Kallos, KJMN, Multivitamin (Energizująca maska do włosów)

Kallos, KJMN, Multivitamin (Energizująca maska do włosów)

Pojemność 1 000 ml

Energizująca maska do włosów Kallos MJMN Multivitamin zawierająca witaminy B3-, B5-, B6-, C i E oraz ekstrakty Gisenga, Pomarańczy, Cytryny i olej Avokado. Zawartość aktywnych składników w masce do włosów Kallos MJMN Multivitamin chroni i odnawia wyblakłe, osłabione i uszkodzone włókna włosów. Odżywia, nawilża, rewitalizuje włosy i stymuluje ich porost.

Cena: 10zł / 1000ml.
/w/

Rewelacyjna maska!

Według mnie to bardzo dobra maska, która nawilża włosy. Wcześniej miałam strasznie przesuszone włosy, końcówki kruszyły mi się same. Na początku stosowałam ją 2-3razy w tygodniu i zostawiałam na pół h. Teraz stosuję 1-2 razy w tygodniu a czasami robię nawet przerwy 2tygodniowe, żeby włosy się nie przyzwyczaiły. Nawet nie zauważyłam kiedy, ale włosy odżyły i zaczęły ładnie rosnąć. Są nawilżone i lśniące. Jest to moja ulubiona maska, ze względu na działanie, cenę i duże opakowanie. Mam tą maskę już z pół roku i ubyła może połowa.

Bardzo dobry

Wyprobowalam juz kilka rodzajow masek od kallosa i nadal jestem zdania ze to rewelacyjny produkt do wlosow. Dla mnie nr 1. Wybor zapachow i rodzajow spory, co chwile jakies nowosci. Cena yo ok 10zl za 1000ml wiec mega sie oplaca.. bardzo wydajny super sie naklada i nawet delikatnie pieni.

Zachwalana

Ta maska jest całkiem dobra, ale nie liczcie na efekt wow. Ma gęstą konsystencję, ładny zapach i biały kolor. Łatwo się ją rozprowadza na włosach, a później zmywa. Trzymam ją na włosach zazwyczaj przez około 10 minut, po czym spłukuję. Włosy nie są po niej obciążone, są za to lśniące i łatwiej się je rozczesuje.

Witaminowa miłość!

Przygodę z maskami Kallos zaczęłam od rozsławionej Blueberry, jednak ta nie rozbiła u mnie efektu wow. Dopiero gdy trafiłam na Multivitamin moje włosy powiedziały "yes"!

A jakie mam włosy? Wysokoporowate, przesuszające się, niesforne i puszące. Czyli sam koszmarek.

Bogata formuła maski - witaminowy koktajl, olej awokado oraz ekstrakty pomarańczy, cytryny oraz żeń-szenia - idealnie sprawdza się na moich problematycznych włosach. Zauważyłam duże nawilżenie, wygładzenie, włosy się mniej puszą, łatwiej rozczesują - magia. Stosuje przy każdym myciu na 5-10 min i kondycja moich włosów znacznie się poprawiła.

Zdecydowanie ulubiony kallos

Moje włosy to jeden wielki dramat. Zmagam się z łysieniem androgenowym, do tego jestem posiadaczką włosów wysokoporowatych, czyli ekstremalnie suchych z natury. Bardzo ciężko znaleźć mi kosmetyk, z którego byłabym na prawdę zadowolona.
Ten natomiast daje radę. Włosy są milsze w dotyku i łatwiej się rozczesują. Produkt potrafi je dociążyć, ale bez efektu oklapnięcia.
Do tego maska ma przepiękny zapach. Zdecydowanie polecam, bo skoro produkt sprawdził się na moich mega kapryśnych włosach to myślę że i u Was da radę.

Przyjemna multivitaminka

Kolejny Kallos który dobrze się u mnie sprawuje.
Na plus bogatszy i bardziej emolientowy niż u pozostałych Kallosów skład
(składniki aktywne to m.in. olej z awokado, ekstrakty z pomarańczy, cytryny, żeń-szenia, witaminy C, E, B5 i B6)
Maskę stosowałam pod czepek i ręcznik, trzymałam zwykle od 20 minut do 1h.
Efekt po spłukaniu to ładnie wygładzone i odżywione włosy, nie plączą się podczas rozczesywania, zyskują ładny wygląd, dobrze się prezentują.

Nie jest to może maska wybitna, efekt jej działania to raczej krótkotrwała zasłona, która maskuje uszkodzenia włosów zamiast je dogłębnie odżywić, ale z tym radzi sobie chyba jedynie olejowanie (przynajmniej u mnie nic go nie przebija).
Tak więc jak na tę cenę, pojemność i działanie 5/5.
Będę do niej wracać z przyjemnością.

Dobry zakup

Maska jest jak najbardziej w porządku. Pozytywnie działa na włosy, jest w dobrej cenie i jest łatwo dostępna. Nie obciąża włosów (przynajmniej w moim wypadku, mimo iż mam włosy przetłuszczające się). Przyjemnie pachnie. Mogłaby być bardziej skuteczna pod względem utrzymywania włosa w dobrej kondycji, ale dobrze sprawdza się przy ogólnym wygładzeniu oraz jako element usprawniający rozczesywanie.

Świetna!

Po maski kallosa sięgam od kilku lat. Początkowo trzymałam się kurczowo wersji bananowej i czekoladowej, jednak w ostatnim czasie zaczęłam za każdym razem wybierać inną. Obecnie jestem po całym opakowaniu multiwitaminy, którą stosowałam raz w tygodniu na około 30 minut.
Wiaderkowe opakowanie pozwala na szybkie dobranie się do maski, szczególnie gdy chcemy nałożyć jej grubą warstwę. Plastik wydaje się być miękki, lecz jest on solidny i trwały. Wygodna, duża zakrętka nie zacina się w trakcie zamykania.
Zapach jest lekko słodki i świeżo owocowy. Ładnie unosi się w powietrzu w trakcie kąpieli, oraz utrzymuje na włosach już po. Wyczuwalna jest jeszcze dobrych kilka godzin :)
Konsystencja jest gęsta i zwarta. Dobrze trzyma się kosmyków i nie spływa z nich. Ja osobiście lekko rozcienczam ją fioletową płukanką, jako że jestem tlenioną blondynką. Produkt dość dobrze się wypłukuje, jednak ze względu na swoją gęstość potrzebuje na to dłuższej chwili niż np. Odżywka.
Przechodząc do jej działania: jestem właścicielka średnio gęstych loków, które dzień w dzień poddawane są stylizacji na gorąco. Potrzebuję zatem lekkiego dociążenia włosa, a przede wszystkim odżywiania i nawilżenia. Po stosowaniu maski włosy nabrały lekkiego, naturalnego blasku, a końcówki dystansu. Stały się one miększe, a całość jest podatna na suszenie i prostowanie. Włosy są gładkie i cudownie pachnące. Dla mnie multiBomba :)

Jedna z lepszych masek

Wpadlam na nią na fejsie. Znajome polecaly. Długo używałam. Zazwyczaj nakładalam na godzine przed myciem. Moje wlosy bardzo się puszyly są krecone a nawet bardziej falowane niz krecone i źle się układały bez czesania po czesaniu byl puch. Maska pomogła mi go ujarzmic. Zapach dlugo się utrzymuje. Tak długo że koleżanka poczuła zapach i tez chciała miec tę maskę. Z jednej strony jedna z lepszych jakie miałam z drugiej musiałam odstawić bo wlosy zaczely się szybciej przetluszczac u nasady a dla mnie to niewygodne bo mam wiecznie suche koncowki

Moja prawdziwa PEREŁKA wśród masek Kallosa!

Maska o konsystencji dość gęstej, w kolorze białym - podobnie jak maska 'blueberry' czy 'banana'. Nie mam wątpliwości, że swoją jakością bije inne maski kallosa na głowę, jak dla mnie. Mam włosy gęste, cienkie, średnioporowate na końcach. Po naniesieniu na umyte włosy, stają się one niezwykle nawilżone, wygładzone i pięknie pachną. Moje włosy otrzymują porządną dawkę bomby witaminowej, na którą bardzo dobrze reagują :)

Najlepsza maska nawilżajaca z oferty Kallosa

Jako kręcona włosomaniaczka mogę to potwierdzić. Maska super nawilża, włosy są po niej sypkie, miękkie, dobrze się układają (oczywiście nałożona na min. 30 minut).
Przetestowałam kilka, ale ta jest według mnie najlepsza.

Z Multiwitaminą trzymamy sztamę!

Moje włosy kochają Kallosy! Zdecydownie częściej jestem zadowolona niż zawiedziona. Z przyjemnością je testuję.
Szczególnie miłe są moim włosom te z dodatkiem olejów.
Z Kallosem Multivitamin trzymam sztamę i będę częściej do niego wracać.
Opakowanie standardowe dla litrowych Kallosów z serii KJMN - plastikowy słój, z etykietą o kolorze przypisanym konkretnej masce (w przypadku Multivitamin kolor jest jasnoczerwony-ciemnopomarańczowy). Kolor maski biały, budyniowej konsystencji. Bardzo przyjemnie nakłada się ją na włosy, nie spływa, nie leje się. Kallosy bardzo cenię za skład - jest krótki, treściwy i zawiera właściwie wszystko co potrzebne, w tym także delikatne silikony (lotny i rozpuszczalny w wodzie), których moje długie włosy potrzebują do ich zabezpieczenia. W wersji Multivitamin mamy ponadto witaminy z grupy B, C i E, ekstrakty Gisenga, z pomarańczy, z cytryny oraz olej awokado. Maska cudownie, choć trochę chemicznie, pachnie jak multiwitaminowe soki. Zapach absolutnie nie przeszkadza w użytkowaniu, nie męczy po pewnym czasie, nie dusi. Włosy po użyciu gładko się rozczesywały, były przyjemnie miękkie, dociążone i widocznie odżywione. Nie strączkowały się.
Litrowe Kallosy są szalenie wydajne, a przy tym śmiesznie tanie, biorąc pod uwagę dobry skład, wydajność i ilość maski w opakowaniu. Dostępność masek jest coraz bardziej na plus. Pamiętam, że kiedy zaczynałam swoją przygodę z maskami tej firmy, były one dostępne głównie przez internet. Teraz znajdziemy je i w Hebe, i w Vice, i w Naturze oraz różnych mniejszych drogeryjkach. To kolejny Kallos, którego mogę szczerze polecić!