Isana, Hair, Locken Schaummfestiger (Pianka do loków mocno utrwalająca (nowa wersja))

Isana pianka do loków zwiera witaminę pielęgnującą i filtr UV. Sprawia, ze loki stają się sprężyste, a fryzura pozostaje na długo utrwalona. Isana pianka do loków nie zawiera parabenów.

Nie skleja włosów

Pianka fajnie podkreśla loki, nie skleja ich. Opakowanie jest ok, jeszcze nigdy mi się nie zacięło. Wystarczy na dosyć długi czas, więc jest wydajna. Stosuję ją na mokre włosy. Cena niska, dostępna w każdym Rossmannie. Myślę, że kupię ponownie.

Podkreśla skręt

Pianka nie skleja i nie obciąża włosów. Po jej użyciu miałam pięknie utrwalone loki. Jednak mam wrażenie, ze nie jest to długotrwały efekt, gdyż po jakimś czasie wszystko słabnie i fryzura nie wygląda już tak jak przedtem. Mimo tego, jak za taką cenę nie oczekuję cudów, dlatego uważam, ze jest jak najbardziej warta zakupu.

Kleik

Strasznie skleja włosy, przy okazji efekt taki, jak zwkłe ugniecienie włosów na mokro. Dodatkowo wysusza włosy, robią się matowe i łamliwe, niemożliwe do rozczesania, zarówno nałożona na mokre jak i suche włosy. Włosy wyglądają na przetłuszczone

Naturalne wykończenie

Bardzo lubię ten produkt. Kupując ją spodziewałam się innego efektu (bardziej hardcorowego, posklejanego), ale miło się zaskoczyłam.

Działanie:
*Pianka delikatnie podkreśla naturalny skręt moich włosów
*Nie skleja włosów, nie obciąża
*Nie wpływa na trwałość "świeżości"

Jak dla mnie nie ma wad, za tą cenę nie oczekuję więcej od takich produktów. Mały minus za to, że można się przejechać kupując ją dla "mocnego utrwalenia", na co wskazuje deklaracja na opakowaniu.
Plus za to, że opakowanie jest w tym samym kolorze, co krem do stylizacji włosów kręconych z Isany :)

Przeciętna

Niezaprzeczalny plus tej pianki to bardzo lekka konsystencja-nie skleja ani nie obciąża włosów, nawet nałożona w dużej ilości. Nie ma ryzyka, że zostaniemy z fryzurą a'la 'mokra Włoszka'. Ładnie podkreśla skręt, ale mam wrażenie, że jest to efekt bardzo krótkotrwały. Zaraz po umyciu włosy wyglądają pięknie, ale już po kilku godzinach skręt słabnie. Oprócz teko lekko wysusza moje włosy.

rewelacja

Miałam po niej najpiękniejsze loki. Zmniejsza puszenie i podkreśla skręt włosów. przyjemnie pachnie, jednak żeby uzyskać dobry skręt trzeba jej nałożyć sporo, więc mimo niskiej ceny nie jest wydajna.

Jedna z lepszych

Zakupiłam piankę wraz z całą serią przeznaczoną do włosów kręconych ( szamponem, odżywką i kremem do stylizacji ). Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Pięknie pachnie, posiada gęstą konsystencje co powoduje że dobrze nakłada się na włosy. Nie skleja i nie obciąża co jest jak najbardziej pożądaną cechą w tego typu produktach. Włosy są zdyscyplinowane, pięknie się układają. Pianka ładnie podkreśla naturalny skręt. Efekt utrzymuje się dość długo. W połączeniu z całą serią powoduje efekt wow! Z pewnością zakupie ją jeszcze nie raz. Serdecznie polecam posiadaczkom włosów kręconych! :)

Plusy:
* Wspomaga naturalną sprężystość loków
* Nie powoduje sklejenia i obciążenia włosów
* Nie sprawia problemu z rozczesywaniem
* Gęsta konsystencja co powoduje że nie spływa z włosów
* Wydajna, wystarczy niewielka ilość
* Zapobiega puszeniu, włosy są zdyscyplinowane
* Pięknie pachnie, zapach utrzymuje się długo na włosach
* Nie powoduje alergii i podrażnień
* Praktyczne i poręczne opakowanie
* Włosy są mocno utrwalone
* Stosunkowo niska cena jak za taką jakość
* Zawsze dostępna w Rossmannie

Minusy:
* Nie zauważyłam

Skład:
Aqua, Butane, Propane, VP/VA Copolymer, Polyquaternium-68, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Ethylhexyl Salicylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Linalool, Citronellol Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional.

Dobry produkt

Jako zglaszajaca chce sie podzielic swoja opinia. Pianke kupilam na jednej z promocji za 3,99 zł. Ostatnio czesto ten produkt mozemy spotkac na takich wlasnie promocjach, wiec oplaca sie sprobowac. Pianka jest bardzo dobra, lepsza od Nivea, a cena jest duzo nizsza.

+ wygladza wlosy
+ podkresla skret
+ nie obciaza
+ delikatna dla wlosow
+ nie skleja
+ dobrze utrzymuje skret
+ delikatnie utrwala
+ nie wysusza
+ nie przesusza wlosow ani konwcowek
+ latwo ja zmyc
+ nadaje sie do krecenia wlosow (loki)
+ wygodne opakowanie
+ cena
+ pojemnosc
+ wydajnosc

- utrwalenie jest dosc slabe, po kilku godzinach skret znika z wlosow

Używam tego produktu od: kilku tygodni