Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up (Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny)

Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up (Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny)

Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny Bell HYPOAllergenic optycznie wygładza i rozświetla skórę, redukuje oznaki zmęczenia oraz wyrównuje koloryt. Zawarta w nim witamina E nawilża skórę, poprawia jej elastyczność. Formuła z melaniną chroni przed szkodliwym promieniowaniem HEV, a tym samym przed jedną z przyczyn przedwczesnego starzenia się. Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny Bell HYPOAllergenic jest łatwy w aplikacji i sprawia, że skóra staje się miękka i jedwabiście gładka przez długi czas. Zapewnia naturalnie wyglądający makijaż.

kremy BB i CC
rozświetlające
hipoalergiczna
w tubce

3x NIE

Krem BB kupiłam na początku roku i wybrałam najjaśniejszy odcień – 01 Vanilla. Okazało się, że dla takiego bladawca jak ja, jest to stanowczo za ciemny kolor więc czekał w szafce na bardziej słoneczne dni. Ostatnio dałam mu drugą szansę. Jest ciepło, więc miałam ochotę użyć coś lżejszego niż standardowy podkład.

Fluid jest bardzo gęsty ale ładnie się rozprowadza po twarzy. Daje naturalne wykończenie, w pierwszym momencie krycie jest dostateczne, a odcień odpowiedni. Z czasem niestety ciemnieje, a co więcej po ok. godzinie moja twarz zaczyna się błyszczeć, czuję się bardziej brudna niż pomalowana, a krycia praktycznie nie ma. Zero komfortu noszenia. Nie mam dużego problemu z niedoskonałościami i od podkładów/kremów BB oczekuje głównie wyrównania kolorytu. Ten produkt w jakiś magiczny sposób tylko podkreślił moje mankamenty. Moja twarz wyglądała z nim gorzej niż z samym kremem nawilżającym.

Mam suchą skórą i samodzielnie nie mogłam go stosować bo nie zapewniał mi wystarczającego nawilżenia. Nałożony na krem zaczyna się rolować.
Zamiast lekkości dostałam ciężki zapychacz. Nie oczekiwałam jakiejś wybitnej trwałości ale godzina to jednak lekka przesada.
Jakby tego wszystkie było mało- po kilku dniach pojawiły się objawy alergii. Po nałożeniu produktu skóra zaczynała mnie szczypać.

Był to mój pierwszy krem BB i wydaje mi się, że skutecznie mnie zniechęcił. Wolę podkład lub jedynie nakremowaną, naturalną skórę niż takie cuda.

Podrażnił mi skóre

Żadko używam podkładów bo mam wrażliwą skórę, ale zobaczyłam że ten podkład jest ''Hypoalergiczny'' więc postanowiłam spróbować niestety 2 minuty po nałożeniu twarz zaczęła mnie szczypać, musiałąm szybko go zmyć i wyżucić, strata pieniędzy.

Świetne naturalne wykończenie :)

Kupiłam go kiedyś na promocji w hebe, szukając lekkiego podkładu. Wybrałam go ze względu na odcień Vanilla 01, który jest bardzo jasny i ma nieco neutralny, ale wpadający w żółty podton (coś dla mnie jako najbardziej żółtego człowieka na świecie). Jego konsystencja jest raczej kremowa, nie spływa z ręki. Ma bardzo wygodne opakowanie. Krycie ma lekkie, ale ładnie i naturalnie wygląda nałożony gąbeczką, skóra wygląda na zdrowszą, bardziej promienną, nie da się przesadzić z kryciem. Jako posiadaczka cery tłustej z nierzadkimi popisami problemów skórnych bardzo go doceniam, nie zapycha mnie. Jedynym problemem jest dla mnie trwałość podkładu, który po 8-12 godzinach noszenia bardzo się ścina, producent nie obiecuje jednak mega długiej trwałości (szczególnie przy mojej przetłuszczającej się cerze), więc nie jestem tym zdziwiona, mógłby się jednak mniej warzyć pod koniec dnia. Podsumowując: świetny dla osób które lubią naturalne wykończenie, a wypryski i tak tuszują dobrze kryjącym korektorem

Rewelacja ;)

Do tej pory najlepszy krem BB jakiego używałam. Kolor idealnie dopasowuje się do cery (mam dość jasną karnację, ale nie bladą i używam odcieniu 02 natural), nieźle kryje i całkiem dobrze utrzymuje się na skórze;) W dodatku jest hipoalergiczny i niedrogi. Polecam!

Całkiem dobry

Fajny krem koloryzujący, używam na zmianę z podkładem catrice i kremem cc z bourjois. Szybko się nakłada, ma fajna konsystencje i zapach. Jest wydajny, nie zapycha mnie. Fajny na co dzień gdy nie potrzebujemy super mocnego i trwałego krycia.

Za słaby do mojego typu cery

Podkład ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza. Wybrałam wersję 01-Vanilia, myślałam, że będzie idealna do mojej jasnej cery. Jednak wyglądam blado, wręcz trupio blado. Szybko znika z twarzy, mimo przypudrowania, nie kryje wszystkich zmian, trzeba dołożyć kilka warstw by w miarę ukrył niespodzianki pojawiające się na skórze. Opakowanie szybko się brudzi. Jest to podkład dla cer niezbyt problematycznych, do zakrycia kilku niedoskonałości i wyrównania kolorytu. Podkład średni, można znaleźć wiele lepszych.

Stanowcze nie

Kupilam go myśląc że bedzie fajnym kremem bb dla mojej alergicznej skory i w ogole...ale nie dosc ze to nie bb (juz sie przyzwyczailam ze chyba nie produkują juz normalnych bb) tylko fluid, to jeszcze strasznie ciemnny (mam najjasniejszy kolor) strasznie ciężki i zapychający. najgorszy zaraz po tym z garniera, chociaz nie wiem czy nie gorszy bo o wiele cięższy. Po nalozeniu strasznie się świecę a on spływa.

Najlepszy!

Kupiłam go z ciekawości gdyż po nieudanym używaniu kremu BB z Golden Rose szukałam czegoś co będzie kremem BB i nie będzie wysuszał mnie na wiór.
I oto jest! Krem jest świetny, nadaje mojej cerze naturalny i delikatny kolor. Nie czuć go na skórze w żaden niekomfortowy sposób.
Zawsze na niego nakładam transparentny puder, co daje naprawdę fajny efekt. Brawo Bell! :-)
Używam ocienia 01 Vanilla.

Bomba!

Szukałam lekkiego podkładu lub kremu bb na lato, żeby ujednolicał cerę, dawał naturalny efekt i żeby skóra mogła oddychać. Ten był w jakiejś promocji, a że z Bell miałam już wcześniej dobre doświadczenia - wzięłam.
Okazało się, że jest GENIALNY - nie zapycha, nie uczula, kolor (w moim przypadku 01 vanila) jest rewelacyjny, dopasowuje się, a skóra jest mięciutka i nawilżona. Daje mega naturalny efekt, ale nadaje się pod ciut mocniejszy makijaż (byłam nim tak zachwycona, że używałam go prawie do teraz, w ogóle nie korzystając z mocniejszych/bardziej konkretnych i kryjących podkładów).
Nie podkreśla raczej suchych skórek, ładnie się rozprowadza i nie wyciera się. O rolowaniu w ogóle nie ma mowy. Co do krycia - nie mam raczej problemów z cerą (poza tym, że jest wrażliwa i nieodpowiedni kosmetyk odczuwa już po 2 minutach od nałożenia), ale nawet drobne niespodzianki ukrywa dobrze.
Utrzymuje się około 8h (a czasem miałam wrażenie, że i dłużej) i nie wyciera się brzydko.
Rewelacyjny na codzień. Lekki, naturalny, niezbyt drogi i prawie nieodczuwalny na buzi.

Mój hit w codziennym makijażu

Uwielbiam! Ciągle poszukuję idealnego podkładu dla mojej mieszanej cery i po każdym testowaniu nowości wracam do tego bb. Mam jasną cerę i używam odcienia 01 vanilla.

Więcej zalet niż wad

Fluid ma fajną konsystencję, łatwo się go nakłada na twarz. Nie jest mocno kryjący- ukryje jakieś lekkie zaczerwienienia na policzkach, ale z pryszczami sobie nie poradzi. Generalnie fajnie wyrównuje koloryt skóry, a o to mi chodziło. Wciąż jednak szukam lepszego podkładu, ten nie jest moim ideałem, głownie ze względu na kolor- trochę ciemnieje na pomarańczowo. Mimo to odcień Vanilla i tak jest dość jasny i to ciemnienie nie jest aż tak widoczne. Wadą tego produktu jest też to, że podkreśla suche skórki (ja ich na szczęście teraz nie mam, ale był czas kiedy miałam i pod tym podkładem były baardzo widoczne). Oprócz tego konieczny jest puder matujący, bo sam fluid bardzo się świeci. Mimo tych wad całkiem lubię ten produkt, nie zapycha mnie, ma dobrą konsystencję no i nie jest też typowo podkładem, ale lekkim kremem bb, idealnym na co dzień. Myślę, że jeśli nie znajdę lepszego fluidu, to pozostanę mu wierna jeszcze przez długi czas.

Do codziennego makijażu

Krem z bell pomimo, że niskopółkowy jest bardzo przyjemny w używaniu. Całkiem dobry do codziennego delikatnego makijażu. Nie jest bardzo kryjący i w ciągu dnia ściera się stopniowo, nie jest więc raczej dla osób poszukujących trwałego krycia na długie godziny. Jest cięższy niż cc ale nadal daje radę. Dodatkowo ma fajne jasne kolory, czego brakuje mi w innych kremach bb na rynku.