobry do codziennego makijażu

Uwielbiam polować na różne kosmetyki mające powiększać usta, chociaż wiem że ingerencji chirurga nie zastąpi nawet najlepszy błyszczyk. Zwykle dają one optyczny efekt większych ust (co nawet robią "zwykłe" błyszczyki) i poprawiają ich ukrwienie (to dzięki mrowieniu typowym dla błyszczyków tego typu) - i zwykle na tym polega cały efekt (minimalnego) powiększenia.
Mimo wysokiej ceny, nabrałam ochoty na nowość od YSL - to mój pierwszy kosmetyk tej marki. Szkoda, że nie przetestowałam go w Sephorze; ale jednak okazał się być całkiem dobry. Daje efekt oszronionych ust, to zasługa mrowienia pojawiającego się tuż po aplikacji. Usta pięknie błyszczą, nie wyglądają one sztucznie, są jakby rozświetlone. Na początku nieco mnie jednak zraził, ponieważ przy większej ilości lubi pozostawiać białawą linię w miejscu styku warg. Nie jest jednak zadziwiająco trwały, po pewnym czasie drobne poprawki są konieczne (jednak muszę to robić przed lusterkiem, żeby w razie czego zniwelować wspomniany efekt "białawej kreski"). Odrobinkę się klei, ale na to przymknę oko. Zapach ma dość specyficzny - przypomina mi błyszczyki L'Oreal Glam Shine, ale z taką dziwną nutą; nie wiem jak ją określić. Jednak mnie nie drażni. Ma eleganckie opakowanie, to wizytówka YSL. "Okienko" pozwala nam zobaczyć jaki kolor ma błyszczyk i ile go zostało. Aplikator-gąbeczka wygodnie nakłada kosmetyk, chociaż czasami mam wrażanie że lekko drapie mi usta.
Tak jak wspomniałam w tytule recenzji - jest dobry na co dzień, daje naturalny efekt. Obiecane powiększenie ust jest z pewnością optyczne, a dzięki mrowieniu może co nieco poprawić ich ukrwienie. A co za tym idzie, MINIMALNIE je powiększyć - i to nie jest trwały efekt i nigdy nim nie będzie.
Nie kupię go już, to chyba najdroższy kosmetyk "powiększający usta" jaki w życiu kupiłam. Efekt podoba mi się, ale wolałabym podobny za dużo niższą cenę.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  43
  produktów

  265
  recenzji

  335
  pochwał

  10,00

 2. 2

  9
  produktów

  113
  recenzji

  294
  pochwał

  6,27

 3. 3

  33
  produktów

  111
  recenzji

  250
  pochwał

  5,71

Zobacz cały ranking