L'Oreal Paris, Curl Impact Collagene Volume Macara (Tusz do rzęs pogrubiająco - podkręcający)

Formuła tuszu do rzęs Curl Impact Collagene Volume Macara zawiera wzmacniający kolagen oraz Curl Complex, które gwarantują efektowne zwiększenie objętości rzęs bez grudek i kruszenia oraz maksymalne podkręcenie.Intensywna czerń tuszu podkreśla efekt jego działania i powoduje, że oko staje się bardziej otwarte, a jego kontur zdefiniowany. Spiralna szczoteczka indywidualnie podkreśla każdą rzęsę i równomiernie aplikuje tusz od nasady, aż po same końce.
Tusz Curl Impact Collagene Volume Macara zapewnia długotrwałość bez rozmazywania przez 12 godzin.

Ulubiony

To jest mój ulubiony tusz. Mam dość gęste rzęsty i niektóre tusze po prostu kiepsko je rozczesują - a ten daje radę :) mam pięknie rozdzielone rzęsy, niesklejone i ładnie wydłużone :) jak tylko się kończy, kupuję znowu ten :)

Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań

Całkiem dobry.

Jest to mój pierwszy tusz marki L\'Oreal. Posiada ciekawą, pokręconą szczoteczkę i głęboki odcień czerni. Myślałam, że tusz marki z wyższej półki będzie troszeczę lepszy, choć nie był zły, taki normalny kosmetyk.

Konsystencja: tusz ma odcień głębokiej, smolistej czerni. Z początku jest rzadki, może odbijać się na skórze, ale z czasem gęstnieje i nie sprawia większych problemów.

Działanie: przy moich długich rzęsach często jedna warstwa robiła bardzo dobre wrażenie. Rzęsy były podgrubione, zaciemnione i wydłużone. Jednak przy zbyt szybkiej aplikacji sklejały się, na to pomagało powolne malowanie. Ten tusz nie zapewni efektu pajęczych nóżek, każda rzęsa jest pogrubiona. Tusz może sprawiać lekkie problemy przy zmyciu- kruszy się, wpada w oko. W takim przypadku \'zciągałam\' go z rzęs wacikiem, nie tarłam. Nie zauważyłam by osłabił mi rzęsy.

Opakowanie: bardzo eleganckie, złote, minimalistyczne. Pod koniec użytkowania może być problem z całkowitym jego zakręceniem. Szczoteczka nie jest gruba, ale jest długa i pofalowana, wygodna w użyciu.

Zapach: nie posiada składników perfumowanych, nie jest to przyjemny zapach, ale nie drażni, nie wpływa na oczy podczas aplikacji.

Dostępność: póki co ja widziałam na Allegro.

Plusy:
- jest trwały
- ładnie zagęszcza i przyciemnia rzęsy
- wydajny
- tusz jest ciemny jak smoła
- szczoteczka o ciekawym kształcie pozwala na dokładną aplikację
- eleganckie opakowanie

+/- może sprawiać problemy przy zmyciu, ponieważ kruszy się.

Używam tego produktu od: Około 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 11 ml.