Luksja, Care Pro, Revive Shower Milk (Mleczko pod prysznic z granatem i marakują)

Luksja Revive Pomegranate & Maracuya - delikatny energizujący żel pod prysznic. Zawiera naturalne ekstrakty z owoców granatu i marakui. Żel pod prysznic Luksja Revive Pomegranate & Maracuya nawilża skórę i pozostawia ją jedwabiście gładką. Właściwości nawilżające produkty zostały potwierdzone w badaniach laboratoryjnych.

nawilżające
zapachowa
w butelce
>250ml
Skóra
sucha, normalna
w żelu

Mój ulubiony

Jeden z niewielu, który nie wysusza skóry. Kąpiel jest tak przyjemna, że nie chce się wychodzić spod prysznica. Użyłam już kilka opakowań i nie ma końca :)

super mleczko pod prysznic

Przede wszystkim zapach, tym kieruje się w dużej mierze wybierając produkty do mycia ciała. Mleczko ma fajny egzotyczny zapach, ładnie myje oraz nawilża ciało, pozostawiając gładszą skóre i delikatny zapach. Polubiłam bardzo i polecę

Pewniak

W końcu jest mleczko pod prysznic ,które tak nawilża skórę. Jest idealne na lato gdy więcej się pocimy mleczko zapewnia nam ochronę i brak jakichkolwiek potówek. Spora butelka więc mleczko wystarcza na długo

Super!

Kupiłam ten produkt podczas promocji w Hebe.Jestem z niego bardzo zadowolona.Po użyciu skóra jest idealnie oczyszczona,a zarazem miękka i delikatna w dotyku.Oczywiście żel nie wysusza i nie podrażnia skóry.Jest bardzo wydajny.Żel pod prysznic jest w dużym i wygodnym opakowaniu.Jego zapach jest cudowny!!!!

Dobry

Duże, wydajne opakowanie, ze szczelnym zamknięciem. Konsystencja bardzo kremowa, dobrze się rozprowadza po ciele, fajnie się pieni. Łatwo się spłukuje, nie trzeba z nim walczyć. Nawilżenie jakie takie, w chwili wyjścia spod prysznica może i jest, ale później nie odczuwam. Zapach średni, raczej nie moja bajka. Ogólnie dobry produkt, a nie jestem pod jakimś dużym wrażeniem. Chyba poszukam innych kosmetyków, choć może kiedyś do niego wrócę.

Dobry

Żel bardzo ładnie pachnie, dobrze się pieni. Nie trzeba wiec użyć dużej ilości do kąpieli, a co za tym idzie jest wydajny. Skóra po kąpieli jest nawilżona. Za te cenę polecam

niezly

Mleczko pod prysznic które otula moja skórę lekkością , zapach jest niezły. Poza tym wydajne. Jeśli chodzi o konsystencje to też ok :) Minusem jest to że są dużo lepsze.

Bardzo przyjemny

Śmiało mogę stwierdzić, że mleczko pod prysznic Luksja spełniło moje oczekiwania. Kończe pierwsze opakowanie a mleczko kupiłam 1,5 msc temu, przez co moge stwierdzić, że jest bardzo wydajne. Mleczko bardzo dobrze rozprowadza sie na skórze i z łatwością goli się ciało. Kupiłam je na promocji w Rossmanie bodajże ze 6 zł z groszami i kupię ponownie !!!

Żel Luksja

Nigdy wcześniej nie używałam żeli pod prysznic Luksja i chyba niechętnie sięgnę po nie drugi raz, może po prostu zdecyduje się na inny zapach. Mam wrażenie, że bardzo wysuszył mi skórę na całym ciele, ponadto bardzo intensywny zapach, który również nie przypadł mi do gustu. Dodatkowo zawsze po kąpaniu odnosiłam wrażenie, że wszystko mnie po nim swędzi :(

Przyzwoity

Często jest w promocji w marketach, a że to produkt który u mnie szybko się kończy, bardzo często go kupuję. Zapach który nigdy się nie nudzi. Słodki ale nie mdlący. Mógłby być trochę bardziej gęsty i mniej spływający :)

Owocowy słodziak w wydaniu soczystego mleczka

Luksja słynie z bardzo dobrych kosmetyków przeznaczonych do mycia i oczyszczania skóry.
Płyny do kąpieli i produkty pod prysznic w każdej niemal wersji są wyjątkowo udane.
W przypadku tego konkretnego produktu po raz kolejny się nie zawiodłam.
Po wielu doświadczeniach z produktami w formie żeli przyszedł czas na przetestowanie tego o konsystencji mleczka i przynajmniej u mnie test ten wypadł nadspodziewanie dobrze.

Mamy tu dużą butlę wypełnioną po brzegi przyjemnym kremowym kosmetykiem o konsystencji mleczka i obłędnym owocowym uzależniającym zapachu.
Nie lubię smaku owocu granata, natomiast w perfumach i kosmetykach go uwielbiam - zawsze tworzy bardzo soczyste i udane kompozycje zapachowe.
W tym przypadku zestawiono go z równie soczystą i egzotyczną marakują co spowodowało podwójną eksplozję słodkiej soczystości.
Ja jestem jak najbardziej za - to zdecydowanie moja bajka.
W dodatku to myjące mleczko bardzo dobrze spełnia swoje działanie oczyszczające skórę i idealnie ją pielęgnuje podczas mycia.
Dla mnie jego stosowanie to prawdziwa niekończąca się przygoda - zwłaszcza że ta duża butla to naprawdę pokaźny zapas tego kosmetyku na bardzo, bardzo długo.
Kosmetyk fajnie nawilża ciało - po kąpieli zupełnie nie jest przesuszone i skóra nie jest w żaden sposób podrażniona.
Takich słodziaków w mojej łazience może być więcej - nie mam nic przeciwko.

Cudowny!

Im więcej słodkości i cudownego zapachu tym lepiej! Uwielbiam owocowe, kwiatowe żele pod prysznic. Czas kąpieli,prysznicu to dla mnie moment relaksu i wymagam by żel miał przede wszystkim piękny zapach, który utrzyma się jeszcze po kąpieli. Żel Luksja ma obłędny zapach! Świeży i słodki, uzależniający! Mycie tym produktem to czysta (dosłownie) przyjemność :) Żel jest gęsty, kremowy, pięknie się pieni. Po jego użyciu skóra jest nawilżona, miękka i pięknie pachnie. Produkt nie powoduje,że skóra staje się wysuszona czy podrażniona. Opakowanie jest świetne, można z niego wydobyć całą zawartość bez żadnego problemu. Mój faworyt!