Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Lancome, Hypnôse Volume-à-porter Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Lancome, Hypnôse Volume-à-porter Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Marka Lancôme stworzyła produkt, który podkreśla siłę spojrzenia – tusz do rzęs Hypnôse Volume-à-porter. Kaszmirowa miękkość rzęs. Objętość rzęsa po rzęsie. Nowa maskara Hypnôse Volume-à-porter zaledwie jednym ruchem pozwala nadać rzęsom widoczną objętość. Stają się one wizualnie gęstsze i wydłużone, zachowując przy tym swoją naturalną elastyczność.Hypnôse Volume-à-porter to połączenie delikatnego aplikatora oraz unikatowej formuły, wzbogaconej o lateks i komórki macierzyste róży. Dzięki temu makijaż nie osypuje się i nie kruszy przez wiele godzin. Rzęsy pozostają intensywnie czarne, miękkie i wydłużone.

daje radę!

Bardzo go lubię. Mam jeden, bardziej ulubiony tusz, dający wyraźniejszy efekt, ale ten naprawdę bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Silikonowa szczoteczka, które osobiście bardzo lubię. Dokładnie rozczesuje rzęsy i dokładnie pokrywa je tuszem. Nie nabiera nadmiernej ilości, co w mojej opinii jest dużym plusem.
Efekt nie jest spektakularny, na większe wyjścia trzeba nałożyć jedną warstwę więcej. Na co dzień jedna warstwa plus dopieszczenie końcówek i kącików dodatkowym pociągnięciem po wyschnięciu pierwszej warstwy :) jest wystarczające. Uzyskuję wyraźnie podkreślone oczy, widocznie lecz nieprzesadnie zaakcentowane. Miał mi służyć do malowania oczu do pracy, nie na imprezy, więc nie oczekiwałam od niego (a wręcz nie życzyłam sobie) by robił ze mnie wampa ;). Kolor ma oczywiście czarny :) ale głębia nie jest mocna i wyrazista jak obserwuję to w niektórych innych tuszach. Jest też lekko matowa. I po raz kolejny - dla mnie, do codziennego użytku, jest to ok, bo rzęsy są podkreślone, ale nie sztucznie uwydatnione.
Tusz bardzo przyjemnie, szybko i bezproblemowo się aplikuje i co mnie bardzo cieszy podkręca rzęsy. Nie zauważyłam problemu ze sklejaniem czy osypywaniem się w ciągu dnia. Jest trwały, ale nie usztywnia rzęs i zmywa się bez problemu naturalnymi micelami. Nie powoduje większego wypadania rzęs i nie łamie ich. Ma małą tendencję do grudkowania się na rzęsach, ale zauważam to raczej na dolnych, na górnych problem jest minimalny (a dolne i tak rzadko maluję).

Przez pierwsze dwa tygodnie dawał słaby efekt, mocno naturalny, niewiele pogrubiał. Musiał "pooddychać" przez kilkanaście dni :D i po tym czasie pokazał na co go stać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569201].usefull || 0 }}% pomocna.

Hipnotyzujące spojrzenie...

Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs, dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Ten zauważalnie wydłuża i pogrubia, delikatnie podkręca, co w efekcie daje piękną firankę rzęs. Szczoteczka sprawnie rozczesuje i rozdziela rzęsy, nie zostawiając przy tym grudek. Nałożony w rozsądnej ilości nie oblepia rzęs. Czerń wyrazista.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1554606].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra, ale nie idealna

Używam już dosyć długo tej maskary (z przerwami) Myślę, że można liczyć czas w 2-3miesiącach. Mam wersję zwykłą oraz wodoodporną.Maskara bardzo pięknie podkreśla rzęsy, znacznie je wydłuża oraz pogrubia. Czerń jest przepiękna, głęboka. Mógłby być ideałem, ale jest to jedno "ALE".

Mam bardzo wrażliwe oczy i często łzawią, tusz co prawda ich nie podrażnia, ale zbyt duża ilość światła słonecznego, za mocny wiatr lub zbyt niska temperatura powoduje łzawienie i piękne rozmazanie produktu i efekt pandy :( . W wersji wodoodpornej również zmagam się z tym problemem, jednak w znacznie mniejszym stopniu. (+wersja wodoodporna jest bardzo trudna do demakijażu)

Produkt jest wydajny, mam maskarę ok 2-3miesięcy używam dosyć często (prawie codziennie, z ok. miesięczną przerwą) i ostatnio zauważyłam, że się kończy, a zawsze nakładam kilka warstw. Wydajność jest bardzo wysoka.

Opakowanie jest w porządku, bardzo lubię taki kształt szczoteczki.

Gdyby jego cena była poniżej 100zł zastanawiałabym się nad kupnem następnego egzemplarzu, jednak po przejściach z tą oraz wodoodporną szukam czegoś lepszego.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1526836].usefull || 0 }}% pomocna.
NARS wywiad z Jane Richardson

Trwała!

Ta maskara spełnia przede wszystkim najważniejszy dla mnie warunek, czyli jest trwała. Pozostaje na rzęsach bez zmian od pomalowania rano, do zmycia makijażu wieczorem. Rzadko który tusz jest aż tak trwały. Dodatkowo, szczoteczka jest przyjazna w użyciu, łatwo maluje się rzęsy. Efekt jest bardzo dobry, może nie teatralny czy "efekt sztucznych rzęs", ale rzęsy są ładnie pogrubione i wydłużone. Nie mam do niej żadnych zarzutów, same plusy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1518031].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna

To naprawdę fajna mascara, która dość ładnie pogrubia rzęsy, a co lepsze wydłuża, ma bardzo ładne opakowanie i poręczne. Podczas dnia nie osypuje się ani nie powoduje efektu pandy, co jest jej wielkim plusem, cena troszkę wygórowana, bo za te pieniążki mam kilka lepszych mascar mimo to polecam i tę. Świetna szczoteczka, która dociera do każdej rzęski, ponieważ ma zwężającą się szczoteczkę.Polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411001].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra

Bardzo dobra mascara, chociaż musze przyznać, że lepsza jest Doll Eyes.
Nie narzekam;) efekt jest bardzo dobry przy moich zniszczonych, krótkich rzęskach. Pogrubia, lekko wydłuża, czasem się sklei czasem nie-nie wiem od czego to zależy;), nie uczula, nie obciąża rzęs (przy niektórych tuszach już po kilku godzinach niemalże nie mogłam mrugać;). Intensywna czerń, zgrabne opakowanie no i moja słabośc do Lancome ..... jednym słowem to był dobry wybór.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1396586].usefull || 0 }}% pomocna.

Uczula albo podrażnia

Tusz daje ładny, elegancki efekt. Mam długie i gęste rzęsy i szukam czegoś, co wyrazisty efekt, ale jednocześnie elegancki, bez sklejenia - lubię jak rzęsy są osobno. Tusz daje taki efekt, ale niestety po kilku dniach używania mam uczucie piasku w oku. Odstawiam - mogę użyć raz lub dwa i znów to uczucie wraca.

Przy próbie używania go mimo wszystko - po prostu nie mogłam uwierzyć, że to jego sprawa, mało który tusz mnie podrażnia - dorobiłam się stanu zapalnego.

Jedna gwiazdka za efekt. Druga za długotrwałość i brak problemów z demakijażem i kondycją rzęs.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1392691].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Jak na tusz za taką cenę spodziewałam się chyba gwiazdki z nieba a prawda jest taka , że inny produkt za 20 zł dał by mi taki sam efekt. Tusz nie jest zły ale też nie powalił mnie na łopatki. Dodatkowo łatwo nim skleic rzęsy. Mądra rada . Czasem nie warto przepłacać.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340651].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry.

Jest to bardzo dobra maskara, którą nie można sobie zrobić krzywdy. Nieważne ile warstw nałożymy rzęsy bedą elastyczne, nieposklejane i wydłużone. Tusz faktycznie pogrubia rzęsy ale nie jest to pogrubienie "wow". Maskara ma kolor głebokiej czerni:) nie kruszy sie, nie rozmazuje. Jedyne co mi w tym tuszu przeszkadza, to fakt ze po dwóch miesiącach zrobił sie dość gęsty, czego w tuszach nie za bardzo lubię. Uważam, ze to jeden z najlepszych tuszy jakich używałam ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1286856].usefull || 0 }}% pomocna.

Codzienniak

Oczywiste oczywistości jak opakowanie i cena pominę.
Szczoteczka taka jakie lubię - nie z włosiem tylko z ząbkami, rozmiar w sam raz.
Tusz ładnie rozdziela i pogrubia rzęsy, ja zawsze nakładam 2 warstwy.
Baaardzo na plus jest to że nawet po wyschnięciu rzęsy są super elastyczne, pierwszy raz się z tym spotykam. Nie kruszy się, nie osypuje.
Trudno tu o dramatyczny efekt ale codzienniak z niego bardzo fajny.
Używam go od około 3 miesięcy, nie wiem ile jeszcze zostało.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279141].usefull || 0 }}% pomocna.