NYX, Dewy Finish, Makeup Setting Spray (Utrwalacz makijażu z efektem wilgotnego wykończenia)

Mgiełka Dewy Finish NYX jest przeznaczona do utrwalania makijażu rozświetlającego, daje efekt lekko wilgotnego makijażu. Podczas aplikacji migiełku Dewy Finish Nyx trzymaj buteleczkę w odległości 25-30 cm od twarzy lub ciała i rozpyl mgiełkę równomiernie na wybranej powierzchni. Nadmiar mgiełki delikatnie usuń, przykładając jednorazową chusteczkę do skóry, a następnie odczekaj chwilę dla całkowitego wchłonięcia produktu i uzyskania perfekcyjnego rezultatu.

Jakie dewy?

Ta mgiełka przykuła moją uwagę ze względu na wykończenie jakie ma dawać. Zazwyczaj wszystkie mgiełki mają utrwalać nasz makijaż, mocno matując naszą skórę i tyle. Mimo że jestem posiadaczką skóry tłustej uwielbiam wprost efekt glow i nie zamierzam z niego zrezygnować. Ta mgiełka więc, to było dla mnie coś nowego.
Niestety, ja kompletnie tego dewy efektu nie widzę...nic a nic. Jeżeli mam na swojej skórze jakiś efekt wilgotnego wykończenia to jedynie dzięki produktom, które użyłam wcześniej (rozświetlacz, puder rozświetlający). Po spsikaniu twarzy nie widzę różnicy. A jeżeli chodzi o kwestię utrwalenia to w sumie też nie widzę, żeby makijaż był nieco bardziej długotrwały niż bez tego produktu. Ech, troszkę się zawiodłam bo oczekiwania miałam duże :(

wilgotne wykończenie

Nie wyobrażam sobie już w tym momencie wykonania makijażu bez mgiełki do utrwalenia makijażu.

Zalety:
-zwilżam nią pędzel przed aplikacją błyszczących cieni
-pięknie scala makijaż
-zdejmuje pudrowość z twarzy
-pozbywa się efektu zbyt wielu warstw
-świetny atomizer
-wydajna
-ładny zapach

Z tym efektem wilgotnego wykończenia, to producent lekko przesadził, to po prostu zwykły setting spray.

Gdzie ten wilgotny efekt?

Niestety trochę się zawiodłam. Za taką cenę, buteleczka jest malutka . Do tego w składzie alkohol, który z zasady wysusza i którego zapach można poczuć przy spryskiwaniu twarzy. Producent zapewnia dewy finish, którego ja jednak nie zauważyłam. Daje uczucie ściągnięcia i mój makijaż zostaje matowy. Z pewnością utrwala makijaż, więc będe go nadal używała.

Cena zabojcza ale...

Mieszkam zagranica wiec kupno takich kosmetykow nie sprawia mi wiekszego bolu wydawania pieniedzy. Z ciekawosci sprawdzilam i te baze i musze jej oddac poklon. Faktycznie przy makijazu rozswietlajacym sprawdza sie ekstra jako "finish", rozswietlenie twarzy naprawde ladnie sie wtedy utrzymuje i twarz wyglada naprawde ladnie.
Polecam szczegolnie przy strobingu, aczkolwiek zdarza mi sie uzywac go do makijazu "normalnego" i wtedy po prostu sprawia, ze twarz nie wyglada na mega zmatowiona a po prostu zdrowo umalowana.
Wielki plus za wygodna aplikacje , zdecydowanie jestem za wszelkiego rodzaju spreyami jesli chodzi o bazy czy topy w makijazu.
Jesli chodzi o wydajnosc - ogromna, buteleczke mam chyba 2 miesiac i mam wrazenie jakbym uzyla jej moze polowe. Tak naprawde po skonczeniu makijazu wystarczy spryskac nia twarz doslownie dwa razy tak konkretnie zeby makijaz ladnie wygladal.
Kosmetyk warty swojej ceny, na pewno kupie kiedy skonczy sie buteleczka.
Nie pachnie, nie podraznia, nie zapycha i sie trzyma! Polecam.

KWC !!

Zdecydowanie moje kwc. Mam suchą skórę, generalnie nie przepadam za matowym, tępym wykończeniem. Dzięki tej mgiełce mój makijaż zyskuje na lekkości, jednak nie powiedziałabym, że daje efekt "mokrego" makijażu. Może prędzej ten efekt uzyskają osoby z mieszaną i tłustą cerą. U mnie po prostu działa utrwalająco, faktycznie przedłuża trwałość makijażu.

Piękne wykończenie!

Co tu dużo mówić, produkt działa, powiedziałbym, że działa nawet całkiem nieźle :) Jedynym minusem jest chyba niewielka pojemność, co do której nie jestem pewien, na jak długo wystarczy.

Ciekawy produkt

Zazwyczaj używam podkładów matujących, gdyż posiadam cerę skłonna do przetłuszczania się. Dlatego szukałam czegoś, co mogłoby utrwalić mój makijaż. Znalazłam kilka pozytywnych opinii na temat matujacej mgielki z Nyx, ale niestety nigdzie nie mogłam jej znaleźć, tylko w Douglasie znalazłam wersję "wilgotną". Bałam się, że ta mgiełka narobi mi więcej szkód niż pożytku, ale... zaskoczyła mnie! Bardzo ładnie wykańcza mój makijaż, dodając pewnej świeżości i tym samym pozbywajac się tego sztucznego matu. Faktycznie nieco przedłuża trwałość makijażu, ale oczekiwałam dłuższego efektu. Więc jeżeli zależy ci na ładnym wykończeniu to mogę śmiało polecić ten produkt. Jak chodzi o zwiększenie trwałości to postawiłabym bardziej na tą drugą wersję matującą.

Lubimy się

Dosyć długo czaiłam się na ten produkt jednak gdy zobaczyłam go na promocji za 25 zł wiedziałam, że nadszedł czas na próbę.
Tego produktu używam od około 3 miesięcy jednak zazwyczaj tylko w weekendy i na większe wyjścia gdy bardzo zależy mi na dobrym makijażu czyli jakieś 2/3 razy na tydzień. Przy takim stosowaniu mam naprawdę nadal dużą ilość produktu w opakowaniu.

Mam dosyć tłustą skórę ze skłonnością do wyprysków, na szczęście ten produkt nie spowodował żadnego pogorszenia stanu cery czy zapchania. Rzeczywiście zdecydowanie utrwala makijaż, pozbywa się efektu pudrowej maski, dobrze scala ze sobą wszystkie kosmetyki na twarzy, zostawia na skórze zdrowy, satynowy efekt, żadnego nadmiernego świecenia. Co tu dużo mówić, po prostu działa. Efekt jest delikatny jednak jak najbardziej zauważalny, ten produkt zdecydowanie zostanie w mojej kosmetyczce na dłużej.

Aplikacja jest naprawdę prosta i trudno cokolwiek popsuć, bałam się, że gdy zbytnio zmoczę twarz ucierpi na tym mój makijaż jednak nic takiego nigdy się nie stało nawet gdy moja twarz była naprawdę wilgotna. Produkt bardzo szybko wysycha, nie zauważylam żadnego uczucia ściągnięcia czy przesuszenia.

Przydatny produkt

Kupiłam ten produkt przez przypadek, pomyliłam go z matowym bratem. Trochę byłam sceptyczna co do efektu mokrego jako posiadaczka tłustej cery. Jednak dzięki temu produktowi zmieniłam zdanie i unikam tępego matu. W okresie produktywności łoju trzeba się przypudrować dobrze, żeby zagruntować produkty, żeby trzymać makijaż w ładzie parę godzin. ten produkt nauczył mnie ściągać ten tępy mat.
Lubię to jak upiększa mój wygląd. Przy matowieniu skóry zawsze powstaje nieprzyjemnie płaski efekt. Puder uwydatnia niedoskonałości. Podkreśla pory. Dziki paru psiknięciom mogę zwalczyć ten nieprzyjemny efekt, a przy okazji utrwalić makijaż.
To nie jest produkt, który stosuje na co dzień. Jednak fajnie spisuje się w pierwsze dni okresu czy na wyjścia.

Aplikacja jest bardzo łatwa. Rozpylam drobinki na twarz i czekam aż się wchłoną. Dzieje się to bardzo nieinwazyjnie. Niezależnie od warstw nałożonych czy to podkład,korektor, róż, bronzer, puder nie skleja ich, nie robi ciasta.
Kupię chętnie ten produkt ponownie. Uważam, ze fajnie jest mieć go w kosmetyczce i jest wart tej ceny.

bardzo dobra mgiełka

kupilam te mgiełke zupełnie przypadkowo podczas zakupow w Douglas jesienia zeszlego roku.
z racji tego ze przez jesien / zime dosc intensywnie sie kwasilam moja skora byla lekko podrazniona, sciagnieta i pelna suchych skorek. ta mgielka nalozoma na pelny makijaz zdejmowala pudrowosc i mat z twarzy. dawala mi komfort i pozwala utrzymac makijaz duzo dluzej w ryzach.

ani razu mnie nie zapchala.
wygodne poreczne opakowanie
nie podraznia
nawilza
daje efekt zdrowej skory
niedroga ( w porownaniu np.z max fix+)
dosc wydajna uzywalam prawie codziennie i starczyla mi na 2 mce
faktycznie utrwala makijaz
przy mojej cerze mieszanej nie sprawdza sie tylko latem kiedy jest naprawde goraco.

bardzo dobry produkt

aktualnie przerzucilam sie na wersje matujaca i pozwala mi ona utrzymac makijaz nienaruszony nawet w upal.

Używam tego produktu od: jesien/zima 2014/15
Ilość zużytych opakowań: jedno a drugie w trakcie