Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Lancome, Hypnôse Volume-à-porter Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Lancome, Hypnôse Volume-à-porter Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Marka Lancôme stworzyła produkt, który podkreśla siłę spojrzenia – tusz do rzęs Hypnôse Volume-à-porter. Kaszmirowa miękkość rzęs. Objętość rzęsa po rzęsie. Nowa maskara Hypnôse Volume-à-porter zaledwie jednym ruchem pozwala nadać rzęsom widoczną objętość. Stają się one wizualnie gęstsze i wydłużone, zachowując przy tym swoją naturalną elastyczność.Hypnôse Volume-à-porter to połączenie delikatnego aplikatora oraz unikatowej formuły, wzbogaconej o lateks i komórki macierzyste róży. Dzięki temu makijaż nie osypuje się i nie kruszy przez wiele godzin. Rzęsy pozostają intensywnie czarne, miękkie i wydłużone.

Odkrycie!

Testuję tusz od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolona. Jest fantastyczny! Nie skleja rzęs. Niesamowicie wydłuża i pogrubia rzęsy. Daje spektakularny efekt. Nie tworzy grudek i nie rozmazuje się. Łatwo go zmyć płynem micelarnym.
ZALETY:
+ bardzo wydłuża
+ pogrubia
+ rozdziela rzęsy
+jest wydajny
+ jest trwały
+ wygodna szczoteczka i opakowanie
WADY:
- cena, jest dość drogi
- dostępność

Jeden z najlepszych

Używam obecnie 4 opakowanie tego tuszu, wiec to już wiele mówi :)
Szczoteczka jest silikonowa z wypustkami i prosta, nie ma tu żadnych udziwnień. Uważam, że nabiera odpowiednią ilość tuszu i nie ma żadnego problemu z rozprowadzaniem go na rzęsach. O grudkach można zapomnieć, rzęsy są doskonale wyczesane i pięknie podkreślone. Tak samo czerń jest czarna, a nie szara. I o czym trzeba wspomnieć - ta czerń nie blaknie w ciągu dnia. Spotkałam się bowiem z tuszami, które na początku po nałożeniu są czarne, a po jakimś czasie blakną i makijaż nie wygląda już tak cudownie.
Maskara ta pięknie przytrzymuje skręt zalotki. Jej konsystencja nie obciaża rzęs, tylko powoduje, że one wciąż są miękkie i sprężyste - takie dość naturalne w odczuciu, jeśli je dotkniemy.
Efekt, jaki daje Volume-à-porter jest mocny, wyrazisty, rzęsy są bardzo wydłużone i pogrubione, chociaż u mnie właśnie rzuca się w oczy ich długość, bo raczej mam dość cienkie rzęsiska, jednak wciąż możecie zobaczyć, że efekt jest naprawdę klawy.
Co do trwałości to jest całodniowa, nie ma żadnego osypywania, rozmazywania, odbijania się, słowem nic, do czego mogłabym się przyczepić. Ta maskara po prostu wygląda pięknie i trwa cały dzień aż do demakijażu. Nie wiem, czego mogłabym więcej chcieć?
Dodatkowym plusem jest jej zywotność. 2 miesiące codziennego używania to naprawde swietny wynik u mnie, na przykład pełnowymiarowy tusz Max Factor 2000 Calorie wytrzymuje mi tylko do miesiąca, a potem zasycha i efekt jest mizerny. W tuszu z Loreala So Couture też żywotność była słaba, tutaj max do 2.5 miesiecy tusz robi co ma robić, co uwazam za fenomenalny wynik.

Bez szału

Bez rewelacji. Placi sie w tym tuszu chyba tylko za marke. Uczulił mnie, po krótkim czasie od otwarcia strasznie sie sypał i sklejał rzęsy. Opakowanie ładne i wygodne ale na tym koniec zalet tuszu. Cena absolutnie nieproporcjonalna do jakości.

Make up no make up H&M

Ukochany tusz do rzęs

Kupiłam sobie w prezencie. Z uwagi na cenę nie jest to produkt, który będę stosować za każdym razem. Poza ceną ten tusz nie ma żadnych wad. Jest fantastyczny! Pięknie rozdziela każdą rzęsę, pogrubia, bardzo wydłuża, nie skleja rzęs ani nie tworzy grudek. Nie robi efektu pandy. Nie rozmazuje się. Łatwo go zmyć płynem micelarnym.

Mój faworyt

Fantastyczny tusz. Szczoteczka niemal idealnie rozczesuje, nie skleja rzęs. Znacząco wydłuża, nie specjalnie pogrubia (chociaż rzekomo jest pogrubiająca). Ma bardzo ładny, intensywny kolor. Jest bardzo wytrzymały, długo się trzyma, nie łatwo go sobie zetrzeć czy rozmazać, a przy zmywaniu płynem micelarnym schodzi całkowicie i nie zostawia resztek. Nie niszczy rzęs. Zdecydowanie jest to dla mnie hit i jak dotąd nie znalazłam lepszej maskary.

Bardzo dobry tusz.

Tusz osobiście polecam, pierwsze dwa tygodnie stosowania ( kiedy produkt jest zupełnie świeży) są trudne i można się łatwo zniechęcić. Jednak po ok 2 tyg :) konsystencja jest GENIALNA i służy nam bardzo długo :) Dobra jakość, rzęsy wyglądają pięknie :)

daje radę!

Bardzo go lubię. Mam jeden, bardziej ulubiony tusz, dający wyraźniejszy efekt, ale ten naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Silikonowa szczoteczka, które osobiście bardzo lubię. Dokładnie rozczesuje rzęsy i dokładnie pokrywa je tuszem. Nie nabiera nadmiernej ilości, co w mojej opinii jest dużym plusem.
Efekt nie jest spektakularny, na większe wyjścia trzeba nałożyć jedną warstwę więcej. Na co dzień jedna warstwa plus dopieszczenie końcówek i kącików dodatkowym pociągnięciem po wyschnięciu pierwszej warstwy :) jest wystarczające. Uzyskuję wyraźnie podkreślone oczy, widocznie lecz nieprzesadnie zaakcentowane. Miał mi służyć do malowania oczu do pracy, nie na imprezy, więc nie oczekiwałam od niego (a wręcz nie życzyłam sobie) by robił ze mnie wampa ;). Kolor ma oczywiście czarny :) ale głębia nie jest mocna i wyrazista jak obserwuję to w niektórych innych tuszach. Jest też lekko matowa. I po raz kolejny - dla mnie, do codziennego użytku, jest to ok, bo rzęsy są podkreślone, ale nie sztucznie uwydatnione.
Tusz bardzo przyjemnie, szybko i bezproblemowo się aplikuje i co mnie bardzo cieszy podkręca rzęsy. Nie zauważyłam problemu ze sklejaniem czy osypywaniem się w ciągu dnia. Jest trwały, ale nie usztywnia rzęs i zmywa się bez problemu naturalnymi micelami. Nie powoduje większego wypadania rzęs i nie łamie ich. Ma małą tendencję do grudkowania się na rzęsach, ale zauważam to raczej na dolnych, na górnych problem jest minimalny (a dolne i tak rzadko maluję).

Przez pierwsze dwa tygodnie dawał słaby efekt, mocno naturalny, niewiele pogrubiał. Musiał "pooddychać" przez kilkanaście dni :D i po tym czasie pokazał na co go stać.

Hipnotyzujące spojrzenie...

Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs, dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Ten zauważalnie wydłuża i pogrubia, delikatnie podkręca, co w efekcie daje piękną firankę rzęs. Szczoteczka sprawnie rozczesuje i rozdziela rzęsy, nie zostawiając przy tym grudek. Nałożony w rozsądnej ilości nie oblepia rzęs. Czerń wyrazista.

Bardzo dobra, ale nie idealna

Używam już dosyć długo tej maskary (z przerwami) Myślę, że można liczyć czas w 2-3miesiącach. Mam wersję zwykłą oraz wodoodporną.Maskara bardzo pięknie podkreśla rzęsy, znacznie je wydłuża oraz pogrubia. Czerń jest przepiękna, głęboka. Mógłby być ideałem, ale jest to jedno "ALE".

Mam bardzo wrażliwe oczy i często łzawią, tusz co prawda ich nie podrażnia, ale zbyt duża ilość światła słonecznego, za mocny wiatr lub zbyt niska temperatura powoduje łzawienie i piękne rozmazanie produktu i efekt pandy :( . W wersji wodoodpornej również zmagam się z tym problemem, jednak w znacznie mniejszym stopniu. (+wersja wodoodporna jest bardzo trudna do demakijażu)

Produkt jest wydajny, mam maskarę ok 2-3miesięcy używam dosyć często (prawie codziennie, z ok. miesięczną przerwą) i ostatnio zauważyłam, że się kończy, a zawsze nakładam kilka warstw. Wydajność jest bardzo wysoka.

Opakowanie jest w porządku, bardzo lubię taki kształt szczoteczki.

Gdyby jego cena była poniżej 100zł zastanawiałabym się nad kupnem następnego egzemplarzu, jednak po przejściach z tą oraz wodoodporną szukam czegoś lepszego.

Trwała!

Ta maskara spełnia przede wszystkim najważniejszy dla mnie warunek, czyli jest trwała. Pozostaje na rzęsach bez zmian od pomalowania rano, do zmycia makijażu wieczorem. Rzadko który tusz jest aż tak trwały. Dodatkowo, szczoteczka jest przyjazna w użyciu, łatwo maluje się rzęsy. Efekt jest bardzo dobry, może nie teatralny czy "efekt sztucznych rzęs", ale rzęsy są ładnie pogrubione i wydłużone. Nie mam do niej żadnych zarzutów, same plusy.

Fajna

To naprawdę fajna mascara, która dość ładnie pogrubia rzęsy, a co lepsze wydłuża, ma bardzo ładne opakowanie i poręczne. Podczas dnia nie osypuje się ani nie powoduje efektu pandy, co jest jej wielkim plusem, cena troszkę wygórowana, bo za te pieniążki mam kilka lepszych mascar mimo to polecam i tę. Świetna szczoteczka, która dociera do każdej rzęski, ponieważ ma zwężającą się szczoteczkę.Polecam

bardzo dobra

Bardzo dobra mascara, chociaż musze przyznać, że lepsza jest Doll Eyes.
Nie narzekam;) efekt jest bardzo dobry przy moich zniszczonych, krótkich rzęskach. Pogrubia, lekko wydłuża, czasem się sklei czasem nie-nie wiem od czego to zależy;), nie uczula, nie obciąża rzęs (przy niektórych tuszach już po kilku godzinach niemalże nie mogłam mrugać;). Intensywna czerń, zgrabne opakowanie no i moja słabośc do Lancome ..... jednym słowem to był dobry wybór.