Avon, Outspoken Party by Fergie EDP

Avon, Outspoken Party by Fergie EDP

Nowy energiczny zapach Outspoken Party by Fergie uwodzi dzieki aromatom ognistej piwonii, drzewa sandałowego oraz elektryzującej mieszance soczystych malin. Woda perfumowana Outspoken Party by Fergie nalezy do zapachów kwiatowo - owocowych.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina
nuta serca: piwonia
nuty bazy: drzewo sandałowe i creme brulee.

Ta trwałość..

Kwiatowo.. owocowo.. na słodko i z domieszką orientu. Mniej więcej w tych słowach można opisać ten zapach. To, że kompozycja jest kwiatowa to sprawka piwonii, którą można wyczuć bez większych problemów, owocowy akcent to sprawka maliny, która jest również bardzo słodka, a drzewo sandałowe w tym przypadku myślę, że dodaje jakiegoś pazura, który nazwę orientem, ponieważ wysuwa się tutaj taka głębia tej prostej kompozycji. Nie wiem czemu, ale gdzieś w tle odbija się coś a'la magnolia. Chyba, że to kwestia zmieszania tych wszystkich nut.

Krótko mówiąc jest to kwiatowo-owocowa kompozycja, bardzo na słodko z głębią. Taki zapach albo trzeba polubić albo zacząć nienawidzić. Mi przypadła do gustu, ponieważ jestem fanką takich głębszych zapachów i najlepiej na słodko. Pierwsze uderzenie zapachu zaraz po spryskaniu moim zdaniem jest tragiczne. Ostre uderzenie nut, które jest tak spotęgowane, że nos może zacząć boleć. Z pewnością jest to ogromny minus dla osób bardziej wrażliwych, bo prawdopodobieństwo wystąpienia bólu głowy jest całkiem wysokie. Kiedy już wszystko opadnie to można wyczuć każdą nutę z osobna. Nie podoba mi się to, że kompozycja robi mocny start, ale potem i słabo rozwija się i jest strasznie krótkotrwała. Spodziewałam się czegoś dużo bardziej trwałego. Trwałość tutaj na skórze jest mocno przeciętna, znika po 2-4 godzinach. Na ubraniach jest trochę lepiej, ale bez większej rewelacji. Cena dla mnie trochę ciężka do przetrawienia za taką trwałość, a buteleczka przypadła mi do gustu.

Nie wrócę do tego zapachu, bo szukam czegoś dużo bardziej trwałego.

Używa produktu od: próbka

owocowy ulepek

Do klasycznych Outspoken mało podobne. Party złożony jest z syropu owocowego, szczególnie z ciemnych czerownych jeżyn. W tle przebijają się białe kwiaty. Zapach bardzo nietrwały i pospolity. Słodko-owocowy. Ładna buteleczka.

Jeden z ulubionych

Perfum pachnie świeżo, a za razem elegancko. Trwałością nie grzeszy, ale nie jest też z niższych półek, wyczuwalny 4-5h, na ubraniach nawet na następny dzień. Flakonik jest śliczny i poręczny, jak każdy perfum z avona. O wydajności nie będę pisała, ponieważ jest to sprawa indywidualna, u mnie stoi już 3 miesiąc i nadal mam mniejszą połowę.

Świeżo i kwiatowo - nic nowego

Są kwiaty, są maliny, jest dużo nieciekawej chemii, poza tym to już tylko mdło, alkoholowo, dusząco i nieładnie. Zapach jakich mnóstwo, dodatkowo momentami przypomina męskie perfumy z najniższych półek cenowych. Drażni od samego początku, aż chce się poczekać na moment, kiedy Party już wywietrzeje. 6 rano, zabawa skończona, a po Party na szczęście już ani śladu, tak samo jak o 5, o 3 i o 12 w ogóle, bo pachniał przez jakieś pół godziny. Cóż, może na szczęście... Porażka.

Minusy:
-fatalny zapach,
-mocny,
-intensywny jak diabli, może powalić,
-trochę jak męskie perfumy,
-krótkotrwały,
-kompozycja nijaka, nadrabia byciem za mocną.

Cechy neutralne:
-średni flakon.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego i ostatniego flakonu - oddaję koleżance

Taki sobie

Zapach słodki , mdły -czuć maliny i jakieś kwiaty. Kopia innych zapachów z Avonu. Trwałość nie powala - ok. 4 godziny. Używałam tylko próbki, może lepiej , bo całej nie zużyłabym.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: tylko próbki

Fergie...To już było

Jeśli chodzi o perfumeryjne popisy Fergie to posiadam jedynie Outspoken Fresh i jest super. Sugerując się nutami zapachowymi i nazwą Party wyobrażałam sobie że będzie to jakiś fajny zadziorny słodziak.Niestety....Od pierwszego psiku wiedziałam że ja na takim Party to już byłam...Outspoken Party to siostra blizniaczka Midnight Fantasy od Bryty. Identyczne pudrowe cukierki z cukrem pudrem. Miała być malina Creeme brulle miał być i co ? I jajco. Nie mówie że to zły zapach. Jest słodkawy,kremowy ciepły i faktycznie tak trwały jak obiecuje Avon. Ale po co komuś 2 identyczne zapachy spod różnej bandery...No szkoda. Bo opakowanie śliczne a po Freshu miałam wielkie nadzieje że zaprzyjaznimy się na dłużej