Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Hipoalergiczny nawilżający krem do twarzy `Kozie Mleko`

Hipoalergiczny nawilżający krem do twarzy `Kozie Mleko`

Krem do twarzy Biały jeleń hipoalergiczny kozie mleko jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji suchej i odwodnionej skóry. Specjalnie opracowana formuła długotrwale nawilża i wygładza skórę. Pozostawia warstwę, która chroni przed przesuszaniem i odwodnieniem skóry w wyniku działania niekorzystnych czynników zewnętrznych. Skutecznie przyspiesza proces łagodzenia podrażnień i wspomaga regenerację naskórka.
Krem szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy, stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Przeznaczony dla osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.
Substancje aktywne w kremie hypoalergicznym kozie mleko biały jeleń:
- ekstrakt z koziego mleka - zapewnia odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry,
dzięki czemu odzyskuje ona miękkość, elastyczność i jedwabistą gładkość
- kompleks łagodzący - dzięki zawartości kwasu bosweliowego łagodzi podrażnienia
i zaczerwienienia oraz zmniejsza skłonność do ich występowania, głęboko regeneruje
naskórek opóźniając procesy starzenia się skóry, likwiduje uczucie nieprzyjemnego
napięcia i ściągnięcia
- pantenol - naturalny prekursor witaminy B5, poprzez penetrację do głębszych warstw
skóry skutecznie i długotrwale nawilża, działa przeciwzapalnie, regenerująco i ochronnie
- olej ze słodkich migdałów - wzmacnia odnowę bariery ochronnej skóry, zapewnia
jej nawilżenie i zmiękczenie
Nie zawiera alergenów, parabenów i silikonów. Przebadany dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej i z dodatnim wywiadem w kierunku atopii.

Skład: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Coco-Caprylate, Cetearyl Alcohol, Dicetyl Phosphate, Ceteth-10 Phosphate, Panthenol, Isopropyl Myristate, Hydroxyethyl Urea, Imperata Cylindrica roqt Extract, Isododecane, Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene, Caprae Lac Extract, Boswellia Sterrata Gum, Glycerin, PEG-8, Carbomer, Sorbitol, Dipropylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Isotridecyl Isononanoate, Trideceth-6, Triethanolamine, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum.

Cena: 12 - 15zł / 100ml.
/w/

Bardzo fajny

Jak za taką cenę krem bardzo fajny :)
Plusy:
- przyjemny zapach
-wydajny, niewielka ilość wystarczy do nakremowania twarzy
-super szybko się wchłania
-pozostawia miła w dotyku skórę
-kosmetyki na nim zachowują się ok

Minusy:
-nie widzę w sumie jakiejś znaczącej poprawy nawilżenia mojej skóry
-moim zdaniem mogli by zmienić opakowanie

Ogółem krem za taką cenę super:) Na pewno kupię jeszcze nie raz!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1536316].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo ok

MAM CERĘ MIESZANĄ W KIERUNKU SUCHEJ

Kupiłam go z myślą o kremie na noc. I równo uwinęłam się przed terminem ważności - akurat starczył na 6 miesięcy. Bardzo ważna informacja - nie zawiera parafiny.

DZIAŁANIE:
Nawilża. Faktycznie działa. Używałam zimą i wiosną - zarówno podczas mrozów, zimnych wiatrów i gorszej pogodny, ale też podczas tych cieplejszych dni. Zawsze sprawdzał się dobrze. Nie miałam suchych skórek, suchych placków (co dręczyło mnie od kilku zim na policzkach), skóra była mięciutka, koiła skórę po oczyszczających maseczkach, itp.
Cała pielęgnacja, której uzupełnieniem był ten krem uspokoiła moją skórę.

Ponadto nie podrażnia, nie uczula, nie zapycha, nie pachnie, szybko się wchłania, jest wydajny, skóra się mocno nie świeci, więc na upartego, gdy skóra jest w gorszym stanie nie ma oporów używać go na dzień przy mieszanej cerze.

Oceniam na 4/5 bo był w porządku, ale... bez szału. Znam podobne produkty jak np. niebieski Alantan, który wychodzi nieco drożej, ale działanie podobne. Zatem nie był nieziemski, ale był bardzo poprawny i miło mi się go używało. POLECAM spróbować. :>

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529906].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak na razie mój KWC

Jak w tytule - mój KWC. Używam od ponad roku.

+ pojemność - krem w ogromnej tubie, mnie osobiście nigdy nie udało się go zużyć do końca przed upływem ważności, poręczny, szata graficzna prosta, nienachalna
+ wydajność - jak wyżej, wystarczy niewielka ilość dla nawilżenia całej twarzy, a produktu jest naprawdę duuuuużo w opakowaniu,
+ zapach - przyjemny w porównaniu do swojego straszliwie śmierdzącego łagodzącego brata, z którego zrezygnowałam właśnie z uwagi na zapach smaru
+ konsystencja - lekka (nie leista, ale też nie zbita), bardzo łatwo rozprowadza się na twarzy,
+ działanie - rzeczywiście nawilża, rzadziej zdarzają mi się suche skórki (jeśli już to za sprawą podkładu), łagodzi wszelkie podrażnienia - zaskoczył mnie bardzo, gdy podczas przeziębienia, zmęczona kilkudniowym smarkaniem zaaplikowałam jego grubą warstwę w okolice nosa, a na drugi dzień nie było pieczenia, ani śladu po zaczerwienieniach,
+ nie zapycha, a mnie zapycha wszystko, co możliwe
+ hipoalergiczny - rzeczywiście po jego nałożeniu nie mam problemu ze łzawiącymi oczami
+ szybko się wchłania, choć nie do totalnego matu i na pewno matująco i ściągająco nie działa (producent nie składa nawet takiej obietnicy)
+ z racji swojej lekkości i szybkiego wchłaniania nadaje się pod makijaż, choć ma oleje w składzie, co z wodnistymi podkładami może się teoretycznie kłócić
+ cena - bodaj 12 zł (regularna), na promocji znalazłam rekordowo chyba za 8 zł z groszami
+ dostępność - chyba nie ma w rossmannach, ale ja natykam się na ów krem we wszystkich innych sklepach (hebe, wyspy Białego Jelenia w centrach handlowych, intermarche itd.)

Jedyna uwaga, to taka, że krem zgodnie z etykietą ważny jest przez 6 miesięcy od otwarcia i tego terminu rzeczywiście trzeba się trzymać. Mam już trzecie opakowanie, a dwóch poprzednich nie udało mi się zużyć na czas i zauważyłam, że krem zaczął zapychać. Problem zniknął, gdy tylko kupiłam nową tubę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462697].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Przyjemny

Krem jest, delikatny, lekki, wygodny w użyciu. Ma higieniczne opakowanie, nie podrażnia skóry, nie zapycha. Nadaje się do cery tłustej oraz pod makijaż . Na pewno do niego wrócę :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358146].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny na dzień!

Lekki, mocno nawilżający, szybko wchłaniający się i nie tłusty. Krem idealny! Jest hipoalergiczny, więc nie zapycha! Z chęcią używam go pod makijaż, ponieważ nadaje mojej skórze świeżość oraz nawilżenie, a nie pozostawia tłustego nalotu. Jedyną rzeczą jaką bym zmieniła byłaby pompka, niestety produkt jej nie posiada. Ale to już moja osobista opinia :) Będę go kupowała chyba do końca życia bo to jest moje cudo ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1326341].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry a nawet najlepszy

Jest to najlepszy krem nawilżający jaki miałam. Odpowiada mi w nim wszystko, jedynie zapach mógłby być mniej wyczuwalny i dostępność lepsza. Poza tym same zachwyty. Krem jest średnio nawilżający ale idący w stronę silnego i dogłębnego nawilżenia. Używam go z przyjemnością :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268616].usefull || 0 }}% pomocna.

Lekki, nawilżający, idealny

Uwielbiam go za to jak dobrze nawilża, szybko się wchłania, nadaje się nawet pod makijaż, nie uczula, nie podrażnia, wydaje się dosyć "naturalny". Ma bardzo dobry skład. Sprawdzony nawet przez korneometr - miał dobry wynik i rzeczywiście nawilża skórę. Zapach dosyć neutralny, ale jednak jest. Wystarczy bardzo mała ilość na całą twarz, przez co jest wydajny. Tani, ale troszkę ciężko dostępny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214153].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Na kremik skusiłam się podczas pewnych zakupów internetowych, wygooglowałam go sprawdziłam opinie, skład i ostatecznie dodałam do koszyka.
Krem ma naprawdę świetną cenę. Za 100 ml kremu o tak świetnym składzie dałam około 12 zł. Szkoda, że jest tak trudno dostępny. Kremik znajduje się w tubie o prostej szacie graficznej. Posiada bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłania. Szkoda, że nie posiada filtra- byłby wtedy idealnym kremem na dzień. Tak więc używałam go przeważnie na noc. Ma delikatny, nienachalny zapach. Mam cerę suchą i jak dla mnie ten krem solo na noc był odrobinę za lekki, jednak jak dodałam kropelkę żelu hialuronowego lub aloesowego działał wtedy idealnie. Odrobię wolę od niego krem winogronowy z alterry, ale ten z dodatkowym wspomaganiem w postaci nawilżacza dorównuje alterze :)
Myślę, że kupię go kiedyś ponownie, ale na chwilę obecną mam na oku kilka innych kremów :)
Ja ze swojej strony polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1133376].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny krem na dzien

Krem ma lekka konsystencje, przyjemny zapach, szybko się wchłania, dobrze współgra i utrzymuje makijaż twarzy. A co najważniejsze nawilża skore! Dodatkowo cena i duza pojemność sprawiają ze krem ten jest idealnym kremem na dzień. Nie widzę żadnych minusów.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1081771].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry krem

Plusy:
-bardzo dobry skład
-cena
-wydajność
-działanie- mam skórę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania krem się wchłania na tyle dobrze, że nie powoduje świecenia
-nawilżenie

Minusy: nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/2 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1047881].usefull || 0 }}% pomocna.