Wibo, Gel - Like Top Coat (Top nawierzchniowy do paznokci)

Wibo, Gel - Like Top Coat (Top nawierzchniowy do paznokci)

Pojemność 8,5 ml

Gel - Like Top Coat Wibo nałożony na lakier zapewnia efekt żelowych paznokci, chroni przed odpryskiwaniem i ścieraniem lakieru. Pozostawia grubą warstwę ochronną, wygładza i nadaje paznokciom intensywny połysk.

Gel- NOT like top coat

Na ten żelowy top coat natknęłam się w jednej z ich szafeczek w drogerii. Skuszona opakowaniem i zaufaną, renomowaną marką udałam się w stronę kasy i zakupiłam ten żel. Nie jest to do końca udany produkt. Długo schnie, nie zapewnia uczucia żelu. Więcej informacji poniżej.

Średni

Nie jestem z niego zadowolona, nawet jak na tę cenę. Szybko wysycha w buteleczce, jest też dosyć gęsty i ciężko się go nakłada. Daje co prawda ładny połysk i taki szklany efekt na paznokciach, ale nie zauważyłam, żeby lakier się dłużej trzymał. Wręcz przeciwnie, kilka razy zszedł mi płatami razem z tym topem.

Do niedawna ideał

Paznokcie maluję od wielu lat więc używałam już różnego rodzaju lakierów o różnym wykończeniu i efekcie. Preparaty nawierzchniowe pojawiły się jednak stosunkowo niedawno. Kiedyś wogóle nie było tego typu produktów.
Nawet gdy pojawiły się w drogeriach przechodziłam obok nich obojętnie i nie zwracałam na nie uwagi. Nie byłam przekonana co od ich właściwości i twierdziłam że dodatkowa warstwa kosmetyku na paznokciach nie jest mi do niczego potrzebna. Ale gdy nastała moda na paznokcie żelowe stwierdziłam, że chociaż raz wypróbuję taki preparat i przekonam się co on właściwie daje.
Mój wybór padł na lakier nawierzchniowy marki Wibo w dodatku był śmiesznie tani bo była wtedy duża promocja na kolorówkę i lakiery do paznokci.
Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że ten preparat daje paznokciom naprawdę wiele i w widoczny sposób poprawia wygląd lakieru. Nie tylko nadaje piękny połysk imitujący efekt żelowych paznokci ale także w bardzo zauważalny sposób przedłuża trwałość lakieru. Z tym produktem lakier jest w stanie przetrwać zdecydowanie dłużej. Dodatkowo zauważyłam, że produkt nadaje się do stosowania na wszystkie rodzaje lakierów - nawet te perłowe - dodatkowo wzmacnia ich blask i w zasadzie powoduje że wszystkie lakiery bez względu na kolor piękniej się prezentują i zyskują nowy wymiar. Odcień jest pogłębiony a same paznokcie niezwykle gładkie w dotyku.
Preparat jest dość wydajny chociaż tak jak w przypadku lakierów - nie da się go wykorzystać do końca - gdy dojdziemy do połowy opakowania trudno już wydobyć produkt z opakowania i trudniej rozprowadzić go na paznokciach.
Jest to bardzo fajny produkt bez którego nie wyobrażam sobie obecnie pielęgnacji paznokci. Lakier + ten preparat to mój duet obowiązkowy.
Produkt do niedawna był moim ideałem w tej kategorii ale ostatnio odkryłam jeszcze lepszy, który zostanie ze mną na dłużej ze względu na lepszy pędzelek i nieco lżejszą konsystencję.

Małe rozczarowanie

Zachęcona licznymi pozytywnymi opiniami zakupiłam ten produkt i niestety się rozczarowałam. Liczyłam przede wszystkim na przedłużenie trwałości manicure ale niestety w żadnym stopniu nie otrzymałam takiego rezultatu. Niestety nie spełnił on moich wymagań.

Uwielbiam!

Bez tego produktu nie wyobrażam sobie stylizacji paznokci.Dzięki temu topowi lakier o wiele dłużej utrzymuje się na płytce paznokcia,a przy tym nie odpryskuje.Mogę spokojnie sprzątać i zmywać naczynia,a lakier dalej będzie na paznokciu.Szybko wysycha i nie potrzeba go wiele aby uzyskać wspaniały efekt.

Już nigdy więcej!

Kupiłam top coat z wibo da testu był tani bo jego cena była chyba niższa niż 15 zł. W malowaniu paznokci jestem początkującą. Jednak nawet dla mnie jest ona za gęsty i mi przynajmniej odrywał się płatkami z lakierem.

Przystępna cena, przystępna jakość.

Top coat ma atrakcyjną cenę. Opakowanie w porządku , z wygodnym pędzelkiem.
Produkt ładnie nabłyszcza kolorowe lakiery do paznokci, łatwo się rozprowadza. Czas schnięcia jest zdradliwy - wydaje się, że po około 10 minutach wszystko już jest w porządku, ale niestety po tym czasie zdarzają się nieatrakcyjne odgniecenia gdy zbyt szybko czegoś dotkniemy, radzę odczekać dłuższy czas by mieć pewność, że nie będzie żadnych niespodzianek.
Top coat optycznie pogrubia zwykły, kolorowy lakier i przez to daje efekt "żelowych paznokci", ale jedna uwaga.
Radzę nie stosować na lakiery (zwykłe) z serii również "udających żele".
Zastosowałam go raz na kolorowy lakier z tej serii (gel effect) i niestety było to zdecydowanie "za dużo grzybów w barszcz".
Tak, że jest w porządku odnośnie zwykłych kolorowych paznokci, za wyjątkiem tych imitujących żele, wtedy ta warstwa robi się optycznie zbyt gruba i nie wygląda to dobrze.
Nie zauważyłam efektu przedłużenia trwałości lakieru podstawowego.
Generalnie jak na taką cenę jest w porządku, nie wiem czy kupię ponownie bo jestem na etapie szukania idealnego top coatu, który by naprawdę przedłużał trwałość lakieru i szukać będę kolejnych marek.

Rewelacyjnie utrwala i nabłyszcza lakier:) Wyglądają, jak hybrydowe:) Szybko wysycha :) Za taką cenę produkt jest świetny:) No i łatwo dostępny :) Jestem zadowolona:)

dobry top coat

Bardzo dobry i tani top coat. Nie robi smug. Bardzo dobrze współpracuje z większością lakierów. Trochę śmierdzi, ale jest to do przejścia. Jedyny minus dość szybko się kończy. Szybko wysycha. Dla mało wprawionych osób jest ok. Jedna wersja wystarczy na pokrycie paznokcia.

lubię

Bardzo lubię ten lakier i często po niego sięgam. Ładnie nabłyszcza paznokcie i wg mnie daje żelowy efekt. Top sprawia, że paznokcie są utwardzone. Lakier schnie dosyć szybko, ale niestety konsystencja nie zachwyca. Produkt jest dosyć gęsty, ale nie schnie przez to długo. Jest wydajny i trwały. Cena nie jest zbyt wysoka, a więc uważam, że warto go przetestować. Opakowanie jest solidne i nie popsuło mi się. Produkt jest dobry i chętnie bym do niego wróciła.

Bardzo ok

Chyba pierwszy produkt tej marki, który przypadł mi do gustu. Bardzo szybko wysusza lakier i daje się nim idealnie pokryć warstwę lakieru. Po wyschnięciu nie widać odznaczającej się warstwy topu. Cena bardzo przystępna i dostępny w każdym Rossmannie. Jest bardzo wydajny, nie gęstnieje bardzo szybko. Jedyny minus to pędzelek, który się lekko rozcapierza.

Utrwala na cały tydzień!

Ten top coat utrwalił mi pomalowane paznokcie na TYDZIEŃ! Zero odprysków czy ścierania się!
Warto go nałożyć na SUCHE JUŻ paznokcie. Sama nazwa mówi "gel LIKE top coat". Top coat się nakłada na niewyschnięty lakier.
Mega polecam dla zabieganych ludzi, warto zainwestować 8zł i oszczędzić 2 godziny roboty z pazurkami! :)