Urban Decay, Vitamin-Infused Complexion Prep Spray (Spray przygotowujący pod makijaż z witaminą B6)

Urban Decay Spray przygotowujący pod makijaż z witaminą B6 xawiera formułę witaminową, która pochłania tłuszcz z naszej cery, zmniejsza pory i zaczerwienienia. Spryskaj twarz o każdej porze dnia aby przygotować twarz, nawilżyć oraz zmiękczyć za pomocą witamin i antyoksydantów. Używaj sprau z witaminą B6 Urban Decay rano aby przygotować i "obudzić" skórę twarzy, w czasie całego dnia aby odświeżyć skórę(bez szkody dla makijażu), lub wieczorem przed nałożeniem kremu.

:)))))

Redukuje zaczerwienienia, minimalizuje pory;) Czuć fajne orzeźwienie, ulgę na twarzy;) Skóra jest promienna i rozświetlona;) No i te uczucie, że robi się coś dobrego dla swojej twarzy, bo przecież produkt zawiera witaminy ;D

Bardzo dobra baza!

Uspokaja moja skore bardzo! Na przyklad, jak wychodze z pod prysznica, to lubi byc zaczerwieniona przez conajmniej 30 minut. Wystarczy pare psikniec na twarz (ja ja jeszcze lubie rozsmarowac palcami) i twarz po minucie nabiera jednolitego, ladnego kolorytu. Ponad to, znacznie wydluza trwalosc podkladu, latwiej sie tez go aplikuje. Pomimo zawartosci alkoholu, nie wysusza i nie podraznia mojej skory, a wrecz przeciwnie. Nie jest lepka ani tlusta, absolutnie nie zapycha porow. Zdecydowanie odswieza! Uzywam jej zarowno pod jak i na makijaz jak potrzebuje odswiezenia w ciagu dnia. Jeszcze jej nie skonczylam, ale mysle, ze opakowanie spokojnie starcza na ok. 6 miesiecy.

Produkt zdecydowanie rozni sie od innych baz, z ktorymi mialam do czynienia tym, ze nie zapycha i nie zostawia zadnego filmu na skorze.

Bardzo polecam!