Isana, Deo Spray Fitness (Dezodorant do ciała w sprayu)

Isana, Deo Spray Fitness (Dezodorant do ciała w sprayu)

Isana dezodorant w sprayu fresh zawiera 24-godzinny kompleks aktywny, który zapewnia długotrwałą świeżość i pielęgnację. Isana dezodorant w sprayu fresh jest przebadany dermatologicznie.

"Odświeżacz do ciała"

Trzeba mu przyznać, że ma ładny zapach, jednak poza tym ten dezodorant nie robi nic. Przede wszystkim w żadnym stopniu nie chroni nas przed potem. Nadaje się jedynie jako taki "odświeżacz" do ciała. Używałam go sporadycznie po zajęciach na siłowni, kiedy nie miałam czasu na prysznic. W tej roli sprawdzał się całkiem dobrze. Jednak kiedy zastosowałam go któregoś dnia rano (jak taki zwykły dezodorant) to okazał się kompletną klapą. Nie poradził sobie podczas zwykłego dnia, kiedy nie potrzebowałam zbytniej ochrony.

Szukam produktów, które zapewnią mi chociażby minimalną ochronę przed poceniem, a ten dezodorant sobie z tym nie radzi. Dlatego nie wiem czy ponownie zdecyduję się na jego zakup. Jak już wspomniałam czasami przydaje się w kosmetyczce taki "odświeżacz do ciała", a ten ma niską cenę, ładny zapach i w dodatku jest dostępny w każdym Rossmannie, a te znajdują się praktycznie na każdym rogu... więc;) może kiedyś jeszcze po niego sięgnę.

Jest łagodny dla skóry, nie spowodował u mnie podrażnień.

Bardzo, bardzo dobry

Jest to chyba nowa wersja dezodorantu Isany w niebieskim opakowaniu z napisem "Fresh"(załączam zdjęcie na dole). Chciałam kupić właśnie ten "Fresh", ale na jego miejscu stał ten oto bardziej "kolorowy" dezodorant. Jak dla mnie to są dwa te same produkty (chociaż pachną trochę inaczej, ale dalej podobnie).

Podsumowanie mojej oceny: Naprawdę zaskakujący, tani produkt!
Nie używam go na codzień, ale jako "awaryjny" dezodorant bardzo pomaga.

(+) cena
(+) dostępność (każdy Rossman)
(+) dostępne duże i małe opakowania, małe w sam raz do torebki na szybkie odświeżenie (wiecie jak jest mało dezodorantów w takich małych opakowaniach?)
(+) świeży zapach czystości (nie jest w ogóle nieprzyjemnie chemiczny)
(+) zapach się długo utrzymuje
(+) chroni przed potem na długo
(+) nie podrażnia

Używam tego produktu od: pary tygodni