L'biotica, Biovax, Caviar, Intensywnie regenerujący szampon

L'biotica, Biovax, Caviar, Intensywnie regenerujący szampon

Intensywnie regenerujący szampon z linii Biovax Caviar to połączenie substancji myjących oraz składników aktywnych: Czarnego kawioru i złotych alg.
Składniki aktywne intensywnie regnerujacego szamponu Biovax:
Ekstrakt z Kawioru chroni je przed utratą koloru i zachowuje ich młodość, kontroluje poziom nawilżenia włosów i wygładzają ich powierzchnię, dodając im połysku.
Złote Algi - nawilżają i wzmacniają włosy, chronią je przed fotostarzeniem.

Bardzo fajny produkt

Znajduje się w wygodnej i dość sporej tubce o pojemności 200 ml. Łatwo wycisnąć z niej odpowiednią ilość produktu a fakt, że stawiamy tubkę na zakrętce sprawia, że kosmetyk spływa po ściankach w dół i nawet z wydobyciem jego końcówki nie ma problemów. Szampon jest naprawdę bardzo wydajny, całkiem nieźle się pieni i już niewielka jego ilość wystarcza do dokładnego umycia moich długich włosów. Szampon ma właściwości wzmacniające i nawilżające więc świetnie działa na moje zniszczone włosy. Kosmetyk ma lejącą i dość rzadką konsystencję, żółtawy kolor i mocny, perfumowany zapach. Zapach jednak nie utrzymuje się na włosach i zaraz po myciu praktycznie znika. Dokładnie myje włosy i skórę głowy, domywa dobrze nawet oleje, które ostatnio staram się dość często stosować. Po umyciu tym produktem włosy łatwo się rozczesują, wyglądają zdrowo, są wygładzone, miękkie i jedwabiste.

Dobry

Świetny. Poleciła mi go mama, która podobnie jak ja ma falowane włosy z ogromną skłonnością do puszenia się. Muszę zaznaczyć, że moje włosy są cienkie i bardzo delikatne, więc dużo szamponów je obciąża. Ten szampon okazał się ideałem - delikatnie myje, nawilża, nie obciąża włosów i podkreśla ich skręt. Rano budzę się z miękkimi falami. Ma również ładny zapach i dobrze się pieni, pomimo braku SLS w składzie. Uwielbiam go.

Nawet fajny

Kupiłam na promocji, zafascynowana eleganckim wyglądem oraz opinią koleżanki. Ładnie pachnie i mocno się pieni, jest wydajny. Skuteczność jest ledwie zauważalna. Włosy nie plączą się i są miłe w dotyku.

dobra jakość w rozsądnej cenie

Szampon jest naprawdę porządny - delikatnie czyści włosy, nie obciąża ich i dobrze nawilża. Mam jednak pewne zastrzeżenia do jego wydajności - jest dosyć rzadki, co, zwłaszcza w odniesieniu do ceny daje nieco zły wynik.
Podsumowując, szampon naprawdę dobrze działa, jednak warto go kupować tylko na wyprzedażach ;)

Dobry produkt

Szampon okazał się bardzo fajny, jak i inne produkty L'biotica. Włosy po umyciu nie były po nim poplątane. Włosy były nawilżone. Idealnie oczyścił moją skórę głowy i nie powodował żadnych efektów ubocznych.
ZALETY:
+ nawilża
+ nie plącze
+ ma ładny delikatny zapach
+ przyjemna konsystencja
+ oczyszcza skórę głowy
+ dobrze się pieni
+ z łatwością spłukuje się
+ włosy nie przetłuszczają się
WADY:
- niepraktyczne z opakowania
- mało wydajny
- cena regularna

Mini luksus

Szampon mi poleciła... moja babcia :) szczerze mówiąc, byłam trochę sceptyczna, bo regenerujące szampony potrafią niesamowicie obciążyć moje już wystarczająco oklapnięte włosy, a jednak nie zawiodłam się. Przyjemność zaczyna się od zapachu - łagodnego, ale kojarzącego się z drogimi kosmetykami. Potem już mamy okazję cieszyć się naprawdę miękkimi, odżywionymi i lśniącymi pasmami - w dodatku odżywionymi jak nigdy!

Jak najbardziej ok

Pokochałam ten szampon od pierwszego użycia, ponieważ nie wysusza moich rozjaśnianych włosów. Dobrze sie pieni, nie pląta włosów. Ładnie pachnie a na dodatek rzeczywiście nawilża włosy co widac przy czestym stosowaniu. Podoba mi sie jego konsystencja - jest bardzo gęsty i dzieki temu wydajny. Skłąd też wydaje się ok.

Rewelacja

Szampon kupiłam po ciąży , gdy moje włosy potrzebowały ratunku i nawilżenia. Był to strzał w 10. Szampon sprostał wszystkim moim oczekiwaniom. Dobrze się pieni, nawilża, włosy są delikatne a co najważniejsze pięknie pachną przez cały dzień. Często można go kupić w promocji w Rossmannie za 10zł, więc to też plus.

Szampon idealny

Jak dla mnie jest to idealny szampon - jest czymś między szamponem delikatnym, a typowo oczyszczającym, posiada bardzo ładny perfumeryjny zamach, dobrze się pieni i pozostawia włosy gładkie. Dodatkowo, co jest dla mnie ważna, dobrze zmywa oleje. Od kiedy go używam nie mam problemów ze skórą głowy. Produkt posiada również dobre opakowanie - miękka tuba i cena promocyjna ok. 10zł też jest dobra.

Świetny

Z natury jestem leniem i nakładanie odżywki po każdym, a nawet po co drugim myciu włosów przewyższa moje możliwości. Z tym szamponem to nie kłopot! Naprawdę dobrze nawilża kosmyki, zostawia je błyszczące i pachnące niczym delikatne ale eleganckie perfumy. Co prawda nie może zastąpić odżywki i maski, ale nie ma z nim potrzeby stosowania ich tak często. Jak dla mnie hit!

W końcu dobry szampon

Bardzo długo szukałam odpowiedniego szamponu. Ten jest dla mnie idealny. Włosy po nim są idealne, pięknie pachną. Da się go wyczić na promo w Rossmannie ;)

Nie domywa włosów

+ Delikatny przyjemny zapach.
+ Eleganckie opakowanie.
+ Włosy są gładkie i połyskują.

- Jeżeli używacie choć trochę lakieru lub suchego szamponu, to po umyciu włosów tym szamponem prawdopodobnie nadal będziecie czuć te produkty we włosach. U mnie tak było za każdym razem, a przecież nie po to myję włosy ;)
- Trzeba polować na promocje, bo regularna cena jest dość wysoka.