Veet, Natural Inspirations, Plastry do depilacji z aloesem

Veet, Natural Inspirations, Plastry do depilacji z aloesem

Pojemność 12 szt

Plastry z woskiem Veet Natural Inspirations do depilacji nóg i ciała zawierajace 90%* składników naturalnego pochodzenia zapewniają długotrwałą gładkość skóry aż do 28 dni. Dzięki swojej formule plastry z woskiem Veet Natural Inspirations zawierającej żywice z drzewa sosnowego i Aloes naturalnego pochodzenia, znany ze swoich kojących właściwości, pozostawiają skóre odczuwalnie bardziej nawilżoną i gładką.
*dotyczy wosku

Jest ok ;)

Używam tych plastrów do depilacji pach, klatki piersiowej i tych włosów nad brzuchem do nóg ich nie używam bo nie czuje takiej potrzeby:) Zrywam za każdym razem tak 80% owłosienia ale często udaje mi się więcej :) Plastry oczywiście lekko podrażniają występuja po nich bąble i utrzymują się nawet parę dni. Skóra faktycznie po tych plastrach jest gładka i ładnie pachną ;)

Rozczarowanie

Spodziewałam się większych efektów. Zakupiłam te plastry z myślą, że w końcu będę miała coś, co na dłuższy czas pozbawi mnie włosków na nogach. Jednak te plastry praktycznie nic nie wyrwały a ból przy zrywaniu był dosyć mocny. To niestety nie na moje nerwy.

Absolutny niewypał

Spodziewałam się czegoś więcej... że usunie chociaż większość tych włosków, jeśli nie wszystkie, ale nie... Nie wiem, czy to ja mam takie mocne włoski na nogach, ale po zerwaniu plastra okazywało się, że ponad połowa zostawała. Ponadto od zerwania zostawały fragmenty wosku na skórze, które bardzo ciężko usunąć. Nie mówiąc już o tym, że wyskakują mi potem potworne bąble, ale to od większości plastrów.

Plusy:
- ... ładne opakowanie

Minusy:
- cena
- słabe działanie
- pozostawanie wosku na skórze
- bąble po zerwaniu plastra
- niedokładnie rozdzielanie się wosku po plastrach
- słaba wydajność (starczyło mi jedynie na łydki, a przecież nie usunęło większości włosków)

totalna klapa

Kupiłam te plastry z nadzieją, że w końcu będzie to dobry sposób na trwałą depilację. Niestety produkt okazał się totalną porażką. Plastry zebrały może połowę włosków z moich nóg. Plaster przyklejany pierwszy raz sprawiał się stosunkowo nieźle. Zbierał od 50 do 70% włosków, natomiast użyty drugi raz kompletnie się nie sprawdzał - wyrywał może z 20% (a przecież nie mozna powtórnie przylepić plastra w to samo miejsce podczas jednego zabiegu). Po depilacji na nogach pozostało sporo wosku, który ciężko domyć. Zawiodłam się na tym produkcie.

+ładny zapach
+delikatnie nawilża

-nie wyrywa wszystkich włosków
-jeden plaster nadaje się do użytku tylko raz
-wysoka cena w stosunku do jakości
-zostawia dużo woskowych śladów

Używam tego produktu od: dzisiaj

Super efekt depilacji

Wypróbowałam! Jestem pod wrażeniem. Doskonale gładka skóra i do tego bardzo dobrze nawilżona. Wyciąg z sosny i aloes zdały egzamin! Bardzo dobra cena produktu i prosta aplikacja, myślałam, że sobie nie poradzę, ale efekt tak mnie zaskoczył, że teraz maszynkę odstawiam na zawsze.

Gładkość na długo

Na zdecydowanie dużej części ciała jestem za depilacją woskową, czy gotowymi plastrami do depilacji. Jest usunięcie włosów na bardzo długo (do kiklu tygodni). Dużą zaletą linii Natural Inspirations jest na prawdę odczuwalna duża ilość skłaników pochodzenia naturalnego dzięki czemu pozostawiają skórę bardzo przyjemną w dotyku i gładką.