Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up (Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny)

Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up (Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny)

Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny Bell HYPOAllergenic optycznie wygładza i rozświetla skórę, redukuje oznaki zmęczenia oraz wyrównuje koloryt. Zawarta w nim witamina E nawilża skórę, poprawia jej elastyczność. Formuła z melaniną chroni przed szkodliwym promieniowaniem HEV, a tym samym przed jedną z przyczyn przedwczesnego starzenia się. Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny Bell HYPOAllergenic jest łatwy w aplikacji i sprawia, że skóra staje się miękka i jedwabiście gładka przez długi czas. Zapewnia naturalnie wyglądający makijaż.

kremy BB i CC
rozświetlające
hipoalergiczna
w tubce

Do codziennego makijażu

Krem z bell pomimo, że niskopółkowy jest bardzo przyjemny w używaniu. Całkiem dobry do codziennego delikatnego makijażu. Nie jest bardzo kryjący i w ciągu dnia ściera się stopniowo, nie jest więc raczej dla osób poszukujących trwałego krycia na długie godziny. Jest cięższy niż cc ale nadal daje radę. Dodatkowo ma fajne jasne kolory, czego brakuje mi w innych kremach bb na rynku.

Najlepszy krem BB

jest to najlepszy krem BB jaki do tej pory mialam, po jego zakupie odstawilam wszelkie podklady i uzywalam tylko kremu BB. jak na krem BB kryje calkiem pozadnie. optycznie wygladza skore oraz koloryt. mam cere tlusta i tradzikowa

Na lato idealny

Bardzo lekki krem o właściwościach wyrównujących koloryt skóry. Dużych zmian niestety nie zakryje. Jednak do mojej cery jest idealny. Nie powoduje efektu maski. Gdy potrzeba większego krycia sięgam po inne produkty. Ten zdecydowanie nadaje się na co dzień, gdy nie potrzebujemy spektakularnego efektu, a jedynie wyrównanie koloru

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Bardzo dobry. Polecam

Zwykle wybrzydzam w kwestii fluidów ale ten krem bb jest naprawdę fantastyczny. Kupiłam go na promocji by mieć na wyjazd coś co nie jest w szklanej buteleczce. Jednak po wakacjach nadal go używam! a moje fluidy porzuciłam. Wcześniej po tysiącach z prób i i błędów zatrzymałam się na dłużej przy fluidach z Loreal. obecnie wszystkie stoją w szafie i nie mam ochoty ich używać.

BB z hypoallergic Bell: ma dobrą gamę kolorystyczna , szczególnie jeśli nie szukacie różu tylko czegoś co ma żółty pigment. Moja skóra ma koloryt wpadający bardziej w żółty kolor więc kolory są tu dla mnie bardzo dobre.
Często podkłady wysuszają , ten bb nawilża.
Wytrzymuje na skórze kilka godzin może ok 3-4 zanim nosek zaczyna się świecić z tym że u mnie świecący nos jest zmorą bo mam z tym mega problem. Skóra strasznie mi się przetłuszcza, u normalnych ludzi raczej nie ma aż takiej produkcji sebum jak u mnie, więc utrzyma się dluzej.
Jest trwały i nie ściera się, używałam go nawet będąc 18 h poza domem na wczasach i cały czas był na twarzy, a fluidy z Loreal mają gorsza trwałość .
Jest dość matowy i ładnie wygląda na zdjęciach.
Nie ma zapachu ani żadnych świecących drobinek których nie lubię.
Chroni przed słońcem, na wakacjach gdy temperatura w słońcu sięgała 50 st nie miałam przy sobie kremu z filtrem gdyż zapomniałam spakować do torby. Nie miałam też gdzie go kupić. Przypłaciłam to strasznym oparzeniem słonecznym a skóra schodziła że mnie jak z węża, naprawde, a buzia posmarowaną rano bb była nie ruszona.
Bardzo łatwo go rozetrzeć, nie jest tępy ani też zbyt płynny.
Po prostu mimo że kilka fluidów różnych firm leży u mnie w szafce, zawsze biorę ten więc coś w nim musi być ^^. Napewno kupię ponownie. Polecam.

Mieszane uczucia

Krem BB zakupiłam na początku lata, chciałam czegoś lekkiego i dajacego krycie. Siegnęłam po kolor Golden ponieważ wydawał mi się najlepszy z 4 dostępnych kolorów w stosunku do mojej opalenizny.
W domu doznałam szoku. Pomarańcza na ręce, ale postanowiłam zaryzykować. Nałożyłam na twarz, owszem kolor nie do końca trafiony, ale do przeżycia - dokończyłam makijaż i zaczęłam dzień. Po godzinie kolor ładnie stopił się ze skórą, już nie bił tak nienaturalnością. Wyrównał kolor, większych problemów ze skóra nie mam, więc nie wiem jak przykrywa niedoskonałości. Nakładałam palcami.
Myślałam, że znalazłam całkiem fajny krem bb, bo utrzymywał się całkiem długo a jak już sie ścierał to w akceptowalny sposób.
Niestety po 2 tygodniach noszenia dzień w dzień zaczęłam obserwować delikatny wysyp kaszki na czole i brodzie. Nie zmieniałam diety, nie zmieniłam pielęgnacji, więc niestety musiał być tego sprawcą.
Wracam do niego czasami gdy nie potrzebuję mocnego krycia i to na krótko.
Konsystencja dość lejąca, kolor do ujarzmienia, ale niestety nie na dłuższą metę.

Nie, nie i nie!

Kupiłam ten produkt przez te pozytywne recenzje, i mam wrażenie, że kupiłam zupełnie inny produkt! W dodatku kupiłam dwa opakowania przez wpadkę z kolorami, które nawet wymieszane wyglądają źle, bo kolor 02 jest kompletnie pomarańczowy, a 01 zupełnie biały. Co to ma być?

Spodziewałam się czegoś lepszego

Po wszystkich ochach i achach na KWC postanowiłam wypróbować zarówno fluid BB , jak i CC z serii hipoalergicznej Bell. Pora na recenzję tego pierwszego. Jestem niezadowolona. Nie kryje w ogóle, daje jakąś dziwną pomarańczową poświatę, jest bardzo rzadki. Kojarzy mi się z pomarańczową wodą. Dobrze, że kupiłam na promocji -49%. Więcej nie kupię. Zdecydowanie bardziej polecam CC! :)

Bardzo dobry

Bardzo dobry fluid w korzystnej cenie.Posiadam najciemniejszy kolor i na lato świetnie się sprawdza do opalonej skóry.Dobrze się rozprowadza i nie zostawia plam.

Dobry BB

Nie byłam przekonana do kremów BB, ale ten fluid zmienił moje podejście. Podczas promocji -49% zatrzymałam się przy szafie Bell w poszukiwaniu jasnego odcienia podkładu. Zdecydowałam się na odcień Vanilla 01. Jestem blada, ale ten odcień stosuję przez cały rok, ponieważ łatwo stopniować kolor. BB od Bell jest genialny- nie zbiera się w załamaniach, jest lekki, ale trwały i dobrze kryje. Mam cerę mieszaną, tradzikową, a fluid świetnie się u mnie sprawdza.

Miłość od drugiego wejżenia

Kupiłam go w rossmannie na jakiejś promocji. Lubię podkłady Bell za to że mają świetne jak dla mnie kolory które rewelacyjnie wyglądają na mojej twarzy. Za to że nie zapychają, są tanie i dostępne nawet w biedronce. Podkład lumi ...WOW. Dlatego gdy chciałam coś nowego wzięłam w ciemno. Wzięłam i no właśnie...Lato ja z moimi przebarwieniami bałam się że bez wysokiego filtra skóra mi się jeszcze bardziej pokryje ciemnymi plamami więc raz się maznęłam i stał. Stwierdziłam że jest taki nijaki i pachnie błotem. Swoją drogą to może i dobry zapach dla bb bo te z skin 79 też mi śmierdzą błotem :) Niestety ja jestem z tych co lubią mieć wszystko pachnące więc jakoś szału u mnie nie wywołał. Po prostu jak na lato to za mało. Jednak teraz gdy mam świetny krem nawilżający z filtrem 30 który nie roluje podkładu zaczęłam go odważnie testować i na tyle świetnie współgra i się dopasowuje że się nim zachwyciłam. Kryje naturalnie ale całkiem przyzwoicie. Tonuje dobrze te moje plamki ,i mniejsze niespodzianki. Dość długo wytrzymuje na skórze i oczywiście nie zapycha.
Wśród kremów bb które wypróbowałam nr 1

Krycie na 5+

Przez bardzo dlugi czas zastanawiałam się nad zakupem tego kremu, bo nigdy nie miałam niczego do twarzy z tej firmy, jednakże nie rozczarowałam się. Potrzebowałam czegoś kryjacego, co zatuszuje moje przebarwienia potradzikowe, nie będzie zapychalo i będzie dosyć lekkie, bo mamy lipiec, a na dworze 30*. Krycie mnie zaskoczyło. Dotychczas używałam korektora w słoiczku z catrice + puder affiniton z maybelline i nie byłam zadowolona z efektu, bo nadal było widać moje przebarwienia. Krem BB według mnie ma lepsze krycie niż to, co wymienilam wyżej. Bylam w szoku! Fajnie matuje, puder kładę jedynie na nosek, bo reszta jest ładnie zmatowiona. Polecam wszystkim baardzoo, bardzo.

świetny

Skusiłam się ponieważ szukałam czegoś lekkiego na lato i jednocześnie trochę tańszego niż jeden z topowych matująco-kryjących podkładów. Myślę, że zostanie ze mną na znacznie dłuższy czas. :)
W końcu czuję, że moja skóra oddycha, a jednocześnie jest wyrównana, nawilżona i piękna. Odkąd stosuję ten produkt znacznie poprawił mi się też stan cery i zbieram pochwały za jej promienność.
Kolejny świetny produkt tej marki. Brawo!