Soraya, Care & Control, Tonik do cery trądzikowej `Zero bakterii`

Soraya, Care & Control, Tonik do cery trądzikowej `Zero bakterii`

Aktywna formuła toniku do cery trądzikowej Soraya Care & Control zawiera:
salicylan sodu (antybakteryjny, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych, zapobiega powstawaniu wyprysków i zaskórników),
kwasy owocowe (usuwają martwe komórki naskórka),
graviola-superfruit (ten kwaśny owoc jest źródłem składników odżywczych,
witamin B1, B2 oraz C.
Cena: 12 zł PLZ za 200 ml.

Skład: Aqua, Glycerin, Panthenol, Allantoin, Anona Muricata Fruit Extract, Propylene Glycol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Salicylate, Lactic Acid, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Glycolic Acid, Phenoxyethanol, Parfum, Limonene, Buthylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool.

Cena: 12zł / 200ml.
/w/

Ok

Tonik bardzo dobrze oczyszcza. Pozostawia skórę odświeżoną. Super się sprawdza przed nałożeniem kremu.

Zalety:
- cena
- oczyszczenie
- wydajność

Wady:
- trochę wolno schnie

Nie wiem co o nim myśleć.

Tonik jest nawet okay, jest średnio wydajny, ma wygodne opakowanie i przyjemny zapach. W trakcie jego używania stan mojej skóry trochę się poprawił, problem w tym, że nie wiem czy to zasługa jego, czy serum korygującego z Bielendy.

Dobry

+ Bardzo dobrze oczyszcza po makijażu wieczorem przed spaniem
+ Bardzo ładnie pachnie, nie dusi, jest bardzo przyjemny, orzeźwiający
+ Starcza na dość długo, bardzo wydajny
+ Zmniejsza ilość trądziku i zabezpiecza skórę przed wypryskami

- Lepi się na twarzy
- Może się szybko otworzyć w kosmetyczce , trzeba uważać

super

Z trądzikiem na buzi i ciele zmagam sie od lat,ostatnio zadne kosmetyki mi nie pomagaly,ten jest swietny a efekt natychmiastowy. Oczyszcza skore zanadto jej nie wysuszajac.

Jest okej

Tonik znajduję się w sporym pojemniku i jest bardzo wydajny.
Fajnie odświeża skórę i reguluje jej pH. Mam cerę mieszaną i mam problemy z zaskórnikami. Raczej nie zrobił z moją skórą jakiś cudów, ale też nie zaszkodził.
Nie wysusza skóry-w swoim składzie nie posiada alkoholu.
Fajnie regulował wydzielanie sebum i skóra była matowa przez dłuższy czas.
Cena też jest w porządku.

Ulubiony tonik

Łał. Spodziewałam się lepszych recenzji tego produktu. Bo ze wszystkich toników, które używałam, ten jest mój ulubiony. Parę lat temu dostałam go od cioci wraz z żelem i były to moje pierwsze kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy. Gdy się skończyły, sięgałam po inne, ale zawiedziona ich skutecznością, po tak długim czasie, ponownie wróciłam do tych. Mam cerę tłustą, łatwą do opanowania, ale pozbawiona pielęgnacji odwdzięcza mi się krostami i zaskórnikami. Tonik to podstawa. Stosowałam go wieczorem, przed snem, i rano, przed wyjściem z domu (nie maluję się, nakładam jedynie krem matujący). Regularność w stosowaniu tego produktu uwydatnia jego najlepsze zalety. Redukuje te wszystkie niemiłe zmiany, poprawia wygląd skóry, wyraźnie ją oczyszcza, z czasem wygładza cerę, delikatnie matuje. Bywały takie okresy czasu, w których przczyniał się do tego, że nie miałam ani jednej krosty. Ma ładny, cytrusowy zapach i jest wydajny, zawsze mi zostaje końcówka, która się nie kończy. Na pewno jest to intensywnie działający produkt, który wrażliwą skórę mógłby podrażnić. Jendak posiadaczkom (i posiadaczom) cery tłustej, skłonnej do młodzieńczego trądziku, ale nie należącej do skrajnie wrażliwych, mogę śmiało polecić.

Jest dobry

Tonik ma piękny cytrusowy zapach, ładnie odświeża twarz. Nie wiem czy zapobiega trądzikowi bo nie mam zbyt problemowej cery. Wolę zapobiegać niż leczyć, on mi w tym pomaga. Jest bardzo dobry. Nie wiem czy kupię ponownie bo szukam ideału jednakże najprawdopodobniej do niego kiedyś wrócę

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

szkodliwy

Mimo,że okres dojrzewania już dawno za mną, cały czas borykam się w problemami skórnymi, wypryskami itp. Ten tonik nie dość,że nie pomógł w walce z problemem (jak obiecuje producent), to na dodatek okropnie podrażnił skórę twarzy; piekła, szczypała i zaczęła się łuszczyć niczym wężowa. Za mocne substancje wysuszające, które zapewne miały dezynfekować. Równie dobrze można katować twarz spirytusem salicylowym albo octem. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca