Miss Sporty, Lash Millionaire All in One Mascara (Tusz pogrubiający, wydłużający i rozdzielający rzęsy)

Pojemność 8,5 ml

Za jednym pociągnięciem tuszu do rzęs wydłużająco- pogrubiającego Lash Milionare Miss Sporty rzęsy stają się pogrubione, wydłużone i perfekcyjnie rozdzielone. Produkt dostępny w kolorze Extra Black.

Dla wielbicielek minimalizmu ;)

Tusz "La$h all in 1 millionaire"marki Miss Sporty to baaardzo delikatna maskara dla kobiet ceniących sobie minimalne podkreślenie rzęs. Efekt sztucznych rzęs jest tylko napisany na opakowaniu i tyle go widziałam. ;) Nie pogrubia i słabiutko/delikatnie wydłuża, aha i jest wyblakły, a nie intensywnie czarny. Tusz kupiłam przypadkowo zachęcona widokiem interesującej...szczoteczki. Używam produktu od ponad miesiąca i jestem na nie... nie kupię ponownie.

doceniłam po czasie

Tusz przy pierwszych użyciach wydawał mi się beznadziejny. Trzeba było się nieźle namachać, żeby zauważyć jakikolwiek efekt. Jedynym jego plusem było to, że prawie nie odbijał się na moich tłustych powiekach, co jest dla mnie ogromną zaletą każdego tuszu.
Doceniłam go dopiero, kiedy trochę sobie go poużywałam, on otwarty poleżał i dojrzał, niczym wino ;) Gdzieś w połowie, może bardziej pod koniec opakowania tusz okazał się genialny. Wystarczyło dać mu troszkę podeschnąć i efekt jaki daje na rzęsach jest świetny. Nadal się nie odbija, jest trwały, szczoteczka bardzo przyjemna w pracy.
Polecam!

Kupię ponownie.

Nie spodziewałam się zbyt dużo po tym tuszu, ale przyznam, że mile się zaskoczyłam. Nie można go porównać do najlepszych i najtrwalszych tuszów, ale jest lepszy niż pieciętniak. Myślę, że kiedyś jeszcze kupię go ponownie.

nie wiem co o nim sądzić

Z jednej strony dobrze wydłuża i rozdziela rzęsy ale czy pogrubia? Wydłużenie i rozdzielenie na plus, ale musiałabym użyć dodatkowego tuszu, aby rzęsy były pogrubione. Raczej przeciętny, po tej cenie można było spodziewać się więcej.

Słabo :(

Ani pogrubienia, ani wydłużenia. Nawet jeśli bym 3 razy pociągnęła tuszem rzęsy, nie uzyskuję pożądanego efektu. Używałam go raczej do przeczesania rzęs po użyciu innego, gęstego tuszu, który sklejał rzęsy. Ta szczoteczka nadaje się do tego by zebrać nadmiar tuszu po innej mascarze, wyciągnąć wtedy nieco rzęsy. Ewentualnie do przyciemnienia brwi. Dobrze zmywalny, nie pozostawia brudu pod powiekami. Opakowanie nieco za długie, nieporęczne.

Dobry

Wydłuża i pogrubia dość dobrze. Pierwsza warstwa daje subtelny efekt, druga jest już wyraźna :) Ładnie rozczesuje rzęsy i nie robi grudek. Może się delikatnie obsypywać. Cena adekwatna do jakości produktu :)

dobra

Dobra mascara z niskiej półki. Ładnie podkręca i zagęszcza rzęsy, nie sklejają się, są rozdzielone. Tusz niestety dość szybko zaczyna zasychać i ciężko go potem wybrać, przez co jest mało wydajny. Byłam z niej nawet zadowolona. Mogłaby tylko bardziej wydłużać rzęsy.

Miłe zaskoczenie

Tusz nie pogrubia mocno ani nie wydłuża. Daje raczej mocno naturalny efekt. Fajnie się prezentuje ze sztucznymi rzęsami. Żeby uzyskać to co obiecuje producent trzeba się mocno napracować. Tusz potrafi po paru godzinach noszenia zacząć się kruszyć. Nie podrażnia jednak moich wrażliwych i skłonnych do łzawienia oczu. Jest wydajny, nie gęstnieje. Kolor jest mocny. Myślę że warto go kupić jeżeli porównać jakość do ceny.

Jest ok

Jak za taką cenę tusz jest całkiem przyjemny w użyciu, aplikacja jest prosta, tusz ładnie podkreśla rzęsy, trzyma się cały dzień, nie odbija się na górnej powiece i nadaje ładny, czarny kolor.

dobry

Tusz w prawdzie spełnia swe zadanie bo tuszuje rzesy i ich nie skleja.
Ale spodziewałam się jakiegoś mocniejszego efektu, no chociażby pogrubienia. A on nic. Na plus jest to, że łatwo się go zmywa i nie kruszy po 12h.

Używam tego produktu od: miesiaca

Dobry

Dobry, choć nie tak świetny jak wersja podstawowa. Ładnie rozdziela rzęsy. Niestety nie pogrubia. Rzęsy pomalowane nim są długie, nie posklejane, jednak wyglądają na bardzo cienkie.
Plusy:
- cena
- nie skleja
- dobra wydajność
- ładne wydłużenie
Minusy:
- nie pogrubia

Bardzo dobry!

Bardzo dobra maskara. Początkowo trudno było mi się z nią oswoić, ale szybko stała się moją ulubioną. Ładnie rozczesuje, pogrubia i rozdziela rzęsy. Można uzyskać raczej naturalny efekt, przy kilku warstwach bardziej widoczny, ale generalnie fanki delikatnie podkreślonych oczu będą najbardziej zadowolone. Nie ma efektu owadzich nóżek, nie osypuje się szybko, dobrze się zmywa. Trwały i bardzo wydajny jak na tusz za takie śmieszne pieniądze. Chętnie sięgnę po kolejne opakowanie tego tuszu.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące