Rimmel, Wonderfull Wake Me Up Mascara (Tusz do rzęs)

Rimmel, Wonderfull Wake Me Up Mascara (Tusz do rzęs)

Rimmel Wonderfull Wake Me Up Mascara daje efekt „rozbudzonego oka” dzięki pogrubieniu, wydłużeniu i uniesieniu rzęs. Formuła z witaminami i ekstraktem z ogórka sprawia, że rzęsy są gładkie i odżywione. Precyzyjna szczoteczka dociera do każdej rzęsy osobno sprawiając, że są pogrubione, podniesione i rozdzielone bez grudek – dając efekt otwartego oka.

Świetny na co dzień!

Używam go codziennie i jest naprawdę świetny! Chociaż nie robi wielkiego WOW z rzęsami, ale nie osypuje się, trzyma się calutki dzień. Przyjemnie się go zmywa pod koniec dnia, obchodzi się bez żadnego tarcia oczu, pięknie się zmywa. Przepięknie pachnie świeżymi ogórkami i ma śliczne opakowanie:)

uwielbiam go

Posiadalam korektor z serii wake me up! ,bardzo mi sie sprawdzil, wiec stwierdzilam ze i jego sprawdze.
Tusz zamkniety jest w zielonym, blyszczacym opakowaniu. Sam jego kolor swiadczy nam o odswiezajacych wlasciwosciach.
Zapach tuszu rowniez jest obledny, pachnie ogorkami, niezwykle przyjemny zapach.

Konsystencja tuszu jest na poczatku bardzo plynna, ale po pewnym czasie lekko przysycha i od razu lepiej sie go naklada.
Tusz ma ciekawa szczoteczke, tradycyjna, ale na srodku jest zwezana. Dzieki temu ladnie dopasowuje sie do ksztaltu oka, i dzieki zwezeniu na srodku nie brudzi powieki.

ladnie pogrubia, rozdziela, unosi, nie osypuje sie. Wytrzymuje na oku caly dzien, nic sie nie kruszy, nie osypuje.
Jest niesamowicie wydajny, uzywam od pol roku i ciagle go duzo jest!!

U-W-I-E-L-B-I-A-M

Mój ponadczasowy hit wśród tuszy do rzęs. Jedyny tusz do którego wracam. Poznałam go już dosyć dawno temu przez akcje testowania produktu. Aktualnie jestem już w trakcie 3 lub 4 opakowania. Za każdym razem jak zawiodę się do nowości to ciągle wracam własnie do niego.

Szczoteczka - dosyć duża, początkowo ciężko mi się było do niej przyzwyczaić, zanim nauczyłam się nią malować to nie raz porządnie się pobrudziłam, ale w efekcie końcowym jest bardzo wygodna i maluje się nim szybko.

Efekty - moje rzęsy są dosyć jasne, rzadki i krótkie, tusz podkreśla je, optycznie wydłuża, podkreśla, ładnie podkręca i pogrubia.

Trwałość - tusz czasem potrafi się lekko osypać, ale zdarza się to raczej sporadycznie. Nosi się bardzo przyjemnie, jest w stanie przetrwać cały dzień, imprezę, co tylko chcemy.

Widziałam gdzieś niżej opinię, ze im starszy tym lepszy - zdecydowanie się z tym zgadzam, ale mam tak w przypadku większości tuszy. Jak trochę przyschnie to zdecydowanie lepiej i łatwiej się go używa.

No i jeszcze jeden ogromny, podwójny plus - wydajność i zapach. Tak bardzo uwielbiam ten świeży ogórkowy zapach, ze obwąchuje go praktycznie przy każdej możliwości. :D

Oczekiwałam więcej

Tusz ma tradycyjne opakowanie, nie zaskakujące niczym szczególnym. Jest ładne, estetyczne, charakterystyczne już dla tuszów Rimmel z linii Wonderfull. Natomiast szczoteczka wykonana jest z włosia, nie jest silikonowa. Ma wcięcie na środku, zaś przy brzegach jest wypukła. Taka konstrukcja nie ułatwia makijażu, wręcz przeciwnie sprawia, że wykonywanie go staje się nieporęczne. Przy tym jest jak dla mnie strasznie duża. Może sprawdza się przy długich rzęch, niestety dla posiadaczek krótkich (takich jak ja mam) jej używanie staje się wręcz uciążliwe.

Zapach
Tusz zawiera ekstrakt z ogórka i nim miał też pachnieć. Jak dla mnie był on tylko lekko wyczuwalny przy pierwszym otwarciu. Teraz absolutnie go nie czuję. Ogólnie nie przypadł mi do gustu, był jakiś taki sztuczny. Myślę, że rola maskary sprowadza się do innych funkcji, a zapach miał być miłym dodatkiem, aczkolwiek nie był.

Zbyt leista. Schnie na rzęsach zdecydowanie zbyt długo.

Działanie
Tusz nie nadaje rzęsą objętości, nie pogrubia ich, kiepsko wydłuża, tylko lekko unosi. Jednym słowem nie robi tego czego byśmy od niego oczekiwały, a tym bardziej tego o czym zapewniał producent. Tusz przeznaczony jest głównie do porannego looku, a raczej makijażu w stylu no make up. Żeby osiągnąć w miarę zadowalający efekt trzeba nałożyć go kilkakrotnie. Mimo to rzęsy wyglądają na nieumalowane. Zbyt duża szczoteczka i zbyt leista konsystencja sprawiają, że maskara odbija się na powiekach tworząc tzw. pandzie oko. Bez demakijażu po makijażu ani rusz. Jedyny plus jaki w nim dostrzegłam jest taki, że dość dobrze rozdziela rzęsy, nie skleja ich, nie obsypuje się i nie pozostawia grudek. Jest to jednak zdecydowanie za mało jak na tusz tej marki. Oczekiwałam od niego dużo więcej.

Jest okej

Używałam go pierwszy raz u teściowej i mnie zachwycił, kupiłam na wyprzedaży -49% w Rossmanie.

I tu musze powiedzieć, że pierwsze pare tygodni używania to była masakra. Nie wiem czy to dlatego, że produkt był świeży, czy było go w nadmiarze na szczoteczce, ale rzęsy strasznie mi sie sklejały po nałożeniu tylko jednej warstwy i musiałam je wyczesywać czystą szczoteczką.

Teraz juz jest okej, pieknie wydłuża i zagęszcza :)
Cudownie pachnie.

Cena zdecydowanie na minus, gdyby nie promka w Rossmanie to bym się na niego nie zdecydowała.

Pierwsze opakowanie używam już 8 miesięcy, a końca nie widac :)

Super!

Moje rzęsy są krótkie i jest ich mało a ten tusz sprawia, że wyglądają zupełnie inaczej! Fajnie pogrubia rzęsy oraz ma intensywnie czarny kolor. Dodatkowo przepieknie pachnie ogórkiem ;) Kupiłam go w Rossmannie w cenie na do widzenia za około 7 zł :D

DLA MNIE SŁABA

Nie wiem czy ja mam tak kiepskie rzęsy czy o co chodzi, bo skuszona Waszymi pozytywnymi recenzjami kupiłam tą maskarę i niestety kicha. Bardzo dużo muszę nałożyć warstw żeby cokolwiek było widać, dlatego ani pogrubienia ani uniesienia u siebie nie widzę żadnego. Przez to, że efekt jest marny, a maskara nawet w promocji ceną nie zachwyca nie widzę w niej nic pozytywnego dla siebie. Zapach ogórka też mi jakoś nie odpowiada, ale wiedziałam co mnie czeka kupując ten tusz

Całkiem fajny tusz, i pachnie ogórkiem!!! Aaaaaa!! :))

Tusz jest przy pierwszym spotkaniu naprawdę zaskakujący. Po otwarciu czujemy ni mniej, ni więcej, tylko cudowny ogórkowy zapach. Żaden sztuczny - prawdziwie ogórkowy! I co więcej, tusz pachnie tak przez cały czas używania. Może to taki drobiazg, ale jak umila jego stosowanie!

A sam tusz - całkiem ok. Zwykle jakoś było mi nie po drodze z mascarami Rimmel, ta jest jedną z nielicznych tej firmy, które polubiłam. Głównie przez pogrubienie, bo to efekt, który jest dla mnie najważniejszy w tuszu do rzęs. A ta mascara pogrubia całkiem sprawnie, daje ładny efekt, nie posklejanych, ale wyraźnie pogrubionych rzęs. Może nie jest to look typu 'sztuczne rzęsy' - ale w zupełności wystarcza nawet mnie, czyli fance mocno podkreślonych rzęs.

Szczoteczka jest wygodna, rozszerzana po bokach, a wcięta pośrodku, dzięki czemu bardzo sprawnie chwyta rzęsy i świetnie wyciąga je ku górze i na boki. Tym kształtem szczoteczki można łatwo osiągnąć efekt rozłożonego wachlarza. Pomimo że jest dość spora, bardzo łatwo się nią posługuje.
Czerń jest intensywna, a formuła tuszu odpowiednio mokra, nie za gęsta.
Trochę trudno mi ocenić efekt działania witamin w deklarowanej zawartości, ale jeśli są i jakoś działają, to dodatkowy plus :)
Efekt rozbudzonego oka - myślę że tak, można to tak określić. Tą szczoteczką po prostu łatwo jest nadać kształt otwartego oka, więc tak właśnie to wygląda. Rzęsy są uniesione, lekko wywinięte ku górze, oko wydaje się większe :)

Trwałość - na plus. Używałam tego tuszu dość długo i nie przypominam sobie żadnych problemów z osypywaniem, odbijaniem się etc.
Opakowanie jest ładne, metaliczne, wygląda efektownie, zakręcanie działa bez problemu i nic się nie psuje.

Przypuszczam że wrócę jeszcze do tej mascary. Na razie mam tony innych do zużycia (nie będę pisać ile, żeby nie wyjść na szaleńca).
Dobry tusz, łatwy w obsłudze i dający efektowne pogrubienie i objętość, trwały. Nie jest przesadnie drogi (choć zdecydowanie lepiej na promocji). Warto kupić i przekonać się samemu :)

ok

Dostałam ją do testowania i przyznaję, że sama bym go nie kupiła, ze względu na szczoteczkę, ponieważ wolę silikonowe szczoteczki do moich marnych rzadkich rzęs. Tusz spisał się dobrze, dawał jak na moje rzęsy całkiem fajny efekt ale ja to zawsze bywa nie potrafiłam się nie pomalować bez ubrudzenia powiek i braku konieczności rozczesania rzęs inna szczoteczką. Dobrze się utrzymywał, może po dłuższym noszeniu znikał trochę z rzęs ale nie kruszył się. Całkiem długo mi posłużył, dodatkowym plusem jest ciekawy delikatnie ogórkowy zapach, który miał orzeźwiać z rana.

jeden z najlepszych!

Tusz dostałam dawno temu do testów i pamiętam, że byłam z niego bardzo zadowolona, dlatego kiedy mój Loreal wyzionął ducha, a aktualnie nie było na niego promocji postanowiłam skusić się na tego cudaka. Tusz potrzebuje kilkudniowego podeschnięcia, inaczej bardzo trudno się go aplikuje, długo wysycha na rzęsach, odbija się, kruszy. Jednak po kilku dniach to bardzo dobry produkt! Świetnie pogrubia, rozdziela, wydłuża i podkreśla rzęsy! Nadaje im intensywny kolor. Zapach ogórka jest wyczuwalny tylko w opakowaniu, podczas aplikacji nic nie czuć. Nie wiem jak z działaniem pielęgnacyjnym, bo raczej nie oczekuję tego po kolorówce.

Ogórek? Tylko na kanapkę

Ogorkowe orzeźwienie na oczy. .. eh, czego to nie wymyśla.
Ale do rzeczy:
Tusz idealny dla długich i podatnych rzęs. Proste łopaty nie mają szans. Wiem dokładnie, bo testowałam z koleżanką. To co on robił jej z rzęsami - o zesz kur ₩@ mac. Tak, tusz może podkręcać, wydłużać i pogrubiać. Bardzo mi się podobał efekt i szkoda, że u mnie wyglądał tak bardzo przeciętnie. Pogrubienie i czerń zauważyłam. No i zapach oczywiście - nie do końca rozumiem zamysł producenta.
Zauważyłam, że osypuje się w ciągu dnia...u mnie i koleżanki. Recenzja tuszy to bardzo ciężka sprawa. Ile rzęs tyle opinii, ten mogę polecić "ładnym rzeskom "

dobrze pogrubia

Dobra maskara dla odpornych rzęs. Ja stosuję tylko do górnych rzęs. Wyraźnie pogrubia i wywija. Utrzymuje się w stanie nienaruszonym przez jakieś 8 godzin. Dobra alternatywa dla mascar Maybelline. Można sięgnąć od czasu do czasu, gdy chcemy bardziej wywinąć rzęsy bez efektu wow. Nie jest wydajna, jak większość średniaków. Cenowo warto zakupić w promocji.Nie skleja i nie obciąża.