Biały Jeleń, Hipoalergiczny nawilżający krem do twarzy `Kozie Mleko`

Biały Jeleń, Hipoalergiczny nawilżający krem do twarzy `Kozie Mleko`

Krem do twarzy Biały jeleń hipoalergiczny kozie mleko jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji suchej i odwodnionej skóry. Specjalnie opracowana formuła długotrwale nawilża i wygładza skórę. Pozostawia warstwę, która chroni przed przesuszaniem i odwodnieniem skóry w wyniku działania niekorzystnych czynników zewnętrznych. Skutecznie przyspiesza proces łagodzenia podrażnień i wspomaga regenerację naskórka.
Krem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Przeznaczony dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.
Substancje aktywne w kremie hypoalergicznym kozie mleko biały jeleń:
- ekstrakt z koziego mleka - zapewnia odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry,
dzięki czemu odzyskuje ona miękkość, elastyczność i jedwabistą gładkość
- kompleks łagodzący - dzięki zawartości kwasu bosweliowego łagodzi podrażnienia
i zaczerwienienia oraz zmniejsza skłonność do ich występowania, głęboko regeneruje
naskórek opóźniając procesy starzenia się skóry, likwiduje uczucie nieprzyjemnego
napięcia i ściągnięcia
- pantenol - naturalny prekursor witaminy B5, poprzez penetrację do głębszych warstw
skóry skutecznie i długotrwale nawilża, działa przeciwzapalnie, regenerująco i ochronnie
- olej ze słodkich migdałów - wzmacnia odnowę bariery ochronnej skóry, zapewnia
jej nawilżenie i zmiękczenie
Nie zawiera alergenów, parabenów i silikonów. Przebadany dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej i z dodatnim wywiadem w kierunku atopii.

Lekki i delikatny

Jestem bardzo miło zaskoczona tym kremem. Nie spodziewałam się w tej cenie tak fajnego efektu. Nawilża bardzo dobrze i na długo. Nie pozostawia filmu, dzięki czemu nadaje się pod płynny podkład. Miałam nawet wrażenie, że makijaż wyglądał lepiej po zastosowaniu kremu przed malowaniem. Zakochałam się w produktach hipoalergicznych, chociaż moja cera wcale tego nie wymaga.

bardzo dobry

Na początku ciąży niemal każdy kosmetyk jakiego używałam dotychczas zaczął mnie uczulać. Na jakiś czas zrezygnowałam więc z kremów, toników, serum i tym podobnych, moja pielęgnacja opierała się tylko i wyłącznie na mydle Biały Jeleń. Myłam nim ciało i twarz. Niestety, jako posiadaczka cery suchej szybko doprowadziłam cerę do opłakanego stanu, więc postawiłam na krem z BJ.
Kremik nie był drogi, ale niestety trudno dostępny. Pierwszą tubkę zamówiłam przez internet, kolejną udało mi się dostrzec na zakupach spożywczych w markecie. Cena wg mnie bardzo korzystna.
Krem zamknięty jest w tubę z zamknięciem na klik. Pojemność to 100ml ważne przez 6 miesięcy od otwarcia. Mi tubka wystarcza na około dwa miesiące używania rano i wieczorem, a czasem nawet w ciągu dnia. Nie raz zresztą potraktowałam nim też dłonie czy dekolt.
Konsystencja wg mnie lekka. Bardzo szybko się wchłania choć na początku przez kilka sekund twarz jest niemal biała, krem się marze. Po chwilce biała warstwa znika. Ulatnia się też zapach.
Jest dobrą bazą pod makijaż, ładnie go utrzymuje. Sprawia, że cera jest jakby satynowo-matowa, po prostu zdrowa.
Co do najważniejszego, czyli działania. Po kilku dniach krem dobrze nawilżył twarz, choć nadal jest ona sucha. Nie jest to panaceum na wszelkie zło, ale w czasach rewolucji na twarzy jest bardzo dobrym wyborem. Nie uczula, nie podrażnia, nie przyczynia się do powstawania niedoskonałości.
Nie mogę powiedzieć, że jest to mój ideał, za bardzo lubię testować nowości jednak w obecnej chwili kurczowo się go trzymam i jestem w trakcie zużywania trzeciej tubki. Kiedy będę mogła na pewno wypróbuję coś nowego, ale zawsze wiem, że do Białego Jelenia mogę bez obaw powrócić.
Wszystkim alergikom polecam.

Ulubiony

Skusiły mnie pozytywne recenzje, kupiłam, nie żałuję. Krem bardzo wydajny, wystarczy ilość ziarnka grochu na całą twarz. Od razu czuć, że nawilża, nie natłuszcza, zostawia milutką warstwę ochronną na twarzy. Mam cerę mieszaną i radzi sobie z nią świetnie, nie dostałam jak na razie żadnych wyprysków, a stosuję go rano i wieczorem. Pozbył się moich suchych skórek, których miałam sporo na nosie i czole. Oczywiście hipoalergiczny, więc nie uczula, mimo że ja mam na przykład mega wrażliwe oczy i większość kosmetyków jakichkolwiek, czy to pielęgnacyjnych, czy do makijażu, jeśli jest blisko moich oczu od razu powoduje łzawienie i szczypanie. W przypadku tego kremu nic takiego się nie dzieje, co bardzo doceniam.
Krem ma też świetny, wyczuwalny efekt łagodzący na skórę. Po prostu ma się wrażenie, że jest otulona jedwabiem. I to się utrzymuje przez cały dzień.
Oprócz tego nie powoduje, że moja twarz się świeci. Jest rozświetlona i nawilżona, ale nie ma tego tłustego odblasku. Stosuję go bez problemu pod makijaż, spisuje się świetnie i dobrze działa z moim podkładem.
Z zalet jeszcze dużym plusem jest zapach i to, jak szybko się wchłania. Ogólnie mój ulubiony krem jak do tej pory.

Kremiczek

Lubię produkty tej firmy więc postanowiłam wypróbować też ten kremik. Jest rewelacyjny bardzo przyjemna lekka konsystencja która super się rozprowadza i wchłania moja cera jest dobrze nawilżona, krem nie podrażnia i nie zapycha jest świetny.

tak

Milutki, "mięciutki" na twarzy, czuć że nie ma parafiny. Mam skórę mieszaną a krem jest do suchej i też działa. Stosuję go intensywnie. Nie używałam wcześniej kosmetyków z Białego Jelenia teraz napewno potestuję inne produkty. I jeszcze za taką cenę ... nie mogłam dać inaczej jak 5.

Kremuś jakich mało

remuś jest doskonałym uzupełnieniem codziennych rytuałów urodowych osób borykających się z problematyczną cerą oraz tych, którzy pragną korzystać z wyrobów kosmetycznych na bazie nieinwazyjnych komponentów. Lekka konsystencja - posiada w składzie ekstrakt z koziego mleka. Dzięki niemu naskórek zostaje dogłębnie nawilżony i odżywiony, a wszelkie stany zapalne czy zaczerwienienia są wyciszone. Olej ze słodkich migdałów zabezpiecza buzię przed czynnikami zewnętrznymi, tworzy na jej powierzchni barierę chroniącą przed przesuszeniem oraz zapewnia przyjemne uczucie relaksu i odprężenia. Koniec z napiętą i szorstką twarzą! Pantenol przyspiesza gojenie ranek, działa przeciwzapalnie i regenerująco. Z kolei wyciąg z trawy azjatyckiej wspomaga właściwości nawadniające kosmetyku i dba o to, aby każda komórka otrzymała jak najwięcej życiodajnej ciekłej substancji.

Delikatny

Każdy produkt z kozim mlekiem się u mnie do tej pory sprawdził, więc jak zobaczyłam ten to postanowiłam przetestować.

* Krem ma bardzo naturalny, delikatny zapach.

*Przyjemnie nawilża buzię, skóra jest po nim zdecydowanie miękka i gładka. Nie jestem pewna czy pomoże na mocno przesuszona skórę, ponieważ jak zaczęłam go używać już w miarę poradziłam sobie z przesuszeniem innymi kremami a biały jeleń jest bardzo delikatny więc wydaje mi się że może nie pomoc, ale mogę się mylić.

*Krem jest bardzo delikatny dla skóry. Nie zapycha i nie podrażnia więc polecam osobom z wrażliwa cerą. Wydaje mi się, że przy używaniu tego kremu pojawia się mniej niedoskonałości. Można go stosować pod makijaż.

*Matuje - tego efektu akurat nie pragnęłam ale większość osób będzie z tego zadowolona. U mnie pewnie sprawdzi się bardziej latem.

*Jest bardzo wydajny. Nie jest to drogi kosmetyk a pojemność jest spora. Opakowanie trochę nie do końca wygodne - czasami wylatuje za dużo produktu.

Idealny na noc i jako krem ochronny

Skusiłam się na ten krem ze względu na zawartość koziego mleka i oleju migdałowego, które nawilżają i łagodzą podrażnienia. Przeżyłam bardzo miłe doświadczenie, stosując go. Krem, pomimo występowania oleju wysoko w składzie, ma lekką konsystencję, nie zapycha porów, świetnie nawilża i pozostawia skórę miękką w dotyku jak pupcia niemowlaka. Nadaje się również pod makijaż! Bardzo dobrze sprawdza się również jako krem ochronny gdy wyjeżdżam na piesze wędrówki w górach, skóra nie jest tak zaczerwieniona od siarczystego mrozu i wiatru. Nie powoduje wysypu trądziku, więc śmiało mogę go polecić osobom zmagającym się z nim i posiadających suchą skórę. Krem jest również bardzo wydajny, jedna tubka starcza na prawie rok.

polecam

Używałam dosyć dawno 1) łagodzenie i 2) nawilżanie
chociaż bardziej wolałam nawilżanie
Krótko mówiąc dobre kremy

Nadają się pod makijaż nie pozostawiają lepkiej warstwy

Wygodne i duże opakowanie

Świetny

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona. Nie dość, że świetnie nawilża to radzi sobie z podrażnioną zimnym wiatrem skórą. Nie zapycha, nie roluje się. Naprawdę ten krem jest chyba moim ideałem, a kupowałam kremy naprawdę z każdej możliwej półki cenowej (może poza kremami z półki cenowej LaMer ;) ).

Moja perełka wśród kremów.

Krem otrzymałam w prezencie od mojego narzeczonego ponieważ miałam bardzo zły stan skóry, dostałam jakiegoś dziwnego zapalenia skóry i musiałam odstawić wszystko. Jestem alergikiem na twarzy i to takim solidnym. A że od dłuższego czasu szukałam dobrego lecz nie mega drogiego kremu z zawartością mleka najlepiej koziego, bez silikonów i takiego wiecie na noc i na dzień bo jestem osobą podróżującą miedzy miastami bardzo często, to wiadomo nie zabiorę ze sobą całej szafy kosmetyków. A więc mój facecik mi go kupił w prezencie. I trafił cudnie. Ten krem to złoto dla alergika!

Jest wspaniały!

Najlepszy krem do twarzy jaki miałam. Mam bardzo suchą skórę, która często się niestety łuszczy. Ten krem mi bardzo pomógł, doskonale nawilża, nadaje się pod makijaż. Nie zostawia tłustej, świecącej buzi. Przebił pod względem jakości wszystkie drogie apteczne, które miała okazję używać. Szczerze polecam.