Eveline, Program 360°, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust 2 w 1

Eveline, Program 360°, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust 2 w 1

Sprawdź ceny produktu

Eveline, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust 2 w 1 z serii Program 360° dzięki zastosowaniu Micro Derma Cleaning Technology oczyszcza skórę oraz usuwa także trwały wodoodporny makijaż. Wzbogacony ekstraktami ze świetlika lekarskiego i chabra bławatka łagodzi podrażnienia, nawilża i regeneruje naskórek oraz chroni i wzmacnia rzęsy. Faza niebieska rozpuszcza makijaż i zanieczyszczenia. Nie pozostawia tłustej warstwy. Faza wodna odświeża skórę oraz niweluje oznaki zmęczenia. Zalecany również dla osób noszących szkła kontaktowe. Produkt testowany dermatologicznie.

nie mam zastrzeżeń

Dwufazowy płyn, to kosmetyk, którego używam codziennie. Ten konkretny kupiłam pierwszy raz i muszę stwierdzić, że nie ma się do czego przyczepić. Dobrze zmywa wodoodporny tusz, a także lip tint z ust. Nie podrażnia oczu. Tłustą warstewkę, którą pozostawia, łatwo usunąć zwykłym płynem micelarnym.
Więcej nic do szczęścia nie potrzeba.

Dobry.

Uwielbiam płyny dwufazowe i od kilku lat właściwie tylko takich używam i przetestowałam już sporo, ponieważ często sięgam po coś nowego.
Ten jest również w moich ulubionych ;)
Dobrze oczyszcza, nie podrażniając przy tym oczu. Nie trzeba trzeć oczu by zmyć oporny makijaż, z np. sporą ilością tuszu.
Jest dość wydajny. Cena atrakcyjna.
Polecam.

Może być

Staram się kupować kosmetyki polskich marek, więc w końcu przyszedł czas i na ten płyn. Generalnie byłam zadowolona, choć jednak są lepsi. Makijaż zmywałam nim przed kąpielą, a po kąpieli również sporo było do zmycia tuszu do rzęs, zarówno po całej nocy ponownie musiałam go używać. Może dlatego skończył mi się dość szybko. Ale ma sporo plusów: jest tani, łatwo dostępny, nie podrażnia oczu, nie powoduje filmu na skórze ani zamglenia oczu. Raczej nie kupię ponownie, gdyż w tej kategorii Bielenda jest moim faworytem.

Słaby

Byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tego płynu, niestety zawiodłam się.

- największy minus: pozostawia tłustą mgłę na oczach, której nie umiem się po demakijażu pozbyć (przemywanie oczu wodą nic nie daje), jedyne, co mogę zrobić, to położyć się spać ;/ - i rano już tłustej warstwy na szczęście nie ma, ale obejrzenie filmu czy czytanie książki przed snem nie wchodzi w rachubę, bo zachodząca na oczy mgła niszczy jakąkolwiek przyjemność!
- słabo zmywa makijaż
- a do tego jest mało wydajny,
- cena też jakoś nie zachwyca, kupiłam go za 9,99 zł w promocji, a to i tak za dużo na taki bubel.

Aby zmyć wszystko z oczu (a naprawdę nie używam dużo produktów: kredka/eyeliner + tusz niewodoodporny), trzeba go użyć jednorazowo bardzo dużo. W moim przypadku oznacza to dwie możliwości:
a) używam go dużo, dopóki oczy nie są całkowicie oczyszczone, ale mogę pożegnać się z wyraźnym widzeniem, gdyż oczy zachodzą tłustą mgłą od niego;
b) używam go niewiele, aby uniknąć mgiełki na oczach, ale za to następnego dnia budzę się z makijażem pandy.

Odradzam.

Poprawny

Pomimo posiadania faworytów w kategorii płynów dwufazowych, lubię co jakiś spróbować nowości, lub szlagierów. Znajoma polecała mi Eveline gorąco - bo zmywa najlepiej jej mocne makijaże oczu, dodatkowo jest świetlik i chaber, więc mogą fajnie łagodzić - wylądował więc w koszyku.

Nie mogę się przyczepić, bo makijaż oka zmywa, chociaż miałam produkty, które robiły to po prostu szybciej. W krótszym czasie rozpuszczały linery czy tusze, tu muszę czasem poczekać o wiele dłużej. Podobno fajnie trzymać go w lodówce, wtedy jeszcze lepiej łagodzi, ale czy ja wiem. Co kto lubi.

Wolę też, gdy płyn dwufazowy ma troszeczkę lepszy poślizg, ten jest dość tępy, wyjątkowo mało tłusty, co wielu może się właśnie spodobać. Ja nie wrócę, ale zły nie jest - po prostu wolę Ziaję oliwkową albo Yves Rocher.

Dość dobry produkt

Do zmywania makijażu oczu najlepsze są płyny dwufazowe. Jak raz spróbujecie to się przekonacie. :)

I ten płyn trzyma poziom jak wiele podobnych dostępnych na polskim rynku. Lubię sięgać po coraz to inne, nigdy na długo nie zostaje przy jednym. Mam porównanie jak inne tego typu produkty się sprawdzają.

Ten płyn zmywa makijaż poprawnie. Choć trzeba chwilę poświęcić na porządne zmieszanie warstw. Niestety czasem potrzebuje użyć więcej wacików i czasu, bo nie usuwa makijażu za jednym razem. Jest to jednak dość indywidualna kwestia, zależy od stosowanych kosmetyków itp.
Czasem miałam wrażenie że po użyciu pojawia się niechciana mgiełka na oczach, ale to się też zdarza,

Produkt oceniam pozytywnie, jest wydajny, tani i warto po niego sięgnąć mimo kilku drobnych wad.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie/150 ml

To nie był dobry wybór

Napisałam recenzję, według mnie rzetelną, ale została usunięta. Cóż, odczekałam trochę i piszę ponownie recenzję. Zdania nie zmieniłam co do tego płynu. Był to zły wybór, nie polecam. Jest tani, ale cóż z tego, skoro nie daje sobie rady tak dobrze, jak inne płyny odrobinę droższe?

PLUSY:
- wygodne opakowanie,
- cienie do powiek zmywa od razu.

MINUSY:
- dla tego płynu tusz jest złem koniecznym, trzeba się trochę pomęczyć, zanim całkowicie się go zmyje,
- po tym zmywaniu tuszu płyn dostaje mi się do oczu i jest małe szczypanie...
- więcej jest fazy białej niż niebieskiej a po dokładnym zmieszaniu na waciku widać tylko prawie przezroczystą ciecz, która dodatkowo spływa z wacika...

Nie polecam, lepiej dołożyć kilka złotych i kupić porządny płyn do demakijażu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Nie jest zły, ale są lepsi!

Produkt nie jest zły.Nie szczypie w oczy. Nie "tłuści". Co do zmywania makijażu to bywa różnie. Raz zmywa bardzo dobrze, innym razem muszę zużyć parę wacików.

Spełnia swoje zadanie i nie podrażnia bardzo wrażliwych oczu

Musiałam spróbować czegoś innego po tym jak mój wieloletni przyjaciel: Ziaja - płyn dwufazowy nie poradził sobie w wodoodporym tuszem, którego właśnie używam.
Spróbowałam Eveline i nie żałuję. Mam bardzo wrażliwe oczy, które łatwo ulegają podrażnieniom. Ten kosmetyk powoduje, że aż chce się zmywać make up. Używam go tylko do demakijażu oczu i nie prędko zamienię go na inny. Jednak ciąglę będę szukać tego jedynego. Pomimo wielu zalet odjęłam gwiazdkę za to, iż by idealnie zmyć tusz do rzęs nie można obyć się bez pocierania oczu wacikiem, a obie fazy nie łatwo idealnie zmieszać. Jest to pierwszy kosmetyk do demakijażu oczu, po uzyciu któego moje patrzałki nie wyglądają jakbym parała się spawalnictwem.

Plusy:

+ dobrze zmywa trwały woodooporny makijaż
+ nie pozostawia nieprzyjemnego tłustego filmu
+ może to złudne wrażenie, ale rzęsy wydają mi się grubsze i w ogóle nie wypadają (jak chociażby przy używaniu Ziaji)
+ przyjemne uczucie nawilżenia oczu
+ nie podrażania
+ nie uczula

Minusy:

- przymus pocierania oczu wacikiem przy trwałym wodoodpornym tuszu do rzęs
- trudności w idealnym połączeniu fazy białej i niebieskiej

Używam tego produktu od: 1 miesiąc