Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Biały Jeleń, Hipoalergiczny nawilżający krem do twarzy `Kozie Mleko`

Biały Jeleń, Hipoalergiczny nawilżający krem do twarzy `Kozie Mleko`

Krem do twarzy Biały jeleń hipoalergiczny kozie mleko jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji suchej i odwodnionej skóry. Specjalnie opracowana formuła długotrwale nawilża i wygładza skórę. Pozostawia warstwę, która chroni przed przesuszaniem i odwodnieniem skóry w wyniku działania niekorzystnych czynników zewnętrznych. Skutecznie przyspiesza proces łagodzenia podrażnień i wspomaga regenerację naskórka.
Krem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Przeznaczony dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.
Substancje aktywne w kremie hypoalergicznym kozie mleko biały jeleń:
- ekstrakt z koziego mleka - zapewnia odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry,
dzięki czemu odzyskuje ona miękkość, elastyczność i jedwabistą gładkość
- kompleks łagodzący - dzięki zawartości kwasu bosweliowego łagodzi podrażnienia
i zaczerwienienia oraz zmniejsza skłonność do ich występowania, głęboko regeneruje
naskórek opóźniając procesy starzenia się skóry, likwiduje uczucie nieprzyjemnego
napięcia i ściągnięcia
- pantenol - naturalny prekursor witaminy B5, poprzez penetrację do głębszych warstw
skóry skutecznie i długotrwale nawilża, działa przeciwzapalnie, regenerująco i ochronnie
- olej ze słodkich migdałów - wzmacnia odnowę bariery ochronnej skóry, zapewnia
jej nawilżenie i zmiękczenie
Nie zawiera alergenów, parabenów i silikonów. Przebadany dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej i z dodatnim wywiadem w kierunku atopii.

Skład: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Coco-Caprylate, Cetearyl Alcohol, Dicetyl Phosphate, Ceteth-10 Phosphate, Panthenol, Isopropyl Myristate, Hydroxyethyl Urea, Imperata Cylindrica roqt Extract, Isododecane, Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene, Caprae Lac Extract, Boswellia Sterrata Gum, Glycerin, PEG-8, Carbomer, Sorbitol, Dipropylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Isotridecyl Isononanoate, Trideceth-6, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum.

Cena: 12 - 15zł / 100ml.
/w/

polecam

Używałam dosyć dawno 1) łagodzenie i 2) nawilżanie
chociaż bardziej wolałam nawilżanie
Krótko mówiąc dobre kremy

Nadają się pod makijaż nie pozostawiają lepkiej warstwy

Wygodne i duże opakowanie

Świetny

Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona. Nie dość, że świetnie nawilża to radzi sobie z podrażnioną zimnym wiatrem skórą. Nie zapycha, nie roluje się. Naprawdę ten krem jest chyba moim ideałem, a kupowałam kremy naprawdę z każdej możliwej półki cenowej (może poza kremami z półki cenowej LaMer ;) ).

Moja perełka wśród kremów.

Krem otrzymałam w prezencie od mojego narzeczonego ponieważ miałam bardzo zły stan skóry, dostałam jakiegoś dziwnego zapalenia skóry i musiałam odstawić wszystko. Jestem alergikiem na twarzy i to takim solidnym. A że od dłuższego czasu szukałam dobrego lecz nie mega drogiego kremu z zawartością mleka najlepiej koziego, bez silikonów i takiego wiecie na noc i na dzień bo jestem osobą podróżującą miedzy miastami bardzo często, to wiadomo nie zabiorę ze sobą całej szafy kosmetyków. A więc mój facecik mi go kupił w prezencie. I trafił cudnie. Ten krem to złoto dla alergika!

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Jest wspaniały!

Najlepszy krem do twarzy jaki miałam. Mam bardzo suchą skórę, która często się niestety łuszczy. Ten krem mi bardzo pomógł, doskonale nawilża, nadaje się pod makijaż. Nie zostawia tłustej, świecącej buzi. Przebił pod względem jakości wszystkie drogie apteczne, które miała okazję używać. Szczerze polecam.

Doskonały

Krem nie drogi o idealnej konsystencji i wchlanianiu. Nie pozostawia uczucia lepkości. Dopiero kilka tyg go używam ale na pewno jest moim hitem. Pod makijaż idealny.

HIT!

Krem idealny dla mnie.
Miałam wersję tę i tę drugą i obie mi odpowiadają.
Krem bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. Nie pozostawia lepkiej, tłustej warstwy.
Doskonale nawilża moją spragnioną skórę. Jest bardzo wydajny - nie dość, że opakowanie duze, to jeszcze niewielka jego ilość pozwala na nakremowanie całej twarzy. Krem na pewno nie zapycha porów, nie podraznia, nie uczula.
Makijaż na nim bardzo dobrze się trzyma, współgra dobrze z każdym podkładem jaki mam.
Naprawdę warto.
Polecam.

Bardzo fajny

Jak za taką cenę krem bardzo fajny :)
Plusy:
- przyjemny zapach
-wydajny, niewielka ilość wystarczy do nakremowania twarzy
-super szybko się wchłania
-pozostawia miła w dotyku skórę
-kosmetyki na nim zachowują się ok

Minusy:
-nie widzę w sumie jakiejś znaczącej poprawy nawilżenia mojej skóry
-moim zdaniem mogli by zmienić opakowanie

Ogółem krem za taką cenę super:) Na pewno kupię jeszcze nie raz!

Bardzo ok

MAM CERĘ MIESZANĄ W KIERUNKU SUCHEJ

Kupiłam go z myślą o kremie na noc. I równo uwinęłam się przed terminem ważności - akurat starczył na 6 miesięcy. Bardzo ważna informacja - nie zawiera parafiny.

DZIAŁANIE:
Nawilża. Faktycznie działa. Używałam zimą i wiosną - zarówno podczas mrozów, zimnych wiatrów i gorszej pogodny, ale też podczas tych cieplejszych dni. Zawsze sprawdzał się dobrze. Nie miałam suchych skórek, suchych placków (co dręczyło mnie od kilku zim na policzkach), skóra była mięciutka, koiła skórę po oczyszczających maseczkach, itp.
Cała pielęgnacja, której uzupełnieniem był ten krem uspokoiła moją skórę.

Ponadto nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha, nie pachnie, szybko się wchłania, jest wydajny, skóra się mocno nie świeci, więc na upartego, gdy skóra jest w gorszym stanie nie ma oporów używać go na dzień przy mieszanej cerze.

Oceniam na 4/5 bo był w porządku, ale... bez szału. Znam podobne produkty jak np. niebieski Alantan, który wychodzi nieco drożej, ale działanie podobne. Zatem nie był nieziemski, ale był bardzo poprawny i miło mi się go używało. POLECAM spróbować. :>

Jak na razie mój KWC

Jak w tytule - mój KWC. Używam od ponad roku.

+ pojemność - krem w ogromnej tubie, mnie osobiście nigdy nie udało się go zużyć do końca przed upływem ważności, poręczny, szata graficzna prosta, nienachalna
+ wydajność - jak wyżej, wystarczy niewielka ilość dla nawilżenia całej twarzy, a produktu jest naprawdę duuuuużo w opakowaniu,
+ zapach - przyjemny w porównaniu do swojego straszliwie śmierdzącego łagodzącego brata, z którego zrezygnowałam właśnie z uwagi na zapach smaru
+ konsystencja - lekka (nie leista, ale też nie zbita), bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy,
+ działanie - rzeczywiście nawilża, rzadziej zdarzają mi się suche skórki (jeśli już to za sprawą podkładu), łagodzi wszelkie podrażnienia - zaskoczył mnie bardzo, gdy podczas przeziębienia, zmęczona kilkudniowym smarkaniem zaaplikowałam jego grubą warstwę w okolice nosa, a na drugi dzień nie było pieczenia, ani śladu po zaczerwienieniach,
+ nie zapycha, a mnie zapycha wszystko, co możliwe
+ hipoalergiczny - rzeczywiście po jego nałożeniu nie mam problemu ze łzawiącymi oczami
+ szybko się wchłania, choć nie do totalnego matu i na pewno matująco i ściągająco nie działa (producent nie składa nawet takiej obietnicy)
+ z racji swojej lekkości i szybkiego wchłaniania nadaje się pod makijaż, choć ma oleje w składzie, co z wodnistymi podkładami może się teoretycznie kłócić
+ cena - bodaj 12 zł (regularna), na promocji znalazłam rekordowo chyba za 8 zł z groszami
+ dostępność - chyba nie ma w rossmannach, ale ja natykam się na ów krem we wszystkich innych sklepach (hebe, wyspy Białego Jelenia w centrach handlowych, intermarche itd.)

Jedyna uwaga, to taka, że krem zgodnie z etykietą ważny jest przez 6 miesięcy od otwarcia i tego terminu rzeczywiście trzeba się trzymać. Mam już trzecie opakowanie, a dwóch poprzednich nie udało mi się zużyć na czas i zauważyłam, że krem zaczął zapychać. Problem zniknął, gdy tylko kupiłam nową tubę.

Przyjemny

Krem jest, delikatny, lekki, wygodny w użyciu. Ma higieniczne opakowanie, nie podrażnia skóry, nie zapycha. Nadaje się do cery tłustej oraz pod makijaż . Na pewno do niego wrócę :)

Idealny na dzień!

Lekki, mocno nawilżający, szybko wchłaniający się i nie tłusty. Krem idealny! Jest hipoalergiczny, więc nie zapycha! Z chęcią używam go pod makijaż, ponieważ nadaje mojej skórze świeżość oraz nawilżenie, a nie pozostawia tłustego nalotu. Jedyną rzeczą jaką bym zmieniła byłaby pompka, niestety produkt jej nie posiada. Ale to już moja osobista opinia :) Będę go kupowała chyba do końca życia bo to jest moje cudo ;)

Dobry a nawet najlepszy

Jest to najlepszy krem nawilżający jaki miałam. Odpowiada mi w nim wszystko, jedynie zapach mógłby być mniej wyczuwalny i dostępność lepsza. Poza tym same zachwyty. Krem jest średnio nawilżający ale idący w stronę silnego i dogłębnego nawilżenia. Używam go z przyjemnością :)