Avon, Perceive Oasis EDP

Avon, Perceive Oasis EDP

Perceive Oasis to nowy zmysłowy zapach z popularnej serii perfum Avon Perceive. Woda perfumowana Perceive Oasis to inspirujący zapach o świeżych kwiatowych nutach, w których twe zmysły odnajdą błogi spokój i wytchnienie. Perceive Oasis należy do kategorii zapachów kwiatowo-zielono-piżmowej (liście fiołka, biała peonia, piżmo) .

Nuty zapachowe: liście fiołka, biała peonia, piżmo.

29% jesień/zima 71% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

migrenogenny

Nie jest to mój typ.
Miałam nadzieję na coś lepszego, niestety drażni mnie, mój nos, moją głowę nie cierpię go na sobie i na innych; od razu wyczuwam czy ktoś się nim spryskał.
Jest nie możliwie okropny, wręcz powoduje u mnie wymioty.
Nuty są tak niefortunnie dobrane, że pachną jak tani odświeżacz.
Rozumiem, że nie którym się podoba, gdy zapach wchodził to wiele kobiet się nim spryskiwało, teraz też znajduję osoby które go używają.
Niestety dla mnie to męka, od razu uciekam od ludzi którzy się nim perfumują, najlepiej na świeże powietrze.

Trwały- niestety

Delikatne, może nawet za...

Perfuma jest delikatna co wie Że się z tym iż trzeba kliknąć wiele razy A to natomiast wiąże się z tym że jest mało wydajna. .. dodatkowo nie trwałą:( bardzo szybko wietrzeje :( cena taka sobie...
Jest to zapach zdecydowanie dla kobiet delikatnych, bardzo dziewczescych mlodych

Ładne

Nie pamiętam, kiedy ostatnio miałam do czynienia z perfumami Avonu. Perceive Oasis dostałam w prezencie, więc była to dla mnie taka świeżość, coś nowego. Chętnie zaczęłam stosować te perfumy, bo przypomniały mi dawne czasy, kiedy 13letnia ja oglądałam katalogi tej marki :)
Pachną tak typowo avonowsko, bez szału, są po prostu ładne na wiosenny dzień. Kwiatowe, lekkie, radosne. Choć trochę przypominają mi pachnący różaniec z Jerozolimy, należący do mojej babci, nie mam nic przeciwko temu :)
Podobają mi się, ale raczej nie kupiłabym ponownie ze względu na zbytnią prostotę tych perfum. Wielką zaletą jest trwałość.

Ładny.

Ładny perfum marki AVON. Posiada piękny flakonik. Ładnie i zmysłowo pachnie. Dość długo utrzymuje się na skórze. Posiadałam jeden flakonik perfum i dobrze go wspominam.

Cudny

Zapach kwiatowy, nie jest za słodki. Trzyma się na skórze dobrych kilka godzin, zmienia się. Na początku jest tak mocny, że troszkę mnie 8rytuje, ale po godzinie robi się cudny. Czasem mam to troszkę dosyć, ale ciągle do niego wracam. Uzależnia

Najładniejsze z serii

Na szczęście oasis nie zawiera podstawowej nuty percive czyli proszku do prania. Pachnie owocowo. Słodycz fiolka jest tutaj podbita peonia. A bazą jest otulajace kremowe piżmo. Wszystko bardzo harmonijnie ze sobą gra. Trwałość u mnie to 6 godzin. Zostawiają za sobą subtelny ogon.

Avon Perceive Oasis Perfumy

Zapach zecydowanie kwiatowy ale nie słodki. Nie duszą a mają w kompozycji białe piżmo. Wyróżnia go zdecydowanie zapach białej peoni, który jest wyczuwalny przez cały czas. Jednak nie jest ciężki. Świerzości dodają liście fiołka, które ożywiają całą kompozycję. Zapach wyostrza doprawienie go nutami różowego pieprzu. Pomiędzy nimi snują się nuty bergamotki, tuberozy i kwiatu pomarańczy. Zapach zdecydowanie ociepla żywica i drewno cedrowe.
Bardzo przyjemne i trwałe. Zamknięte w efektownym flakoniku przywodzącym na myśl ciosany kryształ. Ciepłe, zmysłowe a jednocześnie z nutami świerzości.

Interesujący

Bardziej w kierunku mocniejszym, niż delikatniejszym. Zapach dobry, gdy gdzieś wychodzimy i faktucznie z daleka będzie go czuć. Minusem jest trwałość niestety słaba i butelka, która przy używaniu ma bardzo niewygodny kształt.

Bardz ładny zapach

Perfum dostałam w prezencie i jeśli o mnie chodzi to bardzo przypadł mi do gustu. Ma bardzo ładny, delikatny ale też bardzo elegancki zapach a co najważniejsze nie jest słodki. Bardzo lubię go stosować. Utrzymuje się dość długo. Ma bardzo ładny flakonik. Polecam.

Miłe zaskoczenie

Wodę zakupiłam totalnie w ciemno, nie znając nawet nut zapachowych. Trochę przeleżała w szafie i cały czas się zastanawiam dlaczego tak długo...

Oceniając po opisie i marce możnaby stwierdzić, że szału nie będzie. Faktycznie, nic odkrywczego w niej nie znajdziemy, ale jednak ma w sobie coś, że często po nią sięgam. Zapach raczej mocno się nie zmienia, od początku do końca pachnie peonią i jest to upajający zapach kwiatów w pełnym rozkwicie. Naprawdę ładny. Nie tak słodki, jak większość kwiatowych kompozycji. Trochę może marmoladkowy, słodko-kwaśny.
Cały jego urok tkwi chyba właśnie w tym, że jest nieskomplikowany, nie dusi słodyczą czy pudrowością. Nadaje się do pracy, na uczelnie, do sklepu, a najlepiej widzę go na młodej dziewczynie w zwiewnej sukience podczas wieczornego spaceru na ukwieconej łące. Zapach wiosny, młodości, beztroski.

Woda jest dosyć trwała. Niektóre bluzki pachniały nią nawet po praniu. Mało ogoniasty. Często w promocjach. Dostępny u konsultantek. Flakon prosty, ale ładny.

Uwielbiam!

Uwielbiam różowy Perceive! Bardzo podoba mi się ten zapach jak zresztą wszystkie z serii Perceive. Delikatny, lekko słodkawy, rześki - idealnie komponuje się z moją skórą. Używam go do pracy, na zakupy, to taki zapach codzienny. Kiedy go czuję od razu poprawia mi się humor!

Piękny i nietuzinkowy.

Piękne perfumy. Zapach po aplikacji nie wietrzeje tylko pachnie jakby coraz ładniej. Nie byłabym w stanie to pomylić z zadnyżadnym innym, jest bardzo charakterystyczny. Utrzymuje sie naprawdę długo. Przynajmniej 6h, co przy tej cenie (kupiłam na allegro za 30 zl) jest nie lada niespodZianka!