Biały Jeleń, Hipoalergiczny nawilżający krem do twarzy `Kozie Mleko`

Biały Jeleń, Hipoalergiczny nawilżający krem do twarzy `Kozie Mleko`

Sprawdź ceny produktu

Krem do twarzy Biały jeleń hipoalergiczny kozie mleko jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji suchej i odwodnionej skóry. Specjalnie opracowana formuła długotrwale nawilża i wygładza skórę. Pozostawia warstwę, która chroni przed przesuszaniem i odwodnieniem skóry w wyniku działania niekorzystnych czynników zewnętrznych. Skutecznie przyspiesza proces łagodzenia podrażnień i wspomaga regenerację naskórka.
Krem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Przeznaczony dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.
Substancje aktywne w kremie hypoalergicznym kozie mleko biały jeleń:
- ekstrakt z koziego mleka - zapewnia odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry,
dzięki czemu odzyskuje ona miękkość, elastyczność i jedwabistą gładkość
- kompleks łagodzący - dzięki zawartości kwasu bosweliowego łagodzi podrażnienia
i zaczerwienienia oraz zmniejsza skłonność do ich występowania, głęboko regeneruje
naskórek opóźniając procesy starzenia się skóry, likwiduje uczucie nieprzyjemnego
napięcia i ściągnięcia
- pantenol - naturalny prekursor witaminy B5, poprzez penetrację do głębszych warstw
skóry skutecznie i długotrwale nawilża, działa przeciwzapalnie, regenerująco i ochronnie
- olej ze słodkich migdałów - wzmacnia odnowę bariery ochronnej skóry, zapewnia
jej nawilżenie i zmiękczenie
Nie zawiera alergenów, parabenów i silikonów. Przebadany dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej i z dodatnim wywiadem w kierunku atopii.

Mój ulubieniec!

Krem kupiłam gdzieś w jakimś randomowym sklepie, akurat na promocji jakieś 1,5 roku temu i do teraz za każdym razem jak mi się skończy kupuję nowe opakowanie.
Jest to krem bardzo silnie nawilżający, długo trwałe nie zapychający (przynajmniej jak dla mojej cery tłustej i trądzikowej która nie polubiła się z większością kremów które stosowałam). Pod makijażem zdarzało mu się rolować,więc dlatego ja używam go na noc i jak wiem że nie będę nakładała zaraz makijażu. Nie podrażnia i jest to przede wszystkim nasz POLSKI produkt.

Ani grzeje ani chłodzi

Nawilża, dobrze pachnie, ale... No niestety moja skóra świeci się na co dzień i nie potrzebuje większego błysku. Niestety po użyciu widzę ciemniejsze wągry i może skóra jest nawilżona, ale nie czuję się po tym kremie atrakcyjna.

Nasz rodzimy kosmetyk. Trzeba głośno mówić aby został doceniony...

Biały Jeleń jak dotychczas miałam styczność z tymi produktami w wydaniu mydła, szamponu czy płynu do higieny intymnej... Opcja kremu do twarzy jakoś nie wpadała mi w ręce do czasu....
Hipoalergiczny nawilżający krem do twarzy zakupiłam ok 6 msc temu. Przez 4 dokładnie czekał na swoją premierę. I się doczekał dwa miesiące temu.
Wówczas moja skóra wymagała intensywnego nawilżenia. Słońce, wiatr - szybkie jedzenie, niewielka ilość wody momentalnie odłożyło się na jakości stanu skóry.

Plastikowa tuba. Solidny gruby materiał z zatyczką. Niezawodny. Bardzo łatwo i bez marnotrawstwa kosmetyku wyciskam potrzebną porcję kremu.

Efekt
Głównym zadaniem jest nawilżenie. I moi mili krem swoje założenia spełnia w 100%.
Lekka biała, szybko wchłanialna formuła bardzo solidnie nawilża nawet najbardziej wymagającą skórę.
Dotychczas nie sięgałam po kremy z tak niskiej półki cenowej jednak ten kosmetyk jest idealnym dowodem na to, że bardzo ale to bardzo dobry krem nie musi kosztować fortuny.
Polska marka oferuje świetnej jakości kosmetyki bez przepłacania...
Za tubkę tego kremu zapłaciłam ok9 zł... Kosmicznie śmieszna cena.
Producent zaleca aby krem zużyć w przeciągu 3 msc od otwarcia co jak dla mnie fizycznie jest niewykonane pomimo niezwykle intensywnego użytkowania. Dodam nie żałuję sobie kremu a mimo to jego zużycie jest niewielkie.

Przy regularnym stosowaniu krem wspaniale nawilża, koi i rozjaśnia skórę. Dodatkowo idealnie się sprawdza jako krem na dzień pod makijaż.
Wszelkiego rodzaju podkłady, czy kremy bb świetnie się trzymają. Fomuła ekstremalnie szybko się wchłania.
Zapach natomiast jak dla mnie ejst bardzo delikatny- szybko wietrzeje.

Lekki krem nawilżający

Krem kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii i nie zawiodłam się. Jest to świetny, delikatny produkt do codziennego stosowania, w dodatku w bardzo przystępnej cenie.

Duża tuba nie jest czymś, do czego przyzwyczaili nas producenci innych kremów do twarzy. Opakowanie przypomina raczej balsam do ciała, niż krem do buzi. Nie uważam tego jednak za minus, bynajmniej! Producent udowadnia, że można wyprodukować naprawdę fajny krem w bardzo niskiej cenie, bo jeśli podzielimy cenę przez pojemność tego wielkiego opakowania, okaże się, że to jeden z najtańszych kremów na półce w drogerii. Szata graficzna może nie zwala z nóg, ale forma tubki jest niewątpliwie praktyczna, można przeciąć i wybrać produkt do końca, a i w czasie podróży nic nam się nie potłucze.

Krem ma formułę delikatnie żelową, lekką, nie jest tępy, nie robi białych mazów. Jest zdecydowanie perfumowany, ale według mnie zapach jest przyjemny i nie na tyle intensywny by podrażniać.

Idelanie nadaje się pod makijaż, szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Nawilżenie wystarczające dla cery mieszanej bądź normalnej, z cerą bardzo suchą może sobie nie poradzić.

Plus za brak parabenów w składzie.

Warto też dodać, że producent Białego Jelenia (Polllena) nie testuje na zwierzętach. Brawo!

Tanie Cudo!

Stosowałam go około 4 lata na dzień, ze względu na jego lekka formułę. Na noc potrzebuje "tłustszej" mazi.
Był i na pewno dalej jest fenomenalny! Doskonale nawilża, czuć, że skóra jest wygładzona. Nie jest komandogenny: powoduje wysypu zaskórników ani pryszczy - gigantów. Hipoalergiczny: nie uczulił mojej wrażliwej cery, wręcz przeciwnie - była ukojona, nie czerwieniła się, naczynka nie pękały. Pod makijaż nadaje się idealnie. Nie znajduję w nim ani jednego minusa, krem jest niesamowicie wydajny. Ma doskonale dobrane składniki, bez nadmiaru chemii.
W tym monecie nakładam na twarz inne smarodiwła, ale mam do niego ogromny sentyment i na pewno jeszcze go kupię.
Cena kremu jest śmieszna. Wiele aptecznych preparatów jest o wiele droższych i nawet w połowie nie tak dobrych. Zapach przypadł mi do gustu.
Mogę też stwierdzić, że przez tyle lat stosowania jeszcze żaden krem nie spisał się aż tak dobrze.

Mega

Mam atopową, bardzo suchą cerę z niedoskonałościami. Stosowałam wiele kremów, emulsji w różnych cenach. Większość z nich była po prostu 'ok', ale ten produkt (+ ta śmieszna cena) niesamowicie mnie zaskoczył.

Must have.

Doskonały krem do codziennej pielęgnacji. Świetnie sprawdził się przy mojej mieszanej i trądzikowej cerze. W odpowiedni sposób nawilża skóra, a dzięki temu, że nie pozostawia na twarzy tłustej warstwy idealnie nadaje się pod makijaż. Dodatkowo krem jest też bardzo wydajny i ma niską cenę, w stosunku do jakości. Na pewno kupię go ponownie. ;)

Bardzo dobry

Krem kupiłam zachęcona wysoką notą w KWC, a akurat szukałam czegoś nawilżającego. I to jest strzał w dziesiątkę. Krem ma delikatną, lekko lejącą się konsystencję, pachnie bardzo przyjemnie. Jest go dużo, bo aż 100 ml.
Nawilża, wygładza, nie uczula, ani nie podrażnia. Stosuję go także pod oczy. Mam cerę naczynkową i żadnej krzywdy jej nie robi, wręcz przeciwnie. Na pewno kupię raz jeszcze.

Zachwycający

Mam cerę trądzikową i bardzo wrażliwą. Posiadam też sporo suchych skórek od maści na niedoskonałości. Łatwo moja cera się zapycha, dlatego szukałam czegoś delikatnego co dobrze by nawilżyło moją buzie. Ten krem jest po prostu cudowny. Nadaje się pod makijaż jak i również na noc, do masażu twarzy. Jak dla mnie idealny. Nie zapycha, nawilża no i ta cena za taką pojemność.

Bardzo przyjemny krem. Mam cerę mieszaną, z trądzikiem, która niestety lubi się "przesuszać", a krem dość dobrze sobie z nią radzi. Odpowiednio nawilża, uspokaja, daje przyjemną bazę pod makijaż, nie zapycha, a skóra jest wręcz odprężona.
Zdarzyło mi się używać go także pod oczy - żadnych podrażnień, szczypania itp., a zaznaczam, że mam z tym duży problem.

Krem raczej nie poradzi sobie z dużymi przesuszeniami, ale do codziennej pielęgnacji jest bardzo fajny.

Uratował moją twarz

Gdy moja cera w okresie letnim była jednocześnie wysuszona i mega tłusta, szczypała i była zaczerwieniona to właśnie ten krem ją uratował.
Produkt dostałam bez problemu w Naturze za kilkanaście złotych. Zapakowany w kartonik i zabezpieczony folią, więc nie musimy mieć obaw, że ktoś go przed nami otwierał. Duża tubka, bo aż 100ml, więc starcza na długo. Krem ma delikatny zapach, dosyć rzadką jak na krem konsystencję, ale jest wydajny. Szybko się rozsmarowuje, pozostawia na skórze delikatny film. Świetnie radzi sobie z suchą skórą, więc z pewnością sięgnę po niego ponownie.

Jak najbardziej na tak ;)

Kosmetyk zakupiłam dzięki wysokiej ocenie na wizażu. Krem daje radę cerze mieszanej :) Bardzo go polecam, mój nowy KWC :) raczej już nie będę szukać innego przyjaciela :P