Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up (Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny)

Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up (Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny)

Sprawdź ceny produktu

Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny Bell HYPOAllergenic optycznie wygładza i rozświetla skórę, redukuje oznaki zmęczenia oraz wyrównuje koloryt. Zawarta w nim witamina E nawilża skórę, poprawia jej elastyczność. Formuła z melaniną chroni przed szkodliwym promieniowaniem HEV, a tym samym przed jedną z przyczyn przedwczesnego starzenia się. Hypoalergiczny fluid multifunkcyjny Bell HYPOAllergenic jest łatwy w aplikacji i sprawia, że skóra staje się miękka i jedwabiście gładka przez długi czas. Zapewnia naturalnie wyglądający makijaż.

kremy BB i CC
rozświetlające
hipoalergiczna
w tubce

fajne ujednolicenie cery bez efektu maski

Od dłuższego czasu szukam idealnego podkładu / kremu BB/CC
ten naprawdę zbliża się do ideału
+ cena jest naprawdę ok jak za taki produkt
+ mam odcień natural i jest naprawdę naturalny dla mnie , mam dość ciemną karnację, natural ma fajne żółte tony,ale nie jest to żółtko
+ wygląda dobrze zarówno od razu po nałożeniu jak i po 8h pracy w klimatyzowanym pomieszczeniu, nie oksyduje, nie wchodzi w pory ani zmarszczki
- mam rozszerzone pory na nosie - żaden podkład nie wyglada w tym miescu tak dobrze, nie włazi w nie, a jednak je przykrywa
-moja tłusta cera nie świeci się po nim bardziej ni wcześnie, rano nie nakładam na niego nic, a po jakichś 4-5 h matuję twarz bibułkami i odrobiną pudru w strefie T- i nadal to wygląda dobrze

krycie jest średnie, ale mi to odpowiada, chodzi mi o naturalny efekt

Średniak

Krem ma przyjemną konsystencję i dobrze się nakłada. Krycie jest lekko-średnie, krem niestety dosyć mocno oksyduje. Utrzymuje się do kilku godzin na skórze.

Może być

Z fluidu miałam okazję korzystać kilka razy, nie spodziewałam się cudów ale okazał się naprawdę OK. Odcień wybierałam "na oko" ale trafiłam, ładnie wyrównuje koloryt skóry, krycie jest raczej średnie więc może być niewystarczające dla osób, które chcą czegoś więcej. Nie jestem jego wielką fanką, ponieważ zdecydowanie bardziej wolę podkłady w musie - ten fluid kupiłam, ponieważ potrzebowałam czegoś na szybko a nie było w drogerii zbyt wielkiego wyboru. Jest dosyć wydajny, wystarczy niewielka ilość aby pokryć całą twarz. Zaskoczyło mnie że jest dość gęsty, ale nie jest to problemem przy aplikacji.

Taki sobie krem BB choć nie jest najgorszy :)

Posiadam odcień vanilla i szczerze mówiąc to jedyne, co najbardziej mi się podoba w tym kremie-mam jasną cerę i o dziwo ładnie się z nią komponuje. Nie zauważyłam, żeby znacznie ciemniał-troszkę tak ale nie ma dramatu. Aplikowałam go palcami (miałam małe smugi) i gąbeczką(ładnie się rozprowadzał, smug nie było).
Krycie...takie sobie. Kiedy nie miałam większych wyprysków ładnie wyrównywał koloryt i maskował drobiazgi ale przy większych bąblach wszystko przebijało.
Po dość krótkim czasie błyszczenie było wyraźne, zwłaszcza w strefie T choć policzki też nie wyglądały świeżo.
Miałam gorsze kremy BB dlatego nie mówię, że jest zły niemniej męczę się z tym opakowaniem i chyba pora na pożegnanie. Nie sięgam już po niego z taką chęcią jak na początku, męczy mnie to szybkie wybłyszczanie.

BB krem o konsystencji dość ciężkiego podkładu

Oceniam odcień 01. Krem ma ładny neutralny kolor - ani ciepły, żółty, ani zimny, różowy. Niestety na twarzy trochę ciemnieje. Trzeba uważać, bo dzieje się to nie od razu po wyschnięciu, jak w przypadku większości podkładów, ale po 1 - 2 godz. Na szczęście nie zmienia znacząco tonu, nie staje się pomarańczowy, tyle że wygląda na ciemniejszy.

Produkt, jak na krem BB, ma bardzo gęstą i treściwą konsystencję. Wyciśnięty z tubki na rękę, utrzymuje kształt piramidki i ani myśli się rozlewać. Niestety nie rozprowadza się komfortowo, jest raczej tępy. Zwykle kremy BB rozprowadzam palcami, ale ten trudno nałożyć w ten sposób - robią się plamy, nakłada się nierówno. Trzeba użyć gąbeczki, którą lepiej się go nakłada, ale i tak trzeba się nieco napracować, żeby osiągnąć ładny efekt.

Zaraz po nałożeniu krem wygląda na twarzy dość ciężko. Kryje dość dobrze, ale nie ma lekkości, naturalności dobrego kremu BB, nie ma rozświetlenia, promienności cery. Ogólnie wygląda jak dość ciężki podkład i nie chodzi tu o krycie, lecz o wykończenie.

Zaraz po nałożeniu skóra jest matowa i efekt ten utrzymuje mi się przez jakieś 4 godz., czyli dość długo. Później twarz zaczyna się świecić. Krem utrzymuje się na skórze w sposób charakterystyczny dla kremów BB - stopniowo znika. Należy dodać, że dzieje się to powoli i nawet wieczorem robi jeszcze swoją robotę, bo jest go jeszcze trochę na twarzy. Ściera się ładnie, równo, bez plam. Likwidowanie świecenia bibułkami matującymi nie robi mu większej krzywdy.

Reasumując, nie jest to zły produkt. Jednak dla mnie jak na krem BB jest zbyt ciężki, zaś jak na podkład - zbyt mało kryjący i trwały.

Cudo

Jestem w trakcie trzeciego opakowania. Posiadam numeek 01, który trochę ciemnieje. Po nałożeniu krem BB wygląda pięknie na skórze. Nie ma dużego krycia, ale można je budować. Ładnie rozświetla cerę, nie ściera się i długo się utrzymuje na mojej twarzy (mam cerę lekko tłustą w strefie T). Nie jest to fluid matujący, ale po przypudrowaniu skóra nie wyświeca się. Mój hit!!

Krem bb

Krem bb od firmy bell jest moim pierwszym kremem bb. Mogę śmiało stwierdzić że zaprzyjaźniłam się z tym tym produktem. Posiadam odcień 01 który idealnie pasuje do mojej cery. Krem dobrze się rozprowadza jeżeli chodzi o krycie to po pierwszej warstwie jest ono małe ale można je budować. Niestety krem po 5 godzinach się ściera i to można powiedzieć że w ładny sposób. Krem bb sprawdzić się idealnie dla osób które nie potrzebują dużego krycia i szukają czego lekkiego na co dzień.

Zdecydowanie na tak!

Kończę już 3 opakowanie i nie zamierzam go zmienić. Używam go na co dzień, czasami jako podkład przysypując go delikatnie pudrem. Jak na krem BB jest bardzo dobry.

Bell, HYPOAllergenic, BB Cream Make-Up

Szukałam czegoś lżejszego niż podkład i w ręce wpadł mi ten krem BB. Kupiłam najjaśniejszy odcień, który po nałożeniu na twarz nie ciemnieje. Produkt dobrze się rozprowadza, krycie jest średnie. Jeśli chodzi o trwałość, w moim przypadku krem BB po kilku godzinach ściera się z nosa i brody. Wykończenie nie jest matowe, ale mi to zupełnie nie przeszkadza. Opakowanie produktu mogłoby być inne.

3x NIE

Krem BB kupiłam na początku roku i wybrałam najjaśniejszy odcień – 01 Vanilla. Okazało się, że dla takiego bladawca jak ja, jest to stanowczo za ciemny kolor więc czekał w szafce na bardziej słoneczne dni. Ostatnio dałam mu drugą szansę. Jest ciepło, więc miałam ochotę użyć coś lżejszego niż standardowy podkład.

Fluid jest bardzo gęsty ale ładnie się rozprowadza po twarzy. Daje naturalne wykończenie, w pierwszym momencie krycie jest dostateczne, a odcień odpowiedni. Z czasem niestety ciemnieje, a co więcej po ok. godzinie moja twarz zaczyna się błyszczeć, czuję się bardziej brudna niż pomalowana, a krycia praktycznie nie ma. Zero komfortu noszenia. Nie mam dużego problemu z niedoskonałościami i od podkładów/kremów BB oczekuje głównie wyrównania kolorytu. Ten produkt w jakiś magiczny sposób tylko podkreślił moje mankamenty. Moja twarz wyglądała z nim gorzej niż z samym kremem nawilżającym.

Mam suchą skórą i samodzielnie nie mogłam go stosować bo nie zapewniał mi wystarczającego nawilżenia. Nałożony na krem zaczyna się rolować.
Zamiast lekkości dostałam ciężki zapychacz. Nie oczekiwałam jakiejś wybitnej trwałości ale godzina to jednak lekka przesada.
Jakby tego wszystkie było mało- po kilku dniach pojawiły się objawy alergii. Po nałożeniu produktu skóra zaczynała mnie szczypać.

Był to mój pierwszy krem BB i wydaje mi się, że skutecznie mnie zniechęcił. Wolę podkład lub jedynie nakremowaną, naturalną skórę niż takie cuda.

Podrażnił mi skóre

Żadko używam podkładów bo mam wrażliwą skórę, ale zobaczyłam że ten podkład jest ''Hypoalergiczny'' więc postanowiłam spróbować niestety 2 minuty po nałożeniu twarz zaczęła mnie szczypać, musiałąm szybko go zmyć i wyżucić, strata pieniędzy.

Świetne naturalne wykończenie :)

Kupiłam go kiedyś na promocji w hebe, szukając lekkiego podkładu. Wybrałam go ze względu na odcień Vanilla 01, który jest bardzo jasny i ma nieco neutralny, ale wpadający w żółty podton (coś dla mnie jako najbardziej żółtego człowieka na świecie). Jego konsystencja jest raczej kremowa, nie spływa z ręki. Ma bardzo wygodne opakowanie. Krycie ma lekkie, ale ładnie i naturalnie wygląda nałożony gąbeczką, skóra wygląda na zdrowszą, bardziej promienną, nie da się przesadzić z kryciem. Jako posiadaczka cery tłustej z nierzadkimi popisami problemów skórnych bardzo go doceniam, nie zapycha mnie. Jedynym problemem jest dla mnie trwałość podkładu, który po 8-12 godzinach noszenia bardzo się ścina, producent nie obiecuje jednak mega długiej trwałości (szczególnie przy mojej przetłuszczającej się cerze), więc nie jestem tym zdziwiona, mógłby się jednak mniej warzyć pod koniec dnia. Podsumowując: świetny dla osób które lubią naturalne wykończenie, a wypryski i tak tuszują dobrze kryjącym korektorem