Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Balsam odżywczy do ust w sztyfcie

Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Balsam odżywczy do ust w sztyfcie

Pojemność 3,1 g

Balsam z serii Plaisirs Nature jest pielęgnacyjnym sztyftem do ust. Wśród składników znajdują się: wosk pszczeli, olejek z kiełków z pszenicy, olejek migdałowy i masło karite. Odżywia i nadaje połysk z lekko perłową poświatą. Do wyboru 2 smaki (zapachy): truskawkowy i waniliowo-kokosowy.

Cena: 9,90 zł / 3,1 g

uwielbiam!

Jestem zdecydowanie na tak, szkoda tylko ze juz zostal wycofany i juz w tej postaci go nie bedzie. Mialam wersje waniliowo- kokosowa tzn jeszcze jakies tam resztki posiadam:) Fajnie nawilza usta i delikatnie nadaje kolorek. Nie ma co go polecac bo trzeba po prostu sprobowac... ale juz nie kazdemu to bedzie dane:):(

Używam tego produktu od: oj od kiedy pamietam:)
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilosc :)

Smakowity

Bardzo przyjemny w aplikacji, bo miękki.
Delikatnie barwi usta na czerwono. Mam balsam truskawkowy.
Dość długo efekt nawilżenia utrzymuje się na ustach.
Nie ma syntetycznego smaku, prawie żadnego posmaku nie czuję.
Co według mnie jest plusem.
I jest dość wydajna.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

ten zapach

Bardzo lubię tą pomadkę. Dała mi ją siostra, bo mówiła, ze ona nie chce barwiącej. Jednak ja przy swoich bladych ustach od razu pokochałam ten kolorek- delikatnie czerwony. Nie jest wodnista, dobrze się trzyma na ustach. Ma cuuudowny zapach truskawek. Sliczny jest po prostu. Na pewno go kupię znów! Bardzo dobrze odzywia moje suche usta :)

Używam tego produktu od: jakiegos roku

depilacja rąk

Nic specjalnego

Zużyłam 3 te pomadki- kokos&vanilia. Kupowałam je bo ładnie rozjaśniały usta a ja uwielbiam taki efekt. Ładnie też pachnie, mam fioła na punkcie mieszanki wanilii i kokosa. Do tego forma szminki a nie błyszczyka- wygodniejsza i poręczniejsza. Na tym się chyba zalety kończą :]

Nie nawilża a tylko zostawia tłustawą warstewkę.
Wręcz może wysuszać :|
Jest twarda i w związku z tym trzeba ją trochę dociskać do ust... wskutek czego łatwo się łamie.
Gdy nałożymy zbyt dużo- bywa, że robi się żółta (bo taki kolor ma sama w sobie).

Byłam zauroczona na początku bardzo :)
Jest przyjemna ale bardziej jako barwiące-rozjaśniające mazidło niż "nawilżająca balsam do ust".

Używam tego produktu od: dawno temu używałam

efekt wizualny na tak

ale pilenacja na nie :P Mial byc to balsam odzywczy..a wyszla im calkiem przyjemna szminka. Mam wersje waniliowo kokosowa.

+przepieknie pachnie! poprostu cudo
+ma nieziemski kolor! Usta sa jak po jasno bezowym blyszczyku ze zlotymi drobinkami (ladnie rozjasnia usta)
+natluszcza i pielegnuje
+nie lepi sie i nie zopstawia jakiegos ciezkiego filtra

-malo wydajna
-kolor rozkalda sie nierownomiernie i podkresla kazda sucha skorke(ale to standard przy szminkach transparentnych z "perla"
-ze wzgledu ze mial byc to balsam.. hmm no to jednak minus za pielegnacje.. bo spektakularnych efektow nie ma, jest to poprostu mazidlo

U mnie zasluzylo na 4, bo uwazam ze produkt ma wiecej plusow niz minusow. Bardzo przyjemnie sie go uzywa. Z checia wyprobuja wersje truskawkowa.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Jakies takie

Mam a raczej mialam waniliowo-kokosowy i truskawkowy, waniliowo-kokosowy pachnie bardzo ladnie, no ustach wyglada blado ale wlasnie takiego efektu szukalam choc mogl by byc mniej zolty, truskawka tez pachnie ladnie ale troszke bardziej chemicznie, nie mialam czasu pozadnie go przetestowac poniewazw dniu w ktorym go kupilam pies mi go zjadl :( i nie kupilam go ponownie. Waniliowo-kokosowy zostawia widoczne skorki, nie nawilza, oba posiadaja malutkie drobinki.

Używam tego produktu od:paru miesiecy

truskawka - tak, wanilia - nie

miałam obie wersje - zaczęłam od truskawki (i w tej wersji kupiłam ją od razu, jak mi się skończyła pierwsza), a potem skusiłam się na waniliowo-kokosową.

któraś dziewczyna pisała, że truskawkowa maluje usta na intensywnie różowy kolor... ehmmm... no cóż, fakt, że widać, że coś się ma na ustach, ale po pierwsze nie jest to czerwony, po drugie nie intensywny. wystarczy pomalować na skórze - zostaje błyszcząca, tłusta warstewka z lekko różowym połyskiem. mi to bardzo odpowiadało, dodawało życia całej twarzy. ale nie wszystkim będzie taki kolor pasował - dlatego warto skorzystać z testera i obejrzeć efekt w lusterku (pewnie intensywność będzie zależeć od naturalnego koloru ust). właściwości pielęgnacyjne były zadowalające, zapach milusi.

dlaczego zatem 3 gwiazdki? bo wersja żółta bardzo kiepsko pielęgnuje... mam wrażenie, że wręcz mi wysusza usta. wygląda ślicznie (złotawy połysk) na zdrowych ustach, ale jak tylko gdzieś usta są spierzchnięte, pomadka podkreśla to wszystko i wygląda jak u kogoś, kto 3 dni nic nie pił... a szkoda, bo zapach po prostu kochany. stosuję ją dalej, ale tej wersji nie kupię. pod nią smaruję się zbawiennym blistexem i jest ok.

truskawę kupię na pewno jeszcze nie raz - jako delikatny podkreślacz naturalnej urody moich ust na codzień ;)

Używam tego produktu od: 2 lat?
Ilość zużytych opakowań: 3 (no wydajna, że hej!)

ok,ale raczej okazyjnie

Kupiłam ten balsam jakieś 2 lata temu,miałam wersję waniliowo- kokosową.Pomadka ma bardzo apetyczny,słodki zapach,jednak nie jest on zbyt mdły.Pozostawia ma ustach lekki,złotawy połysk. Jeśli chodzi o pielęgnację,to spisuje się średnio-do wysuszonych warg może być nieodpowiednia.Ale to całkiem sympatyczny kosmetyk,myślę,że wiele osób go polubi:).

Używam tego produktu od:2 lata temu

zpapch tak, reszta nie

Przyznam szczerze, nie miałam wcale w planach kupna tej pomadki. Jednak wpadł mi w ręce jej tester. I tak mnie urzekł piękny, apetyczny zapach truskawek, że tylko dlatego postanowiłam ją zakupić :o
Jednak oprócz wspomnianego już zapachu, pomadka nie posiada nic szczególnego. Maluje usta na dość intensywną czerwień, co mi się nie podoba. Nawilża słabo, szybko znika z ust. I nie chodzi mi tu o picie czy jedzenie, po prostu, po posmarowaniu ust, góra 20 minut i pomadki nie ma. A usta strasznie suche :cool:
Używam jej tylko po domu i tylko dlatego, aby zużyć, bo szkoda wyrzucać do kosza 10zł... Zresztą za te pieniądze można mieć naprawdę bardzo dobrą, nawilżającą pomadkę...

Ilość zużytych opakowań: pół

Fajny, ale mało wydajny

Kupiłam go bo zima, często mam spieczone usta, więc takie produkty mi się bardzo przydają.
Kupiłam kokos-wanilia, bo zapach rzeczywiście jest cudowny. Ale jak na swoją cenę (9.90) jest mało wydajny i to jest główny jego minus.
Za to bardzo dobrze nawilża i regeneruje usta, więc uważam, że jest godny polecenia.

Używam tego produktu od: tygodnia

Milutki produkt

Bardzo fajny i przyjemny szminko-balsamik, bezpretensjonalny i efektowny. Mam truskawkowy, nadaje on ustom miłego - niemal naturalnego dla ust - kolorku, a jednocześnie je lekko nabłyszcza i odżywia. Jeśli komuś zdarza się przesuszyć na szminkach usta, to polecam właśnie ten sztyfcik. Do tego miło pachnie, super się rozprowadza (nawet bez lusterka), jest w miarę trwały (choć wolałabym by pozostawała na ustach dłużej). Stosuję ją ilekroć czuję, że usta maja dość szminek innego rodzaju, a jest o tyle lepszy od zwykłego sztyftu czy balsamu, że leciutko barwi wargi na ładny malinowy kolor.
Super produkt na lato!

to nie to

mam wersję kokosową... zapach jest bardzo ładny, słodki, ciepły...

balsam sprawia, że usta nabierają ładnego kolorku, delikatnie perłowego. jest on naprawdę bardzo subtelny i ślicznie wygląda przy opalonej twarzy.

i to by było na tyle, jeśli chodzi o zalety :(

trzeba uważać, bo jeśli mamy (nawet lekko) wysuszone usta, po krótkim czasie balsam zacznie się zbierać na skórkach. wygląda to nieładnie.

poza tym - sprawa najważniejsza - balsam nie nawilża!! jeśli chciałam nim posmarować usta, żeby po prostu ładnie wyglądały - ok. gorzej, jeśli sięgałam po niego, bo moje usta wymagały nawilżenia... po nałożeniu, już po ok. 5 minutach znowu czułam nieprzyjemne ściąganie :/ w roli nawilżacza, natłuszczacza, czy innego dobrodzieja nie sprawdza się na pewno.

aha. nakrętka mogłaby mocniej się trzymać. może czasem wylądować osobno w torebce...