Clarins, Baume Anti-Rides Multi-Régénérant Contour des Yeux (Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy)

Krem pod oczy Clarins o działaniu przeciwzmarszczkowym to sposób na zachowanie tego, co jest najbardziej wyrazistym elementem urody twarzy.
Efekty działania kremu przeciwzmarszczkowego Clarins:
- kontur oka ujędrnia się,
- cienie ulegają rozjaśnieniu,
- drobne zmarszczki znikają,
- głębsze zmarszczki i kurze łapki są spłycane.

Przyjemny w użyciu

Dostałam od ekspedientki 2 próbki z kremami pod oczy. Zaznaczyła, żebym kremu używała na noc, ponieważ na dzień jest za ciężki.
Żel pod oczy jest bardzo delikatny i nie zauważyłam efektów, jednak z tego kremu byłam bardzo zadowolona.
Czuć nawilżenie, nadaje się pod makijaż, nie podrażnia. Przyjemnie się wchłania, nie zostawia suchej powłoki, jak niektóre napinające kremy pod oczy
Dobry podstawowy krem pod oczy
Wołabaym, żeby był w tubce a nie w słoiczku

za drogi

Jest to bardzo dobry krem pod oczy, bo solidnie nawilża i odżywia i nie powoduje łzawienia czy światłowstrętu. Konsystencja zbitego masła, szybko się wchłania, swobodnie można nakładać korektor, nic się nie wałkuje. Cena powala, ale za to jest wydajny. Nie kupię ze względu na cenę, gdyż sama go dostałam. Działanie podobne widziałam po tłustym kremie polskiej firmy Ava.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca