Rival de Loop, Dzień i Noc, Ampułki

Rival de Loop, Dzień i Noc, Ampułki

Koncentraty Rival de Loop Dzień i Noc zawierają kompleks nawilżający CellActive -Hydro składający się z jabłek, biofermentu z algi zielonej Chlorella vulgaris i białek łubinu białego. Kompleks, który szybko i długotrwale nawilża skórę pełni funkcję koktajlu witalizującego. Rano koncentrat niebieski dostarcza skórze impulsu energii i w ten sposób umożliwia dobry początek dnia. Kofeina działa pobudzająco i przyspiesza przemianę materii. Ekstrakt z zielonej kawy witalizuje skórę. Wieczorem skóra musi odpocząć i zregenerować się. Proces ten wspomagają bisabolol, pantenol i ekstrakt z korzenia lukrecji, które są składnikami koncentratu zielonego na noc.

nic specjalnego

Kupiłam, bo Szusz zachwalała w jednym filmiku i dla mnie to nic godnego uwagi. Uważam, że serum powinno dawać efekt wow, a tu czegoś takiego na pewno nie ma.

*W ampułce jest za dużo produktu. Stosują nawet na szyję i dekolt jest go za dużo. Producent powinien albo zrobić mniejsze ampułki i tańsze albo zrobić dwie na dzień i dwie na noc, bo trzeba zużyć od razu.

*Zapach jest taki sobie.

*Serum na dzień nic specjalnego. Lepi się i zostawia lekko błyszczącą warstwę na skórze. Nie nawilża jakoś wybitnie, raczej zakleja skórę. Nic przyjemnego. ie wyobrażam sobie nakładać na to podkład, itd.

*Ampułka na noc jest lepsza. Bardziej nawilża cerę, szybciej się wchłania jednak nie ma tego wow. Krem nawilżający działa bardziej.

Zużyłam jedno opakowanie i nie jestem zadowolona. Taki zalepiacz a nie nawilżacz. Być może po kilku razach lepiej działa, ale nieprzyjemnie się go używa.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

uzależniłam się

Pokochałam ten produkt, zużyłam już kilka opakowań i widzę jak rewelacyjne ma działanie- skóra jest po nim miękka, gładka, jędrne, nawilżona, staram się ich używać raz na tydzień

Mam wrażenie jakbym używała serum za 300 zł, ampułki stosuję na tonik wklepuję w twarz, szyję i dekolt, gdy się wchłonie wklepuję krem, po aplikacji faktycznie skóra jest trochę lepka ale to mija

Osobiście bardzo mi podpasowało i widzę że przy regularnym stosowaniu są efekty

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: około 6

bardziej szkodza

Kupiłam z ciekwosci, 2 opakowania.
Dobrze ze były w sporym promo ale i tak żaluje tych kilku złotych.
Ampułki nie roba w zasadzie nic procz tego ze przyczyniaja sie do zpychania skory- co dało sie odczuc juz po 2 zastosowaniach.
Nie nawilzaja, nie ujedrniaja sprawiaja natomast ze skora wyglada po nich nieswiezo.

Ładnie pachna, maja przyjemna konsystencje, szybko sie wchłaniaja, sa na szczescie tanie- to by było na tyle jesi chodzi o plusy.
Nie zerkne na nie wiecej i nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania- 4 ampułki

Nic wielkiego

Serum ma przyjemny kwiatowy zapach. Jest go bardzo dużo w jednej ampułce ja na siłę już nakładałam płyn było go tak dużo a zużyłam go na twarz szyje i dekolt. Na twarzy dość szybko się wchłania ale niestety po wchłonięciu się klei... za co minus. Jeśli chodzi o działanie to cera jest nawilżona i większych efektów niestety nie widziałam ale może nie widocznie coś tam działają...

Używam tego produktu od: Tygodnia

takie nic.

Ampułki kupiłam w ramach testu podczas tegorocznej promocji na pielęgnację w rossmannie. Nie spodziewałam się po nich wiele, ale to i dobrze, ponieważ niezbyt się sprawdziły.

Ampułka na dzień na pewno nie nadaje się pod makijaż zupełnie, ponieważ jest za tłuste. Warto go użyć kilka godzin przed makijażem, a później przemyć twarz wacikiem z płynem micelarnym, ponieważ nie ma szans nałożyć na tę tłustą warstwę podkładu.

+jeżeli chodzi o jego główne zadanie, czyli kwestie pielęgnacyjne to również szału nie ma. Generalnie po ampułce czy serum, czyli skoncentrowanej dawce pielęgnacji powinno się spodziewać efektu wow, a tutaj niestety takiego nie ma. Owszem skóra po użyciu jest wygładzona, odświeżona i nawilżona, jednak nie jest to efekt długotrwały. Następnego dnia nie ma po tym śladu. Skóra znów wygląda tak samo i według mnie to jest najbardziej rozczarowujący efekt. Fakt faktem, że cena jest bardzo niska,a już w ogóle ja po promocyjnej cenie kupiłam je za niecałe dwa złote. Niby mało i strata niewielka, ale gorsze jest rozczarowanie produktem. Tym gorzej, że zarówno ampułka na dzień jak i ampułka na noc sprawdza się podobnie, czyli kiepsko. W ampułce na noc dobre jest jeszcze to, że nie trzeba jej zmywać, a wyciera się w poduszkę o ile cokolwiek na twarzy zostanie, ponieważ wchłania się ona szybciej niż ampułka na dzień.

Generalnie według mnie nie warto sięgać po ten produkt nawet w ramach ciekawości i testów, ponieważ nie sprawdza się. Ja tych dwóch złotych nie żałuję, ponieważ nie jest to dużo, a wiem, że gdybym nie kupiła ich za te dwa złote to zapewne kupiłabym je za cztery i wtedy już strata byłaby większa :)

Używam tego produktu od: jednorazowo
Ilość zużytych opakowań: jedno.