Avon, Foot Works, Beautiful, Pineapple Sorbet, Cooling Spray (Chłodzący spray do stóp `Sorbet ananasowy`)

Dezodorujący spray chłodzący Avon Foot Works Sorbet ananasowy, odświeża i chłodzi zmęczone i rozgrzane stopy. nadaje świeży zapach.
Sposób użycia: Delikatnie spryskać stopy i zostawić do wchłonięcia.

Skład Alcohol Denat., Aqua, Peg-6, Parfum, Glycerin, Ananas Sativus Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.

Cena: 14zł / 100ml.
/w/

Raczej nie.

Lubię spraye do stóp marki Foot Works, ale akurat ten nie przypadł mi do gustu. Z zalet mogę wymienić: wygodne opakowanie z pompką, która nie zacina się, a także niską cenę i wydajność. Produkt przyjemnie chłodzi skórę i daje uczucie świeżości, ale poza tym nie robi nic więcej. Nie pachnie też jakoś przyjemnie - trochę chemicznie i męcząco, ale może to tylko moje wrażenie, bo nie przepadam za ananasami.

Ja nie kupię go ponownie, ale może znajdzie się ktoś, kto polubi ten produkt.

Kupie ponownie

Na pewno kupię ponownie. Na lato jest idealny. Świetnie chłodzi stopy, nadaje uczucie komfortu i świeżości. Dla mnie bomba. Ale jest dość ostry w zapachu i kojarzy mi się ze nie jest zbyt nawilżający, ale nawet dla samego chłodzenia na pewno go kupie ponownie :)