Care Pro, Revive Shower Milk (Mleczko pod prysznic z granatem i marakują)

Care Pro, Revive Shower Milk (Mleczko pod prysznic z granatem i marakują)

Luksja Revive Pomegranate & Maracuya - delikatny energizujący żel pod prysznic. Zawiera naturalne ekstrakty z owoców granatu i marakui. Żel pod prysznic Luksja Revive Pomegranate & Maracuya nawilża skórę i pozostawia ją jedwabiście gładką. Właściwości nawilżające produkty zostały potwierdzone w badaniach laboratoryjnych.

nawilżające
zapachowa
w butelce
>250ml
Skóra
sucha, normalna
w żelu

Super

Mleczko jest bardzo dobre, dzięki owocowemu zapachowi pobudza zmysły, przyjemnie się je rozsmarowuje, skóra pozostaje nawilżona, odżywiona, miękka, gładka jak jedwab. Opakowanie jest ekonomiczne.

Super

Bardzo kremowe,dobrze oczyszczające mleczko.Doskonale się pieni,nie wysusza skóry,nie podrażnia.Nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry.Pozostawia uczucie czystości i odświeżenia.Skóra jest pachnąca i gładka.Jest wydajne,niedrogie,łatwo dostępne i w wygodnym opakowaniu..Jak dla mnie to produkt bez wad.

Bomba!

Ten żel jest po prostu genialny. Zapach jest obłędny - słodki, owocowy i bardzo świeży, absolutnie nie czuć chemii. Konsystencja kremowa, ale bardzo dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Żel jest wydajny, bardzo tani i ma bardzo wygodne opakowanie. Z dostępnością również nie ma problemu. Dobrze myje i nie podrażnia - czego chcieć więcej. Zdecydowanie mój hit, nie widzę w nim żadnych wad.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Niezły żel pod prysznic

Sprawdza się jako żel pod prysznic, dobrze się pieni, nie wyszusza, nie podrażnia, nie uczula, przyjemnie się go używa. Ma fajną konsystencję i bez problemu można go stosować codziennie. Łatwo się spłukuje, nie zostawia uczucia ściągnięcia, ani też tłustego filtra.

Rozkoszne!

Marka Luksja nigdy mnie nie zawodzi. Kremowa konsystencja, cudowny zapach. To mleczko otula moje ciało pod prysznicem. Jest idealne, jedwabiste, bardzo wydajne. Pozostawia skórę gładką i pachnącą. Czekam na kolejne wydania!

Rewelacja!

Do tej pory myślałam, że Luksja produkuje tylko mydła.. i z tym mi się firma do tej chwili kojarzyła.. Na początku trochę się bałam, że żel będzie wysuszał skórę, ale jakież to było pozytywne zaskoczenie po użyciu!

Konsystencja żelu jest bardzo płynna, nie bez powodu producent pisze, że to mleczko pod prysznic.. Jest kremowe, dobrze się pieni i wygodnie rozprowadza. Produkt dobrze myje nie wysuszając przy tym skóry, a moja jest wrażliwa, atopowa.

Zdecydowanie marakuja dominuje zapachowo w tym mleczku. Osobiście granatu nie wyczuwam, ale nie ubolewam nad tym, bo bardzo lubię tropikalne zapachy. Marakuja pachnie jak lody;) zapach długo utrzymuje się na skórze.

Opakowanie całkiem w porządku, z wygodnym zamknięciem na zatrzask. Nie ma problemu z otwieraniem i zamykaniem, nawet mając wilgotne pod prysznicem dłonie.

Zdecydowanie jestem na ,,tak" i na pewno będę się rozglądać za kolejnymi zapachami. Bardzo fajny produkt, polecam;)

taki sobie

produkt tani, często można kupic na róznych promocjach (rossmann, kaufland,) ma ładny zapach i konsystencje, ale jak dla mnie przeważają minusy:
- mało się pieni
- zapach nie utrzymuje się zbytnio na skórze
- nie nawilża skóry
- im dłuzej uzywałam, tym bardziej denerwował mnie zapach produktu

Jest to produkt zwyczajny jak dla mnie, zwykły ot taki, jak każdy inny. nic rewelacyjnego :)

Uwielbiam!

Ok kilku lat to mój totalny must have pod prysznicem.
Od lat nie zmieniło się jego działanie-co najwyżej ulepszyło. Za to duży plus dla Producenta, bo często, po tam, jak coś jest rozreklamowane i staje się popularne, chwile potem traci na jakości.
Uwielbiam używać tego żelu. Obłędnie pachnie, bardzo dobrze się pieni, a przy jego spłukiwaniu mam wrażenie nawilżenia skóry. Stosować ten produkt to sama przyjemność.
Plusy:
-zapach,
-wydajność (plus za duże pojemności -dbamy choć trochę o środowisko ),
-niezmienna jakość,
-uczucie nawilżenia,
-przyjemna kremowa formuła,
-niska cena ( często na promocjach ),
-dostępność.
Minusów brak.
Niezliczona ilość opakowań mówi sama za siebie. Polecam.

Świetne

Bardzo nawilża skórę, konsystencja kremowa średnio-gęsta, zapach super- owocowy. Dobrze rozprowadza się na ciele. Cena, jak na tak dobry produkt, jest naprawdę niska. Serdecznie polecam, produkt godny uwagi.

świetne!

Dzięki temu mleczku odkryłam, że nie muszę używać balsamu do ciała po każdej wziętej kąpieli. Kiedyś, kiedy używałam jedynie mydeł (a przetestowałam wiele), nie było opcji, żeby zaniechać tej czynności, bo moja skóra była napięta, sucha i swędziała.
Teraz zapominam o nałożeniu balsamu, bo moja skóra jest gładka, ładnie pachnie i nie jest przesuszona.
Poza tym balsam jest bardzo wydajny, starcza naprawdę na długo, no i ten zapach- aaaaach :D.

genialny zapach

Uwielbiam ten żel pod prysznic. Jest bardzo wydajny i do tego rewelacyjnie pachnie :) Jego delikatna, kremowa konsystencja idealnie rozprowadza się po ciele pozostawiając swój piękny zapach na długi czas. POLECAM!

Cudeńko.

Cudnie pachnie, dobrze się pieni i rozprowadza, nie wysusza skóry, bardzo wydajne. Opakowanie jest ładne, można z niego wycisnąć ostatnie resztki.
Całość na duży plus.