YSL, Vernis a Levres Plump Up Glossy Stain (Błyszczyk powiększający usta)

YSL, Vernis a Levres Plump Up Glossy Stain (Błyszczyk powiększający usta)

Błyszczyk powiększający usta YSL może być stosowany jako balsam dla podkreślenia naturalnego wyglądu ust lub pod inne błyszczyki. Wyczarowuje efekt push-up na ustach w ciągu kilku sekund. Nadaje blask i nawilżenie. Pielęgnuje usta. Odżywcza formuła błyszczyku powiększającego usta YSL z kwasem hialuronowym sprawia, że usta są pełniejsze, miękkie, gładkie i napięte.

Numer 105 - usta jak marzenie

Uwielbiam wszelkie kosmetyki powiększające usta - a ta pomadka to hicior

+ nawilża
+ optycznie powiększa
+ efekt wilgotnych, pełnych ust
+ wchłania się w usta
+ nie zjada się
+ piękny kolor 105 - w kolorze skóry, z delikatnym różem - CUDO!
+ opakowanie - klasa, jak zawsze u YSL
+ wydajność
+ EFEKT - zawsze jak ją ubieram, ktoś pyta mnie, co robię, że mam takie soczyste usta <3

Polecam, za taki piękny luksus warto czasami zapłacić.

Dobry do codziennego makijażu

Uwielbiam polować na różne kosmetyki mające powiększać usta, chociaż wiem że ingerencji chirurga nie zastąpi nawet najlepszy błyszczyk. Zwykle dają one optyczny efekt większych ust (co nawet robią "zwykłe" błyszczyki) i poprawiają ich ukrwienie (to dzięki mrowieniu typowemu dla błyszczyków tego rodzaju) - i zwykle na tym polega cały efekt (minimalnego) powiększenia.
Mimo wysokiej ceny, nabrałam ochoty na nowość od YSL - to mój pierwszy kosmetyk tej marki. Szkoda, że nie przetestowałam go w Sephorze; ale jednak okazał się być całkiem dobry. Daje efekt oszronionych ust, to zasługa mrowienia pojawiającego się tuż po aplikacji. Usta pięknie błyszczą, nie wyglądają one sztucznie, są jakby rozświetlone. Na początku nieco mnie jednak zraził, ponieważ przy większej ilości lubi pozostawiać białawą linię w miejscu styku warg. Nie jest jednak zadziwiająco trwały, po pewnym czasie drobne poprawki są konieczne (jednak muszę to robić przed lusterkiem, żeby w razie czego zniwelować wspomniany efekt "białawej kreski"). Odrobinkę się klei, ale na to przymknę oko. Zapach ma dość specyficzny - przypomina mi błyszczyki L'Oreal Glam Shine, ale z taką dziwną nutą; nie wiem jak ją określić. Jednak mnie nie drażni. Ma eleganckie opakowanie, to wizytówka YSL. "Okienko" pozwala nam zobaczyć jaki kolor ma błyszczyk i ile go zostało. Aplikator-gąbeczka wygodnie nakłada kosmetyk, chociaż czasami mam wrażanie że lekko drapie mi usta.
Tak jak wspomniałam w tytule recenzji - jest dobry na co dzień, daje naturalny efekt. Obiecane powiększenie ust jest z pewnością optyczne, a dzięki mrowieniu może co nieco poprawić ich ukrwienie. A co za tym idzie, MINIMALNIE je powiększyć - i to nie jest trwały efekt i nigdy nim nie będzie.
Nie kupię go już, to chyba najdroższy kosmetyk "powiększający usta" jaki w życiu kupiłam. Efekt podoba mi się, ale wolałabym podobny za dużo niższą cenę.