Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up (Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny)

Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up (Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny)

Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny Bell HYPOAllergenic optycznie wygładza i rozświetla skórę, redukuje oznaki zmęczenia oraz wyrównuje koloryt. Zawarta w nim witamina E nawilża skórę, poprawia jej elastyczność. Formuła z melaniną chroni przed szkodliwym promieniowaniem HEV, a tym samym przed jedną z przyczyn przedwczesnego starzenia się. Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny Bell HYPOAllergenic jest łatwy w aplikacji i sprawia, że skóra staje się miękka i jedwabiście gładka przez długi czas. Zapewnia naturalnie wyglądający makijaż.

kremy BB i CC
rozświetlające
hipoalergiczna
w tubce

Bardzo dobry krem BB ! :)

Mam trochę blizn potrądzikowych więc cenię sobie ładne, lekkie krycie niedoskonałości itp.
Ten krem BB bardzo fajnie się spisał pod tym względem oraz bardzo ładnie zmatowił buzię.
Konsystencja również w porządku - nie jest ciężka ani tłusta.
Na twarzy nie robi się efekt maski, bardzo fajnie się rozprowadza.
Po całym dniu trochę się świecę w 'strefie T' ale mimo tego i tak ten krem bb nie wygląda najgorzej wtedy ;)
Szukałam czegoś niedrogiego i lekkiego na codziennie ciepłe dni i wygląda na to że znalazłam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600206].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Krem jest całkiem niezły, w przyzwoitej cenie, jednak szału nie robi. Nada się dla niewymagających szczególnego krycia i wygładzenia cer, lecz po opiniach spodziewałam się od niego więcej niż delikatnego ujednolicenia kolorytu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1581721].usefull || 0 }}% pomocna.

Odmłodzona i odświeżona cera

Kupiłam ten produkt bo wcześniej używałam podkładu z Bell w podobnej tubce a szukałam czegoś tak lekkiego jak tamten na wiosnę/lato.

Bardzo lubię ten produkt. Mam najjaśniejszy odcień Vanilla 01. Jest on faktycznie jasny - kolor nie żółknie, nie ciemnieje. Po całym dniu w pracy cera nadal wygląda schludnie ( nie ma efektu spłynięcia z twarzy)

bardzo jasny kolor
nie ciemnieje
mega lekki
można stopniować krycie
bezzapachowy
wydajny
nie wysusza

póki co nie zauważyłam minusów może jedynie krycie ale to nie jest jego rolą

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569076].usefull || 0 }}% pomocna.
Drogie Kontra Tanie

Najlepszy z drogeryjnych BB

Mam skórę, która z jednej strony jest sucha, z drugiej trądzikowa i skłonna do zapychania, z bliznami potrądzikowymi oraz przebarwieniami. Zależy mi na naturalnym wyrównaniu kolorytu bez efektu maski.I ten krem mi to daje. To do tej pory najlepszy BB, który wpadł mi w ręce. Mam za sobą już 4 tubki.
+ zaskakująco dobrze kryje (jak na BB) - wklepuję 3 cienkie warstwy i unikam efektu maski
+ wygląda naturalnie
+ wygładza - i pod tym względem jest moim hitem, świetnie radzi sobie z porami i drobnymi bliznami
+ nie wysusza skóry
+ nie ma mowy o zapychaniu
+ dosyć wydajny
+ zdrowy błysk - miłośniczki matu muszą po prostu nałożyć ciutkę transparentnego pudru
+ idealny odcień - pierwszy w palecie jest jasny i zimny, beżowy - bez różowych tonów

- trwałość - sam nie wytrzymuje zbyt długo, ale z fixerem Golden Rose trzyma się na miejscu cały dzień

Bardzo ważne - polecam wklepywać, a nie rozsmarowywać. I nakładać kilka cienkich warstw, wtedy naprawdę zakryje co trzeba

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539041].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Polecam, jeśli lubicie naturalny efekt.
* nawilża, delikatnie rozświetla - cera jest promienna
* ładnie wyrównuje koloryt cery
* lekkie, naturalne krycie
* atrakcyjna cena
Nie widzę wad :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1481721].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny BB!

Skusiłam się na ten krem po tym jak uczulił mnie DW... Mam cerę normalną ze skłonnością do przesuszania się pod oczami w okresie zimowym, brak jakichkolwiek niedoskonałości, a moim jedynym problemem jest czerwienienie sie policzków dlatego szukałam czegoś co wyrówna koloryt. Ten krem w połączeniu z zieloną baza Bell czyni cuda!
-jest absolutnie niewidoczny na twarzy a tego szukam we wszelkiego rodzaju BB i podkładach
-świetnie się utrzymuje (używam pod spód zielonej bazy z Bell)
-najjaśniejszy kolor jest lekko ,,ziemisty'', ale od czego są pudry, róże i bronzery
-nie uczula
-średnio wydajny ale za ta cenę jestem w stanie mu wybaczyć
Kosztuje jedynie 25zl a naprawdę wart polecenia!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1451752].usefull || 0 }}% pomocna.

Kocham!

Plusy:
+ Trwały
+ Wtapia się w skórę
+ Wyrównuje koloryt
+ Matuje
+ Zasycha (nie jest mokry i lepki na twarzy)

Minusy:
- Podkreśla suche skórki
- Między odcieniem 01 a 02 jest ogromna przepaść, w której ja niestety się znajduję. 01 jest super jasny i wyglądam w nim jak trup, 02 jest o WIELE za żółty i lekko za ciemny.

Gdyby nie brak odpowiedniego odcienia, byłby to produkt idealny. Niestety muszę się bawić w mieszanie :/

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439306].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie uczula!

Długo szukałam kremu BB, który by mnie nie zapchał i nie uczulił. I znalzałam!

+ nie uczula
+ naturalny kolor
+ nie ciemnieje!
+ ładnie się rozprowadza
+ nie zostawia smug
+ wydajny
+ cena jest ok jak na taką jakość i wydajność

- na razie nie ma (mógłby być tylko nieco bardziej trwały)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429411].usefull || 0 }}% pomocna.

HIT

Po prostu zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Szukałam czegoś lekkiego na codzień do pracy, żeby nie męczyć mojej cery i okazało się, że to strzał w 10tkę. Pięknie wyrównuje koloryt skóry, cudowne nawilża, nie czuć go na twarzy, trzyma się na buzi naprawdę długo, gdy potraktuję się go pudrem. Gorąco polecam, warty uwagi za taką cenę. Uwazam, że każda miłośniczka naturalnego wyglądu potwierdzi moje słowa i poprzednich recenzentek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1387396].usefull || 0 }}% pomocna.

naturalny efekt

+ przyjemna, średnio gęsta konstystencja
+ kolor 01 ma ładny, dość jasny, neutralny odcień
+ średnie krycie, idealne na co dzień
+ nie widać go na twarzy
+ nie zapycha

- jego wydajność jest średnia, zawsze szybko mi się kończy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1368601].usefull || 0 }}% pomocna.