Garnier, Czysta Skóra, Żel oczyszczający przeciw zaskórnikom (nowa wersja)

Garnier, Czysta Skóra, Żel oczyszczający przeciw zaskórnikom (nowa wersja)

Dzięki złuszczającemu działaniu mikrogranulek formuła żelu oczyszczającego przeciw zaskórnikom Garnier Czysta skóra skutecznie oczyszcza i odblokowuje pory, eliminując zaskórniki i zanieczyszczenia. Formuła żelu oczyszczającego przeciw zaskórnikom Garnier Czysta skóra została w cynk i kwas salicylowy, składniki wybrane z uwagi na ich wyjątkowe właściwości oczyszczające, opóźnia ponowne przetłuszczanie się skóry i pomaga zapobiegać tworzeniu się zaskórników i niedoskonałości.

oczyszczające, złuszczające
w tubie
żel
>100ml

Super oczyszcza

Bardzo lubię produkty garniera do oczyszczania twarzy. Mam cere mieszaną i ten żel doskonale oczyszcza moją twarz, nie wysuszając jej. Wydajny, polecam szukać w pronocyjnych cenach. Moja skóra jest gotowa na dalszą pielęgnacje.

Absolutnie nie...

Moja skóra z tym produktem nie polubiła się ani odrobinkę. Już po pierwszym użyciu skóra byla zaczerwieniona i mocno ściągnieta. Próbowałam go używać jeszcze kilka dni, ale efekt ciągle był ten sam.

Fajny produkt

Kosmetyk posiada małe, peelingujące drobinki, które delikatnie złuszczają skórę. Są bardzo drobne więc nadaje się na co dzień, do głębszego oczyszczania przyda się coś z większymi i ostrzejszymi drobinkami. Niestety nie zauważyłam większej poprawy jeśli chodzi o zaskórniki. Skóra po użyciu żelu jest lekko ściągnięta, oczyszczona i wygładzona. Żelowa konsystencja świetnie się rozprowadza na skórze, nie spływa od razu z dłoni i twarzy. Zapach jest delikatny, moim zdaniem przyjemny Opakowanie jest wygodne w użyciu, klapka łatwo się otwiera i łatwo wycisnąć odpowiednią ilość kosmetyku na dłonie

Całkiem ok.

Używam tego produktu od chyba roku i muszę przyznać że nie spełnił wszystkich moich oczekiwań.
Skóra jest oczyszczona, elastyczna, ale żel nie oczyszcza ze mnie zaskórników tak jak powinien.
Wciąż są w tym samym miejscu.
Zmniejsza pory i wydzielanie sebum, to jest plus.
Szału nie ma...

Treściwy.

Wybrałam ten produkt do oczyszczania buzi o poranku, chociaż jak się okazało równie dobrze nadawałby się na wieczór do zmywania resztek makijażu, ponieważ jest naprawdę treściwy.

Konsystencja jest mocno żelowa ze średnią ilością dość miękkich, niebieskich mikrogranulek. W kontakcie z wodą i skórą żel zamienia się w gęsty krem. Drobinki nie są za ostre, tylko delikatnie peelingują, wygładzają skórę.

Przede wszystkim żel spełnia swoje główne zadanie - porządnie oczyszcza skórę. Buzia jest odświeżona, wyraźnie czysta i gotowa do kolejnych etapów pielęgnacji,
Czuję tę walkę z zaskórnikami, po dłuższym używaniu zaczynam nawet widzieć efekty w postaci odetkanych porów :)
Kolejny plus - brak uczucia ściągnięcia skóry, nie wysusza jej dodatkowo. Na jakiś czas matuje skórę.

Żel pachnie dość mocno, kremowo, ale nie jest to odpychający zapach.
Wydajność w normie.
Cena - jak na tak fajne działanie to jest naprawdę w porządku.

Przyczepię się trochę do składu - jest SLS. Ale znajdziemy też trochę naturalnych składników - eukaliptus, który zapewne odpowiada za to przyjemne odświeżenie i pobudzenie skóry.

Produkt zasługuje na mocne 4 gwiazdki - spełnia wymagania skóry mieszanej bardzo dobrze.
Kupię ponownie i zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka