Sense & Body, Girls Best Friend, Szczoteczka do precyzyjnego oczyszczania okolic nosa

Szczoteczka do precyzyjnego oczyszczania okolic nosa Girls Best Friend działa miejscowo i precyzyjnie. Skutecznie oczyszcza skórę z zaskórników i nadmiaru sebum nawet w trudno dostępnych miejscach skrzydełek nosa. Szczoteczka do precyzyjnego oczyszczania okolic nosa Girls Best Friend w kontakcie z wodą i kosmetykiem myjącym tworzy gęstą, kremową pianę, która docieka głębiej i działa efektywniej. Zwiększa skuteczność stosowanych kosmetyków. Metalowa końcówka to łyżeczka unny, którą delikatnie dociskając do skóry usuniesz nadmiar sebum i zaskórniki.

do twarzy
inne
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

No nie wiem

Dostałam w Rossmanie za 1gr przy okazji jakiejś promocji. Użyłam kilka razy, ale nie zauważyłam, żeby w czymkolwiek pomagała, więc odłożyłam, bo szkoda mi było czas na bawienie się ze szczoteczką, która nic nie zmienia. Muszę jednak powiedzieć, że sprawdza mi się idealnie w pracy - metalowa końcówka do mieszania, a szczotka do przygotowania powierzchni próbek.

Przydatna

Szczoteczka oczyszcza trudno dostępne miejsca wokół skrzydełek nosa. Wystarczy zwilżyć ją wodą i zastosować produkt do mycia twarzy. Pozwala na precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń, a co za tym idzie zwiększa skuteczność stosowanego kosmetyku. Ma metalową końcówkę służącą do usunięcia nadmiaru sebum czy zaskórników. Poręczna i wygodna w użyciu z krótkim, grubym włosiem. Posiada dołączony sznureczek, dzięki któremu po umyciu możemy ja powiesić, aby wyschła. Bardzo przydatna szczoteczka o oczyszczania okolic nosa.