Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Hipoalergiczny nawilżający krem do twarzy `Kozie Mleko`

Hipoalergiczny nawilżający krem do twarzy `Kozie Mleko`

Cena już od 10,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem do twarzy Biały jeleń hipoalergiczny kozie mleko jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji suchej i odwodnionej skóry. Specjalnie opracowana formuła długotrwale nawilża i wygładza skórę. Pozostawia warstwę, która chroni przed przesuszaniem i odwodnieniem skóry w wyniku działania niekorzystnych czynników zewnętrznych. Skutecznie przyspiesza proces łagodzenia podrażnień i wspomaga regenerację naskórka.
Krem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Przeznaczony dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.
Substancje aktywne w kremie hypoalergicznym kozie mleko biały jeleń:
- ekstrakt z koziego mleka - zapewnia odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry,
dzięki czemu odzyskuje ona miękkość, elastyczność i jedwabistą gładkość
- kompleks łagodzący - dzięki zawartości kwasu bosweliowego łagodzi podrażnienia
i zaczerwienienia oraz zmniejsza skłonność do ich występowania, głęboko regeneruje
naskórek opóźniając procesy starzenia się skóry, likwiduje uczucie nieprzyjemnego
napięcia i ściągnięcia
- pantenol - naturalny prekursor witaminy B5, poprzez penetrację do głębszych warstw
skóry skutecznie i długotrwale nawilża, działa przeciwzapalnie, regenerująco i ochronnie
- olej ze słodkich migdałów - wzmacnia odnowę bariery ochronnej skóry, zapewnia
jej nawilżenie i zmiękczenie
Nie zawiera alergenów, parabenów i silikonów. Przebadany dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej i z dodatnim wywiadem w kierunku atopii.

Skład: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Coco-Caprylate, Cetearyl Alcohol, Dicetyl Phosphate, Ceteth-10 Phosphate, Panthenol, Isopropyl Myristate, Hydroxyethyl Urea, Imperata Cylindrica roqt Extract, Isododecane, Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene, Caprae Lac Extract, Boswellia Sterrata Gum, Glycerin, PEG-8, Carbomer, Sorbitol, Dipropylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Isotridecyl Isononanoate, Trideceth-6, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum.

Cena: 12 - 15zł / 100ml.
/w/

Jak na razie mój KWC

Jak w tytule - mój KWC. Używam od ponad roku.

+ pojemność - krem w ogromnej tubie, mnie osobiście nigdy nie udało się go zużyć do końca przed upływem ważności, poręczny, szata graficzna prosta, nienachalna
+ wydajność - jak wyżej, wystarczy niewielka ilość dla nawilżenia całej twarzy, a produktu jest naprawdę duuuuużo w opakowaniu,
+ zapach - przyjemny w porównaniu do swojego straszliwie śmierdzącego łagodzącego brata, z którego zrezygnowałam właśnie z uwagi na zapach smaru
+ konsystencja - lekka (nie leista, ale też nie zbita), bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy,
+ działanie - rzeczywiście nawilża, rzadziej zdarzają mi się suche skórki (jeśli już to za sprawą podkładu), łagodzi wszelkie podrażnienia - zaskoczył mnie bardzo, gdy podczas przeziębienia, zmęczona kilkudniowym smarkaniem zaaplikowałam jego grubą warstwę w okolice nosa, a na drugi dzień nie było pieczenia, ani śladu po zaczerwienieniach,
+ nie zapycha, a mnie zapycha wszystko, co możliwe
+ hipoalergiczny - rzeczywiście po jego nałożeniu nie mam problemu ze łzawiącymi oczami
+ szybko się wchłania, choć nie do totalnego matu i na pewno matująco i ściągająco nie działa (producent nie składa nawet takiej obietnicy)
+ z racji swojej lekkości i szybkiego wchłaniania nadaje się pod makijaż, choć ma oleje w składzie, co z wodnistymi podkładami może się teoretycznie kłócić
+ cena - bodaj 12 zł (regularna), na promocji znalazłam rekordowo chyba za 8 zł z groszami
+ dostępność - chyba nie ma w rossmannach, ale ja natykam się na ów krem we wszystkich innych sklepach (hebe, wyspy Białego Jelenia w centrach handlowych, intermarche itd.)

Jedyna uwaga, to taka, że krem zgodnie z etykietą ważny jest przez 6 miesięcy od otwarcia i tego terminu rzeczywiście trzeba się trzymać. Mam już trzecie opakowanie, a dwóch poprzednich nie udało mi się zużyć na czas i zauważyłam, że krem zaczął zapychać. Problem zniknął, gdy tylko kupiłam nową tubę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462697].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny

Krem jest, delikatny, lekki, wygodny w użyciu. Ma higieniczne opakowanie, nie podrażnia skóry, nie zapycha. Nadaje się do cery tłustej oraz pod makijaż . Na pewno do niego wrócę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358146].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na dzień!

Lekki, mocno nawilżający, szybko wchłaniający się i nie tłusty. Krem idealny! Jest hipoalergiczny, więc nie zapycha! Z chęcią używam go pod makijaż, ponieważ nadaje mojej skórze świeżość oraz nawilżenie, a nie pozostawia tłustego nalotu. Jedyną rzeczą jaką bym zmieniła byłaby pompka, niestety produkt jej nie posiada. Ale to już moja osobista opinia :) Będę go kupowała chyba do końca życia bo to jest moje cudo ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1326341].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na trądzik

Dobry a nawet najlepszy

Jest to najlepszy krem nawilżający jaki miałam. Odpowiada mi w nim wszystko, jedynie zapach mógłby być mniej wyczuwalny i dostępność lepsza. Poza tym same zachwyty. Krem jest średnio nawilżający ale idący w stronę silnego i dogłębnego nawilżenia. Używam go z przyjemnością :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268616].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki, nawilżający, idealny

Uwielbiam go za to jak dobrze nawilża, szybko się wchłania, nadaje się nawet pod makijaż, nie uczula, nie podrażnia, wydaje się dosyć "naturalny". Ma bardzo dobry skład. Sprawdzony nawet przez korneometr - miał dobry wynik i rzeczywiście nawilża skórę. Zapach dosyć neutralny, ale jednak jest. Wystarczy bardzo mała ilość na całą twarz, przez co jest wydajny. Tani, ale troszkę ciężko dostępny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214153].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Na kremik skusiłam się podczas pewnych zakupów internetowych, wygooglowałam go sprawdziłam opinie, skład i ostatecznie dodałam do koszyka.
Krem ma naprawdę świetną cenę. Za 100 ml kremu o tak świetnym składzie dałam około 12 zł. Szkoda, że jest tak trudno dostępny. Kremik znajduje się w tubie o prostej szacie graficznej. Posiada bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłania. Szkoda, że nie posiada filtra- byłby wtedy idealnym kremem na dzień. Tak więc używałam go przeważnie na noc. Ma delikatny, nienachalny zapach. Mam cerę suchą i jak dla mnie ten krem solo na noc był odrobinę za lekki, jednak jak dodałam kropelkę żelu hialuronowego lub aloesowego działał wtedy idealnie. Odrobię wolę od niego krem winogronowy z alterry, ale ten z dodatkowym wspomaganiem w postaci nawilżacza dorównuje alterze :)
Myślę, że kupię go kiedyś ponownie, ale na chwilę obecną mam na oku kilka innych kremów :)
Ja ze swojej strony polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1133376].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny krem na dzien

Krem ma lekka konsystencje, przyjemny zapach, szybko się wchłania, dobrze współgra i utrzymuje makijaż twarzy. A co najważniejsze nawilża skore! Dodatkowo cena i duza pojemność sprawiają ze krem ten jest idealnym kremem na dzień. Nie widzę żadnych minusów.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1081771].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry krem

Plusy:
-bardzo dobry skład
-cena
-wydajność
-działanie- mam skórę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania krem się wchłania na tyle dobrze, że nie powoduje świecenia
-nawilżenie

Minusy: nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1047881].usefull || 0 }}% pomocna.

piękna, promienna cera

Znudzona moim codziennym La Roche Effeclar H (mam cerę tłustą i trądzikową, wysuszoną maściami), postanowiłam sięgnąć po coś nowego. Ponieważ moja cera przy trądziku ma w dodatku alergię na prawie wszystkie kremy, musiałam poszukać czegoś hipoalergicznego.

Zauważyłam, że mój brat, również alergik, używa kremu do twarzy Biały Jeleń wersję łagodzącą. Wypróbowałam, i krem bardzo przypadł mi do gustu. Poszperałam trochę w internecie i natrafiłam na taki sam kremik tylko w wersji z Kozim Mlekiem. Od tamtej pory się z nim nie rozstaję :)

+wydajność, używam go dwa razy dziennie przez 2 miesiące, a końca nie widać.
+efekt - skóra jest mięciutka, matowa i nawilżona, zero suchych skórek
+idealny dla cery tłustej i trądzikowej (łagodzi zmiany i podrażnienia- szybciej się goją)
+zapach, dla mnie ogromny plus, jest o wiele przyjemniejszy i delikatniejszy niż przy wersji łagodzącej.
+hipoalergiczny
+nie zapycha
+cena, krem kosztuje około 15 złoty przy pojemności 100 ml.

- dostępność, niestety o ile wersję łagodzącą znajdziemy w aptekach, i niektórych drogeriach stacjonarnych (np. hebe), tak wersji z Kozim Mlekiem na razie musimy szukać tylko w internecie. (ja swój zamówiłam na allegro)

Używam tego produktu od: 2 mięsięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015154].usefull || 0 }}% pomocna.