Isana, Hair, Volume Up Haarspray (Lakier do włosów `Objętość` (nowa wersja))

Isana, Hair, Volume Up Haarspray (Lakier do włosów `Objętość` (nowa wersja))

Isana Volume Up lakier do włosów z witaminą pielęgnującą i filtrem UV nadaje fryzurze efekt większej objętości przez 24 godziny. Lakier do włosów Isana Volume Up nie zawiera parabenów.

Bardzo dobry

Byłam mile zakoczona tym lakierem jest tani świetnie utrwala włosy a poza tym nie skleja ich nie tworzy skorupy.Dodatkowy plus to taki że lakier świetnie się rozczesuje .Opakowanie ładne atomizer działa bez zażutu a lakier przyjemnie pachnie i jest dośc wydajny ,jestem na tak.

Świetny na co dzień

Kupiłam go na wyjazd z wersji mini. To mój pierwszy lakier Isany i zrobił na mnie super wrażenie.

Przetestowałam go, mając na głowie luźnego koka, chciałam go utrwalić i nie wierzyłam w tą objętość. Byłam mega zaskoczona, gdy kok zrobił sie bardzien puszysty, włosów było jakby więcej.

Jeśli chodzi o utrwalenie, to robi to bardzo delikatnie, dość słabo. Przy pryskaniu, pięknie pachnie, ale zapach nie jest wyczuwalny później na włosach. Podoba mi się, że nie skleja włosów, nie tworzy się skorupa i można je potem łatwo rozczesać.

Opakowanie jest fioletowe, dostępny w Rossmannie za niewielką cenę.

SUPER!

Jeden z lepszych lakierów jakie stosowałam. Do tego jeden z tańszych ;) Doskonale utrwala jednocześnie nie czyniąc skorupy na włosach, pięknie pachnie. Faktycznie dodaje objętości. Do tego kosztuje grosze! Genialny! Mam nadzieję, że nie przestana go produkować.

Delikatny, nie skleja włosów.

Lakier nie skleja włosów, nie tworzy hełmu, ale też nie utrwala jak na poziom 4 przystało. Jednak jest tani, nie robi krzywdy, dla niewymagających jak najbardziej.

Działanie: spryskiwany na odstające włosy w kucyku jest trochę zbyt delikatny. Nie piszę, że jest zły, ale czasami te niesforne kosmyki zwyczajnie mi odstawały. Jednak nie skleja fryzury, można włosy łatwo rozczesać bez szarpania. Nie pozostawia żadnego nalotu ani łupieżu. Co do objętości- nie zauważyłam, ale ja nie lakieruję rozpuszczonych włosów, więc to pomijam w ocenie. Nie jest to zły produkt, ale wolałabym mocniejsze utrwalenie.

Zapach: nie jest zatykający, dość przyjemny, nie wyczuwalny w ciągu dnia.

Opakowanie: poręczne, lekkie, szczelne, atomizer działa do sameo końca.

Świetny lakier, ale efektu objętości raczej brak

Lakier w tej wersji kupiłam pierwszy raz jako taki awaryjny kosmetyk do szafki w pracy, wcale nie miałam szczególnych oczekiwań ani nie spodziewałam się po nim żadnych rewelacji. Ot, miał być w gotowości gdybym miała potrzebę go użyć w ciągu dnia.
A okazało się, że lakier jest bardzo fajny! I zdecydowanie przypadł mi do gustu dużo bardziej, niż pozostałe z podstawowej serii Isany. Według mnie jest z nich zdecydowanie najlepszy.

Zapach ma niemęczący, nie duszący - według mnie pachnie ładnie, szczególnie jak na tani lakier. Świetny atomizer, dozujący produkt w formie lekkiej mgiełki, dzięki czemu nie zlepia włosów. Nie zdarzyło mi się z nim uzyskać efektu posklejanych strąków czy sztywnych pasm (oczywiście - mówię tu o dawkowaniu w normalnej ilości).

Bardzo dobrze i całkiem naturalnie utrwala fryzurę. Dla mnie idealnie, bo określiłabym to jako średnie utrwalenie, dzięki czemu nie mamy na włosach hełmu, a fryzura lekko porusza się wraz z naszymi ruchami, nie jest usztywniona - ale zarazem dobrze trzyma kształt.
Wielki plus za to, że nie wysusza włosów.
Nie zostawia na włosach żadnej widocznej warstwy i wyczesuje się bezproblemowo.
Wydajny, nie potrzebuję go dużo jednorazowo żeby uzyskać efekt, na jakim mi zależy.
Opakowanie - takie sobie wizualnie, ale ważne że dozownik działa jak trzeba, nie zakleja się (zmora niektórych lakierów) i przez cały czas używania opakowania się nie psuje.

Jedyne zastrzeżenia, jakie mam, to efekt nadawania objętości, a raczej jego brak. Nie widzę jakiegoś szczególnego wpływu na objętość fryzury, jaki obiecuje producent. Dlatego ostatecznie daję 4, a nie 5 gwiazdek - za niezrealizowanie obietnic. Trochę jestem zawiedziona, bo na to liczyłam (dlatego wybrałam wersję volume). No cóż, może u kogoś z innym typem włosów ten efekt będzie wyraźniejszy? Niemniej, jako sam lakier zasługuje na 5, jest po prostu dobrym lakierem i robi wszystko to, co taki kosmetyk powinien robić. Mam w tej kategorii swoich sprawdzonych ulubieńców, ale ten naprawdę w niewielkim stopniu im ustępuje (a na pewno bije je na głowę ceną). Dodatkowo filtr UV - świetna, a wcale nie oczywista sprawa.
Polecam - świetny wybór, w każdym Rossmannie, za naprawdę niewielkie pieniądze.

nie jest taki zly

cena w promocji to 5 zł. lakier utrwala włosy i nie skleja ich zbytnio. nie wysusza wlosow. dosc przyjemnie pachnie. jest calkiem wydajny. wlasciwie to dobry produkt szczegolnie biorac pod uwage cene. mysle, ze jesli znajde go w promocji to znow go kupie

Tanie psikadło, ale bywają gorsze :)

Największą zaletą tego lakieru (jak i wszystkich innych od Isany) jest to, że są tanie, łatwo dostępne a jeszcze często w promocji po 3.99. Przy czym są dość wydajne. Zwłaszcza gdy nie używa się lakieru na co dzień.
Plusem tej wersji jest też na pewno zawartość filtru UV.

Lakier ma utrwalać i ten to robi. Nie tworzy przy tym efektu skorupy (o ile się nie przesadzi z jego ilością).
Nie brudzi mocno włosów, nie obciąża ich, łatwo go wyczesać.
Czy daje efekt Volume up - zwiększonej objętości? Nie zauważyłam :)
Ot robi to, co ma robić - utrwala fryzurę, kiedy tego potrzebujemy. Produkt przeciętny.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka, 3 może 4

Niezły, ale ma wady

Jako zglaszajaca chce podzielic sie swoja opinia na temat tego lakieru. Zakupilam go w promocji za 3,99 zł. Jestem zadowolona efektow jaki daje, a za ta cene jest naprawde dobry.

+ nie skleja wlosow
+ mozna je spokojnie rozczesac
+ utrwalenie jest ostateczne
+ precyzyjny aplikator
+ tani
+ wydajny
+ dostepny w kadym Rossmannie

- nie zaobserwowalam zwiekszenia objetosci
- przy dluzszym stosowaniu wysusza

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie