Luksja, Care Pro, Revive Shower Milk (Mleczko pod prysznic z granatem i marakują)

Luksja Revive Pomegranate & Maracuya - delikatny energizujący żel pod prysznic. Zawiera naturalne ekstrakty z owoców granatu i marakui. Żel pod prysznic Luksja Revive Pomegranate & Maracuya nawilża skórę i pozostawia ją jedwabiście gładką. Właściwości nawilżające produkty zostały potwierdzone w badaniach laboratoryjnych.

nawilżające
zapachowa
w butelce
>250ml
Skóra
sucha, normalna
w żelu

Polecam ;-)

Żel jest gęsty, pieni się bardzo intensywnie. Żel jest bardzo delikatny, nie podrażnia mi skóry ani nie wysusza jej. Zapach jest bardzo przyjemny i stonowany, utrzymuje się dość długo. Bardzo atrakcyjna cena do jakości.

Świetny żel za niską cenę

Wszystkie żele z tej serii są świetne. Dobrze się pienią i myją, nie wysuszają i mają piękne zapachy, a dodatkowo są bardzo wydajne. Bardzo lubię do nich wracać.

Całkiem w porządku

Kupiłam żel zachęcona opiniami na portalu. W sumie się nie zawiodłam.
Zapach jest nieziemski, szkoda, że nie zostaje na skórze. W miarę nawilża, nie zostawia żadnego filmu, fajnie się pieni.

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

Owocowy zawrót głowy ;)

Bardzo przyjemny żel, uwielbiam je!
Duża, pojemna butelka jest mega wydajna, przez co opłacalna cenowo.
Spora ilość zapachów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Mleczko z granatem i marakują jest niezwykle trwałe na skórze, owocowe i energetyzujące!
Super się rozprowadza i delikatnie pielęgnuje.

Super

Mleczko jest bardzo dobre, dzięki owocowemu zapachowi pobudza zmysły, przyjemnie się je rozsmarowuje, skóra pozostaje nawilżona, odżywiona, miękka, gładka jak jedwab. Opakowanie jest ekonomiczne.

Super

Bardzo kremowe,dobrze oczyszczające mleczko.Doskonale się pieni,nie wysusza skóry,nie podrażnia.Nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry.Pozostawia uczucie czystości i odświeżenia.Skóra jest pachnąca i gładka.Jest wydajne,niedrogie,łatwo dostępne i w wygodnym opakowaniu..Jak dla mnie to produkt bez wad.

Bomba!

Ten żel jest po prostu genialny. Zapach jest obłędny - słodki, owocowy i bardzo świeży, absolutnie nie czuć chemii. Konsystencja kremowa, ale bardzo dobrze się pieni i nie wysusza skóry. Żel jest wydajny, bardzo tani i ma bardzo wygodne opakowanie. Z dostępnością również nie ma problemu. Dobrze myje i nie podrażnia - czego chcieć więcej. Zdecydowanie mój hit, nie widzę w nim żadnych wad.

Niezły żel pod prysznic

Sprawdza się jako żel pod prysznic, dobrze się pieni, nie wyszusza, nie podrażnia, nie uczula, przyjemnie się go używa. Ma fajną konsystencję i bez problemu można go stosować codziennie. Łatwo się spłukuje, nie zostawia uczucia ściągnięcia, ani też tłustego filtra.

Rozkoszne!

Marka Luksja nigdy mnie nie zawodzi. Kremowa konsystencja, cudowny zapach. To mleczko otula moje ciało pod prysznicem. Jest idealne, jedwabiste, bardzo wydajne. Pozostawia skórę gładką i pachnącą. Czekam na kolejne wydania!

Rewelacja!

Do tej pory myślałam, że Luksja produkuje tylko mydła.. i z tym mi się firma do tej chwili kojarzyła.. Na początku trochę się bałam, że żel będzie wysuszał skórę, ale jakież to było pozytywne zaskoczenie po użyciu!

Konsystencja żelu jest bardzo płynna, nie bez powodu producent pisze, że to mleczko pod prysznic.. Jest kremowe, dobrze się pieni i wygodnie rozprowadza. Produkt dobrze myje nie wysuszając przy tym skóry, a moja jest wrażliwa, atopowa.

Zdecydowanie marakuja dominuje zapachowo w tym mleczku. Osobiście granatu nie wyczuwam, ale nie ubolewam nad tym, bo bardzo lubię tropikalne zapachy. Marakuja pachnie jak lody;) zapach długo utrzymuje się na skórze.

Opakowanie całkiem w porządku, z wygodnym zamknięciem na zatrzask. Nie ma problemu z otwieraniem i zamykaniem, nawet mając wilgotne pod prysznicem dłonie.

Zdecydowanie jestem na ,,tak" i na pewno będę się rozglądać za kolejnymi zapachami. Bardzo fajny produkt, polecam;)

taki sobie

produkt tani, często można kupic na róznych promocjach (rossmann, kaufland,) ma ładny zapach i konsystencje, ale jak dla mnie przeważają minusy:
- mało się pieni
- zapach nie utrzymuje się zbytnio na skórze
- nie nawilża skóry
- im dłuzej uzywałam, tym bardziej denerwował mnie zapach produktu

Jest to produkt zwyczajny jak dla mnie, zwykły ot taki, jak każdy inny. nic rewelacyjnego :)

Uwielbiam!

Ok kilku lat to mój totalny must have pod prysznicem.
Od lat nie zmieniło się jego działanie-co najwyżej ulepszyło. Za to duży plus dla Producenta, bo często, po tam, jak coś jest rozreklamowane i staje się popularne, chwile potem traci na jakości.
Uwielbiam używać tego żelu. Obłędnie pachnie, bardzo dobrze się pieni, a przy jego spłukiwaniu mam wrażenie nawilżenia skóry. Stosować ten produkt to sama przyjemność.
Plusy:
-zapach,
-wydajność (plus za duże pojemności -dbamy choć trochę o środowisko ),
-niezmienna jakość,
-uczucie nawilżenia,
-przyjemna kremowa formuła,
-niska cena ( często na promocjach ),
-dostępność.
Minusów brak.
Niezliczona ilość opakowań mówi sama za siebie. Polecam.