W7, Lip Paint The Art of Gloss (Farbka do ust)

W7, Lip Paint The Art of Gloss (Farbka do ust)

Farbki do ust W7 Lip Paint The Art of gloss można je stosować oddzielne, bądź mieszać razem w celu uzyskania nowego koloru. Idealnie kryjąca farbka do ust W7 Lip Paint The Art of gloss dzięki intensywnej pigmentacji. Oferowany w 5 różnych odcieniach.

Dobry produkt w niskiej cenie

Pigmentacją dorównują słynnym farbkom do ust Sleek'a, a są od nich 3 razy tańsze i mają większą pojemność. Krycie super, wykończenie lekki gloss, oczywiście bez żadnych drobinek, uwielbiam taki efekt. Kupiłam tylko jedną (naughty) czego teraz żałuję, bo nie moge nigdzie ich już dostać. Niestety odcieni wiele nie ma i są, że tak powiem z tej samej rodziny kolorów. Farbkę mieszałam też z jedną ze Sleeka i spokojnie można ją tak używać. Co do trwałości nie jest źle, ale warto przed nałożeniem 'zabezpieczyć' usta jakąś bazą. (u mnie zaczyna schodzić gdy coś jem) Aplikacja pigmentu nie wygląda jak przy malowaniu zwykłą szminką, więc w gre wchodzi albo palec albo pędzelek, co wymaga wprawy bo łatwo się wypaprać i poprzeciągać poza naturalny kontur warg. Mimo to przyjemnie się ją rozprowadza. Konsystencja i wykończenie w sam raz, nie jest ani za suche ani za oleiste. Produkt ma lekko chemiczny zapach, mi on zupełnie nie przeszkadza, ale zdaje sobie sprawę, że inni mogą nie być zachwyceni.
Ogólnie polecam.