Eveline, Program 360, Nawilżający płyn micelarny 3 w 1 do cery suchej i wrażliwej

Eveline Nawilżający płyn micelarny 3 w 1 do cery suchej i wrażliwej usuwa makijaż, gwarantuje oczyszczanie i każdego dnia zapewnia kompleksową pielęgnację skóry. Nawilżająca formuła 3 w 1, wzbogacona micelami i składnikami aktywnymi usuwa makijaż, zapewniając cerze optymalne efekty pielęgnacyjne. Płyn likwiduje uczucie ściągnięcia skóry, łagodzi podrażnienia i odbudowuje barierę ochronną naskórka. Bezpieczny również przy szkłach kontaktowych. Produkt testowany dermatologicznie.

Beznadziejny

Płyn nie zmywa makijażu, szczypie w oczy, podrażnia skórę, klei się.
Do tego jest strasznie niewydajny.

Dotychczas jest to najgorszy płyn micelarny jakiego próbowałam.

Na szczęscie nie zmarnował się. Sprawdza się doskonale do mycia pędzli.
Do kubeczka wlewamy trochę plynu. Wkładamy pędzle. Moczymy z pół godzinki. Płuczemy i gotowe.

Dno...

Jest to mój drugi produkt z tej serii Eveline. Na kolejnym się zawiodłam, tak samo szczypie w oczy, nie zmywa makijażu tylko go rozmazuje, twarz się klei a cera nie jest nawilżona.

Nic specjalnego

Płyn micelarny jest dość średni, ani działanie ani cena nie zachęca. Nie robi nic ponad to co robią inne płyny micelarne. W promocji może trafić do koszyka ale nie jest to produkt który nas zaskoczy.
Plusem jest że nie podrażnia, ale żeby oczyścić twarz z makijażu trzeba poświęcić trochę czasu.

Jest ok

Jest ok, ale bez cudów. Zmywa średnio, nad oczami trzeba się napracować aby zmyć tusz, z pudrem raczej sobie radzi ale wydaje mi się że trochę trzeba skórę pomęczyć aby zmyć cały makijaż. Nie wygodne opakowanie - produkt zawsze się rozlewa.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0.5 opakowania

podrażnia

Niestety, produkt nie nadaje się do demakijażu oczu, ponieważ wywołuje pieczenie i łzawienie. Pierwszy raz moje oczy tak zareagowały na płyn micelarny.

Twarz: niezbyt dokładnie zmywa fluid, trzeba zużyć do tego kilki wacików

Butelka: Otwór buteleczki jest zbyt szeroki, nawet przy delikatnym przechyleniu płyn dosłownie wylewa się na wacik.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Szczypie w oczy!!

Jestem bardzo negatywnie zaskoczona tym płynem. Płyn kupiłam spontanicznie, kiedy skończył się mój płyn z La Roche Posay i chciałam coś szybko złapać w drogerii. Ogólnie lubię firmę Eveline za niedrogie, a dobre produkty (stąd ten wybór), tym razem jednak spotkało mnie rozczarowanie.

Po pierwsze - płyn szczypie w oczy, co jest dla mnie niedopuszczalne. Dodam, że nie mam specjalnie wrażliwych oczu, bez problemu używam np. odżywki 4 Long Lashes, którą wiele osób opisuje jako podrażniającą.

Po drugie - o ile płyn dobrze usuwa podkład, to średnio radzi sobie z tuszem, zostawia taki szary cień. Muszę kilkakrotnie pocierać, żeby się pozbyć tych resztek tuszu.

Półtorej gwiazdki daję łącznie za:
- fajne uczucie nawilżenia, skóra jest przyjemnie miękka
- cenę - 13 zł za 400 ml w Rossmanie

Niestety jutro idę po inny płyn, ten, ledwie napoczęty, wyląduje w koszu :/

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

Podrażnia

Płyn dobrze zmywa makijaż. I to jedyny plus tego produktu. Jest przeznaczony do cery wrażliwej i suchej a skóra po nim jest wysuszona. Do oczu nie polecam, bo strasznie je podrażnia.

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

Bdb

Bardzo dobry plyn do zmywania oczu. Nie podraznia, nie wysusza. Doskonale sobie radzi z tuszami Loreala. Zmywam nim tylko oczy, nie wiem jak sobie radzi z reszta makijazu. Nie do konca dopracowane jest opakowanie, bo zawsze mi sie troche plynu wyleje poza wacik.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1