Synchroline, Synchroline, Aknicare Cleanser For Oily, Impure Skin (stara wersja)

Dermokosmetyk. Żel przeciwtrądzikowy przeznaczony do pielęgnacji cery tłustej i zanieczyszczonej. Moduluje obecność łoju.

niezły

Żel ma bardzo rzadką konsystencję, przez co wydajność początkowo była skandalicznie niska. Jak już sprawdziłam ile wystarczy do umycia twarzy, wydajność się poprawiła.
Przez tę swoją konsystencję czasem mam wrażenie, że myję buzię wodą, a nie żelem, bo dość słabo się pieni.

Pachnie tak kwaśnie, ale to mi akurat nie przeszkadza. Co do działania, jego zadaniem jest oczyszczanie skóry i tyle. Ja więcej nie oczekuję. Robi to, choć jednak wolę dwa razy umyć twarz, jak nałożyłam podkład longlasting.

Początkowo trochę podrażniał moją skórę. Piekła i była zaczerwieniona, ale to może ze względu na kwasy. Pozostawiam na chwilkę go na twarzy jak jestem pod prysznicem i wówczas pojawia się pieczenie, które po chwili mija.

Jest trudno dostępny i nawet nie wiem gdzie mogłabym go kupić, więc dlatego pewnie nie kupię ponownie mimo że nie jest zły. Ale jakoś mnie nie porwał. Cena troszkę za wysoka. Nie wysusza, ale stosowany do 3 razy w tygodniu. Zimą jednak wolę zmywać twarz czymś łagodniejszym.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

średni

Plusy:
- matuje
- ma delikatny zapach
- łagodzi podrażnienia i niedoskonałości

Minusy:
- cena
- konsystencja (za rzadka jak dla mnie)
- wysusza

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Niestety

Zachęcona rewelacyjnym kremem z tej samej linii kupiłam też i żel do mycia twarzy - i bardzo tego żałuję.

- bardzo drogi, prawie 40zł za malutką buteleczkę 125ml
- bardzo rzadki i przez tę konsystencję wcale się nie pieni, nie mam pewności czy myję twarz czy płuczę ją wodą...
- przez swoją konsystencję jest również bardzo mało wydajny, kupiłam żel ok. miesiąc temu i już jest końcówka, wylewa się w niekontrolowany sposób
- nie daje sobie rady ze zmyciem makijażu, często trzeba umyć twarz dwa razy dla pewności

Jego plusem jest to, że faktycznie nie podrażnia skóry, jednak ja nigdy nie miałam z tym problemu. Zdecydowanie nie jest wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: jedno 125ml

Dieta na AZS

nie dla mnie

Żel oraz krem zakupiłam w celu zniwelowania mojej odwiecznej dolegliwości, którą są części nieproszeni goście na mojej twarzy;) Jako,że byłam po kuracji Tetralysalem,miały one podtrzymać efekt antybiotyku. Niestety żel nie pomógł w moim przypadku. Nie zapobiega wyskakiwaniu pryszczy ani tworzeniu się zaskórników. Nie zauważyłam,aby ograniczał przetłuszczanie skóry. Średnio radzi sobie ze zmywaniem makijażu. Kolejny minus to cena: ok 55zł za buteleczkę.Jedyne plusy to ładny zapach,oraz to,że nie wysusza skóry. Jednak nie o to mi chodziło.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Mój ulubiony!

Zaczęłam stosować ten żel po tym jak poleciła mi go moja Pani dermatolog, wcześniej używałam żelu z Effeclara, swoją drogą też bardzo dobry i używany z Acnicarem zamiennie, w zależności, który dostanę akurat w aptece. Cena żelu dość wysoka jednak jest jej wart, gdyż:
- jest bardzo wydajny, starcza na ponad rok codziennego stosowania,
- ma lekką, beztłuszczową konsystencję przez co całkiem ładnie matuje twarz a na pewno dodatkowo jej nie natłuszcza,
- praktycznie bezzapachowy,
- nie wysusza,
- bardzo dobrze oczyszcza i zwęża pory.

bardzo dobry

Bardzo dobry płyn do oczyszczania twarzy, przepisany mi dawno temu przez dermatolog na problemy trądzikowe- gdy po jakimś czasie zniknęły, zapomniałam o nim, jednak znów do niego wróciłam i nie żałuję, bo rzeczywiście jest dobry.

po pierwsze: świentie oczyszcza.
po drugie: matuje.
po trzecie: nie przesusza.
po czwarte: wygładza.
po piąte: zapobiega wypryskom.
po szóste: fajna, lekka konsystencja.

Na minus jedynie cena- mogłaby być niższa, ale za tak dobry produkt jestem gotowa wydać tyle pieniędzy. Ach, no i zapach... niestety niezbyt przyjemny, drażniący.

Używam tego produktu od: ok. roku

Rewelka

Kupilem pierwsza butelke w Grecji, bo w Polsce kilka miesiacy nie byl dostepny, teraz mozna bez probleu zakupic. Po umyciu skora jest matowa i ujednolicona, a w ciagu dnia nie przetluszcza sie! Wazne, aby potrzymac piane na twarzy 3 minuty, tak jak zaleca producent. Jest to jedyny zel, ktory posiada kwas pirogronowy. Zdecydowanie godny polecenia.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

nie dla mnie.

mam cere tlusta, czasami cos wyskakuje.

zaczelam uzywac tego produktu, bo mial bardzo dobre opinie. niestety w moim przypadku sie nie sprawdzil.

po pierwsze: nie matuje.

po drugie: wysusza.

po trzecie: nie oczyszcza.

po czwarte: podraznia.

mysle, ze nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno.

bossssski

Długo szukałam żelu do twarzy problamatycznej ( wrazliwej na policzkach i mieszanej w strefie T), ale nareszcie mi sie udało!!!! ten żel jest super....to co robi z moją buzią, to poemat! :D:
- wszelkie niedoskonałości znikneły
- skóra jest wygładzona
- pieknie zmatowiona
- zero podraznień
- baaaardzo wydajny
- bardzo praktyczne i efektowne opakowanie
Jedyny minus, to to, że troszke trzeba uważac z ilością wody przy myciu, bo jak mam jej za duzo, to bardzo słabo sie pieni.... ale to kwestia wprawy.
Polecam.....do dostania tylko w dobrych aptakach! :D

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Najlepszy

Cena co prawda wysoka, ale wydajność też porażająca! Mam go już prawie 4 miesiące, a zostało go jeszcze sporo. Doskonale oczyszcza skórę, pozostawiając ją naprawdę świeżą. Nie wysusza, nie podrażnia.Skóra jest po prostu przyjemna w dotyku, poprawia stan tłustej cery. Wystarcza dosłownie 3 krople, aby spienić go na całej leciutko tylko zwilżonej twarzy(ważne, aby nie ociekała wodą, ale była tylko delikatnie zwilżona). Pozostawiam go na 2 min i spłukuję. Naprawdę polecam. Przy tej wydajności jest nie tylko skuteczny, ale i tani. Konsystencja gęsta. Co do zapachu-jest bezzapachowy i to jest plus.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .1..
26.12.2005-->ten żel starczył mi na 10 miesięcy, dopiero teraz sie skończył. Naprawde... Jestem w szoku!

*****

Jest to bezapelacyjnie najlepszy żel jakiego używałam.
Zamknięty jest w ciekawie rozwiązanym opakowaniu, ma lekko miodowy kolor, jest raczej niegęsty, ale również niewodnisty. Świetnie oczyszcza twarz, jednocześnie działa antybakteryjnie. Zmniejsza znacząco wydzielanie sebum - skóra pozostaje na długo matowa. Idealnie się spisuje przy mojej mieszanej, problematycznej cerze.
Jedyne czego nie mogłam początkowo znieść to jego zapach - najzwyczajniej śmierdzi ;) Jednakże w porównaniu do jego spektakularnych rezultatów w działaniu jest to drobna wada, do której zresztą można po czasie przywyknąć.
Jest bardzo wydajny i pomimo, że ma tylko 125 ml, to przy codziennym stosowaniu 2 razy dziennie wystarcza na ponad 2 miesiące.