Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up (Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny)

Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up (Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny)

Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny Bell HYPOAllergenic optycznie wygładza i rozświetla skórę, redukuje oznaki zmęczenia oraz wyrównuje koloryt. Zawarta w nim witamina E nawilża skórę, poprawia jej elastyczność. Formuła z melaniną chroni przed szkodliwym promieniowaniem HEV, a tym samym przed jedną z przyczyn przedwczesnego starzenia się. Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny Bell HYPOAllergenic jest łatwy w aplikacji i sprawia, że skóra staje się miękka i jedwabiście gładka przez długi czas. Zapewnia naturalnie wyglądający makijaż.

kremy BB i CC
rozświetlające
hipoalergiczna
w tubce

Odmłodzona i odświeżona cera

Kupiłam ten produkt bo wcześniej używałam podkładu z Bell w podobnej tubce a szukałam czegoś tak lekkiego jak tamten na wiosnę/lato.

Bardzo lubię ten produkt. Mam najjaśniejszy odcień Vanilla 01. Jest on faktycznie jasny - kolor nie żółknie, nie ciemnieje. Po całym dniu w pracy cera nadal wygląda schludnie ( nie ma efektu spłynięcia z twarzy)

bardzo jasny kolor
nie ciemnieje
mega lekki
można stopniować krycie
bezzapachowy
wydajny
nie wysusza

póki co nie zauważyłam minusów może jedynie krycie ale to nie jest jego rolą

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569076].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy z drogeryjnych BB

Mam skórę, która z jednej strony jest sucha, z drugiej trądzikowa i skłonna do zapychania, z bliznami potrądzikowymi oraz przebarwieniami. Zależy mi na naturalnym wyrównaniu kolorytu bez efektu maski.I ten krem mi to daje. To do tej pory najlepszy BB, który wpadł mi w ręce. Mam za sobą już 4 tubki.
+ zaskakująco dobrze kryje (jak na BB) - wklepuję 3 cienkie warstwy i unikam efektu maski
+ wygląda naturalnie
+ wygładza - i pod tym względem jest moim hitem, świetnie radzi sobie z porami i drobnymi bliznami
+ nie wysusza skóry
+ nie ma mowy o zapychaniu
+ dosyć wydajny
+ zdrowy błysk - miłośniczki matu muszą po prostu nałożyć ciutkę transparentnego pudru
+ idealny odcień - pierwszy w palecie jest jasny i zimny, beżowy - bez różowych tonów

- trwałość - sam nie wytrzymuje zbyt długo, ale z fixerem Golden Rose trzyma się na miejscu cały dzień

Bardzo ważne - polecam wklepywać, a nie rozsmarowywać. I nakładać kilka cienkich warstw, wtedy naprawdę zakryje co trzeba

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539041].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Polecam, jeśli lubicie naturalny efekt.
* nawilża, delikatnie rozświetla - cera jest promienna
* ładnie wyrównuje koloryt cery
* lekkie, naturalne krycie
* atrakcyjna cena
Nie widzę wad :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481721].usefull || 0 }}% pomocna.

Bordowe usta H&M

Świetny BB!

Skusiłam się na ten krem po tym jak uczulił mnie DW... Mam cerę normalną ze skłonnością do przesuszania się pod oczami w okresie zimowym, brak jakichkolwiek niedoskonałości, a moim jedynym problemem jest czerwienienie sie policzków dlatego szukałam czegoś co wyrówna koloryt. Ten krem w połączeniu z zieloną baza Bell czyni cuda!
-jest absolutnie niewidoczny na twarzy a tego szukam we wszelkiego rodzaju BB i podkładach
-świetnie się utrzymuje (używam pod spód zielonej bazy z Bell)
-najjaśniejszy kolor jest lekko ,,ziemisty'', ale od czego są pudry, róże i bronzery
-nie uczula
-średnio wydajny ale za ta cenę jestem w stanie mu wybaczyć
Kosztuje jedynie 25zl a naprawdę wart polecenia!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451752].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham!

Plusy:
+ Trwały
+ Wtapia się w skórę
+ Wyrównuje koloryt
+ Matuje
+ Zasycha (nie jest mokry i lepki na twarzy)

Minusy:
- Podkreśla suche skórki
- Między odcieniem 01 a 02 jest ogromna przepaść, w której ja niestety się znajduję. 01 jest super jasny i wyglądam w nim jak trup, 02 jest o WIELE za żółty i lekko za ciemny.

Gdyby nie brak odpowiedniego odcienia, byłby to produkt idealny. Niestety muszę się bawić w mieszanie :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439306].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie uczula!

Długo szukałam kremu BB, który by mnie nie zapchał i nie uczulił. I znalzałam!

+ nie uczula
+ naturalny kolor
+ nie ciemnieje!
+ ładnie się rozprowadza
+ nie zostawia smug
+ wydajny
+ cena jest ok jak na taką jakość i wydajność

- na razie nie ma (mógłby być tylko nieco bardziej trwały)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429411].usefull || 0 }}% pomocna.

HIT

Po prostu zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Szukałam czegoś lekkiego na codzień do pracy, żeby nie męczyć mojej cery i okazało się, że to strzał w 10tkę. Pięknie wyrównuje koloryt skóry, cudowne nawilża, nie czuć go na twarzy, trzyma się na buzi naprawdę długo, gdy potraktuję się go pudrem. Gorąco polecam, warty uwagi za taką cenę. Uwazam, że każda miłośniczka naturalnego wyglądu potwierdzi moje słowa i poprzednich recenzentek.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1387396].usefull || 0 }}% pomocna.

naturalny efekt

+ przyjemna, średnio gęsta konstystencja
+ kolor 01 ma ładny, dość jasny, neutralny odcień
+ średnie krycie, idealne na co dzień
+ nie widać go na twarzy
+ nie zapycha

- jego wydajność jest średnia, zawsze szybko mi się kończy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1368601].usefull || 0 }}% pomocna.

Super produkt

Mam skórę suchą i wrażliwą, dlatego na co dzień staram się unikać podkładów, bo strasznie podkreślają suche skórki. O wiele chętniej sięgam za to po kremy BB.
Krem BB z Bell posiadam w odcieniu 01 -Vanilla - i zdecydowanie jest to mój faworyt.
Plusy:
+wyrównuje kolor skóry i zapewnia fajne krycie bez efektu maski (skóra wygląda bardzo naturalnie)
+utrwalony pudren utrzymuje się na prawdę długo
+nie zapycha
+ przyjemny, delikatny zapach
+ bardzo wydajny
+wygodne opakowanie w formie tubki
+niska cena, w promocji można go dostać za niecałe 15zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1344401].usefull || 0 }}% pomocna.

Produkt idealny!

Gdy pierwszy raz wzięłam do ręki ten produkt byłam pewna że to będzie klasyczny, bardzo lekko kryjący krem BB. Okazało się że kryje nie słabiej niż mój regularny podkład którego w owym czasie używałam. I jakoś tak się w nim zakochałam, ponieważ...
-nie ma trupio bladego odcienia jak 90% jasnych podkładów
-nie daje efektu maski przy dość dobrym kryciu (razem z korektorem o pasującym kolorze idealnie zakrywa przebarwienia i niewielkie wypryski - przy tych którym kolorem bliżej burgundu niż porcelany trzeba się trochę więcej pomęczyć, ale w końcu się da)
-Nie spływa z mojej cery, nawet po całym upalnym dniu. W zimę o 6 rano wygląda dokładnie tak samo jak wieczorem.
-Nawet po użyciu bogatego (ale nie tłustego) kremu nawilżającego pod spód nie czuje się żadnej "ciężkości" na twarzy, a z podkładem wizualnie nic się nie dzieje. Podkład nie zastąpi kremu nawilżającego.
-Cena
-Firma nie testuje kosmetyków na zwierzętach

Neutralne
-Jest dość trwały jeśli chodzi o zmazywanie się z twarzy, choć tutaj nie ma nic niesamowitego. Mogłabym wymieniać produkty które po nałożeniu na twarz brudziły każdą rzecz którą miały szansę dotknąć - tutaj nie ma tego problemu. Natomiast przy zaszorowaniu materiałem, czy oparciu twarzy na rękach produkt się chcąc nie chcąc zmazuje, choć nie jest to uciążliwe.

Minusów chyba nie ma. Ten podkład jest moim odkryciem, używam go prawie rok i sprawdza się w każdej temperaturze i pogodzie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1326776].usefull || 0 }}% pomocna.