Natural Cover Make up (Fluid ziołowy korygujący)

Natural Cover Make up (Fluid ziołowy korygujący)

Lekko matowiący, dobrze kryjący make-up przeznaczony dla wrażliwej cery skłonnej do zanieczyszczeń i podrażnień. Wartościowe wyciągi ziołowe mają działanie kojące. Dziurawiec zapewnia regenerację. Ekstrakt nasion lnu utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry.
Fluid doskonałe tuszuje drobne defekty i niedoskonałości cery. Zawiera mineralny filtr ochronny. Nieperfumowany. Przetestowany dermatologicznie.

Cena: ok. 25 zł / 35 ml

przez kilka lat na tak

Kiedyś chorowałam na szał opalania i odcień bronze z tej serii jako jedyny odpowiadał mojej ciemnej buzi (oprócz okresu latniego, wtedy był już za jasny i ciężki)... no cóż...
Na szczęście poszłam po rozum do głowy.
Wspominam ten podkład bardzo pozytywnie. Nieźle matowił przez parę godzin, doskonale krył. Nie potrzebowałam korekotra. Miał konsystencję lekkiego musu, dzięki temu ładnie się rozprowadzał. Nie lubię lejących podkładów.
Świetnie wyglądał na zdjęciach. Efekt nieskazitelnej, aksamitnej cery. Po paru godzinach w cieplejsze dni błyszczało mi się czoło, ale mam tak po większości podkładów.
Mam ochotę do niego wrócić i do tego efektu aksamitnej cery. Muszę tylko znaleźć mój nowy jaśniejszy odcień :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyzwoity:)

Bardzo przyzwoity podkład.
Spełnia swoją rolę.
Doskonale matuje i ładnie się stapia ze skórą.
Można dobrać odcień do swojej karnacji.
Łatwo się rozprowadza,cena adekwatna do jakości.
Nie podrażnia,nie uczula.
Jedyne zastrzeżenie to iż mógłby być trwalszy w noszeniu, a tak jak za tą cenę to nie ma co wymagać nie wiadomo czego
Dla mnie ok:)

Używam tego produktu od:Nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:1,5

Idealny

Uzywam kilka lat.
Jest swietny, fluid stapia sie ze skora twarzy - wyrownuje koloryt. Naturalny i kojący.
Jedna tubko wystarcza na dlluuugo - jest Wydajny.
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:kilka lat

depilacja zalety

Bardzo dobry

Miałam ten fluid pare razy i jeszcze chyba zostało mi go troche.Wiec:
-dobrze sie rozprowadza
-bardzo dobrze kryje
-fajnie stapia sie ze skóra
-niestety lepszy na zime i jesień niz lato poniewaz wydaje mi sie za cięzki troszke

Jednak godny polecenia :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:2-3

geniusz

absolutnir rewelacyjny podkład po długich i monotonnych pozukiwaniach wreszcie znalazłam podkład idealny dla siebie i nie podrażniający mojej delikatnej skóry :) poza tym pięknie się dopasowuje do odcieniu skóry i wygląda absolutnie naturalnie:) gorąco polecam:)

Używam tego produktu od:miesiąca

szkoda,ze taki ciemny kolor:(

Podkladów marki manhattan juz więcej nie kupie-a szkoda,bo są zachęcające,ale nawet najlepszy podkład gdy jest za ciemny jest do niczego:/ A kupiłam najjaniejszy kolor-w ciemno na allegro..... Efektów kryjacych nie zauważyłam,lekko kojące dzialanie czuje i zmiękczenie cery( nie wiem dlaczego).Mieszam sobie ten podkadzik z jasnym podkładem Vichy flexlift :// no właśnie... na co mi podkład na zmarszczki-potrzebowałam kryjacego lub matujacego podkładu do cery tłustej-moze i manhattan byłby dobry,ale nie mogę tego na 100%Troche mi szkoda.

Używam tego produktu od:niedawna-jakieś dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: moze 20% z całego opakowania

Na zimę nie ma lepszego

Podkład bardzo ładnie wygląda w połączeniu ze skórą, dobrze tuszuje defekty (używałam go w czasie, gdy przechodziłam mały wysyp łojotoku, i muszę powiedzieć że dobrze sobie z nim radził, mało tego, nawet odrobinę łagodził zmiany). Tworzył jednak trochę maski, trzeba się było mocno nad nim napracować przy linii włosów i uszach, może temu że podkład okazał się być jednak ciut ciemniejszy od mojej cery. Nie przeszkadzał mi jego zołowy zapach, nie czułam go na twarzy w trakcie dnia. Trochę matowił, ale bez przesady. Bardzo dobrze sprawdzał się w sztucznym świetle - cera wyglądała "jakby coś na niej było, ale dokładnie tyle ile trzeba i czego trzeba" (cytat z koleżanki;) ). Swietnie sprawdzał się w zimie, ładnie chronił przed mrozem. Na lato raczej nie polecam, szybko spływa nawet bez większych upałów. I raczej nie nadaje się do całodziennego noszenia - troszkę przemęczał moją skórę. Wydajność jak dla mnie w normie - jedno opakowanie na jakies pół roku (i w sumie dobrze, nie zostawał niedokończony na lato;) )

Ilość zużytych opakowań - 1 (i w razie jakichś problemów ze skórą (tfu, tfu) może zimą będzie więcej)

Blee

Mialam kiedys ten podklad.Faktycznie te ziola korygowaly i pielegnowaly buzie ale czulam sie w nim jak w masce :( pozatym jego nalozenie tez zajmowalo z kwadransik.Zostawial mi slady na bluzkach jak je zakladalam i na wszystkim na czym oparlam buzke.Nie polecam go bo za te same pieniazki albo dokladajac 5zl mozna kupic cos fajniejszego, a sa tez tansze podklady ktore sa napewno lepsze od tego...

nieprzyjemny

Nie odpowiada mi zupełnie. Miał dobre oceny na wizażu, więc go kupiłam. Ciężko go nałożyć na twarz, jest taki gęsty i toporny. Ostry, ziołowy zapach nie umila aplikacji. Dosyć dobrze kryje, ale twarz wygląda po nim jak maska. Użyłam pare razy, od pół roku leżakuje w szufladzie bezużyteczny. W drogeriach można znaleść podkłady lepsze i dwa razy tańsze od natural cover.

lubię go

Polecam NA ZIMĘ dla cery np.mieszanej. Lekko matuje i nie wysusza. Doskonale wyrównuje koloryt skóry i maskuje jej niedoskonałości.
Nie wiem jak sprawdziłby się na cerze tłustej i z trądzikiem, ale z moją mieszaną sobie poradził. Pryszcze stawały się mniej widoczne- ładnie zakrywa zaczerwienienia wokół krostki.

Dobry dla skóry wrażliwej. Lekko odstrasza zapach, taki jakby babcinego kremu, ale zapach szybko znika i nie czuć go na twarzy. Ma przyjemną konsystencję, nie za rzadką i nie za gęstą.

Podkład nakładam wilgotną gąbeczką, dzięki czemu ładnie się rozprowadza i wtapia się w skórę. Po nałożeniu nie ma pudrowej maski.

Na lato raczej się dla mnie nie nadaje, bo gdy robi się cieplej makijaż się na nim słabiej trzyma. Poza tym podkład ten staje się wówczas uciążliwy.

Jednak zimą ładnie pielęgnuje skórę wrażliwą. Polecam dla wrażliwców :)

Dobry :)

Fajne opakowanie i zawartość :) Odejmuję gwiazdkę za zapach.. Nie polecam n a cieplejsze dni, ze względu na "wagę" kosmetyku. Nie włazi w pory, dość dobrze matuje i radzi sobie z większymi "niespodziankami" :) Ogólnie polecam

moze byc

Fajny podklad. Dobrze sie naklada Zapach nie odstrasza. Ladnie matuje, ale za bardzo koryguje, twarz wyglada jak maska. nie kupie drugiego opakowania, bo pierwsze otrzymalam w spadku od siostry hehe /kupila sobie inny i ten mi oddala/. i nie wlazi w pory co jest bardzo wazne! o jakies porzadne opakowania tez mogliby sie postarac. 30zl za podklad a wyglada jakby byl kupiony na bazarze jakims.