Bourjois, Eau Micellaire Special Waterproof (Płyn micelarny do demakijażu wodoodpornego)

Formuła płynu micelarnego Bourjois przeznaczonego do demakijażu wododopornego został.wzbogacona w drobne cząsteczki suchych olejków. Płyn micelarny do demakijażu wodoodpornego Bourjois zmywa każdy rodzaj makijażu, nawet wodoodporny lub trudny do usunięcia. Nie zostawia tłustego rezultatu. Efektywna już od pierwszej aplikacji, bez konieczności pocierania.

Skład: Aqua, Glycerin, Poloxamer 184, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cetrimonium Bromide, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propylene Glycol, BHT, Sodium Hydroxide, Nymphaea Alba Root Extract, Citric Acid.

Cena: 14zł / 250ml.
/w/

mój pewniak

Jestem zdziwiona negatywnymi recenzjami tego produktu, u mnie sprawdza się rewelacyjnie - ładnie zmywa ciemne kreski z oczu, tusz do rzęs i cały makijaż z twarzy. Nie trzeba trzeć, ładnie zbiera wszystkie zanieczyszczenia z twarzy, pozostawiając ją czystą i odświeżoną a nie przesadnie klejącą. Nie lepi się, czego nie znoszę w płynach micelanych. Jest wydajny, ładnie pachnie, nie pieni się na twarzy.
Niepotrzebnie ostatnio kupiłam inny płyn i czekam aż się skończy, żeby wrócić do tego burżujka.
Buteleczka mnie trochę dobija, bo zawsze łamie mi się zawias w zamknięciu, ale używam tylko w warunkach domowych, więc ta wada jest do przeżycia.
Często bywa w promocji i jest łatwo dostępny. Mój pewniak.

Słaby

Ogólnie nie używam kosmetyków wodoodpornych. Jak już wcześniej pisałam, wybór tego płynu to czysty przypadek. Myślałam, że skoro jego pierwotna wersja jest taka dobra, ta nie stanie się bublem. Okazało się, że jest totalnym nie wypałem. Muszę się porządnie natrzeć, żeby zmyć zwykły tusz, nie chce nawet myśleć co byłoby w przypadku, gdyby moja maskara była wodoodporna. Kompletnie nie radzi sobie ze zmywaniem makijażu, koniecznie po jego zastosowaniu jestem zmuszona doczyszczać twarz innym produktem. Do plusów zaliczyć mogę, brak podrażnienia. Nie czułam pieczenia, szczypania i nie widziałam zaczerwienienia. Podsumowując, żałuję wydanych 14 zł (niestety nie kupiłam go w promocji) i więcej do niego nie wrócę. Polecam bardzo Wodę do demakijażu Bourjois (różowe opakowanie). Jest rewelacyjna i nijak ma się do tego bubelka.

kompromitacja Bourjois

Lubię mocniejszy makijaż oczu (m.in, trwałe kredki wzdłuż linii rzęs, sporo tuszu itp., ale nic wodoodpornego), a moje oczy nie znoszą dużego tarcia, dlatego zawsze używam środków do demakijażu wodoodpornych kosmetyków. Ten płyn micelarny BARDZO mnie ROZCZAROWAŁ. Pomimo zdesperowanego tarcia, płyn nie radzi sobie sam - zawsze konieczne jest "doczyszczenie" porządnym płynem dwufazowym (np. moją ulubioną Niveą). Trzeba go dużo zużyć, aby raczył (średnio) działać. Dodatkowo "gratuluję" pomysłu na dozownik - zawsze wyleje się więcej, niż się zamierza, na dodatek zdarza się, że trafi nie tam, gdzie by się chciało - kilka razy upaprałam sobie spodnie. Nie lubię wyrzucać kosmetyków, ale chyba nie będę męczyć swoich nerwów i oczu i wyrzucę ten bubel. Mimo, że kupiłam go za 50% ceny, to jest to chyba najgorzej wydane 7 zł od dłuższego czasu. Jedna gwiazdka za nieuczulanie oraz przepiękny zapach (jedyne plusy). Tylko co z tego, skoro produkt nie jest zgodny z opisem?

skuteczny

Bardzo dobry micel. Używam go głównie do oczu, skutecznie zmywa nawet trwałe kredki i tusze. Kosmetyków wodoodpornych do oczu w sumie nie mam, ale tusze zachowujące się jak wodoodporne, do tej pory zmywalne tylko dwufazowymi płynami ten zmywa także. Zmyje też trwałe pomadki jak Max Factor Lipfinity.
Ma bardzo słaby, delikatny zapach, nie podrażnia oczu ani powiek. Niedrogi, przy używaniu tylko do oczu bardzo wydajny.

Przeciętny, nic szczególnego.

Ten płyn micelarny nieco mnie zawiódł, ponieważ spodziewałam się nieco więcej po marce Bourjois. Chyba jednak dużo lepsi są w produkcji kolorówki niż pielęgnacji...

Niestety, ale z wodoodpornym makijażem radzi sobie średnio. Mocne cienie, eyelinery rozmazuje po twarzy, nie zmywa ich 'na raz', robi na twarzy bałagan.
Żeby dokładnie pozbyć się mocnego makijażu oka trzeba zużyć sporo wacików i sporo płynu co wpływa na jego wydajność, a raczej jej brak.
Koniec końców jednak daje radę zmyć ten makijaż, więc ostatecznie swoje zadanie spełnia.
Z delikatnym makjiażem nie ma problemu, ładnie i szybko rozpuszcza łagodne, słabo napigmentowane cienie i szminki.
Ładnie pachnie.

Duży plus za łagodność - nie podrażnia oczu, nie powoduje łzawienia ani zamglenia oczu.

Butelka chociaż wygląda efektownie nie jest w ogóle praktyczna - nie da się zaaplikować produktu na wacik bez rozlania go.

Oceniam ten produkt na 3 słabe gwiazdki (spełnia swoje zadanie, więc musi być pozytywnie), ale nie kupię ponownie. Jest na rynku wiele tańszych i skuteczniejszych płynów micelarnych.
Można spróbować, ale ja raczej nie polecam.

za 8,90 ok ale więcej bym nie zapłaciła za niego

kupię jeszcze raz jak znowu bedzie w promocji w superpharm

normalnie kosztuje k. 14 zł( co i tak zastanawia bo BOurjois to jednak dobra marka i sie ceni)
ale zobaczylam na promocji i od razu kupilam

czy jest ok?

zdecydowanie nawilża lekko skórę
duże opakowanie
dobra (promocyjna cena)
woda micelarna to zawsze woda - chyba tyko znam w dermedicu plyn micelarny kt. tworzy delikatny film i tak sie "CZUJE" ze sie cos uzylo

zero jesli chodzi o demakijaz (no u mnie nie dziala a mascary nie mam wodoodpornej)

Rozczarowanie

Bardzo lubię płyn micelarny Bourjois do zmywania zwykłego makijażu, więc pomyślałam, że spróbuję wersji do wodoodpornego. Niestety, kompletnie się u mnie nie sprawdził. Zmycie wodoodpornego tuszu do rzęs to masakra dla oczu, bo trzeba trzeć oko bardzo długo, żeby pozbyć się mascary, co powoduje podrażnienie i przesuszenie okolic oczu. Revlona colorstay też długo nim domywałam. 1,5 gwiazdki dałam za fajne opakowanie i ładny zapach. Reszta do bani.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

Jako tonik tak, nic poza tym....

Oj strasznie rozczarował mnie ten plyn do demakijażu.

Daje w sumie gwiazdkę za zapach i nic więcej.

Największą wadą produktu jest to, że nie nadaje sie do zmywania makijazu, a juz na pewno nie do wodoodpornego. Nawet podkładu nie da się nim zmyć, a o wodoodpornym tuszu nie ma mowy! Płyn nie zmywa go wcale!

Zuzyłam ten płyn jako tonik i w tym celu sprawdza się świetnie, ale jak ktoś szuka płynu do zmywania makijażu to nie tędy droga.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Bardzo fajny

Zacznę od tego, że wszelkie środki do demakijażu mają u mnie ułatwioną robotę, bo po prysznicu trochę tuszu już mi schodzi :). Testowałam wiele produktów, w tym płynów micelarnych, których nigdy nie polubiłam. Do teraz. Bourjois bardzo przypadł mi do gustu. Radzi sobie dobrze z usunięciem wszelkich resztek makijażu bez problemu(u mnie niewodoodpornego). Wszystkie inne micele nie potrafiły do końca domyć tuszu i kredki. Cena jest w porządku. Z opakowania się nie wylewa. Zapach słabo wyczuwalny ale przyjemny. Odejmuję 1 gwiazdkę, gdyż nie wiem jak działa na wodoodpornym makijażu. Ogólnie mój ulubiony płyn micelarny :)

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

ujdzie

Kupiłam go bo skusiło mnie to że nada się do makijażu wodoodpornego, do najgorszych nie należy , radzi sobie z tuszem, z korektorem Pro Longwer z MAC ale niestety nie radzi sobie z eyelinerem z Maybelline który jest wodoodporny i niestety musiałam posłużyć się olejem kokosowym żeby to zmyć. Takto do codziennego makijażu jest ok . Produkt jest dość wydajmy mam go już 1,5 miesiąca

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

DRAMAT!!!!

Skuszona pozytywnymi opiniami dotyczącymi płynu micelarnego do normalnego makijażu, postanowiłam wypróbować ten produkt. To był wielki błąd. Na codzień noszę mocny make up, dodatkowo stosuję tusz L\'Oreal, Volume Million Lashes So Couture. Niestety ten płyn nie poradził sobie z niczym. Usiłując zmyć makijaż wyglądałam jak prawdziwa panda!
Nie polecam tego produktu. Za tą cene można dostać o wiele lepsze produkty, które bez problemu poradzą sobie z demakijażem.

Używam tego produktu od: tygodnia

Nie do makijażu wodoodpornego

Płyn micelarny kupiłam skuszona promocją za 9 zł.
Jest reklamowany jako nowość.
Do tej pory używałam wersji nie wodoodpornej i jestem z niego bardzo zadowolona.
Liczyłam, że ta wersja będzie szybciej zmywać makijaż,
ale nie zauważyłam między nimi absolutnie żadnej różnicy.
Dodam, że nie używam tuszu wodoodpornego.

+ Ma lekki kwiatowy zapach
+Funkcjonalne opakowanie
+cena

-nie da sobie rady z makijażem wodoodpornym

Na pewno kupię go ponownie, kiedy będzie w promocji i będę stosować zamiennie z jego niewodoodporną wersją.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc