Oriflame, Love Nature, Face Toner Chamomile (Tonik do twarzy z rumiankiem)

Oriflame, Love Nature, Face Toner Chamomile (Tonik do twarzy z rumiankiem)

Świeży, bezbarwny tonik do twarzy Love Nature z rumiankiem delikatnie oczyszcza skórę nie powodując jej przesuszania się. Dzięki zawartości ekstraktu z rumianku przynosi cerze ukojenie.

Dla mnie bomba

Jak dla mnie super. Jakoś nigdy nie byłam fanką toników, zawsze tylko płyn do demakijażu i heja. Tonik wzięłam przypadkiem, bo koleżanka była konsultantką i zależało jej na dobrej sprzedaży, a był w dobrej cenie to czemu nie.
Bardzo dobrze oczyszcza twarz po resztkach makijażu, z którymi nie daje sobie rady płyn micelarny.
Odświeża, pięknie pachnie, jest delikatny, nie podrażnia. Nic więcej nie potrzeba.

Zwykły tonik

Nigdy nie używałam toników. Ten otrzymałam w prezencie od swojej konsultantki. Używam, bo jest, jednak sama bym go chyba nie kupiła.

Zalety:
+ odświeża i oczyszcza;
+ nawilża;
+ jest delikatny;
+ ładny zapach;
+ ładne opakowanie;
+ na pewno nie wyrządza skórze żadnej krzywdy.

Wady:
- cena (w trakcie promocji - polecam. Bez promocji - lepiej na nią poczekać)
- nie jest wydajny.

Stosuję go rano i wieczorem, zawsze po oczyszczeniu buzi i przed nałożeniem kremu. Mam też wrażenie, że bez tego mój rytuał poranny i wieczorny byłby niekompletny. Tonik ma coś w sobie, ale bez szału. Szczerze? Spodziewałam się czegoś więcej.

Używam tego produktu od: lipiec 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 duże (150 ml)

Takie nie wiadomo co

Tak ogólnie to nie przepadam za tonikami. Produkt ten dopisałam do zamówienia, będąc konsultantką Oriflame. Myślę sobie \'a bo tani to wezmę przyda się\'
I stoi tak na półce i nie wiem na co czeka... skład nie powala, ten rumianek gdzieś tam czwarty czy piąty od końca. To ja już wolę zaparzyć sobie herbatkę rumiankową i przemyć twarz (btw: maseczki zawsze mieszam z taką właśnie herbatką ;)) Używam go tylko po użyciu mleczka do demakijażu, które zostawia tłustą powłokę na skórze. Tonik ten fajnie domywa i skóra się po nim nie świeci i nie klei. Nie zauważyłam żadnego dobroczynnego działania, zresztą producent nie za bardzo napisał na co on jest (no bo przecież wszyscy to wiedzą ;)).
Działanie chyba takie same miałabym, używając samej wody. ładnie pachnie i ładna butelka, nic poza tym. Szkoda tych 10 czy 12 zł.
Mimo że jestem-byłam konsultantką tej marki, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/10 pierwszego opakowania...