Kallos, KJMN, Multivitamin (Energizująca maska do włosów)

Kallos, KJMN, Multivitamin (Energizująca maska do włosów)

Pojemność 1 000 ml

Energizująca maska do włosów Kallos MJMN Multivitamin zawierająca witaminy B3-, B5-, B6-, C i E oraz ekstrakty Gisenga, Pomarańczy, Cytryny i olej Avokado. Zawartość aktywnych składników w masce do włosów Kallos MJMN Multivitamin chroni i odnawia wyblakłe, osłabione i uszkodzone włókna włosów. Odżywia, nawilża, rewitalizuje włosy i stymuluje ich porost.

Cena: 10zł / 1000ml.
/w/

Tania ale dobra

Na moje włosy fajnie dziala, są miekkie, mniej się puszą, lepiej się układają, łatwo rozczesuja. I wydaje mi się ze dzięki tej masce są nieco mocniejsze. Zapach jest piękny, taki slodko- owocowy. Cena bardzo dobra jak za taka ilość :) polecam

Dobra tania maska

Kallos multivitamin jak dla mnie to jeden z lepszych emolientowych produktów jakie posiadałam. Duże opakowanie starcza na bardzo długo. Maska jest warta swojej ceny i zawsze łatwo możemy zmieszać ją z dowolnym olejem i innym półproduktem. Plastik trochę miekki, ale nie przeszkadza on w użytkowaniu. Uwaga żeby nie upadł bo może pęknąć. Na temat samej maski. Używam jej bardzo często i o ile humektantow moje włosy nie lubią to po emolientowych są bardzo błyszczące. Produkt łatwo spienić, rownie latwo zmyć. Nie obciąża włosów lęcz lekko je dociąża. Kallosy dostępne są chyba tylko w Hebe bynajmniej nie spotkałam ich w żadnym innym miejscu prócz Aptek. Zapach jest bardzo ładny, owocowy, lekko chemiczny. Konsystencja nie jest tak gęsta jak w innych kallosy, co nie jest według mnie ani wadą, ani zaletą. Co istotne, nie polecam nakładać na skórę głowy, gdyż posiada silikony i przy wrażliwej skórze mogłoby się to zakończyć podrażnieniem. Na długości świetnie się sprawdza . Polecam spróbować za tę cenę warto eksperymentować.

Świetna maska

Najlepsza maska jaką do tej pory używałam, działa cuda.
Pięknie wygładza i dociąża. Sprawia, że włosy są lśniące i miękkie. Zapach długo się utrzymuje. Stosunek ceny do pojemności niesamowita! Gorąco polecam - daje efekt idelnie prostych włosów :)

Pachnąca regeneracja

Po przeczytaniu kilku recenzji tutaj zdecydowałam, że dam tej masce szansę. Moje włosy się z nią polubiły od pierwszego nałożenia. Nakładam ją na włosy raz w tygodniu. Zauważyłam, że rzeczywiście odżywia ona włosy, a nawet pomaga przy wzroście nowych. Dodatkowo pomogła ona odnaleźć moje dawno zaginione loczki/fale przez prostowanie. Produkt na plus.

Jest ok ;)

Kupilam ja jak tylko pojawila sie w sklepach;) Moje wlosy bardzo ja polubily. Sprawdzila sie za rowno przed myciem, do emulgowania olejow jak i po myciu. Wlosy po niej byly miekkie, gladkie i przyjemne w dotyku. Jakis wielkich zmian w ich kondycji nie zauważyłam, ale wazne, ze jakikolwiek efekt byl :) Jest bardzo wydajna jak większość litrowych Kallosow , no i ma bardzo przyjemny owocowy zapach. Na pewno do niej wroce :)

Za taką cenę ok.

Maska bardzo poprawna. Ja używam jej raczej jako odżywki, w tym celu również się sprawdza dobrze. Zapach jest bardzo ładny, włosy po niej są lśniące, miękkie, dobrze się rozczesują. Opakowanie ogromne więc wystarczy na wieki. Przy tym cena niska. Czasem gdy nałożę jej za dużo lekko obciąża włosy.

Pachnąca witaminka!

Maskę zakupiłam na portalu aukcyjnym za 7 zł w dużym litrowym opakowaniu, więc cena bardzo atrakcyjna jak za taką pojemność .
Opakowanie typowe dla Kallosów w formie dużego plastikowego słoja z zakrętką.
Konsystencja jest kremowa , gęściejsza niż w innych maskach z tej serii , kolor biały .
Zapach bardzo przypadł mi do gustu , jest świeży , słodki z nutami owocowo-kwiatowymi .Dla mnie najładniejszy zapach wśród Kallosów .

Maska bezproblemowo się nakłada na włosy , i dzięki swojej konsystencji z nich nie spływa. Równie łatwo się spłukuje .
Stosowałam ją na różne sposoby i za każdym razem byłam zadowolona z efektu jaki otrzymałam .Sprawdza się użyta przed myciem ale również po umyciu włosów, oraz jako baza do mieszania z innymi maskami lub olejami.
Zazwyczaj maskę trzymam dłużej niż zleca producent (w zależności od czasu jakim dysponuje) od 0,5 godziny nawet do 2 godzin , okręcając włosy z nałożoną maską folią i ciepłym ręcznikiem.

Włosy po użyciu maski naprawdę wyglądają pięknie , nabierają blasku i witalności.
Stają się jedwabiste , lejące i delikatne w dotyku. Nie plączą się i nie ma żadnych problemów z ich rozczesaniem. Nie obciąża włosów ani nie powoduje ich przetłuszczania . Delikatnie nawilża i przeciwdziała puszeniu.
Dodatkowym atutem jest to że zapach utrzymuje się naprawdę długo na włosach.

Hit!

Używam tej odżywki od kilku miesięcy. Moje włosy genialnie się po niej rozczesują są miękkie i delikatne.Maska o bardzo dużej pojemności i korzystnej cenie.
Posiada bardzo przyjemny, świeży i słodki zapach, który tylko zachęca do używania, a co więcej przed długi czas utrzymuje się na włosach.
Pozostawia włosy lekkie, wygładzone, błyszczące i wyraźnie zadbane, w dodatku świetnie się układają i są podatne na dalszą stylizacje.

Jest super :)

Maseczka ma na celu odżywienie, nawilżenie, rewitalizację włosów i stymulacje ich porostu. Jestem z niej bardzo zadowolona, bardzo dobrze odżywia włosy, nawilża je, włosy po niej się nie puszą, są delikatne i lśniące. Z łatwością się je rozczesuje. Co do zapachu powiem Wam, że dużo przyjemniejszy miała maseczka CHERRY, ta również ma przyjemny zapach, ale już nie tak bardzo.

Kallos Multivitamin

Wspaniała maska zawiera witaminy B3-, B5-, B6-, C i E oraz ekstrakty Gisenga, Pomarańczy, Cytryny i olej Avokado.
Stosuję ją zazwyczaj dwa razy w tygodniu a jeżeli przebywam bardzo dużo na słońcu zdarza się częściej jej używać ale mniejszą warstwę.
Produkt bardzo przyjemnie pachnie, włosy zdecydowanie lepiej się rozczesuje i czuję się to tuż po jej spłukaniu, że włosy są inne w dotyku bardziej takie lejące się/ gładsze.

Świetna maska! :)

Maska znajduje się w plastikowym odkręcanym pojemniku. Dostępne są opakowania o pojemności 275ml oraz 1000ml.
Produkt jest gęsty, biały, nie spływa z włosów. Bardzo łatwo i przyjemnie się go nakłada :)
1 raz w tygodniu na wilgotne włosy nakładam grubszą warstwę maski. Rozczesuję grzebieniem, żeby kosmetyk dobrze się rozprowadził. Robię sobie mały koczek i zakładam czepek kąpielowy. Na to robię turban z ręcznika. Po upływie 20-30 minut zmywam maskę z włosów.
Maska ma bardzo ładny, przyjemny zapach. Po zmyciu maski z włosów włosy ładnie pachną i dobrze się rozczesują. Moje włosy są dobrze nawilżone i odżywione. Włosy są mięciutkie, fajne w dotyku. Zauważyłam także, że pojawia się sporo nowych włosków.

Laminowanie na medal

Nadal nie mogę się nadziwić, jak to jest możliwe, że Kallos produkuje tak dobre maski w tak niskich cenach. Z tą maseczką spędziłam cały rok, moje włosy znacznie odżyły, a ja z pewnością będę próbować kolejnych wydań od Kallosa, z ciekawości i z nadzieją, że może trafię na jeszcze lepszą :)
Długo też szukałam maski od laminowanie, wszystkie sklejały włosy, niezbyt dobrze wypadały w połączeniu z żelatyną. Dopiero Kallos okazał się dopasowany pod taką pielęgnację, polecam :)