Dove, Go Fresh, Fresh Touch, Beauty Cream Wash (Kremowe mydło w płynie `Ogórek i zielona herbata')

Kremowe mydło w płynie Dove Go Fresh Touch Zawiera specjalną formułę, która chroni naturalny poziom nawilżenia oraz łączy w sobie aktywny krem nawilżający i orzeźwiający zapach ogórka i zielonej herbaty. Sprawia, że dłonie są świeże i czyste. Produkt jest odpowiedni również do mycia twarzy. Przy każdym myciu, jedna czwarta mleczka nawilżającego zawartego w kremowych mydłach w płynie Dove Go Fresh Touch odżywia skórę rąk. Starannie dobrane składniki myjące pozostawiają skórę dłoni czystą i aksamitnie gładką.

Ogórkowa świeżość

Bardzo ładnie pachnące mydełko do rąk. Porządne opakowanie i solidną pompką. Plusem jest to, że można dokupywać wkłady. Mydełko ma jasno zielony kolor, dobrze się pieni, potrzebna jest niecała pompka na umycie rąk, ładny świeży ogórkowy zapach.

bardzo fajne

zalety:
+ ładnie pachnie, świeżo i rześko
+ ma dużą pojemność
+ ma kremową konsystencję
+ ma przystępną cenę, zwłąszcza w promocji
+ nie wysusza i nie podrażnia
+ dobrze się pieni

Suuuuuuper

Zafascynowało mnie w nim połączenie zapachowe: ogórek z zieloną herbatą. Dużo bardziej czuć ogórkiem (ten zapach dominuje). Czuć go jeszcze długo, długo po umyciu rąk. Super delikatna, kremowa konsystencja, która bardzo ładnie nawilża dłonie. Pokusiłam się nawet umyć nim całe ciało, gdyż zapach tak mnie urzekł i byłam pod wrażeniem: skóra była nawilżona i nie swędziała :) Nie wystąpiły też żadne podrażnienia mojej wrażliwej skóry. Polecam!

Rewelacyjne

Mydło ma ładne opakowanie i solidną pompkę, jest wygodne i higieniczne w użyciu. Jest bardzo wydajne, niewielka ilość tworzy gęstą pianę. Nie wysusza skóry, wręcz ją pielęgnuje i świetnie, orzeźwiająco pachnie. Nie wyobrażam sobie mojego domu bez tego mydła.

myje i nawilża

Lubię mydła z Dove, szczególnie wersję Fine Silk. Zakupiłam więc i inne wersje, w tym z ogórkiem i zieloną herbatą. Przyjemna konsystencja, nie za rzadka, fantastycznie się pieni. Te mydła to nie tylko umycie dłoni - to także ich pielęgnacja. Pozostaje uczucie nawilżenia, czego nie zauważyłam po użyciu innych mydeł. Przyjemny, świeży zapach. Opakowanie jest bardzo solidne.

Minusy to mała pojemność a wysoka cena, przy tym mydełko jest bardzo niewydajne, ok. 2 tygodnie używania.

idealne mydło w płynie

Mydło w płynie od Dove kupuję już kilka lat, bo jest doskonałej jakości bardzo wydajne, gęste i nawilża skórę dłoni. Ma piękny długotrwały, świeży zapach, który utrzymuję się długo na dłoniach.

Zalety:
piękny świeży zapach
bardzo wydajne
doskonale nawilża skórę dłoni

Wady: brak

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań