Luksja, Care Pro, Revive Shower Milk (Mleczko pod prysznic z granatem i marakują)

Luksja Revive Pomegranate & Maracuya - delikatny energizujący żel pod prysznic. Zawiera naturalne ekstrakty z owoców granatu i marakui. Żel pod prysznic Luksja Revive Pomegranate & Maracuya nawilża skórę i pozostawia ją jedwabiście gładką. Właściwości nawilżające produkty zostały potwierdzone w badaniach laboratoryjnych.

nawilżające
zapachowa
w butelce
>250ml
Skóra
sucha, normalna
w żelu

Aksamitna skóra

Kosmetyki do kąpieli z Luksji mają to do siebie, że są bardzo tanie i bardzo pojemne oraz NIEZIEMSKO pachną. Mają tyle zapachów w swojej kolekcji, że myślę iż każdy znajdzie coś dla siebie :) Są dość leiste w konsystencji i przyjemnie się ich używa. Zaraz po kąpieli czuje, że moja skóra jest nawilżona, aksamitna i pachnąca. Gorąco polecam ten produkt dla każdego!

Dobry produkt

Jeśli chodzi o żele pod prysznic zazwyczaj kieruję się zapachem. I Luksja może pochwalić się kilkoma produktami o ładnym zapachu. Jest dośc wydajny i wygodny w aplikacji. Marakuja w tym żelu jest soczysta i przyjemnie w zapachu. Pieni się "kremowo". Delikatnie oczyszcza i otula zapachem ciało. Pozostawia skórę wygładzoną ale bez balsamu się nie obejdzie. Wracam do balsamów Luksja od czasu do czasu wodzona zapachem.

Przyjemny zapach:)
Żel dobrze się pieni i jest bardzo wydajny :) Nawilża dodatkowo skórę oraz ją wygładza :) Czuć orzeźwienie po zastosowaniu ;)
Na pewno jeszcze po niego sięgnę :)

tak, tak, tak i jeszcze raz tak !

Najlepszy żel jaki kiedykolwiek używałam, bardzo się cieszę, że weszłam w jego posiadanie. Cudowny produkt <3

Ma zmysłowy, lekko słodkawy, owocowy zapach. Konsystencja jest w punkt, taka jaka powinna być i do tego świetnie się pieni.

Po kąpieli skóra jest gładziutka, odświeżona, jędrna. Oprócz tego jest wydajny.

Co więcej pisać - polecam !

DObry

Jako, że żele pod prysznic wybieram głównie pod względem zapachu, tak też było w tym przypadku. Zapach przyjemny, trochę słodki. Przyjemnie się z niego korzysta w czasie kąpieli. Żel dobrze się pieni, jego konsystencja nie jest zbyt gęsta ani wodnista. Można powiedzieć że żel także trochę nawilża skórę.

Jedwabisty

Zapach jest delikatny i orzezwiajacy, konsystencja żelu jest jedwabiście kremowa. Uwielbiam Luksje i z czystym sercem polecam zwłaszcza., że cena jest niska. Hm co mnie jeszcze zauroczylo. ? Najwazniejsze - delikatny i bardzo miła w dodatku skóra. Chętnie kupie ponownie

sama przyjemnosc

Luksja Care Pro Shower Milk z granatem spełniła moje oczekiwania, po użyciu skóra jest miękka i delikatna, zapach delikatny i subtelny i czuć go na skórze.
Na razie, mój numer jeden jeżeli chodzi o zapach tej marki, polecam

Całkiem fajny

Pierwsze co to to , że ma piękny zapach, kremowa konsystencja, dobrze się pieni, myje jak każdy inny żel:) bardzo wydajny, nie uczula, nie wysusza skóry, warto wypróbować.

Piękny zapach i dobra jakosć

Bardzo lubię to mleczko pod prysznic - ma piękny zapach, dobrze myje, jest wydajne więc czego chcieć więcej :) Ma fajną kremową konsystencję, a zapach pozostaje jeszcze długo po umyciu.

Podobał mi się

Kupiłam, bo podobał mi się zapach i był na promocji. Nie żałuje zakupy, a wręcz przeciwnie kupię ponownie.

Zalety:
-ładnie pachnie
-dobra cena
-wydajny
-nie wysusza skóry
-poręczne opakowanie

Wady:
-brak

Polecam ;-)

Żel jest gęsty, pieni się bardzo intensywnie. Żel jest bardzo delikatny, nie podrażnia mi skóry ani nie wysusza jej. Zapach jest bardzo przyjemny i stonowany, utrzymuje się dość długo. Bardzo atrakcyjna cena do jakości.

Świetny żel za niską cenę

Wszystkie żele z tej serii są świetne. Dobrze się pienią i myją, nie wysuszają i mają piękne zapachy, a dodatkowo są bardzo wydajne. Bardzo lubię do nich wracać.