Bielenda, Sexy Mama, Skuteczny krem hipoalregiczny przeciw pękającym naczynkom

Bielenda, Sexy Mama, Skuteczny krem hipoalregiczny przeciw pękającym naczynkom

Hipoalergiczny krem do twarzy Bielenda Sexy Mama przeciw pękającym naczynkom o formule dostosowanej specjalnie do skóry kobiet w ciąży oraz po jej zakończeniu. Preparat skutecznie zabezpiecza suchą i wrażliwą cerę przed tworzeniem się widocznych „pajączków” podczas ciąży. Wzmacnia i uszczelnia kruche naczynka krwionośne, redukuje zaczerwienienia, koi, intensywnie nawilża, wzmacnia i regeneruje skórę. Wysokie stężenie składników aktywnych przyjaznych dla wrażliwej i delikatnej skóry przyszłej mamy zawartych w skutecznym kremie hipoalergicznym przeciw pękającym naczynkom Bielenda Sexy Mama, zapewnia szybkie i skuteczne, a jednocześnie bezpieczne działanie. Preparat łagodzi podrażnienia, delikatnie natłuszcza, przynosi ulgę cienkiej, suchej, wrażliwej skórze, doskonale poprawia wygląd cery kobiety w ciąży.

Skład: Aqua (Water), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Carylic/Capric Trigliceride, Cacao (Cocoa) Seed Butter, Potassium Cetyl Phosphate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Lactobionic Acid, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Tocpherol, Squalene, Sprout Cell Extract, Glycine Soja (soybean) Extract, Ceramide 3, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Sodium Stearoyl Glutamate, Ammonium Acryloydimethltaurate/VP Copolymer, Dimethicone, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Benzoic acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum (Fragrance).

Cena: ok. 20zł / 50ml.
/w/

Bardzo udany krem

Dostałam ten kremik za 1 grosz w Rossmanie, ucieszyłam się, bo mam naczynkową cerę, a wcześniej jakoś o nim nie słyszałam, w ciąży używałam m. in. Iwostinu.
Po pierwsze, spodziewałam się ciężkiego kremu, a tu pierwsze pozytywne zaskoczenie - kremik jest lekki i świetnie się wchłania, nadaje się także do mieszanej cery. Pod makijaż jak najbardziej. Krem jest bardzo delikatny, łagodzi podrażnienia np. po maseczce. Jak na krem z drogerii to naprawdę niezły produkt, zapomniałam o swoich aptecznych kremach odkąd go mam. Polecam!

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie