Lancome, Hypnôse Volume-à-porter Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Lancome, Hypnôse Volume-à-porter Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Sprawdź ceny produktu

Marka Lancôme stworzyła produkt, który podkreśla siłę spojrzenia – tusz do rzęs Hypnôse Volume-à-porter. Kaszmirowa miękkość rzęs. Objętość rzęsa po rzęsie. Nowa maskara Hypnôse Volume-à-porter zaledwie jednym ruchem pozwala nadać rzęsom widoczną objętość. Stają się one wizualnie gęstsze i wydłużone, zachowując przy tym swoją naturalną elastyczność.Hypnôse Volume-à-porter to połączenie delikatnego aplikatora oraz unikatowej formuły, wzbogaconej o lateks i komórki macierzyste róży. Dzięki temu makijaż nie osypuje się i nie kruszy przez wiele godzin. Rzęsy pozostają intensywnie czarne, miękkie i wydłużone.

Zaskakująco dobry!

Jestem zachwycona tym tuszem. To mój pierwszy tusz z Lancome, opinie o nich są różne, co wydawać się może z zakupu niezbyt świeżych produktów np. przez internet. Przy zakupie należy pamiętać o sprawdzeniu daty produkcji.
Ku mojemu zaskoczeniu, tusz nie pogrubia, ale za to niesamowicie wydłuża i rozdziela rzęsy, jest niesamowicie trwały, czarny oraz nie osypuje się. Po prostu magia! Rzęsy są utrwalone, podkręcone i rozdzielone, a zdjęcie, które zamieszczam jest po 12 godzinach noszenia. To jest to, czego szukałam! Tusz jest dość gesty, ale w granicach normy. Ma wygodne, metaliczne opakowanie oraz silikonową szczoteczkę. Jest niesamowity i zachwycił mnie od razu. Zdecydowanie wart swojej ceny!

Zaskoczenie

Dostałam ten tusz w wersji miniaturowej.
Zawsze używałam drogeryjnych tuszy i nie sądziłam, żeby produkt do rzęs wysokopółkowy mógł być jakoś wyjątkowy. Ale myliłam się... Ten tusz jest rewelacyjny.
Od początku ma super konsystencje.
Mega czarny, trwały, nie rozmazuje się, nie osypuje.
Efekt jaki daje jest spektakularny. Bez większego wysiłku rzęsy są grube, trzymają podkręcie i są meeega długie.
Miałam wiele dobrych tuszy i takich bardzo dobry, ale większość musiała troche poleżkować po otwarciu by lekko wyschnąć i trzeba było dla takiego efektu, zwłszcza rozdzielenia nieco pracy włożyć. Tu mam to bez wysiłku

Zakochana !!!!!

Ten tusz to prawdziwa boomba !! Od dawna nie miałam tak świetnego tuszu :) Jest idealny ;) Prefekcyjnie pogrubia, nadaje objętości i to już po jednej aplikacji . Mascara ładnie wydłuża i podkręca rzęsy. Dzięki niej każdy kosmyk naszej rzęsy zostaje równomiernie pokryty tuszem ( i to już od samej nasady). Nie osypuje się w ciągu dnia, nie skleja rzęs mimo kilkukrotnej aplikacji, nie odbija się na powiece. Szybko wysycha.
Nadaje pięknej wyrazistej i głębokiej czerni ;:) Nie uczula choć często mi się to zdarza.

Wielkie oczekiwania, ogromne rozczarowania

Pamietam gdy kupowałam ten tusz byłam przekonana, że Lancome można kupować w ciemno. Coz za rozczarowanie, po tym tuszu obiecałam sobie, że kolejnym razem.napisze do producenta jak mozna takie nic sprzedawać za tyle pieniędzy. Od początku- tusz zgrabny, ładny , ekegancki- lubię takie design, szczoteczka gęsta, obiecujaca wiele, tusz za rzadki, brzydki zapach i niestety bardzo rozmazujacy się i nie trwały. Użyłam go kilka razy, dałam kolezance która wywaliła go do kosza. Nie wiem czy ten tusz jest faktycznie tak kiepski czy być może trafiłam na perfidna podrobe, moze stary? Az nie mogłam uwierzyc , że to produkt Lancome.... Czy polecam? Nie- jeden z najgorszych tuszy, ale chciałabym sprawdzić go jeszcze raz, by moc ocenić mając pewność oryginalnosci.

Bardzo fajny ale drogi

Produkt bardzo dobrej jakości. Szczoteczka w bardzo wygodny sposób nakłada produkt.
Tusz nie kruszy się w ciągu dnia.Można nałożyć kilka warstw. Można korzystać niego przez długi czas ponieważ nie wysycha zbyt szybko.

Wszystko byłoby pięknie gdyby tylko cena była bardziej akceptowalna.

Pozytywne zaskoczenie

Bardzo długo zastanawiałam się nad zakupem tego tuszu bo niestety cena odstrasza. Korzystając ze zniżki wybrałam go i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ma ładny kolor i pieknie podkresla rzęsy. Jest wygodny w użytkowaniu i lubie jego szczoteczke. rzęsy są wyraźnie podkreslone i o to glownie chodzi ;)

Najlepszy tusz

To najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam. Dostałam go w prezencie, ale mam świadomość, że był drogi i uważam, że jest wart swojej ceny. Pomimo, że wiele osób uważa, że można znaleźć jego odpowiedniki, to nie zgodzę się z tym. Nawet jeżeli znajdę coś podobnego i pokuszę się przyrównać do tańszej marki, to zawsze jakiś tusz będzie miał jedną wadę, która wykluczy go z przedbiegów. Ten tusz idealnie wyczesuje i rozdziela rzęsy, nakłada odpowiednią ilość produktu, nie pozostawia grudek i nie obciąża rzęs. Dodatkowo wydłuża rzęsy i zagęszcza je. Nie trzeba wiele się namachać, żeby uzyskać efekt "wow". Po całym dniu tusz nadal jest na swoim miejscu. Nie robi problemu przy demakijażu. Jest po prostu idealny. Jeżeli ktoś z Was zastanawia się nad zakupem ekskluzywnego, dobrej jakości tuszu to z całą pewnością mogę polecić ten właśnie produkt. Niech nie będzie wam żal pieniędzy, bo po nałożeniu będziecie zadowoleni efektem, a do tego jest wydajny, więc na trochę wam starczy, więc nie ma co narzekać na to, że tusz jest drogi. Ma dobry skład, do tego odpowiednia marka, a zatem musi trochę kosztować.

Tak bardzo drogi!

Pierwsze moje opakowanie dostałam w prezencie z zestawem ( kredka i płyn do demakijażu). Używam go z przyjemnością. Fajna szczoteczka idealnie rozprowadza tusz o odpowiedniej konsystencji. Nie zostawia grudek, nie kruszy się. Rzęsy nie są sztywne. Bez stresu można nakładać kolejną warstwę. Wydajny. Opakowanie dobrze trzyma się w ręce. Bardzo dobra jakość.
ALE cena. Szaleństwem jest jednak wydawanie ponad 100zł na tusz do rzęs, skoro można znaleźć w tańszych szafach odpowiednik.
Jeśli ktoś pyta mnie, co chcę na urodziny/imieniny/święta to mówię, że ten tusz, bo...Hm... szkoda mi tych pieniędzy, żeby kupić go sobie ot,tak :p

Odkrycie!

Testuję tusz od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolona. Jest fantastyczny! Nie skleja rzęs. Niesamowicie wydłuża i pogrubia rzęsy. Daje spektakularny efekt. Nie tworzy grudek i nie rozmazuje się. Łatwo go zmyć płynem micelarnym.
ZALETY:
+ bardzo wydłuża
+ pogrubia
+ rozdziela rzęsy
+jest wydajny
+ jest trwały
+ wygodna szczoteczka i opakowanie
WADY:
- cena, jest dość drogi
- dostępność

Jeden z najlepszych

Używam obecnie 4 opakowanie tego tuszu, wiec to już wiele mówi :)
Szczoteczka jest silikonowa z wypustkami i prosta, nie ma tu żadnych udziwnień. Uważam, że nabiera odpowiednią ilość tuszu i nie ma żadnego problemu z rozprowadzaniem go na rzęsach. O grudkach można zapomnieć, rzęsy są doskonale wyczesane i pięknie podkreślone. Tak samo czerń jest czarna, a nie szara. I o czym trzeba wspomnieć - ta czerń nie blaknie w ciągu dnia. Spotkałam się bowiem z tuszami, które na początku po nałożeniu są czarne, a po jakimś czasie blakną i makijaż nie wygląda już tak cudownie.
Maskara ta pięknie przytrzymuje skręt zalotki. Jej konsystencja nie obciaża rzęs, tylko powoduje, że one wciąż są miękkie i sprężyste - takie dość naturalne w odczuciu, jeśli je dotkniemy.
Efekt, jaki daje Volume-à-porter jest mocny, wyrazisty, rzęsy są bardzo wydłużone i pogrubione, chociaż u mnie właśnie rzuca się w oczy ich długość, bo raczej mam dość cienkie rzęsiska, jednak wciąż możecie zobaczyć, że efekt jest naprawdę klawy.
Co do trwałości to jest całodniowa, nie ma żadnego osypywania, rozmazywania, odbijania się, słowem nic, do czego mogłabym się przyczepić. Ta maskara po prostu wygląda pięknie i trwa cały dzień aż do demakijażu. Nie wiem, czego mogłabym więcej chcieć?
Dodatkowym plusem jest jej zywotność. 2 miesiące codziennego używania to naprawde swietny wynik u mnie, na przykład pełnowymiarowy tusz Max Factor 2000 Calorie wytrzymuje mi tylko do miesiąca, a potem zasycha i efekt jest mizerny. W tuszu z Loreala So Couture też żywotność była słaba, tutaj max do 2.5 miesiecy tusz robi co ma robić, co uwazam za fenomenalny wynik.

Bez szału

Bez rewelacji. Placi sie w tym tuszu chyba tylko za marke. Uczulił mnie, po krótkim czasie od otwarcia strasznie sie sypał i sklejał rzęsy. Opakowanie ładne i wygodne ale na tym koniec zalet tuszu. Cena absolutnie nieproporcjonalna do jakości.

Ukochany tusz do rzęs

Kupiłam sobie w prezencie. Z uwagi na cenę nie jest to produkt, który będę stosować za każdym razem. Poza ceną ten tusz nie ma żadnych wad. Jest fantastyczny! Pięknie rozdziela każdą rzęsę, pogrubia, bardzo wydłuża, nie skleja rzęs ani nie tworzy grudek. Nie robi efektu pandy. Nie rozmazuje się. Łatwo go zmyć płynem micelarnym.