Urban Decay, Naked Skin, Ultra Definition Powder Foundation (Podkład w kompakcie)

Naked Skin Ultra Definition Powder Foundation Urban Decay zapewnia lekkie, stopniowalne krycie o świetlistym, półmatowym wykończeniu charakterystycznym dla gamy Naked. Aksamitna formuła podkładu w kompakcie Naked Skin Ultra Definition Powder Foundation Urban Decay łatwo rozprowadza się na skórze, umożliwiając jej stopniowalne krycie. Zastosowana została technologia HPP (Highlighter Performing Pigments), dla efektu perfekcyjnego krycia oraz uzyskania ujednoliconego kolorytu cery.

Krycie
lekkie
kompakty
kryjące, ujednolicające

Cudo dla mieszanej cery w stronę tłustej!

Mam cerę mieszaną...na pograniczu z tłustą, szukałam długo idealnego podkładu, który sprawi, że nie będę się świecić po GODZINIE. Kupiłam nawet podkład Laury Mercier za...215zł i przetestowałam różne pudry...wykańczające i matujące....zero pomocy! Niestety prócz naturalnego efektu po godzinie moja cera znów się świeciła...to było bardzo uciążliwe.
W Sephorze zapytałam konsultantkę o dobry puder matujący, byle SKUTECZNY, poleciła mi Urban Decay, nigdy wcześniej nie słyszałam o tej firmie. Postanowiłam zaryzykować, w prezencie dostałam próbkę bazy pod makijaż i bazę pod cienie do powiek...

Konsultantka poleciła mi nałożyć ten podkład na mokro...tak też uczyniłam.
SZOK!!! MOJA CERA SIĘ NIE ŚWIECIŁA! Dopiero po 4 GODZINACH, zaczęła LEKKO błyszczeć, ale tylko na nosie! Wystarczyło poprawić tym podkładem już na sucho i kolejne 4 godziny z głowy.
A ponadto podkład kryje, nie tworzy efektu maski...wyglądam naprawdę naturalnie i cóż...podoba mi się ten efekt. Po raz pierwszy zapomniałam,. że mam mieszaną cerę. Nie tworzy u mnie suchych skórek!
Jestem zachwycona!!!
Nie rozstanę się z nim!

Bardzo dobry produkt z gornej polki cenowej

Gramatura: 9 g
Cena: 35 €
Waznosc: 24 miesiace
Kolor: Fair Neutral
Produkcja: Wlochy

Podklad w pudrze pardzo drobno zmielony, kompakt, bardzo satynowe wykonczenie. Doskonale nadaje sie do utrwalania korektora i rozjasniania okolic pod oczami i na zuchwie. Przy cerze suchej nie wymag w ogole poprawek w ciagu dnia, nie podkresla rozszerzonych porow. Efekt leprzy nic przy podkladzie w pudrze MAC Studio Fix. Skora pod oczami nie wysusza sie i podklad nie podkresla zmarszczek mimicznych.
Dolaczona jest gabeczka jedna ze stron ma dluzsze satynowe wloski i swietnie naklada produkt mimo tego uzywam pedzla. Gabeczka jest solidnie wykonana i pomimo wielu umyc ma sie bardzo dobrze i nie peka.

Cenowo puder jest o 4 euro DROZSZY! niz Mac Studio Fix Podklad w pudrze ktorego jest az 15g! Z Urban Decay otrzymujemy tylko 9g wiec sami musicie ocenic czy sie oplaca, wg wlasnych potrzeb.

Jesli chodzi o opakowanie: jak w kazdym produkcie czesc ceny odpowiada opakowaniu. Calosc jest plastikowa o wykonczeniu metaliczno lustrzanym- efekt jest taki ze latwo sie brudzi i slady palcow sa bardzo obecne. Efekt mial byc zapewne luksusowy bo i dostajemy do pudru fioletowy plucienny woreczek w ktorym mozemy nosic produkt ale osobiscie nie obchodzi mnie ani opakowanie majace imitowac luksus ani woreczek. Czasami jesli produkt jest dobry wole go miec nawet w przezroczystym plastikowym opakowaniu a zaplacic mniej niz w bardzo wymyslnym.