Avon, Anew Ultimate, Multi Performance Eye System (Podwójny system do pielęgnacji okolic oczu 45+)

Avon Anev Ultimate Podwójny system do pielęgnacji okolic oczu, 45+ Luksusowy kompleks Celluvive z cennymi minerałami i ekstraktem z Tiliacora o odżywczym działaniu, pomaga uruchamiać proces odnowy komórkowej, by skóra odzyskała młodszy wygląd. Minerały wspomagają odbudowę skóry w głębszych warstwach, poprawiając jej jędrność. Eliksir z retinolem na noc wzmacnia działanie przeciwzmarszczkowe. Hipoalergiczny. Testowany dermatologicznie, klinicznie i alergologicznie. Testowany okulistycznie. Odpowiedni dla osób noszących soczewki kontaktowe.
Sposób użycia: Krem pod oczy nakładaj rano i wieczorem. Eliksir nakładaj co wieczór na krem pod oczy.

przeciętny

Kupiłam ten krem w poszukiwaniu kosmetyku pod oczy, gdy jeszcze nie wiedziałam czego mogę się spodziewać po tego typu kosmetyków.
Nigdy nie miałam problemów z cerą i o pielęgnację skóry zaczęłam dbać dopiero po przekroczeniu pewnej liczby lat.
Nie powiem, zużyłam ten kosmetyk, ale nic nowego nie wniósł on do mojej pielęgnacji. Działał jak zwykły krem, ani nie spłycił pierwszych(?) zmarszczek, ani szczególnie nie nawilżał skóry...
Nic szczególnego, a cena nieadekwatna do działania...

obowiązkowy

Nie zliczę już, ile zużyłam opakowań tego kremu. Używam go stale, codziennie, od kilku lat (?) Jest dedykowany dla starszej niż moja cery, ale nigdy się tym nie kieruję, z moją cienką i suchą skórą pod oczami jest to produkt idealny dla mnie.

Formuła kremu jest dość gęsta, kremowa, mimo to lekko wnika w skórę, nie lepi się. Szybko daje uczucie nawilżenia i ukojenia suchej skórze. Nigdy przez wszystkie lata mnie nie uczulił ani nie podrażnił (choć zaznaczam, że nie mam wrażliwej cery).
Przyjemny, lekki zapach.

Zgrabne zakręcane pudełeczko - wiem, że nie wszyscy lubią opakowania, z których wyciągamy kosmetyk palcem, ja akurat znajduję się w mniejszości, która zdecydowanie woli ten sposób aplikacji :) Jeśli ktoś nie lubi babrać paluchem, można nakładać krem szpatułką, mamy wtedy higieniczne rozwiązanie. Jednak jako że sięgam po krem zawsze umytymi rękami, nie zawracam sobie tym za bardzo głowy.

Wydajność - ze względu na kremową konsystencję jest bardzo dobra.

Część otwierana od góry z serum - nie wiem, jak się ustosunkować, dla mnie tego rozwiązania mogłoby nie być. Nic specjalnego nie robi, dla mnie jest też zbyt woskowe, trochę jak pomadka do ust, nie lubię go stosować. Czasem nałożę dla zasady, ale generalnie zawsze gdy kończę opakowanie, wyrzucam je razem z około połową serum. Zbędne, nie lubię marnować kosmetyków, wolałabym serum dodane do kremu, takie 2w1.

Podsumowując, polecam jako bardzo dobry krem na co dzień, odkąd go stosuję przestałam praktycznie używać innych. Świetny dla suchej cery, na drobne zmarszczki działa wygładzająco, myślę że mogę mu przypisać część zasług za gładką skórę wokół oczu.