Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up (Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny)

Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up (Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny)

Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny Bell HYPOAllergenic optycznie wygładza i rozświetla skórę, redukuje oznaki zmęczenia oraz wyrównuje koloryt. Zawarta w nim witamina E nawilża skórę, poprawia jej elastyczność. Formuła z melaniną chroni przed szkodliwym promieniowaniem HEV, a tym samym przed jedną z przyczyn przedwczesnego starzenia się. Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny Bell HYPOAllergenic jest łatwy w aplikacji i sprawia, że skóra staje się miękka i jedwabiście gładka przez długi czas. Zapewnia naturalnie wyglądający makijaż.

kremy BB i CC
rozświetlające
hipoalergiczna
w tubce

Najlepszy!

Kupiłam go z ciekawości gdyż po nieudanym używaniu kremu BB z Golden Rose szukałam czegoś co będzie kremem BB i nie będzie wysuszał mnie na wiór.
I oto jest! Krem jest świetny, nadaje mojej cerze naturalny i delikatny kolor. Nie czuć go na skórze w żaden niekomfortowy sposób.
Zawsze na niego nakładam transparentny puder, co daje naprawdę fajny efekt. Brawo Bell! :-)
Używam ocienia 01 Vanilla.

Bomba!

Szukałam lekkiego podkładu lub kremu bb na lato, żeby ujednolicał cerę, dawał naturalny efekt i żeby skóra mogła oddychać. Ten był w jakiejś promocji, a że z Bell miałam już wcześniej dobre doświadczenia - wzięłam.
Okazało się, że jest GENIALNY - nie zapycha, nie uczula, kolor (w moim przypadku 01 vanila) jest rewelacyjny, dopasowuje się, a skóra jest mięciutka i nawilżona. Daje mega naturalny efekt, ale nadaje się pod ciut mocniejszy makijaż (byłam nim tak zachwycona, że używałam go prawie do teraz, w ogóle nie korzystając z mocniejszych/bardziej konkretnych i kryjących podkładów).
Nie podkreśla raczej suchych skórek, ładnie się rozprowadza i nie wyciera się. O rolowaniu w ogóle nie ma mowy. Co do krycia - nie mam raczej problemów z cerą (poza tym, że jest wrażliwa i nieodpowiedni kosmetyk odczuwa już po 2 minutach od nałożenia), ale nawet drobne niespodzianki ukrywa dobrze.
Utrzymuje się około 8h (a czasem miałam wrażenie, że i dłużej) i nie wyciera się brzydko.
Rewelacyjny na codzień. Lekki, naturalny, niezbyt drogi i prawie nieodczuwalny na buzi.

Mój hit w codziennym makijażu

Uwielbiam! Ciągle poszukuję idealnego podkładu dla mojej mieszanej cery i po każdym testowaniu nowości wracam do tego bb. Mam jasną cerę i używam odcienia 01 vanilla.

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Więcej zalet niż wad

Fluid ma fajną konsystencję, łatwo się go nakłada na twarz. Nie jest mocno kryjący- ukryje jakieś lekkie zaczerwienienia na policzkach, ale z pryszczami sobie nie poradzi. Generalnie fajnie wyrównuje koloryt skóry, a o to mi chodziło. Wciąż jednak szukam lepszego podkładu, ten nie jest moim ideałem, głownie ze względu na kolor- trochę ciemnieje na pomarańczowo. Mimo to odcień Vanilla i tak jest dość jasny i to ciemnienie nie jest aż tak widoczne. Wadą tego produktu jest też to, że podkreśla suche skórki (ja ich na szczęście teraz nie mam, ale był czas kiedy miałam i pod tym podkładem były baardzo widoczne). Oprócz tego konieczny jest puder matujący, bo sam fluid bardzo się świeci. Mimo tych wad całkiem lubię ten produkt, nie zapycha mnie, ma dobrą konsystencję no i nie jest też typowo podkładem, ale lekkim kremem bb, idealnym na co dzień. Myślę, że jeśli nie znajdę lepszego fluidu, to pozostanę mu wierna jeszcze przez długi czas.

Do codziennego makijażu

Krem z bell pomimo, że niskopółkowy jest bardzo przyjemny w używaniu. Całkiem dobry do codziennego delikatnego makijażu. Nie jest bardzo kryjący i w ciągu dnia ściera się stopniowo, nie jest więc raczej dla osób poszukujących trwałego krycia na długie godziny. Jest cięższy niż cc ale nadal daje radę. Dodatkowo ma fajne jasne kolory, czego brakuje mi w innych kremach bb na rynku.

Najlepszy krem BB

jest to najlepszy krem BB jaki do tej pory mialam, po jego zakupie odstawilam wszelkie podklady i uzywalam tylko kremu BB. jak na krem BB kryje calkiem pozadnie. optycznie wygladza skore oraz koloryt. mam cere tlusta i tradzikowa

Na lato idealny

Bardzo lekki krem o właściwościach wyrównujących koloryt skóry. Dużych zmian niestety nie zakryje. Jednak do mojej cery jest idealny. Nie powoduje efektu maski. Gdy potrzeba większego krycia sięgam po inne produkty. Ten zdecydowanie nadaje się na co dzień, gdy nie potrzebujemy spektakularnego efektu, a jedynie wyrównanie koloru

Bardzo dobry. Polecam

Zwykle wybrzydzam w kwestii fluidów ale ten krem bb jest naprawdę fantastyczny. Kupiłam go na promocji by mieć na wyjazd coś co nie jest w szklanej buteleczce. Jednak po wakacjach nadal go używam! a moje fluidy porzuciłam. Wcześniej po tysiącach z prób i i błędów zatrzymałam się na dłużej przy fluidach z Loreal. obecnie wszystkie stoją w szafie i nie mam ochoty ich używać.

BB z hypoallergic Bell: ma dobrą gamę kolorystyczna , szczególnie jeśli nie szukacie różu tylko czegoś co ma żółty pigment. Moja skóra ma koloryt wpadający bardziej w żółty kolor więc kolory są tu dla mnie bardzo dobre.
Często podkłady wysuszają , ten bb nawilża.
Wytrzymuje na skórze kilka godzin może ok 3-4 zanim nosek zaczyna się świecić z tym że u mnie świecący nos jest zmorą bo mam z tym mega problem. Skóra strasznie mi się przetłuszcza, u normalnych ludzi raczej nie ma aż takiej produkcji sebum jak u mnie, więc utrzyma się dluzej.
Jest trwały i nie ściera się, używałam go nawet będąc 18 h poza domem na wczasach i cały czas był na twarzy, a fluidy z Loreal mają gorsza trwałość .
Jest dość matowy i ładnie wygląda na zdjęciach.
Nie ma zapachu ani żadnych świecących drobinek których nie lubię.
Chroni przed słońcem, na wakacjach gdy temperatura w słońcu sięgała 50 st nie miałam przy sobie kremu z filtrem gdyż zapomniałam spakować do torby. Nie miałam też gdzie go kupić. Przypłaciłam to strasznym oparzeniem słonecznym a skóra schodziła że mnie jak z węża, naprawde, a buzia posmarowaną rano bb była nie ruszona.
Bardzo łatwo go rozetrzeć, nie jest tępy ani też zbyt płynny.
Po prostu mimo że kilka fluidów różnych firm leży u mnie w szafce, zawsze biorę ten więc coś w nim musi być ^^. Napewno kupię ponownie. Polecam.

Mieszane uczucia

Krem BB zakupiłam na początku lata, chciałam czegoś lekkiego i dajacego krycie. Siegnęłam po kolor Golden ponieważ wydawał mi się najlepszy z 4 dostępnych kolorów w stosunku do mojej opalenizny.
W domu doznałam szoku. Pomarańcza na ręce, ale postanowiłam zaryzykować. Nałożyłam na twarz, owszem kolor nie do końca trafiony, ale do przeżycia - dokończyłam makijaż i zaczęłam dzień. Po godzinie kolor ładnie stopił się ze skórą, już nie bił tak nienaturalnością. Wyrównał kolor, większych problemów ze skóra nie mam, więc nie wiem jak przykrywa niedoskonałości. Nakładałam palcami.
Myślałam, że znalazłam całkiem fajny krem bb, bo utrzymywał się całkiem długo a jak już sie ścierał to w akceptowalny sposób.
Niestety po 2 tygodniach noszenia dzień w dzień zaczęłam obserwować delikatny wysyp kaszki na czole i brodzie. Nie zmieniałam diety, nie zmieniłam pielęgnacji, więc niestety musiał być tego sprawcą.
Wracam do niego czasami gdy nie potrzebuję mocnego krycia i to na krótko.
Konsystencja dość lejąca, kolor do ujarzmienia, ale niestety nie na dłuższą metę.

Nie, nie i nie!

Kupiłam ten produkt przez te pozytywne recenzje, i mam wrażenie, że kupiłam zupełnie inny produkt! W dodatku kupiłam dwa opakowania przez wpadkę z kolorami, które nawet wymieszane wyglądają źle, bo kolor 02 jest kompletnie pomarańczowy, a 01 zupełnie biały. Co to ma być?

Spodziewałam się czegoś lepszego

Po wszystkich ochach i achach na KWC postanowiłam wypróbować zarówno fluid BB , jak i CC z serii hipoalergicznej Bell. Pora na recenzję tego pierwszego. Jestem niezadowolona. Nie kryje w ogóle, daje jakąś dziwną pomarańczową poświatę, jest bardzo rzadki. Kojarzy mi się z pomarańczową wodą. Dobrze, że kupiłam na promocji -49%. Więcej nie kupię. Zdecydowanie bardziej polecam CC! :)

Bardzo dobry

Bardzo dobry fluid w korzystnej cenie.Posiadam najciemniejszy kolor i na lato świetnie się sprawdza do opalonej skóry.Dobrze się rozprowadza i nie zostawia plam.