Isana, Hair, Volume Up Haarspray (Lakier do włosów `Objętość` (nowa wersja))

Isana, Hair, Volume Up Haarspray (Lakier do włosów `Objętość` (nowa wersja))

Isana Volume Up lakier do włosów z witaminą pielęgnującą i filtrem UV nadaje fryzurze efekt większej objętości przez 24 godziny. Lakier do włosów Isana Volume Up nie zawiera parabenów.

Świetny lakier, ale efektu objętości raczej brak

Lakier w tej wersji kupiłam pierwszy raz jako taki awaryjny kosmetyk do szafki w pracy, wcale nie miałam szczególnych oczekiwań ani nie spodziewałam się po nim żadnych rewelacji. Ot, miał być w gotowości gdybym miała potrzebę go użyć w ciągu dnia.
A okazało się, że lakier jest bardzo fajny! I zdecydowanie przypadł mi do gustu dużo bardziej, niż pozostałe z podstawowej serii Isany. Według mnie jest z nich zdecydowanie najlepszy.

Zapach ma niemęczący, nie duszący - według mnie pachnie ładnie, szczególnie jak na tani lakier. Świetny atomizer, dozujący produkt w formie lekkiej mgiełki, dzięki czemu nie zlepia włosów. Nie zdarzyło mi się z nim uzyskać efektu posklejanych strąków czy sztywnych pasm (oczywiście - mówię tu o dawkowaniu w normalnej ilości).

Bardzo dobrze i całkiem naturalnie utrwala fryzurę. Dla mnie idealnie, bo określiłabym to jako średnie utrwalenie, dzięki czemu nie mamy na włosach hełmu, a fryzura lekko porusza się wraz z naszymi ruchami, nie jest usztywniona - ale zarazem dobrze trzyma kształt.
Wielki plus za to, że nie wysusza włosów.
Nie zostawia na włosach żadnej widocznej warstwy i wyczesuje się bezproblemowo.
Wydajny, nie potrzebuję go dużo jednorazowo żeby uzyskać efekt, na jakim mi zależy.
Opakowanie - takie sobie wizualnie, ale ważne że dozownik działa jak trzeba, nie zakleja się (zmora niektórych lakierów) i przez cały czas używania opakowania się nie psuje.

Jedyne zastrzeżenia, jakie mam, to efekt nadawania objętości, a raczej jego brak. Nie widzę jakiegoś szczególnego wpływu na objętość fryzury, jaki obiecuje producent. Dlatego ostatecznie daję 4, a nie 5 gwiazdek - za niezrealizowanie obietnic. Trochę jestem zawiedziona, bo na to liczyłam (dlatego wybrałam wersję volume). No cóż, może u kogoś z innym typem włosów ten efekt będzie wyraźniejszy? Niemniej, jako sam lakier zasługuje na 5, jest po prostu dobrym lakierem i robi wszystko to, co taki kosmetyk powinien robić. Mam w tej kategorii swoich sprawdzonych ulubieńców, ale ten naprawdę w niewielkim stopniu im ustępuje (a na pewno bije je na głowę ceną). Dodatkowo filtr UV - świetna, a wcale nie oczywista sprawa.
Polecam - świetny wybór, w każdym Rossmannie, za naprawdę niewielkie pieniądze.

nie jest taki zly

cena w promocji to 5 zł. lakier utrwala włosy i nie skleja ich zbytnio. nie wysusza wlosow. dosc przyjemnie pachnie. jest calkiem wydajny. wlasciwie to dobry produkt szczegolnie biorac pod uwage cene. mysle, ze jesli znajde go w promocji to znow go kupie

Tanie psikadło, ale bywają gorsze :)

Największą zaletą tego lakieru (jak i wszystkich innych od Isany) jest to, że są tanie, łatwo dostępne a jeszcze często w promocji po 3.99. Przy czym są dość wydajne. Zwłaszcza gdy nie używa się lakieru na co dzień.
Plusem tej wersji jest też na pewno zawartość filtru UV.

Lakier ma utrwalać i ten to robi. Nie tworzy przy tym efektu skorupy (o ile się nie przesadzi z jego ilością).
Nie brudzi mocno włosów, nie obciąża ich, łatwo go wyczesać.
Czy daje efekt Volume up - zwiększonej objętości? Nie zauważyłam :)
Ot robi to, co ma robić - utrwala fryzurę, kiedy tego potrzebujemy. Produkt przeciętny.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka, 3 może 4

Krótkie włosy bez obcinania? Zobacz, jak to zrobić!

Niezły, ale ma wady

Jako zglaszajaca chce podzielic sie swoja opinia na temat tego lakieru. Zakupilam go w promocji za 3,99 zł. Jestem zadowolona efektow jaki daje, a za ta cene jest naprawde dobry.

+ nie skleja wlosow
+ mozna je spokojnie rozczesac
+ utrwalenie jest ostateczne
+ precyzyjny aplikator
+ tani
+ wydajny
+ dostepny w kadym Rossmannie

- nie zaobserwowalam zwiekszenia objetosci
- przy dluzszym stosowaniu wysusza

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie