Earthnicity, Silk Glow Mineral Finisher (Puder wykończeniowo - rozświetlający)

Earthnicity, Silk Glow Mineral Finisher (Puder wykończeniowo - rozświetlający)

Pojemność 4,5 g

Wykończeniowo-rozświetlający puder mineralny Silk Glow Earthnicity może być stosowany na podkład lub samodzielnie. Jedwabisty puder mineralny Silk Glow Earthnicity nadaje skórze delikatnego blasku i pozwala uzyskać efekt gładkiej, nieskazitelnej i rozświetlonej cery. Produkt nie zawiera drobinek - daje efekt tafli. Świetnie sprawdza się jako rozświetlacz do wybranych partii twarzy, co w efekcie daje wygląd zdrowej, zadbanej cery. W przypadku cer mieszanych i tłustych w miejscach przetłuszczających się zalecamy stosowanie pudru matującego Velvet HD.
Odcienie
- Silk Glow light - puder wykończeniowy, rozświetlający / rozświetlacz Silk Glow Light to jasny ultralekki puder o chłodnym odcieniu. Pasuje od bardzo jasnych do śniadych karnacji.
- Silk Glow Medium- puder rozświetlający / rozświetlacz Silk Glow Medium idealnie współgra zarówno z jasnymi jak i śniadymi karnacjami o ciepłym kolorycie. Nadaje się do rozświetlenia wybranych partii twarzy: kości policzkowych, czoła, łuku brwiowego i kącików oczu. Można stosować jako cień bazowy w makijażu oka.
- Silk Glow Dark - puder rozświetlający / rozświetlacz Silk Glow Dark to ultralekki puder dla osób o ciemniejszej karnacji. Dla karnacji jasnych sprawdza się jako delikatny, rozświetlający bronzer lub w jako cień w makijażu oka.

mineralny, sypki
rozświetlające, matujące
Cera
mieszana

Mój ukochany puder

Silk Glow Light od Earthnciity jest moim ulubionym pudrem rozświetlającym. Daje śliczne wykończenie makijażu i używam go codziennie nakładając ilość zależną od sytuacji. Na imprezy wiadomo, że jest go więcej :D czuję się wtedy jak gwiazda

Ciekawa alternatywa na codzień

Dostałam go jakiś czas temu w pudełku subskrypcyjnym . Mój kolor to light.
Poczatkowo nie miałam na niego pomysłu. W ostateczności używałam go jako rozświetlacza do policzków. Dawał baaardzo delikatny efekt. Idealny na co dzień.Będzie pasował każdemu.
Oceniam do jako produkt bardzo fajny, ale niezbyt trwały.

Nie polubiłam go

W przypadku tego pudru zachwytów nie będzie, w przeciwieństwie do pudru HD. Nie oznacza to, że jest złym rozświetlaczem. Po prostu ja lubię inny rodzaj rozświetlenia - preferuje efekt tafli, jaką daje np. Mary Lou Manizer firmy The Balm czy Golden Light z Makeup revolution. Puder Silk Glow to luźno rozrzucone połyskujące drobinki, które punktowo widać na twarzy. Baza pudrowa też jest lekko połyskująca, ale to też nie to co lubię. Mam odcień najjaśniejszy Light, który jest w chodnej, srebrzystej tonacji i nieco rozjaśnia moją skórę.