Synchroline, Aknicare Cream For Oily, Acne Prone Skin (stara wersja)

Synchroline, Aknicare Cream For Oily, Acne Prone Skin (stara wersja)

Krem ma konsystencję lekkiej emulsji, która kontroluje wydzielanie się sebum, równocześnie głęboko nawilża skórę, pozostawiając ją zdrowo wyglądającą.
Krem przeznaczony jest głównie dla posiadaczek cery tłustej, zanieczyszczonej.

Skład: aqua, alcohol denat., cetearyl ethylhexanoate, cetearyl alcohol, polyacrylamide, ethyl linoleate, zinc lactate, c13-14 isoparaffin, cetearyl glucoside, laureth-7, sodium hyaluronate, imidazolidinyl urea, propylene glycol, citric acid, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, phenoxyethanol, parfum.

Cena: zł / 50 ml

Na pewno kupię ponownie bo ratuje cere :)

Zawsze miałam ładną cerę - do czasu. Od 2 lat borykam się z trądzikiem - zakończyłam jedną kurację Tetrasylem i moja cera była cudowna. Ale wiadomo to wszystko efekt antybiotyku i efekt nie był zbyt trwały. Po kilkomieięcznym stosowaniu Physiogelu moja cera była usiana podskórnymi zaskórnikami - coś na wygląd kaszki ktorą widać tylko pod słonce lub o zgrozo przy sztucznym oświetleniu. Okropność bo niczym nie dało się tego wytępić - używałam kwasów, ale ile można złuszczać twarz i to jeszcze w letnich miesiącach. Wycisnąc też nie bardzo bo potem tworzyły się z tego ropne wypryski...\\\\nAknicare naprawdę pomógł mi zwalczyć podskórne krostki, cera stawała się gładsza i bardziej jednolita. Naprawde uspokojona i nie sprawiała mi problemów. Pory bardziej oczyszczone i generalnie skóra była w dobrej kondycji! Jak nie u mnie~! Nadaje się pod makijaż, jest lekki i nie zapycha porów. Stosowałam go razem z mydełkiem z nanosrebrem.\\\\nNie wiem jak poradzi sobie z trądzikiem bo mój juz był wyleczony a tylko od czasu so czasu coś się na buzi pojawiało - ważne, ze nie pogorszył stanu buzi i naprawde zredukował liczbe zaskórników.\\\\nNie nawilża mocno - wiadomo ma alkohol w składzie ale dla mnie wystarczająco bo przecież jest do cery tłustej. \\\\nPolecam bo naprawde może pomóc a na pewno nie zaszkodzi.\\\\nKupiłam Bandi z kwasem ale wracam do niego skruszona - można używać i na noc i na dzień. \\\\nWydajnośc super - jakieś ponad 2 miesiące smarowania 2xdziennie. \\\\n

Spodziewałam się lepszego efektu

Sama nie wiem co mam myśleć o tym kremie. W sumie szczególnie nie poprawił stanu mojej cery, ale też na szczęście nie zaszkodził.

Podsumowując:
*szybko się wchłania
*ma fajną konsystencje
*można go stosować pod podkład
*matuje skórę, ale tylko na kilka godzin
*zmniejsza widoczność porów
*nie powoduje wyprysków, ale tez nie zauważyłam, aby zmniejszał ich ilość

Ogólnie krem jest ok, ale jednak jego działanie jak dla mnie jest za małe.

Absolutnie najlepszy

Idealny dla wymagających, trądzikowych cer :)
Bardzo długo szukalam kremu, który utrzymywałby mat, nie pozostawiałby tłustej warstwy na skórze a przy tym nawilżałby wystarczająco, żeby podkład nie powodował uczucia ściągnięcia - i dla tego ten krem jest idealny :)
Konsystencję ma lekką, jednak jest dość wydajny (jedno opakowanie do codziennego stosowania starcza na ok. pół roku). Nie klei się, nie ma zapachu. Czego chcieć więcej?
Jego minusem jest cena (45 - 65zl w zależności od apteki) i problemy z dostępnością.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 50ml

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

nic specjalnego

Krem jak krem, jego główna zaleta to że wchłania się do matu i to bardzo szybko. Jak dla mnie jest trochę zbyt leisty, przez co bardzo niewydajny, skończył mi się po 1,5 czy 2-óch miesiącach. Może dlatego nie zauważyłam aby cokolwiek zrobił z moją skórą. Nie czuję żadnej zmiany po jego stosowaniu, nie odżywia, nie nawilża, nie ma filtrów. Jako baza pod podkład też nie jest za specjalny, nie utrzymuje matu zbyt długo, a na noc jest za lekki.

Używam tego produktu od: marca 2011
Ilość zużytych opakowań: jedno w ekspresowym tempie

zachwycenie!

jestem zachwycona tym kremem! Stosowanie go to istna poezja:D wchlania sie natychmiast,nie pozostawia lepkiej warstwy tylko idealnie matowa i gladka skore. Swietnie uzywac go pod podklad. Po kilku dniach stosowania juz widac rezultaty,pory sa oczyszczone,cera jest w widocznie lepszym stanie. Zapach bez rewelacji. Cena niestety wysoka,ale krem jest bardzo wydajny. Polecam z czystym sumieniem!Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno

Chciałam dopisać,że pierwsze opakowanie zakupione w lutym dopiero teraz mi się skończyło;) Kilkudniowy brak kremu tylko utwierdził mnie w przekonaniu,że jest niezbędny w mojej kosmetyczce! Polecam osobom z lekką formą trądziku,jest idealny i jaki wydajny przy codziennym stosowaniu:)

IDEAŁ

ten krem poleciła mi moja dermatolog, ponieważ każdy krem który do tej pory próbowałam zawodził mnie: albo nadmiernie wysuszał (Normaderm), albo świeciłam się po nim niemiłosiernie (Effaclar) pomimo że używałam podkładów matujących i pudru ryżowego, miewałam często podrażnioną cerę, bardzo trudną w pielęgnacji:

*z jednej strony trądzik, a więc powinnam stosowac kosmetyki przeciwbakteryjne i niezatykające pory,

*z drugiej strony jeśli używam kosmetyków do skóry przeciwtrądzikowej to mam dziwne wrażenie ze wysuszają moją skórę, bo jest ona bardzo wrażliwa,

*po trzecie moja skóra po praktycznie kazdym kremie, niezależnie czy do skóry trądzikowej czy nie świeciła się,

stosowałam masę środków, jak chyba każdy kogo dotknął trądzik (dodam że mam ponad 20 lat), ale ten krem jest zdecydowanie najlepszy:

-skóra się po nim nie świeci (nie musze nawet nakładać pudru ryżowego),

-nie wysusza i nie podrażnia,

-ma świetną konsystencję-coś jakby krem-żel,

-nie zatyka porów,

-nie powoduje wyprysków,

-świetnie nadaje się pod podkład,

-posiada filtr ochronny.

Niestety krem jest bardzo cieżko dostać, pytałam w wielu aptekach w Krakowie i nigdzie go nie mieli, na szczęście jest na allegro

Ilość zużytych opakowań: 1 krem

Jeden z lepszych

Krem kupiłam zachęcona przez moją Panią dermatolog, przed nim stosowałam krem matujący z Effeclara. Ma bardzo lekką, wręcz można powiedzieć żelową konsystencję, ładnie matuje, nie zapycha porów. Mógłby jednak bardziej nawilżać twarz. Niestety nie posiada filtrów, a szkoda, bo jest świetny na lato. Widziałam jednak krem Acnikaru z tej samej serii z filtrami i może pokuszę się o wypróbowanie. Opakowanie starcza na pół roku codziennego stosowania. Dużym minusem jest to, że w większości aptek jest niedostępny. Trzeba nieźle się nachodzić, żeby go znaleźć albo po prostu zakupić na allegro.

Używam tego produktu od: 3 lata

Całkiem, całkiem

Krem polecił mi zakupić dermatolog. Ciężki do znalezienia, w większości aptek niedostępny ale warto poszukać. Daje wyraźne efekty poprawienia cery, mniej wyprysków, mniej zaskórników. Bardzo wydajny, a nałożony na twarz wchłania się absolutnie, nie zostawiając żadnej tłustej warstwy, tylko napiętą i gładką skórę (świetny pod minerały). Matuje na wiele godzin, nie zapycha (a mam do tego duże skłonności). Mam cerę mieszaną i na czole, nosie i brodzie krem działa naprawdę świetnie, jednak policzki czasem za bardzo wysusza.
Posiadaczkom tłustych cer mogę polecić bez wyrzutów sumienia, dla suchej skóry prawdopodobnie będzie za mocny.
Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ zależeć to będzie od mojego lekarza, jednak sama na pewno zdecydowałabym się na niego ponownie. Kosztuje około 60 zł.

Rada: mimo, że krem stoi na nakrętce, polecam trzymać go odwrotnie - jest dość rzadki i przy odkręcaniu wylewa się z opakowania
Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cięgle jedno

OBLEDNY

KREM JEST WSPANIALY.NIE POWODUJE U MNIE POWSTAWANIA ZASKORNIKOW,SUPER MATUJE,NAWILZA,SKORA PO NIM JEST AKSAMITNA,GLADZIUTKA W DOTYKU.STOSUJE TEN KREM OD POL ROKU I NIE ZAMIENIE GO NA ZADEN INNY.JEST BARDZO WYDAJNY,ZAPACH MI NIE PRZESZKADZA.CALA SERIA AKNICARE JEST SUPER. P.S.CZY KTOS SLYSZAL COS O PODKLADZIE W KOMPAKCIE AKNICARE?

Używam tego produktu od:PONAD POL ROKU

Hmmm

Dziwny krem. Kupiłam na allegro, w aptekach ciężko go dostać.
Ma mocny zapach. Trochę za mocnyi niezbyt ładny.
Konsystencja leciutka - w moją skórę wchłaniał się błyskawicznie - mogłabym sie nim smarować i smarować i smarować, a jego i tak nie czuć na twarzy (może dlatego, że moja skóra ostatnio zrobiła się przesuszona)
Wygodne opakowanie
Średnie nawilżenie. Może dla tłustej cery wystarczy...
Cena - w porównaniu do aptecznych kremów tego typu jest dość tani - ok 40zł
Poprawy to ja raczej nie zauważyłam. Co prawda ostatnio zaczęły mi się dziać różne dziwne rzeczy, zniknęło kilka czarnych kropek, ale ja szukam innego kremu.

Używam tego produktu od:troszkę ponad miesiąc

nie dla mnie.

jest taki "ciezki".

wcale nie matuje.

niby nawilza, ale czuje sie, jakbym miala na twarzy conajmniej fluid.

niezbyt przyjemny zapach.

zaskorniki jak byly tak sa.

STRASZNIE NIEPRZYJEMNY.

nie jest wart swojej ceny.
nie polecam.Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Najlepszy!!!

Poleciła mi go moja dermatolog.To najlepszy krem do cery trądzikowej i tłustej. Stosowałam już chyba wszystkie możliwe tego typu kremy i ten jest najlepszy. Działała antybakteryjnie i przeciwzapalnie a jednocześnie naprawdę nawilża i matuje na dłużej niż wszystkie pozostałe kremy. Bardzo szybko się wchłania.

Używam tego produktu od:3 miesięcy