Rimmel, Wonderfull Wake Me Up Mascara (Tusz do rzęs)

Rimmel, Wonderfull Wake Me Up Mascara (Tusz do rzęs)

Rimmel Wonderfull Wake Me Up Mascara daje efekt „rozbudzonego oka” dzięki pogrubieniu, wydłużeniu i uniesieniu rzęs. Formuła z witaminami i ekstraktem z ogórka sprawia, że rzęsy są gładkie i odżywione. Precyzyjna szczoteczka dociera do każdej rzęsy osobno sprawiając, że są pogrubione, podniesione i rozdzielone bez grudek – dając efekt otwartego oka.

Średni

Dużo obietnic a tak naprawdę tusz jest bardzo średni. Pogrubia, delikatnie unosi , ale daje bardzo delikatny efekt, mimo nakładania kilku warstw nie udało mi się uzyskać efektu otworzonego oka, pogrubionych i wydłużonych rzęs. Nie dla mnie, może nie jest bardzo drogi ale takie działanie można uzyskać w bezmarkowych tuszach. Jestem na nie. Plus to ładne opakowanie i szczoteczka . Trwałość- niestety po kilku godzinach obsypuje się, zostawia ciemne podkowy.

Fajny tusz

Bardzo dobry tusz , pachnie ogórkiem zapach nie utrzymuje sie zbyt długo. Po otwarciu konsystencja jest płynna, na szczoteczce jest za dużo tuszu, ale po jakims czasie przysycha i fajnie sie go nakłada. Jest bardzo trwały, pogrubia, rozdziela i wydłuża rzesy. Nie osypuje sie.

Naprawdę dobry

Jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs - pogrubia i wydłuża rzęsy oraz nie osypuje się, co jak dla mnie jest najważniejsze. Poza tym ma świetną szczoteczkę (o skończeniu pierwszego opakowania wyczyściłam ją i używam jej do dodatkowego rozczesywania rzęs).

Najlepszy drogeryjny tusz

Najlepszy tusz jaki miałam kiedykolwiek. Daje efekt sztucznych rzęs. Pięknie pogrubia rzęsy i maksymalnie je wydłuża. Mimo wielu miesięcy użytkowania nie wysycha.

Nie dla mnie

Skuszona pozytywnymi opiniami, kupiłam i wypróbowałam na swoich rzęsach. O ile na początku efekt był fajny to później niezadawalał i nie działał cudów. Rzesy nie byly widoczne, dwie warstwy i zalotka nie poprawiły efektu. Plus za to, ze tusz się nie sypie i ładnie rozdziela rzesy.

HIT!!! Każda kobieta musi go mieć w swojej kosmetyczce

Przyjaciel każdej kobiety

Bardzo fajny

Tusz mimo, ze nie robi jakiegoś super efektu na naszych rzęsach to i tak jest dobry. Nie osypuje się, jest bardzo trwały i trzyma się cały dzień. Do tego ma ładny, głęboki czarny kolor. Na koniec dnia bez problemu idzie go zmyć. Używam codziennie od długiego czasu i raczej kupię kolejne opakowanie.

Jest świetny!

Dostałam ten tusz w prezencie. I coś mi się wydaje, że będzie moim ulubionym. Zaczynając od zapachu, który jak na tusz jest niesamowity, kończąc na tym że jakby nawilża rzęsy. Nie wiem jak u was, ale u mnie na prawdę czuję takie odżywienie. Narazie nie zauważyłam jakichś minusów. Polecam bardzoo

Bardzo fajny tusz

Całkiem frajny tusz za niewielkie pieniążki, sprawdził sie na moich rzęsach. Nie obsypuje się ma bardzo głęboką czerń, nie rozmazuje się i nie podrażnia. Dodatkową cechą jhest że nie skleja a przy okazji ładnie podkreśla rzęsy, no i ma ładny ogórkowy zapach co chyba jest nowością jeśli chodzi o tusze bo wcześniej żaden nie "pachniał". Kupując w promocji ma sie naprawde dobry produkt za dobrą kasę. Sprawdził sie u mnie nawet na większe wyjścia wtedy nałożyłam drugą warstwe i wygładałam naprawde dobrze.

Świetny na co dzień!

Używam go codziennie i jest naprawdę świetny! Chociaż nie robi wielkiego WOW z rzęsami, ale nie osypuje się, trzyma się calutki dzień. Przyjemnie się go zmywa pod koniec dnia, obchodzi się bez żadnego tarcia oczu, pięknie się zmywa. Przepięknie pachnie świeżymi ogórkami i ma śliczne opakowanie:)

uwielbiam go

Posiadalam korektor z serii wake me up! ,bardzo mi sie sprawdzil, wiec stwierdzilam ze i jego sprawdze.
Tusz zamkniety jest w zielonym, blyszczacym opakowaniu. Sam jego kolor swiadczy nam o odswiezajacych wlasciwosciach.
Zapach tuszu rowniez jest obledny, pachnie ogorkami, niezwykle przyjemny zapach.

Konsystencja tuszu jest na poczatku bardzo plynna, ale po pewnym czasie lekko przysycha i od razu lepiej sie go naklada.
Tusz ma ciekawa szczoteczke, tradycyjna, ale na srodku jest zwezana. Dzieki temu ladnie dopasowuje sie do ksztaltu oka, i dzieki zwezeniu na srodku nie brudzi powieki.

ladnie pogrubia, rozdziela, unosi, nie osypuje sie. Wytrzymuje na oku caly dzien, nic sie nie kruszy, nie osypuje.
Jest niesamowicie wydajny, uzywam od pol roku i ciagle go duzo jest!!

U-W-I-E-L-B-I-A-M

Mój ponadczasowy hit wśród tuszy do rzęs. Jedyny tusz do którego wracam. Poznałam go już dosyć dawno temu przez akcje testowania produktu. Aktualnie jestem już w trakcie 3 lub 4 opakowania. Za każdym razem jak zawiodę się do nowości to ciągle wracam własnie do niego.

Szczoteczka - dosyć duża, początkowo ciężko mi się było do niej przyzwyczaić, zanim nauczyłam się nią malować to nie raz porządnie się pobrudziłam, ale w efekcie końcowym jest bardzo wygodna i maluje się nim szybko.

Efekty - moje rzęsy są dosyć jasne, rzadki i krótkie, tusz podkreśla je, optycznie wydłuża, podkreśla, ładnie podkręca i pogrubia.

Trwałość - tusz czasem potrafi się lekko osypać, ale zdarza się to raczej sporadycznie. Nosi się bardzo przyjemnie, jest w stanie przetrwać cały dzień, imprezę, co tylko chcemy.

Widziałam gdzieś niżej opinię, ze im starszy tym lepszy - zdecydowanie się z tym zgadzam, ale mam tak w przypadku większości tuszy. Jak trochę przyschnie to zdecydowanie lepiej i łatwiej się go używa.

No i jeszcze jeden ogromny, podwójny plus - wydajność i zapach. Tak bardzo uwielbiam ten świeży ogórkowy zapach, ze obwąchuje go praktycznie przy każdej możliwości. :D